Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- House
- Posts: 51392
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4677 Re: Gledate seriju - preporucite je
madFlava wrote:Nastavi gledat samobice i bolje
![]()
Prva sezona pokidala
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4678 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mjesec dana gledam Big bang theory,jos mi nije dosadila 
- SmokingMan
- Posts: 22582
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4679 Re: Gledate seriju - preporucite je
Malo SF:
1.Falling Skies,3 sezona.
2.Defiance.
Sve u full HD...
1.Falling Skies,3 sezona.
2.Defiance.
Sve u full HD...
-
opremdobro30
- Posts: 117
- Joined: 16/03/2013 18:45
#4680 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao defiance prve dvije epizode i nesto nemam volje za dalje.Jel se isplati to gledat dalje?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4681 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kinaski wrote:
Laid back režim
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4682 Re: Gledate seriju - preporucite je
Je l' iko gled'o dok. seriju o Pablu Eskobaru? Hoću da se nakanim al' nikad bokte.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#4683 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nesta sam se navukao na Fringe, evo odgledao 4u sezonu, skidam 5u, ima li jos ili se sa 5om sve zavrsava.
-
GoodTaste
- Posts: 817
- Joined: 04/04/2012 22:56
#4684 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sorel wrote:Je l' iko gled'o dok. seriju o Pablu Eskobaru? Hoću da se nakanim al' nikad bokte.
Daj link, naziv puni, nesta ...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4685 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odlucim gledat Black mirror...nikad u zivotu nisam gluplje izgubila sat vremena nego gledajuci drugu epizodu. Pa bolje da sam gledala kako se farba suši. Sve sam molila Boga da sanjam i da mi se ono ne desava.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4686 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije losa ona Ray Donovan 
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#4687 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedna od rijetkih serija koja se tokom 4 sezone nije promjenila, tj. nije izgubila onu prvobitnu esenciju. Ja stvarno neznam zašto producenti nisu posao završili kraju sa ovom serijom kroz još jednu sezonu ili barem film. Isti producenti su nastavili sa serijom Raising Hope koja je slična po mnogočemu, ali nije ni približno dobra kao My Name is Earl, a ova treća sezona je bila dosadna za gledati. Ipak u epizodi "Making the Band" (S03E19) se desava kao neki reunion ekipe iz te serije, a Jason Lee glumi lika koji ima listu svojih zlih djela koje zeli ispraviti. Uglavnom, svima kojima nedostaje ova serija neka pogledaju tu epizodu, onako radi utjehe neke.kakavdanakneiskustvu wrote:Kinaski wrote:
Laid back režim
![]()
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4688 Re: Gledate seriju - preporucite je
Not My Idea wrote:Odlucim gledat Black mirror...nikad u zivotu nisam gluplje izgubila sat vremena nego gledajuci drugu epizodu. Pa bolje da sam gledala kako se farba suši. Sve sam molila Boga da sanjam i da mi se ono ne desava.
Isto tako sam reagovala, pa su mi ovdje rekli kako to nije serija za mene, kako ne razumijem bla bla...
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#4689 Re: Gledate seriju - preporucite je
zavrsava se sa petom , ja sam pregledao citavumali_balon wrote:Nesta sam se navukao na Fringe, evo odgledao 4u sezonu, skidam 5u, ima li jos ili se sa 5om sve zavrsava.
-
opremdobro30
- Posts: 117
- Joined: 16/03/2013 18:45
#4690 Re: Gledate seriju - preporucite je
Under the dome-dobra ljetna razbibriga.Do sada izaslo 5 epizoda
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4691 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tako je dobra da mi se cini da cu svaku epizodu gledati dvaput. Under the dome, nije losa.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4693 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mrzim vampirske serije, al' sam upravo odgledala pilot serije The Originals- cini mi se da nije totalno losa.. 
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4695 Re: Gledate seriju - preporucite je
de ukljuci te poruke, ne znam moze li se ovdje stavljati. 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4696 Re: Gledate seriju - preporucite je
BJB wrote:Mrzim vampirske serije, al' sam upravo odgledala pilot serije The Originals- cini mi se da nije totalno losa..
izas'o pilot?
dje ja zivim
vidjela sam da ima kao prvih nekoliko minuta al jok pilot
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#4697 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma gledale smo cijeli "pilot" već u TVDVenomousV wrote: izas'o pilot?![]()
dje ja zivim![]()
vidjela sam da ima kao prvih nekoliko minuta al jok pilot
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4698 Re: Gledate seriju - preporucite je
a ja kontam nesto novo, nesto divlje 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4699 Re: Gledate seriju - preporucite je

Love thy neighbor!
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#4700 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vjerovatno su svi gledali i svi su je pretpostavljam preporucivali ali eto moram i ja

Serija na prvi pogled izgleda kao svaka druga americka, ali za razliku od vecine njih ova ima ono nesto
.

Serija na prvi pogled izgleda kao svaka druga americka, ali za razliku od vecine njih ova ima ono nesto

