Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46851 Re: Kladionica - vol. 2
Još samo ovo ostalo
Tampa h1
Detroit 5+
L Angeles 1
Florida - buffalo X
G state 2/2
Šteta sto Caen i Nica nisu odigrali X. Ceko bih detroit 1/1 za fine pare
Tampa h1
Detroit 5+
L Angeles 1
Florida - buffalo X
G state 2/2
Šteta sto Caen i Nica nisu odigrali X. Ceko bih detroit 1/1 za fine pare
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#46852 Re: Kladionica - vol. 2
Je li vrijeme da GSW kiksne?
Chicago kuci im je mjera od 2008 a uz to su i kompletni veceras.
Chicago kuci im je mjera od 2008 a uz to su i kompletni veceras.
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#46853 Re: Kladionica - vol. 2
http://pokit.org/get/?3eca0990dbaa4a24e ... e32be4.jpg
De Sanctise aka Dejan Bandović jebem li ti komplet family za ona zajebavanja.
De Sanctise aka Dejan Bandović jebem li ti komplet family za ona zajebavanja.
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46854 Re: Kladionica - vol. 2
po jutru se poznaje dan...




-
Gundogan
- Posts: 29
- Joined: 06/11/2014 23:10
#46855 Re: Kladionica - vol. 2

Znam da ce 4 proci, izdvojite ih da dobijem i ja sta
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46856 Re: Kladionica - vol. 2
Leonard vise 15,5
Thompson manje 21,5
Bledsoe vise 16,5
Thompson manje 21,5
Bledsoe vise 16,5
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46857 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 1 time in total.
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46858 Re: Kladionica - vol. 2
Tampa Bay 0 - 3 Columbus
znaci ljudi ginu na terenu - ko da iz inata ovako igraju protiv Tampe
http://www.streamking.org/channel16.html
znaci ljudi ginu na terenu - ko da iz inata ovako igraju protiv Tampe
http://www.streamking.org/channel16.html
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46859 Re: Kladionica - vol. 2
juce gledao minesota - houston imao younga vise zavrsilo x
pa onda gledao sacramento - indiana imao west-a zavrsilo x
evo sad gledam philadelphia - detroit imam MCW - zavrsilo x
pa onda gledao sacramento - indiana imao west-a zavrsilo x
evo sad gledam philadelphia - detroit imam MCW - zavrsilo x
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46860 Re: Kladionica - vol. 2
alo ba kinezi gde ste sad ce dvanaest i pol 
- Reuf-Refko
- Posts: 332
- Joined: 10/01/2014 10:14
#46861 Re: Kladionica - vol. 2
granice kod kineza uzas...ne smiju nista masitnoviclan wrote:alo ba kinezi gde ste sad ce dvanaest i pol
jillin over quindao over foshan over
mozda shangaj i shandong manje
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46862 Re: Kladionica - vol. 2
ev jedan za rajunoviclan wrote:alo ba kinezi gde ste sad ce dvanaest i pol
[img]http://s29.postimg.org/t3zcs9kn7/Clipboard02.jpg/img]
ajde ba filipinci u kurac predjite tu granicu
Barangay Ginebra San Miguel 85 22 19 30 14
Rain or Shine Elasto Painters 95 36 19 29 11
-
Yahweh
- Posts: 244
- Joined: 25/04/2014 21:24
- Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46864 Re: Kladionica - vol. 2
Kako ide, kokuzi?
Ebo te patak, sta je ono juce
otreso sam ko kruska, nish nije moglo proci! A ja uporno, kako jedan padne, drugi pojacam
Danas nesh lagano, pa cemo vidjeti. Ne smijem ni napisati, pasce ionako.
Jedino se tjesim da sam igrao sa njihovim parama
Gledaj kad ga sad Rayo uvali
Ebo te patak, sta je ono juce
Danas nesh lagano, pa cemo vidjeti. Ne smijem ni napisati, pasce ionako.
Jedino se tjesim da sam igrao sa njihovim parama
Gledaj kad ga sad Rayo uvali
Last edited by Tomahawk11 on 07/12/2014 13:47, edited 2 times in total.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#46865 Re: Kladionica - vol. 2
Ja se jos dvoumim dal ici ili ne, sta uplatit,danima slobodni padovi ne mozem im nista 
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#46866 Re: Kladionica - vol. 2
Juce pred spavanje gledam sevilja preko 5.5 zutih, napoli 2+ i vise kornera, marsej 1 i hsv preko 3.5 zuta. I kontam tek od 3 krecu utakmice stici ce se, kad sevilja i napoli vec poceli. Pu...
Sta igrat sad?
Sta igrat sad?
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#46867 Re: Kladionica - vol. 2
Jebem ti Vojvodinu u picku. Tri gola primise od onih amatera.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#46868 Re: Kladionica - vol. 2
MoravacImpavidus wrote:Juce pred spavanje gledam sevilja preko 5.5 zutih, napoli 2+ i vise kornera, marsej 1 i hsv preko 3.5 zuta. I kontam tek od 3 krecu utakmice stici ce se, kad sevilja i napoli vec poceli. Pu...
Sta igrat sad?
Kontam mozda 2 valensiju ovi su slabi pravo,viljareala 1 mozda,hsv oba daju,milan x....
tako je to kad se ne uplati i meni zna cesto proci a kad uplatim ni blizu.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46869 Re: Kladionica - vol. 2
to barcelona to barcelona 0: 1
dobro za golove z2 i 5+
dobro za golove z2 i 5+
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46870 Re: Kladionica - vol. 2
nego jedan single FRANKFURT VS. BREMEN hendi za frankfurt uz to jos dodamo princevog miljenika 
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46871 Re: Kladionica - vol. 2
ja sam ih danas preskocio... krenuo sam jedan 7+ staviti na tu tekmu al odustanem... previse su me puta oborili da ih ispratim i danas
a mislim da bi werder mogao odobiti danas... ne znam zasto... osjecaj neki.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46872 Re: Kladionica - vol. 2
ovi u premieru bas pukli 
cuj viljareal sociedad samo uche od strijelaca ponudjen

cuj viljareal sociedad samo uche od strijelaca ponudjen
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46873 Re: Kladionica - vol. 2
ma pravi supkovi jucer wolfsburg e de bruyne daje gol kad ono volic, perisic i penzioner bentner koji uopce nije igrao al fakat najbolja ponuda strijelaca je kod http://www.sportplus.baPriNc_ba wrote:ovi u premieru bas pukli
cuj viljareal sociedad samo uche od strijelaca ponudjen![]()
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46874 Re: Kladionica - vol. 2
ups ovi gori od premiera nemaju niti jedan strijelac a bilo je prije al zato ima u sugavom bet-live samo sto nije moguca kombinacijanoviclan wrote:ma pravi supkovi jucer wolfsburg e de bruyne daje gol kad ono volic, perisic i penzioner bentner koji uopce nije igrao al fakat najbolja ponuda strijelaca je kod http://www.sportplus.baPriNc_ba wrote:ovi u premieru bas pukli
cuj viljareal sociedad samo uche od strijelaca ponudjen![]()
al sto jest jest premier je nekako bas jednostavan za "pocetnike"
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46875 Re: Kladionica - vol. 2
miljenik "zabijo" e ajmo sada gol razliku ganjati tj dva gola razikenoviclan wrote:nego jedan single FRANKFURT VS. BREMEN hendi za frankfurt uz to jos dodamo princevog miljenika
