Hayat
Moderator: anex
-
relevantan
- Posts: 777
- Joined: 08/10/2011 22:30
#4676 Re: Hayat
Meni ovaj Adnan baš nekakav dosadan 
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4677 Re: Hayat
Isto tako ne znam šta onaj Tomislava traži.. Džaba mu dobre ocjene kad sigurno u narednih 4-5 emisija leti vani.
Sent from my XT701 using Tapatalk 2
Sent from my XT701 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4678 Re: Hayat
Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4679 Re: Hayat
Moraju dogurati ja mislim do top10 s tim da postoje još 3 jokera (prof. Babić, profesor i Hayat produkcija) koja se moraju ispucati tj. 3 puta će neko biti spašen. S obzirom da ih je ostalo 16, dakle još barem 9 emisija do finala ima.Bubalo1 wrote:Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
Sranje jeste ali sranje ćemo morati trpjeti.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4680 Re: Hayat
E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
-
Jecky 44
- Posts: 28
- Joined: 15/10/2012 19:16
#4681 Re: Hayat
karanana wrote:dabogda im onaj celo shanerchich pobijedio.
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4682 Re: Hayat
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 1689_n.jpgMOSALJOZE wrote:E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
Eto njegovih glasova... Vidiš da je na samom dnu.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4683 Re: Hayat
ok tu si u pravu ali pjeva dobro čovjek vjerovatno ce ga spasiti ako ispadnepathyeshme wrote:https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 1689_n.jpgMOSALJOZE wrote:E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
Eto njegovih glasova... Vidiš da je na samom dnu.
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#4684 Re: Hayat
to vi samo hajat imatepathyeshme wrote:Moraju dogurati ja mislim do top10 s tim da postoje još 3 jokera (prof. Babić, profesor i Hayat produkcija) koja se moraju ispucati tj. 3 puta će neko biti spašen. S obzirom da ih je ostalo 16, dakle još barem 9 emisija do finala ima.Bubalo1 wrote:Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
Sranje jeste ali sranje ćemo morati trpjeti.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4685 Re: Hayat
ovo što za jokere govorite, Hayat produkcija će svoj iskoristit' tačno pred finale ako ga istu emisiju ne iskoristi neko od profesora, tako to ide...
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4686 Re: Hayat
A gdje je Jasna? Je l' zena ziva?
Otkako je spasila Elvisa, ni traga ni glasa o njoj.
Otkako je spasila Elvisa, ni traga ni glasa o njoj.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4687 Re: Hayat
Topićka je valjda zamijenila...
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#4688 Re: Hayat
"Pozdrav za rudare". 
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4689 Re: Hayat
zna nju nekad prenijetIt_is_a_Leclerc wrote:"Pozdrav za rudare".
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4690 Re: Hayat
Ana mora da je veceras na horsu, dade Kadri najbolje ocjene. 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#4692 Re: Hayat
Maid je večeras definitivno dokazao da je za 3 klase bolji od ostalih koji ili veze nemaju sa pjevanjem, ili su zaostali u proteklom stoljeću, ili mogu razvaliti samo u kafani.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4693 Re: Hayat
Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog. 
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#4694 Re: Hayat
Šteta, dobro pjeva, a snaša prava.dusa_raskopuša wrote:Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4695 Re: Hayat
Da, istina je....ali eto, to je neki njen stil i lezi joj. Jedna od rijetkih koja fino pjeva!la_roux wrote:Šteta, dobro pjeva, a snaša prava.dusa_raskopuša wrote:Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4696 Re: Hayat
je li ona zena nekog od onih muzicara sa hayata?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4697 Re: Hayat
Zar je zena? Msm udata. 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4698 Re: Hayat
znam da jest jedna od njih. nesto su je zezali jer joj je muz jednu subotu svirao klavijature na onim nominacijama. e sad je li to ta ili neka druga. azra nije sigurno. pa i nema ih vise. gay show.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4699 Re: Hayat
karanana wrote:znam da jest jedna od njih. nesto su je zezali jer joj je muz jednu subotu svirao klavijature na onim nominacijama. e sad je li to ta ili neka druga. azra nije sigurno. pa i nema ih vise. gay show.
Ima Sabina, dobi sad dobre ocjene. Jbt, samo tri zene.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4700 Re: Hayat
što Kadra briznu u plač 
