Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#4676 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne mogu da kliknem na "Citaj" jer nije uopste linkovan vec samo obican tekst.

- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4677 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kad ti otzvori onu naslovnu stranicu stripa imaš maleno dugme ''čitaj'' ispod je dugmence za fb....pa onda drugi slični stripovi....nisam ni ja vidjela iz prve 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4678 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nova sezona je ubrzo?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4679 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Interesuje me da li ce Kalisi opet ikad imat' susreta sa onim barbarima iz prve sezone, ili su oni zavrsili svoju pricu kad je umro Drogo.
-
oskarboy
- Posts: 755
- Joined: 25/09/2014 13:04
#4680 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ova serija je ko ziv ko mrtav,pa sve se zaboravi koje ko,preduge pauze
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#4681 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To se zna dešavati sa ostalim stripovima ponekad na Mozilli. Ali onda uđeš preko IE-a i otvara linkove. I onda ti to Čitaj bude u obliku linka.KAMI666 wrote:Ne mogu da kliknem na "Citaj" jer nije uopste linkovan vec samo obican tekst.![]()
A za ove stripove, Game of throns, bi trebalo da može i na Mozilli. Ne znam. Evo kod mene radi.
Ali da ne spamamo temu. Ako ti mogu nešto pomoći pošalji mi privatnu poruku, pa kad stignem javim ti se.
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4682 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Napisao sam ti u PP da ne spojlam.Tito_i_Partija wrote:Interesuje me da li ce Kalisi opet ikad imat' susreta sa onim barbarima iz prve sezone, ili su oni zavrsili svoju pricu kad je umro Drogo.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4683 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Hvala lijepo. 
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4684 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sluzimo narodu druze precednice.Tito_i_Partija wrote:Hvala lijepo.
Nego, sad kad je glumica punoletna, interesuje me dali cemo Sansu videti golu?

-
oskarboy
- Posts: 755
- Joined: 25/09/2014 13:04
#4685 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
uh Sansi ispa p i po
svaka joj cast
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4687 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Just so.
Ima stvarno prelepih glumica u GoT, malo malo pa iskomentarisemo
Ali Sansa je bas procvetala.
Ima stvarno prelepih glumica u GoT, malo malo pa iskomentarisemo
Ali Sansa je bas procvetala.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4688 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
solidne sve tri.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#4689 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A šta je sa onom malehnom, hoće li početi ubijati akobogda u petom dijelu? 
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4690 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Valjda prvo trening u Bravosu pa onda ubijanje.Ramzess Veliki wrote:A šta je sa onom malehnom, hoće li početi ubijati akobogda u petom dijelu?
A i ona je porasla.

- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#4691 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Biće mašala ninja od nje ...
'Ćerka je moja obožava. Stalno mašta da mala izbode onu plavu ...
'Ćerka je moja obožava. Stalno mašta da mala izbode onu plavu ...
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4692 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bas, steta sto ce biti razocarane jer su se ovi dosta pobili i bez nje. Joff, Tywin, Planina......................Ramzess Veliki wrote:Biće mašala ninja od nje ...![]()
'Ćerka je moja obožava. Stalno mašta da mala izbode onu plavu ...
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4693 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ayra je sad nekad u Aprilu punoljetna
.
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#4694 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
joj pedofila jbte

-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4695 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Capajebo wrote:joj pedofila jbte![]()
![]()
Starkelje, ona je mojih godina. Znaci jedini prolaz imam
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4696 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ros je bila najbolja. Ovo ostalo je buranija. 
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4697 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da ne budem skrtica, da podijelim 


- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#4698 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel nije dosta guzica na drugim temama 
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4699 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nikad dosta. Zivele lepe guzice!!!annoy wrote:Jel nije dosta guzica na drugim temama
bhnapoleon1 wrote: Starkelje, ona je mojih godina. Znaci jedini prolaz imam

- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#4700 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nisam dugo bio na ovoj temi, listam unazad par stranica, pa vi samo o guzicama glumica pričate jbt 
