Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#46751 Re: Pitamo Mehanicare ?
Brzi je bio od GTRa dok je bio ispravan 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46752 Re: Pitamo Mehanicare ?
hm trebao je onaj iz kiseljaka doc, 800+ ks 
sad bez zajebancije, zeznuto je kad se promasi brzina, ja sam na AP iz 4te umjesto u 5tu u 3cu gurnuo, sreca pa sam kvacilo brzo pritisno jer je otisla kazaljka bila debelo preko 5000
sad bez zajebancije, zeznuto je kad se promasi brzina, ja sam na AP iz 4te umjesto u 5tu u 3cu gurnuo, sreca pa sam kvacilo brzo pritisno jer je otisla kazaljka bila debelo preko 5000
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#46753 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam na jednoj od ovih trka ubrzanja vidio golfa dvicu kako pobjeđuje ove GTR-ove i sl. Taktika je bila u tome što je lik nabacio Sava Eskimo gume na auto, pa je imao bolji grip, dok su ovi trkaĆi okretali točkove u mjestu dok nisu krenuli. Do tada ovaj već bio na pola piste.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46754 Re: Pitamo Mehanicare ?
mora ga pobjedit, kad je ispod 1T i ima makar 300ks 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46755 Re: Pitamo Mehanicare ?
Super taktika i ja cu sutra stavit s3 da probam.Dzontra_Volta wrote: ↑08/05/2023 17:28 Ja sam na jednoj od ovih trka ubrzanja vidio golfa dvicu kako pobjeđuje ove GTR-ove i sl. Taktika je bila u tome što je lik nabacio Sava Eskimo gume na auto, pa je imao bolji grip, dok su ovi trkaĆi okretali točkove u mjestu dok nisu krenuli. Do tada ovaj već bio na pola piste.
Fala na savijetima poyyy
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46756 Re: Pitamo Mehanicare ?
mojne zezatDzontra_Volta wrote: ↑08/05/2023 17:28 Ja sam na jednoj od ovih trka ubrzanja vidio golfa dvicu kako pobjeđuje ove GTR-ove i sl. Taktika je bila u tome što je lik nabacio Sava Eskimo gume na auto, pa je imao bolji grip, dok su ovi trkaĆi okretali točkove u mjestu dok nisu krenuli. Do tada ovaj već bio na pola piste.
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46757 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/05/2023 17:44Super taktika i ja cu sutra stavit s3 da probam.Dzontra_Volta wrote: ↑08/05/2023 17:28 Ja sam na jednoj od ovih trka ubrzanja vidio golfa dvicu kako pobjeđuje ove GTR-ove i sl. Taktika je bila u tome što je lik nabacio Sava Eskimo gume na auto, pa je imao bolji grip, dok su ovi trkaĆi okretali točkove u mjestu dok nisu krenuli. Do tada ovaj već bio na pola piste.
Fala na savijetima poyyy
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#46758 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eskimo s3 treba namontirati u kontru da bi imao grip kako treba. Taj detalj vam nije rekao.
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- van Basten
- Posts: 7963
- Joined: 21/09/2006 02:59
#46760 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mogu pokusati... ugl, kad dodam gas auto suti kao da ce se ugasiti, zatrza par puta sto i mi u kabini osjetimo pofino i onda nekad bez prelaza nekad sa zvukom kao da kakva klapna spadne prihvati gas normalno i krene kako treba. Nekad rijedje nekad cesce. Primjetio sam da se cesce desava kad je rezervoar prazniji, ispod polaJuka Jebach wrote: ↑08/05/2023 15:28Jel mozes snimiti kako to izgleda?van Basten wrote: ↑08/05/2023 09:23 Pitanje...
U zadnjih nekoliko mjeseci auto trza na davanju gasa, najcesce kad krenem iz mjesta ili kad prebacujem u trece u drugu. Nakon pregleda posumnjamo na leptir gasa, ali spajanje na dg ne pokaze nikakvu gresku. Kaze majstor vozi pa ako se upali kakvo upozorenje dodji da tad spojimo... docekam check emmision zuto svjetlo na dg, jeste nesto oko leptira gasa. Posalje me drugom majstoru, ko biva on strucnjak za te leptirove, njemu na dg pokaze istu gresku i bez zutih upozorenja na tabli. Tad pocne majstorska suplja kad hoce nekog otkacitida se ne zajebavaju s tim... mozda je mehanicki problem a mozda i elektronski, mozda tesko dio naci i ako nadjes kakav je, kinez i sl...
Ugl, da li je zaista toliki problem naci adekvatan dio i zamijeniti leptir gasa? Imate li preporuku gdje bih mogao otici i probati rijesiti problem?
