Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#46851 Re: Pitamo Mehanicare ?
Izgorice joj ruke i noge. Ima da se crvene.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#46852 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne mora u solarij. 
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46853 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cigojner C4konektovan wrote: ↑11/05/2023 19:56Kod mene su jos uvijek originalni..400 kk i kusur presao,..ali nije da se ne bi trebali zamjeniti..![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46855 Re: Pitamo Mehanicare ?
Necemo se vrij3djati..skrbavi-admin wrote: ↑12/05/2023 11:12Cigojner C4konektovan wrote: ↑11/05/2023 19:56
Kod mene su jos uvijek originalni..400 kk i kusur presao,..ali nije da se ne bi trebali zamjeniti..![]()
- Filter
- Posts: 8669
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#46856 Re: Pitamo Mehanicare ?
felUga
dusa zabrinutih
@skrbavi-admin probaj kakav oglas metnut. menadzer za organizaciju i distribuciju opreme, atraktivna lokacija, rad u dinamicnom okruzenju, izrazene komunikacijske vjestine, mogucnost napredovanja, par jezika kao uslov... ovo ja ofrlje, malo to jos uobliciti i na linkedin
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46857 Re: Pitamo Mehanicare ?
bilo bi para više nego u puff-hausuFilter wrote: ↑12/05/2023 11:59felUga![]()
dusa zabrinutih![]()
@skrbavi-admin probaj kakav oglas metnut. menadzer za organizaciju i distribuciju opreme, atraktivna lokacija, rad u dinamicnom okruzenju, izrazene komunikacijske vjestine, mogucnost napredovanja, par jezika kao uslov... ovo ja ofrlje, malo to jos uobliciti i na linkedin
- Filter
- Posts: 8669
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#46858 Re: Pitamo Mehanicare ?
morao guglat sta je puff haus. sreca, sad nema spijuna okolo
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46859 Re: Pitamo Mehanicare ?
Montirani amortizeri, solje, odbojne gume, sve Kyb, totalno drugo auto, nema naginjanja nit ljuljanja kad neko proleti pored
Jedino što je sada dosta tvrđe preko rupa nego prije,al možda nadođe vremenom
Jedino što je sada dosta tvrđe preko rupa nego prije,al možda nadođe vremenom
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46860 Re: Pitamo Mehanicare ?
E to sto bi trebalo da radi,..ne radi, to su onda felericni montizeri.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#46861 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad su sporCka kola 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46862 Re: Pitamo Mehanicare ?
580 marakeša coek izleti ti kazes da ne valjakonektovan wrote: ↑13/05/2023 14:23E to sto bi trebalo da radi,..ne radi, to su onda felericni montizeri.![]()
Hoće ga hercika pokosit
Daleko od toga da lupa sta, nego je nekako prečvrsto za Clia
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46863 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja bih ocekivso sve to, i da bude stabilan ali da bude i udoban, bez ikakvog lupanja.Leon16v wrote: ↑13/05/2023 14:27580 marakeša coek izleti ti kazes da ne valjakonektovan wrote: ↑13/05/2023 14:23
E to sto bi trebalo da radi,..ne radi, to su onda felericni montizeri.![]()
![]()
Hoće ga hercika pokosit
Daleko od toga da lupa sta, nego je nekako prečvrsto za Clia![]()
Hebote, pa moj brat stavio japko amortizere poslije fabrickih, i dobio isto sto je i imao...a hoce li izdrzati k'o fabricki, to je vec upitno.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#46864 Re: Pitamo Mehanicare ?
Navikao na te propale amortizere pa ti sad ovi koji rade neobicni 
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#46865 Re: Pitamo Mehanicare ?
KYB i jesu malo tvrdji. Nece nista tu nadoci. Trebao si mozda ici na Bilstein b4
-
EKSER1337
- Posts: 335
- Joined: 24/09/2014 22:12
#46866 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozdrav.
Postoji li neka stranica za pogledati dijelove od auta (mimo silux.ba), konkretno u pitanju je Seat Ibiza, 1.4 MPI, 2005 godina, cijene neke za:
Set kvacila
Veliki servis
Amortizacija
Servo pumpa, letva volana...
Diskovi
Postoji li neka stranica za pogledati dijelove od auta (mimo silux.ba), konkretno u pitanju je Seat Ibiza, 1.4 MPI, 2005 godina, cijene neke za:
Set kvacila
Veliki servis
Amortizacija
Servo pumpa, letva volana...
Diskovi
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#46869 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ubaci odbojnike (montiraju se izmedju, na oprugu)chockad wrote: ↑11/05/2023 18:23 Pozdrav narode. Imam Passat 7 2011. godiste. Problem je sto cim siedne neko nazad, dijete, odrasla osoba, ili ubacim nesto u gepek, nebitno, auto potone u zadnjem dijelu. Mislio sam da su lose opruge razlog tome, kupio sam i ugradio nove, i isto se desava. Negdje sam procitao da je to redovna pojava. E sad, zanima me postoji li mogucnost da se nabave neke tvrdje opruge, ili da se na neki drugi nacin sprijeci da auto lijeze. Unaprijed hvala na odgovorima...
-
sakib_jebivjetric
- Posts: 369
- Joined: 09/02/2021 18:52
#46870 Re: Pitamo Mehanicare ?
Twingo 1.2 16v 2002 godiste.
Ujutro hladan ne moze da upali bez gasa, mora ga se varati na gasu, inace gasi se.
Kad dostigne radnu temperaturu radi na 1200 obrtaja, tada se ne gasi.
???
Ujutro hladan ne moze da upali bez gasa, mora ga se varati na gasu, inace gasi se.
Kad dostigne radnu temperaturu radi na 1200 obrtaja, tada se ne gasi.
???
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46871 Re: Pitamo Mehanicare ?
uredjaj za hladni start
senzor temperature
ocistiti klapnu gasa
kakve su svjecice?
senzor temperature
ocistiti klapnu gasa
kakve su svjecice?
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46872 Re: Pitamo Mehanicare ?
EKSER1337 wrote: ↑13/05/2023 23:07 Pozdrav.
Postoji li neka stranica za pogledati dijelove od auta (mimo silux.ba), konkretno u pitanju je Seat Ibiza, 1.4 MPI, 2005 godina, cijene neke za:
Set kvacila- 200
Veliki servis
Amortizacija- 70-100 x4
Servo pumpa, letva volana..., 450-750 KM( ako je elektrohidraulicna) , letva ne znam
Diskovi - Prednji diskovi kvalitetniji sa plocicama 150 KM, zadnji 110 KM
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#46873 Re: Pitamo Mehanicare ?
Posaljes mail unitradeu i dobijes odgovor
-
sakib_jebivjetric
- Posts: 369
- Joined: 09/02/2021 18:52
#46874 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prosle godine bobina otišla pa sam uz nju zamjenio i kablove i svjecice. Ne vjerujem da je do njih.bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/05/2023 09:48 uredjaj za hladni start
senzor temperature
ocistiti klapnu gasa
kakve su svjecice?
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#46875 Re: Pitamo Mehanicare ?
Negdje sam citao kada moras da dajes gasa na paljenju da je problem sa ubrizgavanjemsakib_jebivjetric wrote: ↑14/05/2023 01:05 Twingo 1.2 16v 2002 godiste.
Ujutro hladan ne moze da upali bez gasa, mora ga se varati na gasu, inace gasi se.
Kad dostigne radnu temperaturu radi na 1200 obrtaja, tada se ne gasi.
???

