Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#4676 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by KAMI666 »

Ne mogu da kliknem na "Citaj" jer nije uopste linkovan vec samo obican tekst. :? :?
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4677 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

kad ti otzvori onu naslovnu stranicu stripa imaš maleno dugme ''čitaj'' ispod je dugmence za fb....pa onda drugi slični stripovi....nisam ni ja vidjela iz prve :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4678 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

nova sezona je ubrzo?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4679 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Interesuje me da li ce Kalisi opet ikad imat' susreta sa onim barbarima iz prve sezone, ili su oni zavrsili svoju pricu kad je umro Drogo.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#4680 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

ova serija je ko ziv ko mrtav,pa sve se zaboravi koje ko,preduge pauze
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4681 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

KAMI666 wrote:Ne mogu da kliknem na "Citaj" jer nije uopste linkovan vec samo obican tekst. :? :?
To se zna dešavati sa ostalim stripovima ponekad na Mozilli. Ali onda uđeš preko IE-a i otvara linkove. I onda ti to Čitaj bude u obliku linka.

A za ove stripove, Game of throns, bi trebalo da može i na Mozilli. Ne znam. Evo kod mene radi.

Ali da ne spamamo temu. Ako ti mogu nešto pomoći pošalji mi privatnu poruku, pa kad stignem javim ti se.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4682 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Tito_i_Partija wrote:Interesuje me da li ce Kalisi opet ikad imat' susreta sa onim barbarima iz prve sezone, ili su oni zavrsili svoju pricu kad je umro Drogo.
Napisao sam ti u PP da ne spojlam.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4683 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Hvala lijepo. :thumbup:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4684 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Tito_i_Partija wrote:Hvala lijepo. :thumbup:
Sluzimo narodu druze precednice.

Nego, sad kad je glumica punoletna, interesuje me dali cemo Sansu videti golu?

Image
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#4685 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

uh Sansi ispa p i po :D :D :D :D svaka joj cast
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#4686 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by insaneinthebrain »

njam njam :skoljka: :shock:

User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4687 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Just so.

Ima stvarno prelepih glumica u GoT, malo malo pa iskomentarisemo :D

Ali Sansa je bas procvetala.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4688 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

solidne sve tri.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#4689 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramzess Veliki »

A šta je sa onom malehnom, hoće li početi ubijati akobogda u petom dijelu? :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4690 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Ramzess Veliki wrote:A šta je sa onom malehnom, hoće li početi ubijati akobogda u petom dijelu? :D
Valjda prvo trening u Bravosu pa onda ubijanje.

A i ona je porasla.
Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#4691 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramzess Veliki »

Biće mašala ninja od nje ... :lol:
'Ćerka je moja obožava. Stalno mašta da mala izbode onu plavu ... :thumbup:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4692 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Ramzess Veliki wrote:Biće mašala ninja od nje ... :lol:
'Ćerka je moja obožava. Stalno mašta da mala izbode onu plavu ... :thumbup:
Bas, steta sto ce biti razocarane jer su se ovi dosta pobili i bez nje. Joff, Tywin, Planina......................
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4693 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Ayra je sad nekad u Aprilu punoljetna :D .
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#4694 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

joj pedofila jbte :lol: :lol: :lol:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4695 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Capajebo wrote:joj pedofila jbte :lol: :lol: :lol:

Starkelje, ona je mojih godina. Znaci jedini prolaz imam :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4696 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Ros je bila najbolja. Ovo ostalo je buranija. :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4697 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Da ne budem skrtica, da podijelim :D
Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4698 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Jel nije dosta guzica na drugim temama :zzzz:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4699 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

annoy wrote:Jel nije dosta guzica na drugim temama :zzzz:
Nikad dosta. Zivele lepe guzice!!!
bhnapoleon1 wrote: Starkelje, ona je mojih godina. Znaci jedini prolaz imam :D
Image
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#4700 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

Nisam dugo bio na ovoj temi, listam unazad par stranica, pa vi samo o guzicama glumica pričate jbt :lol:
Post Reply