Auto je Laguna 2006g., 2.0 16V
Kasnije mi se 2x javio i check injection sto je veci belaj jer baca auto u safe mode. Onda ugasim auto, upalim nakon 10 sec i upozorenje nestane
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#46761 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda im lamela proklizala/kvacilo ne odvaja dobro? Trebalo bi je nitovatiDzontra_Volta wrote: ↑08/05/2023 17:28 Ja sam na jednoj od ovih trka ubrzanja vidio golfa dvicu kako pobjeđuje ove GTR-ove i sl. Taktika je bila u tome što je lik nabacio Sava Eskimo gume na auto, pa je imao bolji grip, dok su ovi trkaĆi okretali točkove u mjestu dok nisu krenuli. Do tada ovaj već bio na pola piste.
A jel bio snijeg a ovi ostali na ljetnim gumama?
-
Hum1122
- Posts: 16
- Joined: 20/10/2022 10:11
#46762 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje je u Sarajevu dobar servis popravke prozora na autu? Kad se zeli spustiti prozor malo propadne, ide gore dole par puta dok se drzi tipka i mora se vratiti uz pomoc ruku i podizaca zajedno. Staklo je ok, mehanizam je ocigledno u pitanju.
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#46763 Re: Pitamo Mehanicare ?
bio je neki momak na pofalicima ja mislimHum1122 wrote: ↑08/05/2023 23:27 Gdje je u Sarajevu dobar servis popravke prozora na autu? Kad se zeli spustiti prozor malo propadne, ide gore dole par puta dok se drzi tipka i mora se vratiti uz pomoc ruku i podizaca zajedno. Staklo je ok, mehanizam je ocigledno u pitanju.
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46764 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://www.facebook.com/profile.php?id ... tid=LQQJ4dkabal1337 wrote: ↑08/05/2023 23:31bio je neki momak na pofalicima ja mislimHum1122 wrote: ↑08/05/2023 23:27 Gdje je u Sarajevu dobar servis popravke prozora na autu? Kad se zeli spustiti prozor malo propadne, ide gore dole par puta dok se drzi tipka i mora se vratiti uz pomoc ruku i podizaca zajedno. Staklo je ok, mehanizam je ocigledno u pitanju.
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
To je taj.
- konektovan
- Posts: 51402
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#46765 Re: Pitamo Mehanicare ?
Auto elektrika memso..Ul.Kasindolskih zrtava, Sarajevo...Hum1122 wrote: ↑08/05/2023 23:27 Gdje je u Sarajevu dobar servis popravke prozora na autu? Kad se zeli spustiti prozor malo propadne, ide gore dole par puta dok se drzi tipka i mora se vratiti uz pomoc ruku i podizaca zajedno. Staklo je ok, mehanizam je ocigledno u pitanju.
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#46766 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kasindolska, Memso, +38762346706Hum1122 wrote: ↑08/05/2023 23:27 Gdje je u Sarajevu dobar servis popravke prozora na autu? Kad se zeli spustiti prozor malo propadne, ide gore dole par puta dok se drzi tipka i mora se vratiti uz pomoc ruku i podizaca zajedno. Staklo je ok, mehanizam je ocigledno u pitanju.
Znam da ima onaj u Visokom, ali ako ima igdje blize?
Hvala
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#46767 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni je majstor zijo to popravio za 5 maraka
https://www.instagram.com/reel/Cqyt6WOA ... RjYmRlZg==
https://www.instagram.com/reel/Cqyt6WOA ... RjYmRlZg==
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#46768 Re: Pitamo Mehanicare ?
pragmaticno nea sta 
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#46769 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje se u Sarajevu može uraditi ravnanje glave motora ?
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
- ern11
- Posts: 123
- Joined: 29/12/2021 23:21
#46771 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz,
Pukla mi je jedna zabica prilikom skidanja vrata https://imgur.com/a/M0KtGw2
Kako ovo rijesiti ?
Ima li se gdje kupit samo nova guma ?
Pukla mi je jedna zabica prilikom skidanja vrata https://imgur.com/a/M0KtGw2
Kako ovo rijesiti ?
Ima li se gdje kupit samo nova guma ?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#46772 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima, u ovlastenom 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#46774 Re: Pitamo Mehanicare ?
Preporuka za prednje amortizere, koji brend i gdje konkretno kupiti?
Automobil Clio 4, dci
Automobil Clio 4, dci
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#46775 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koji zijo … ?bitanga_sa_otesa wrote: ↑09/05/2023 06:11 Meni je majstor zijo to popravio za 5 maraka
https://www.instagram.com/reel/Cqyt6WOA ... RjYmRlZg==

