Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
kucniljubimac
Posts: 700
Joined: 05/01/2014 02:02

#46776 Re: Kladionica - vol. 2

Post by kucniljubimac »

hahaha odigram manje od 3gola i evo sta se dogodi :lol:

http://www.rezultati.com/utakmica/GO4g9Egj/#detalji
kockar_iz_mahale
Posts: 58
Joined: 02/03/2014 22:55

#46777 Re: Kladionica - vol. 2

Post by kockar_iz_mahale »

Image

za veceras :mrgreen: :run:
User avatar
camparinho
Posts: 533
Joined: 26/07/2013 19:25

#46778 Re: Kladionica - vol. 2

Post by camparinho »

nesto za veceras od eurolige van ove u 6 ?
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46779 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

prepisano od komšije...zna nekad pogoditi :lol: :D

Image


a evo i jedan pokušaj duplanja :

Dortmund-Hoffenheim 1

Moraju sad uzeti :lol: :run: a imaju i nekih poslića sa gostima od prethodnih sezona ;)

Touluse-Monaco 0-3 gola

Zadnjih 10 susreta Toulousea i Monaca
Toulouse - Monaco 0:2
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 2:0
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 1:0
Monaco - Toulouse 3:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 0:2
Toulouse - Monaco 0:0

Monaco će odmarati neke igrače za LP, a domaćinima fali par igrača iz prve postave

Ross County-Dundee Utd X2

Čisto zbog super ponude i uslova od 3 para. Ne vidim način na koji gosti mogu izgubiti ovu utakmicu. Postoji mogućnost neriješenog ali vjerujem da će čak biti i ubjedljiva pobjeda gostiju. Razmišljao sam i o kp2, ali onda u slučaju neriješenog ide kvota 1, tako da ovih 1,15 na X2 više odgovara u slučaju iznenađenja ;)

kvota : 2,40
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#46780 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

kockar_iz_mahale wrote:Image

za veceras :mrgreen: :run:
buduce koristi "ruzu" prilikom slikanja :D i sretno

Image
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#46781 Re: Kladionica - vol. 2

Post by PriNc_ba »

maharadza nad maharadzama medju sudijama i moj brat Rizzoli sudi veceras fiorentina-juve :D to je to :D


dortmund i hoff moraju nesto divlje, vakat je :D i to je to :D


toliko :D i sretno :D

iskreno, ocekujem penal kod svaba veceras :)
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#46782 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

Ljakan wrote:Ma cim svi igraju treba bjezat od toga.Po meni poklon kvota 1.85 na hendikep da cedevita nece izgubit vise od 19 razlike.Prvu si ih sa 4 dobili jos su se osigurali za dalje.Cedeviti treba pobjeda a rusi su stvoreni za namjestaljke.Nebi me cudilo kad bi cedevita cak pobjedila danas.
prodje hladno :oops:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#46783 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

PriNc_ba wrote:maharadza nad maharadzama medju sudijama i moj brat Rizzoli sudi veceras fiorentina-juve :D to je to :D


dortmund i hoff moraju nesto divlje, vakat je :D i to je to :D


toliko :D i sretno :D

iskreno, ocekujem penal kod svaba veceras :)
znaci :run: do formule :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#46784 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Mustang1 »

noviclan wrote:
Ljakan wrote:Ma cim svi igraju treba bjezat od toga.Po meni poklon kvota 1.85 na hendikep da cedevita nece izgubit vise od 19 razlike.Prvu si ih sa 4 dobili jos su se osigurali za dalje.Cedeviti treba pobjeda a rusi su stvoreni za namjestaljke.Nebi me cudilo kad bi cedevita cak pobjedila danas.
prodje hladno :oops:
Bolje receno toplo prodje :D Ja nisam ni gledao utakmicu kod 26 razlike pred kraj .. Kad u jednom trenutku pogleda 10 sekundi do kraja treba im kos :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46785 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Image
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#46786 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

noviclan wrote:
kockar_iz_mahale wrote:Image

za veceras :mrgreen: :run:
buduce koristi "ruzu" prilikom slikanja :D i sretno

Image
malo je drkao olympiakos al je zadovoljio :run:
User avatar
Inter1908
Posts: 682
Joined: 02/12/2013 22:59
Location: curva nord

#46787 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Inter1908 »

:thumbup: dobra liska bravo :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#46788 Re: Kladionica - vol. 2

