Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46826 Re: Kladionica - vol. 2
Sad se sjetio reci x2, kad sam odigrao prije 5min. 7 0 0 imaju, valjda bude 8 0 0
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#46827 Re: Kladionica - vol. 2

jaran na mom računu
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46828 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:45, edited 1 time in total.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46829 Re: Kladionica - vol. 2
Daryl Dixon wrote:Jedna dobra vijest raja, Premijer će izgleda uvesti LIVE klađenje poslije Nove godine, bit će ludila![]()
![]()
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46830 Re: Kladionica - vol. 2
Augsburg i nakon 14 kola bez X a Keln već 10 zaredom
idemo dalje, iduće kolo dobar dubl
popravni :
Roma 1
City 1
Real H1
Bayern 1
Ajax 1
idemo dalje, iduće kolo dobar dubl
popravni :
Roma 1
City 1
Real H1
Bayern 1
Ajax 1
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46831 Re: Kladionica - vol. 2
Celzi i arsenal popusili. Totenham i luzerpul X kuci protiv levata. Hajd ti meni efendija reci sto bi city uzeo evertona? 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46832 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 1 time in total.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46833 Re: Kladionica - vol. 2
duminjo wrote:Celzi i arsenal popusili. Totenham i luzerpul X kuci protiv levata. Hajd ti meni efendija reci sto bi city uzeo evertona?
pa zato što su svi sjebali
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46834 Re: Kladionica - vol. 2
kakav super osjecaj kad ti se treci put u sezoni desi da ne uplatis dobitni na sistem koji igras vec 2 godine
jebo me stoke i krkic i crouch i arsenal i sudija i crveni i zuti 561 put dok ne umrem !!! fuj...
al ajde nije sudjeno bilo ocigledno... u pola 5 tek prvi kontakt s internetom i bez obaveza bio a tad je vec kasno bilo. i samo molio Boga da ne bude crveni na arsenalu i jbg...
bas steta.
jebo me stoke i krkic i crouch i arsenal i sudija i crveni i zuti 561 put dok ne umrem !!! fuj...
al ajde nije sudjeno bilo ocigledno... u pola 5 tek prvi kontakt s internetom i bez obaveza bio a tad je vec kasno bilo. i samo molio Boga da ne bude crveni na arsenalu i jbg...
bas steta.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46835 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46836 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46837 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 1 time in total.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46838 Re: Kladionica - vol. 2
ma imam obicno svaki dan vikenda oko 5 tekmi gdje odigram sve kombinacije i desetak tekmi gdje odigram 1-2 kombinacije... na stoke sam i protiv uniteda igrao isto ovo sto se danas desilo i htio sam fkt to i celzi s tim sto celzi nisu strijelci bili dobri pa ne bih tu ni dobio al jebaji ga... povraca mi se od muke hahahahaha 
zazaaaaa 0-1
zaaaazaaaaaaaa 0-2
trpaj samo levate 
zazaaaaa 0-1
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46839 Re: Kladionica - vol. 2
Hahahah
Dobro je da ne igram jebene šugave žabare..
Maksuz da uletim i pohvalim ga..

Dobro je da ne igram jebene šugave žabare..
Maksuz da uletim i pohvalim ga..
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46840 Re: Kladionica - vol. 2
salDZijanema me tamo wrote:PriNc_ba wrote:sasuolo x2 ko katedrala
Idi kupi pudinga, čips..
Bezze ti 3 markice bacat
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46841 Re: Kladionica - vol. 2
svaka castPriNc_ba wrote:salDZijanema me tamo wrote:PriNc_ba wrote:sasuolo x2 ko katedrala
Idi kupi pudinga, čips..
Bezze ti 3 markice bacat![]()
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46842 Re: Kladionica - vol. 2
Svaka cast za vjerovatno pogođen par..
Al' jebo ti to kad ne odigraš...
Ja zadnju sedmicu 3 puta kvotu 4 pogodio na fudbalu..
Al' jebo ti to kad ne odigraš...
Ja zadnju sedmicu 3 puta kvotu 4 pogodio na fudbalu..
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46843 Re: Kladionica - vol. 2
ma odigrana dvica a ne x2 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46844 Re: Kladionica - vol. 2
Auuuu Salznurga i prelaza 
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46845 Re: Kladionica - vol. 2
jest dobar osjecaj kad kazes JEBENI SASUOLO
a ne JEBENA ROMA
dvica i berardi za milju
sta je fulio u prvom poluvremenu za 0 3 pffff al ajd
x2 ako nista prosao 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46847 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:46, edited 2 times in total.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46848 Re: Kladionica - vol. 2
hodža wrote:duminjo wrote:Celzi i arsenal popusili. Totenham i luzerpul X kuci protiv levata. Hajd ti meni efendija reci sto bi city uzeo evertona?
pa zato što su svi sjebali![]()
Zasto dovodis u pitanje moje kladionicarske sposobnosti
Danas more iznenadjenja...kladionice uzese milione
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46849 Re: Kladionica - vol. 2
Danas ko na minskom polju
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#46850 Re: Kladionica - vol. 2

tragična noć
da su kaki metli bi kvotu jedan
