Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#4676 Re: Hayat

Post by relevantan »

Meni ovaj Adnan baš nekakav dosadan :oops:
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4677 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

Isto tako ne znam šta onaj Tomislava traži.. Džaba mu dobre ocjene kad sigurno u narednih 4-5 emisija leti vani.

Sent from my XT701 using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4678 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4679 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

Bubalo1 wrote:Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
Moraju dogurati ja mislim do top10 s tim da postoje još 3 jokera (prof. Babić, profesor i Hayat produkcija) koja se moraju ispucati tj. 3 puta će neko biti spašen. S obzirom da ih je ostalo 16, dakle još barem 9 emisija do finala ima.

Sranje jeste ali sranje ćemo morati trpjeti.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4680 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
Jecky 44
Posts: 28
Joined: 15/10/2012 19:16

#4681 Re: Hayat

Post by Jecky 44 »

karanana wrote:dabogda im onaj celo shanerchich pobijedio.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4682 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

MOSALJOZE wrote:E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 1689_n.jpg

Eto njegovih glasova... Vidiš da je na samom dnu.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4683 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

pathyeshme wrote:
MOSALJOZE wrote:E tu ste pogriješili tomislav je iz hrvatske pa brate nek 10 000 hrvata prati hayat to je dosta glasova odnosno PROFITA što je najvaznije
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 1689_n.jpg

Eto njegovih glasova... Vidiš da je na samom dnu.
ok tu si u pravu ali pjeva dobro čovjek vjerovatno ce ga spasiti ako ispadne
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#4684 Re: Hayat

Post by crnoplavo »

pathyeshme wrote:
Bubalo1 wrote:Kojih 4-5 emisija ? Zar to sranje ne treba zavrsiti ?
Moraju dogurati ja mislim do top10 s tim da postoje još 3 jokera (prof. Babić, profesor i Hayat produkcija) koja se moraju ispucati tj. 3 puta će neko biti spašen. S obzirom da ih je ostalo 16, dakle još barem 9 emisija do finala ima.

Sranje jeste ali sranje ćemo morati trpjeti.
to vi samo hajat imate :shock:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4685 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

ovo što za jokere govorite, Hayat produkcija će svoj iskoristit' tačno pred finale ako ga istu emisiju ne iskoristi neko od profesora, tako to ide...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4686 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

A gdje je Jasna? Je l' zena ziva? :mrgreen:

Otkako je spasila Elvisa, ni traga ni glasa o njoj.
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4687 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

Topićka je valjda zamijenila...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4688 Re: Hayat

Post by It_is_a_Leclerc »

"Pozdrav za rudare". :run:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4689 Re: Hayat

Post by lajk »

It_is_a_Leclerc wrote:"Pozdrav za rudare". :run:
zna nju nekad prenijet :lol:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4690 Re: Hayat

Post by Jazzy.ba »

Ana mora da je veceras na horsu, dade Kadri najbolje ocjene. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4691 Re: Hayat

Post by P308 »

Ova Amna fino pjeva
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4692 Re: Hayat

Post by la_roux »

Maid je večeras definitivno dokazao da je za 3 klase bolji od ostalih koji ili veze nemaju sa pjevanjem, ili su zaostali u proteklom stoljeću, ili mogu razvaliti samo u kafani.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4693 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog. :lol:
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4694 Re: Hayat

Post by la_roux »

dusa_raskopuša wrote:Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog. :lol:
Šteta, dobro pjeva, a snaša prava.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4695 Re: Hayat

Post by P308 »

la_roux wrote:
dusa_raskopuša wrote:Mene nervira to sto je Amna vazda ista, haljina neka duga, nidje veze boje, neka pjesma iz naftalina, 'naci nijednom jos da otpjeva pjesmu koju sam cula bar jednom u zivotu. Zapela za kameno doba i Bog. :lol:
Šteta, dobro pjeva, a snaša prava.
Da, istina je....ali eto, to je neki njen stil i lezi joj. Jedna od rijetkih koja fino pjeva!
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4696 Re: Hayat

Post by karanana »

je li ona zena nekog od onih muzicara sa hayata?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4697 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Zar je zena? Msm udata. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4698 Re: Hayat

Post by karanana »

znam da jest jedna od njih. nesto su je zezali jer joj je muz jednu subotu svirao klavijature na onim nominacijama. e sad je li to ta ili neka druga. azra nije sigurno. pa i nema ih vise. gay show.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4699 Re: Hayat

Post by P308 »

karanana wrote:znam da jest jedna od njih. nesto su je zezali jer joj je muz jednu subotu svirao klavijature na onim nominacijama. e sad je li to ta ili neka druga. azra nije sigurno. pa i nema ih vise. gay show.
:lol:

Ima Sabina, dobi sad dobre ocjene. Jbt, samo tri zene. :shock:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4700 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

što Kadra briznu u plač :D
Post Reply