http://www.rezultati.com/utakmica/GO4g9Egj/#detalji
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#46776 Re: Kladionica - vol. 2
hahaha odigram manje od 3gola i evo sta se dogodi
http://www.rezultati.com/utakmica/GO4g9Egj/#detalji
http://www.rezultati.com/utakmica/GO4g9Egj/#detalji
- camparinho
- Posts: 533
- Joined: 26/07/2013 19:25
#46778 Re: Kladionica - vol. 2
nesto za veceras od eurolige van ove u 6 ?
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46779 Re: Kladionica - vol. 2
prepisano od komšije...zna nekad pogoditi

a evo i jedan pokušaj duplanja :
Dortmund-Hoffenheim 1
Moraju sad uzeti
a imaju i nekih poslića sa gostima od prethodnih sezona 
Touluse-Monaco 0-3 gola
Zadnjih 10 susreta Toulousea i Monaca
Toulouse - Monaco 0:2
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 2:0
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 1:0
Monaco - Toulouse 3:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 0:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco će odmarati neke igrače za LP, a domaćinima fali par igrača iz prve postave
Ross County-Dundee Utd X2
Čisto zbog super ponude i uslova od 3 para. Ne vidim način na koji gosti mogu izgubiti ovu utakmicu. Postoji mogućnost neriješenog ali vjerujem da će čak biti i ubjedljiva pobjeda gostiju. Razmišljao sam i o kp2, ali onda u slučaju neriješenog ide kvota 1, tako da ovih 1,15 na X2 više odgovara u slučaju iznenađenja
kvota : 2,40

a evo i jedan pokušaj duplanja :
Dortmund-Hoffenheim 1
Moraju sad uzeti
Touluse-Monaco 0-3 gola
Zadnjih 10 susreta Toulousea i Monaca
Toulouse - Monaco 0:2
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 2:0
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 1:0
Monaco - Toulouse 3:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 0:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco će odmarati neke igrače za LP, a domaćinima fali par igrača iz prve postave
Ross County-Dundee Utd X2
Čisto zbog super ponude i uslova od 3 para. Ne vidim način na koji gosti mogu izgubiti ovu utakmicu. Postoji mogućnost neriješenog ali vjerujem da će čak biti i ubjedljiva pobjeda gostiju. Razmišljao sam i o kp2, ali onda u slučaju neriješenog ide kvota 1, tako da ovih 1,15 na X2 više odgovara u slučaju iznenađenja
kvota : 2,40
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46781 Re: Kladionica - vol. 2
maharadza nad maharadzama medju sudijama i moj brat Rizzoli sudi veceras fiorentina-juve
to je to 
dortmund i hoff moraju nesto divlje, vakat je
i to je to 
toliko
i sretno 
iskreno, ocekujem penal kod svaba veceras
dortmund i hoff moraju nesto divlje, vakat je
toliko
iskreno, ocekujem penal kod svaba veceras
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46782 Re: Kladionica - vol. 2
prodje hladnoLjakan wrote:Ma cim svi igraju treba bjezat od toga.Po meni poklon kvota 1.85 na hendikep da cedevita nece izgubit vise od 19 razlike.Prvu si ih sa 4 dobili jos su se osigurali za dalje.Cedeviti treba pobjeda a rusi su stvoreni za namjestaljke.Nebi me cudilo kad bi cedevita cak pobjedila danas.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46783 Re: Kladionica - vol. 2
znaciPriNc_ba wrote:maharadza nad maharadzama medju sudijama i moj brat Rizzoli sudi veceras fiorentina-juveto je to
dortmund i hoff moraju nesto divlje, vakat jei to je to
tolikoi sretno
iskreno, ocekujem penal kod svaba veceras
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#46784 Re: Kladionica - vol. 2
Bolje receno toplo prodjenoviclan wrote:prodje hladnoLjakan wrote:Ma cim svi igraju treba bjezat od toga.Po meni poklon kvota 1.85 na hendikep da cedevita nece izgubit vise od 19 razlike.Prvu si ih sa 4 dobili jos su se osigurali za dalje.Cedeviti treba pobjeda a rusi su stvoreni za namjestaljke.Nebi me cudilo kad bi cedevita cak pobjedila danas.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46787 Re: Kladionica - vol. 2
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#46788 Re: Kladionica - vol. 2
bogalji debilski borusijsko hofenhajmski samo jedan gol.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46789 Re: Kladionica - vol. 2
haha i ja sam. Nisam pratio osjecaj nego statistiku.karanana wrote:bogalji debilski borusijsko hofenhajmski samo jedan gol.
Valjda proberu veceras NBA koji da se za sutra ima cime kladiti.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46790 Re: Kladionica - vol. 2
hodža wrote:prepisano od komšije...zna nekad pogoditi![]()
![]()
a evo i jedan pokušaj duplanja :
Dortmund-Hoffenheim 1
Moraju sad uzeti![]()
a imaju i nekih poslića sa gostima od prethodnih sezona
Touluse-Monaco 0-3 gola
Zadnjih 10 susreta Toulousea i Monaca
Toulouse - Monaco 0:2
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 2:0
Monaco - Toulouse 0:0
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 1:0
Monaco - Toulouse 3:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco - Toulouse 0:2
Toulouse - Monaco 0:0
Monaco će odmarati neke igrače za LP, a domaćinima fali par igrača iz prve postave
Ross County-Dundee Utd X2
Čisto zbog super ponude i uslova od 3 para. Ne vidim način na koji gosti mogu izgubiti ovu utakmicu. Postoji mogućnost neriješenog ali vjerujem da će čak biti i ubjedljiva pobjeda gostiju. Razmišljao sam i o kp2, ali onda u slučaju neriješenog ide kvota 1, tako da ovih 1,15 na X2 više odgovara u slučaju iznenađenja
kvota : 2,40
komšija zakaz'o, duplanje nije

- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46791 Re: Kladionica - vol. 2
gdje su ovi sa NBA ???
kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?
under ?
kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?
under ?
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#46792 Re: Kladionica - vol. 2
Juve 5 kartona do 60. I tako ostade, cak 4 u prvom poluvremenu. Dortmundu 2 gola aubmeyanga ponistili 1 regularan drugi iz ofsajda, a kasnije kompenzacija nije sviran penal za hofenheim. Htjedoh 2+ i preko kartone na juve, ali kad vidjeh 5.5 da je granica odustah. Sreca da preskocih sad bi bilo svima redom 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46793 Re: Kladionica - vol. 2
Citaj, hodza, citajhodža wrote:gdje su ovi sa NBA ???
kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?
under ?
Imas igrace malo vise
Mogla bi Minnesota ispod, nije los tip.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46794 Re: Kladionica - vol. 2
vidi fakat
halali
vidim da uvijek ganjaš ove sa "malim" granicama
i ja to više volim igrati nego one 27,28 itd 
Walker over + Minesota under ?
jel dosta ?
edit : traži premier još jedan...min 3 para
vidim da uvijek ganjaš ove sa "malim" granicama
Walker over + Minesota under ?
jel dosta ?
edit : traži premier još jedan...min 3 para
Last edited by hodža on 05/12/2014 23:55, edited 1 time in total.
-
idrizinho
- Posts: 14
- Joined: 24/07/2009 01:25
#46795 Re: Kladionica - vol. 2
tomahawk daj 3 para koja mogu proci. Samo ti znas ovaj NBA ubosti !!!!Tomahawk11 wrote:Citaj, hodza, citajhodža wrote:gdje su ovi sa NBA ???
kako Minesota može prebaciti 98,5 sa svim povredama i protiv Hjustona koji igra solidnu odbranu ove godine ?
under ?![]()
Imas igrace malo vise
Mogla bi Minnesota ispod, nije los tip.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46796 Re: Kladionica - vol. 2
Cekam samo Kembu na jednom, znaci ozbiljna je situacijahodža wrote:vidi fakathalali
![]()
vidim da uvijek ganjaš ove sa "malim" granicamai ja to više volim igrati nego one 27,28 itd
Walker over + Minesota under ?
jel dosta ?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46797 Re: Kladionica - vol. 2
Conley je ostao na drugom.....a mislim da ce proci svi s ove liste gore 
Pripazite se malo Lowryja, mada nema Degroznog, trebo bi.
Pripazite se malo Lowryja, mada nema Degroznog, trebo bi.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46798 Re: Kladionica - vol. 2
pratim te onda, nafaka sam ja 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46799 Re: Kladionica - vol. 2
Pa evo ovaj Young iz Minnesote bi trebao, nema ko sutati osim njega. Jes da ga ne mirisem, al bi fakat trebao. E, sad, ako si igrao Minnesotu under, ne idehodža wrote:pratim te onda, nafaka sam ja
Evo jos jedan tip, Dallas - Phoenix, ocekuje se over, granica 214,5+
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46800 Re: Kladionica - vol. 2
a ne ide brate da navijam da on trpa i da navijam za under
D.West over 13,5 ?
D.West over 13,5 ?