Post by karanana »

bogalji debilski borusijsko hofenhajmski samo jedan gol.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#46789 Re: Kladionica - vol. 2

Post by dinooh »

karanana wrote:bogalji debilski borusijsko hofenhajmski samo jedan gol.
haha i ja sam. Nisam pratio osjecaj nego statistiku.
Valjda proberu veceras NBA koji da se za sutra ima cime kladiti.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46790 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

hodža wrote:prepisano od komšije...zna nekad pogoditi :lol: :D

Image


a evo i jedan pokušaj duplanja :

Dortmund-Hoffenheim 1

Moraju sad uzeti :lol: :run: a imaju i nekih poslića sa gostima od prethodnih sezona ;)

Touluse-Monaco 0-3 gola

Zadnjih 10 susreta Toulousea i Monaca
Toulouse - Monaco 0:2
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 2:0
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 1:0
Monaco - Toulouse 3:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 0:2
Toulouse - Monaco 0:0

Monaco će odmarati neke igrače za LP, a domaćinima fali par igrača iz prve postave

Ross County-Dundee Utd X2

Čisto zbog super ponude i uslova od 3 para. Ne vidim način na koji gosti mogu izgubiti ovu utakmicu. Postoji mogućnost neriješenog ali vjerujem da će čak biti i ubjedljiva pobjeda gostiju. Razmišljao sam i o kp2, ali onda u slučaju neriješenog ide kvota 1, tako da ovih 1,15 na X2 više odgovara u slučaju iznenađenja ;)

kvota : 2,40


komšija zakaz'o, duplanje nije :D

Image
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46791 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

gdje su ovi sa NBA ???

kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?

under ?
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#46792 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Impavidus »

Juve 5 kartona do 60. I tako ostade, cak 4 u prvom poluvremenu. Dortmundu 2 gola aubmeyanga ponistili 1 regularan drugi iz ofsajda, a kasnije kompenzacija nije sviran penal za hofenheim. Htjedoh 2+ i preko kartone na juve, ali kad vidjeh 5.5 da je granica odustah. Sreca da preskocih sad bi bilo svima redom :-D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46793 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

hodža wrote:gdje su ovi sa NBA ???

kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?

under ?
Citaj, hodza, citaj :D
Imas igrace malo vise :thumbup:
Mogla bi Minnesota ispod, nije los tip.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46794 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

vidi fakat :lol: halali :D

vidim da uvijek ganjaš ove sa "malim" granicama ;) i ja to više volim igrati nego one 27,28 itd ;)

Walker over + Minesota under ?

jel dosta ? :D


edit : traži premier još jedan...min 3 para :run:
Last edited by hodža on 05/12/2014 23:55, edited 1 time in total.
idrizinho
Posts: 14
Joined: 24/07/2009 01:25

#46795 Re: Kladionica - vol. 2

Post by idrizinho »

Tomahawk11 wrote:
hodža wrote:gdje su ovi sa NBA ???

kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?

under ?
Citaj, hodza, citaj :D
Imas igrace malo vise :thumbup:
Mogla bi Minnesota ispod, nije los tip.
tomahawk daj 3 para koja mogu proci. Samo ti znas ovaj NBA ubosti !!!!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46796 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

hodža wrote:vidi fakat :lol: halali :D

vidim da uvijek ganjaš ove sa "malim" granicama ;) i ja to više volim igrati nego one 27,28 itd ;)

Walker over + Minesota under ?

jel dosta ? :D
Cekam samo Kembu na jednom, znaci ozbiljna je situacija :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46797 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Conley je ostao na drugom.....a mislim da ce proci svi s ove liste gore :thumbup:
Pripazite se malo Lowryja, mada nema Degroznog, trebo bi.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46798 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

pratim te onda, nafaka sam ja ;)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46799 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

hodža wrote:pratim te onda, nafaka sam ja ;)
Pa evo ovaj Young iz Minnesote bi trebao, nema ko sutati osim njega. Jes da ga ne mirisem, al bi fakat trebao. E, sad, ako si igrao Minnesotu under, ne ide :D
Evo jos jedan tip, Dallas - Phoenix, ocekuje se over, granica 214,5+
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46800 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

a ne ide brate da navijam da on trpa i da navijam za under :lol: :lol: :lol:

D.West over 13,5 ?
Post Reply