Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4676 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

ZPP wrote:Dobar kit :oops: od @RepB
I ova kombinacija nije losa.

http://www.miadidas.com/k/O50BLQ==
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4677 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

RepB wrote:
ZPP wrote:Dobar kit :oops: od @RepB
I ova kombinacija nije losa.

http://www.miadidas.com/k/O50BLQ==
Uzas, kakva je ovo crna :S
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4678 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ma kakav zmaj, nema uporiste ni u cemu...osim navijackog nadimka.

Nakon promocije dresa ocekujem redove ispred savezovog fan shop-a u Sa u najmanju ruku kao kad se karte za tekmu prodaju :D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4679 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Koje će biti cijene, bar otprilike..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4680 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

€50-60
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4681 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

70€ vjerujem kad tek izidje. 50tak bude za proslogodisnje izdanje.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4682 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

I ja mislim 70 eura.

Šta mislite hoće promjeniti pape šuškavac?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4683 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Jebo li ga suskavac, treba u ugovor uvrstiti klauzulu da se selektor oblaci kao i svaki drugi selektor, a ne klovn.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4684 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Jazzy.ba wrote:Jebo li ga suskavac, treba u ugovor uvrstiti klauzulu da se selektor oblaci kao i svaki drugi selektor, a ne klovn.
Mislim da je jedino protiv Francuske bio u odjelu.
Mada meni ova stvar ne igra neku ulogu, ne moraju vala ni svi treneri biti ko Pep ko na modnoj pisti .
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#4685 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by veliki_ah »

I košarkaški i fudbalski savez dosta koriste zmaja u svojim brendovima. Košarkaši za dresove i opremu su ga iskoristili već u Sloveniji, a fudbaleri su oslikali autobus..
Zbog toga vjerujem da će biti i sada oslikan zmaj na dresu, jer prema ovim adidas dresovima ostalih reprezentacija, svaki ima taj neki unikatni detalj..
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4686 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Joj nemojte da bude zmaj na dresu. :run: :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4687 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Ne znam u cemu je problem, sam je rekao ili odijelo ili trenerska oprema, jer je ipak trener.

Kada je neka velika utakmica uvijek je u odijelu, zaista ne vidim u cemu frka, siguran sam da ce SP u odijelu biti cijelo vrijeme ;-)

Trener je nije maneken, da je samo u odijelu, pricali bi kako samo gleda sta ce obuci a ne kako ce trenirati :roll:
Stargate Punk
Posts: 206
Joined: 06/03/2014 19:54

#4688 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Stargate Punk »

Ja nebih imao ništa protiv da dresovi budu svjetlo plave boje nešto kao Argentinska boja i da je sve ostalo (adidasove pruge, logo, brojevi i imena igrača) u tamno plavoj boji.
Last edited by Stargate Punk on 14/03/2014 12:22, edited 1 time in total.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4689 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Warashii wrote:
Jazzy.ba wrote:Jebo li ga suskavac, treba u ugovor uvrstiti klauzulu da se selektor oblaci kao i svaki drugi selektor, a ne klovn.
Mislim da je jedino protiv Francuske bio u odjelu.
Mada meni ova stvar ne igra neku ulogu, ne moraju vala ni svi treneri biti ko Pep ko na modnoj pisti .
Vise ih je u odjelima nego u trenerkama ili suskavcima...al eto sad su potpisali sa Hugom i Tejlorom, pa ce se valjda i za njega naci kakvo odijelo.

PS. Ovo za Francusku, ne cudi me, jer njemu je baska Francuska, a baska ostali :D
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4690 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Ma napraviti bijele dresove i tacka. Nasa plava boja sa BiH zastave je pretamna, ne svidja mi se.


Njemci imaju bijele i zelene dresove a tih boja nema nigdje na njihovoj zastavi

Image
Image
Image
Last edited by Kaunas on 14/03/2014 12:25, edited 1 time in total.
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4691 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Šveđanin wrote:Koje će biti cijene, bar otprilike..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Pa evo ovo ce ti biti neke cijene. Sto znaci, dres, sorc i stucne 78,50 eura. Sam dres cini mi se 42 eura ili tako nesto.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4692 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

todd_smith wrote:Ne znam u cemu je problem, sam je rekao ili odijelo ili trenerska oprema, jer je ipak trener.

Kada je neka velika utakmica uvijek je u odijelu, zaista ne vidim u cemu frka, siguran sam da ce SP u odijelu biti cijelo vrijeme ;-)

Trener je nije maneken, da je samo u odijelu, pricali bi kako samo gleda sta ce obuci a ne kako ce trenirati :roll:
Mene vise brine hoce li se on pojaviti i na jednoj utakmici u Brazilu nego u cemu ce biti :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4693 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:
todd_smith wrote:Ne znam u cemu je problem, sam je rekao ili odijelo ili trenerska oprema, jer je ipak trener.

Kada je neka velika utakmica uvijek je u odijelu, zaista ne vidim u cemu frka, siguran sam da ce SP u odijelu biti cijelo vrijeme ;-)

Trener je nije maneken, da je samo u odijelu, pricali bi kako samo gleda sta ce obuci a ne kako ce trenirati :roll:
Mene vise brine hoce li se on pojaviti i na jednoj utakmici u Brazilu nego u cemu ce biti :D
ma pojavit ce se...nekad u 78. minuti... :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4694 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Jeste bezobrazni i pesimisticni, pa normalno da ce biti ne na jednoj nego na svakoj. Putuje sa cijelom ekipom a ne sam, tako da nema bojazni. Jedino ako ne bue vodja puta, onda gubimo utakmice 3:0 za zelenim stolom :D :D

Sorry na off-u.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4695 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kamen spoticanja »

phillie wrote:Jeste bezobrazni i pesimisticni, pa normalno da ce biti ne na jednoj nego na svakoj. Putuje sa cijelom ekipom a ne sam, tako da nema bojazni. Jedino ako ne bue vodja puta, onda gubimo utakmice 3:0 za zelenim stolom :D :D

Sorry na off-u.
da ti kazem,kad se o safetu radi,on bi se uspio izgubiti i kad bi isao s cijelom ekipom :D
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4696 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

So su svi protiv zmaja meni izgleda odlično na košarkaškom dresu a ko god zna za Huseina kapetana Gradascevica biće ponosan da ima zmaja. Zmaja od Bosne

Sent from my C6616 using Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4697 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

kamen spoticanja wrote: da ti kazem,kad se o safetu radi,on bi se uspio izgubiti i kad bi isao s cijelom ekipom :D
ma ne kasni amidza na utakmice. jedino na skupove gdje se treba socijalizirati sa drugim trenerima. uhvati ga neki strah, sta li.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4698 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kamen spoticanja »

505sCrtom wrote:
kamen spoticanja wrote: da ti kazem,kad se o safetu radi,on bi se uspio izgubiti i kad bi isao s cijelom ekipom :D
ma ne kasni amidza na utakmice. jedino na skupove gdje se treba socijalizirati sa drugim trenerima. uhvati ga neki strah, sta li.
ma nije to strah,nego se kasno otvaraju prodavnice u parizu i avioni polijecu prije zakazanog termina...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4699 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burek_in_space »

Hoce li to, komichari?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4700 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply