Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#4676 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pirpa »

10/10
User avatar
House
Posts: 51392
Joined: 17/03/2010 15:36

#4677 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

madFlava wrote:Nastavi gledat samo ;) bice i bolje :D :thumbup:


:thumbup:

Prva sezona pokidala
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4678 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Mjesec dana gledam Big bang theory,jos mi nije dosadila :-D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22582
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4679 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SmokingMan »

Malo SF:

1.Falling Skies,3 sezona.
2.Defiance.

Sve u full HD...
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#4680 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by opremdobro30 »

Pogledao defiance prve dvije epizode i nesto nemam volje za dalje.Jel se isplati to gledat dalje?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#4681 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kinaski wrote:Image

Laid back režim

:thumbup: :thumbup:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4682 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Zatamnjena stakla »

Je l' iko gled'o dok. seriju o Pablu Eskobaru? Hoću da se nakanim al' nikad bokte.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#4683 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mali_balon »

Nesta sam se navukao na Fringe, evo odgledao 4u sezonu, skidam 5u, ima li jos ili se sa 5om sve zavrsava.
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#4684 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by GoodTaste »

Sorel wrote:Je l' iko gled'o dok. seriju o Pablu Eskobaru? Hoću da se nakanim al' nikad bokte.

Daj link, naziv puni, nesta ...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4685 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Odlucim gledat Black mirror...nikad u zivotu nisam gluplje izgubila sat vremena nego gledajuci drugu epizodu. Pa bolje da sam gledala kako se farba suši. Sve sam molila Boga da sanjam i da mi se ono ne desava.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4686 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Nije losa ona Ray Donovan :-D
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#4687 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by So What! »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Kinaski wrote:Image

Laid back režim

:thumbup: :thumbup:
Jedna od rijetkih serija koja se tokom 4 sezone nije promjenila, tj. nije izgubila onu prvobitnu esenciju. Ja stvarno neznam zašto producenti nisu posao završili kraju sa ovom serijom kroz još jednu sezonu ili barem film. Isti producenti su nastavili sa serijom Raising Hope koja je slična po mnogočemu, ali nije ni približno dobra kao My Name is Earl, a ova treća sezona je bila dosadna za gledati. Ipak u epizodi "Making the Band" (S03E19) se desava kao neki reunion ekipe iz te serije, a Jason Lee glumi lika koji ima listu svojih zlih djela koje zeli ispraviti. Uglavnom, svima kojima nedostaje ova serija neka pogledaju tu epizodu, onako radi utjehe neke.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4688 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Not My Idea wrote:Odlucim gledat Black mirror...nikad u zivotu nisam gluplje izgubila sat vremena nego gledajuci drugu epizodu. Pa bolje da sam gledala kako se farba suši. Sve sam molila Boga da sanjam i da mi se ono ne desava.

Isto tako sam reagovala, pa su mi ovdje rekli kako to nije serija za mene, kako ne razumijem bla bla... :D
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#4689 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by crysis »

mali_balon wrote:Nesta sam se navukao na Fringe, evo odgledao 4u sezonu, skidam 5u, ima li jos ili se sa 5om sve zavrsava.
zavrsava se sa petom , ja sam pregledao citavu
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#4690 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by opremdobro30 »

Under the dome-dobra ljetna razbibriga.Do sada izaslo 5 epizoda

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4691 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image Tako je dobra da mi se cini da cu svaku epizodu gledati dvaput. :D
Under the dome, nije losa.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4692 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4693 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Mrzim vampirske serije, al' sam upravo odgledala pilot serije The Originals- cini mi se da nije totalno losa.. :)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4695 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

de ukljuci te poruke, ne znam moze li se ovdje stavljati. :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4696 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

BJB wrote:Mrzim vampirske serije, al' sam upravo odgledala pilot serije The Originals- cini mi se da nije totalno losa.. :)

izas'o pilot? :shock:

dje ja zivim :-)


vidjela sam da ima kao prvih nekoliko minuta al jok pilot :D
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4697 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

VenomousV wrote: izas'o pilot? :shock:

dje ja zivim :-)


vidjela sam da ima kao prvih nekoliko minuta al jok pilot :D
Ma gledale smo cijeli "pilot" već u TVD :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4698 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

a ja kontam nesto novo, nesto divlje :D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4699 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image
Love thy neighbor! :D :lol: :thumbup:
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#4700 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

Vjerovatno su svi gledali i svi su je pretpostavljam preporucivali ali eto moram i ja :mrgreen:

Image

Serija na prvi pogled izgleda kao svaka druga americka, ali za razliku od vecine njih ova ima ono nesto :mrgreen: .
Post Reply