Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Jazzy.ba wrote:Jebo li ga suskavac, treba u ugovor uvrstiti klauzulu da se selektor oblaci kao i svaki drugi selektor, a ne klovn.
Mislim da je jedino protiv Francuske bio u odjelu.
Mada meni ova stvar ne igra neku ulogu, ne moraju vala ni svi treneri biti ko Pep ko na modnoj pisti .
I košarkaški i fudbalski savez dosta koriste zmaja u svojim brendovima. Košarkaši za dresove i opremu su ga iskoristili već u Sloveniji, a fudbaleri su oslikali autobus..
Zbog toga vjerujem da će biti i sada oslikan zmaj na dresu, jer prema ovim adidas dresovima ostalih reprezentacija, svaki ima taj neki unikatni detalj..
Ja nebih imao ništa protiv da dresovi budu svjetlo plave boje nešto kao Argentinska boja i da je sve ostalo (adidasove pruge, logo, brojevi i imena igrača) u tamno plavoj boji.
Last edited by Stargate Punk on 14/03/2014 12:22, edited 1 time in total.
Jazzy.ba wrote:Jebo li ga suskavac, treba u ugovor uvrstiti klauzulu da se selektor oblaci kao i svaki drugi selektor, a ne klovn.
Mislim da je jedino protiv Francuske bio u odjelu.
Mada meni ova stvar ne igra neku ulogu, ne moraju vala ni svi treneri biti ko Pep ko na modnoj pisti .
Vise ih je u odjelima nego u trenerkama ili suskavcima...al eto sad su potpisali sa Hugom i Tejlorom, pa ce se valjda i za njega naci kakvo odijelo.
PS. Ovo za Francusku, ne cudi me, jer njemu je baska Francuska, a baska ostali
Jeste bezobrazni i pesimisticni, pa normalno da ce biti ne na jednoj nego na svakoj. Putuje sa cijelom ekipom a ne sam, tako da nema bojazni. Jedino ako ne bue vodja puta, onda gubimo utakmice 3:0 za zelenim stolom
phillie wrote:Jeste bezobrazni i pesimisticni, pa normalno da ce biti ne na jednoj nego na svakoj. Putuje sa cijelom ekipom a ne sam, tako da nema bojazni. Jedino ako ne bue vodja puta, onda gubimo utakmice 3:0 za zelenim stolom
Sorry na off-u.
da ti kazem,kad se o safetu radi,on bi se uspio izgubiti i kad bi isao s cijelom ekipom
So su svi protiv zmaja meni izgleda odlično na košarkaškom dresu a ko god zna za Huseina kapetana Gradascevica biće ponosan da ima zmaja. Zmaja od Bosne