Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4676 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

Godišnjica ubistva 12 Srba u Livadicama

16. februar 2013.

Danas se navršava 12 godina od napada na autobus "Niš ekspresa" u selu Livadice, kod Podujeva, kada je poginulo 12 i povređeno 43 raseljenih Srba koji su išli na Zadušnice u Gračanicu

Euleksove sudije su, ubrzo po dolasku na Kosovo, oslobodile Fljorima Ejupija, jedinog optuženog i osuđenog za slučaj "Niš ekspres". On je bio i jedini osumnjičeni za dizanje atubusa u vazduh.

Image

U Euleksu navode da su spremni da, ukoliko se pojave novi dokazi, obnove istragu.

Eksplozijom mine na magistralnom putu 16. februara 2001. godine dignut je u vazduh prvi autobus iz konvoja kojima su raseljeni Srbi sa Kosova i Metohije u pratnji Kfora, išli u Gračanicu, na Zadušnice.

U napadu je odmah poginulo 10 osoba, a još dve su potom umrle od povreda. Najmlađi od njih, Danilo Cokić, imao je dve godine.

Vrhovni sud Kosova je, u drugostepenom postupku marta 2009. godine, zbog "nedostatka dokaza" oslobodio Fljorima Ejupija, osuđenog na 40 godina zatvora.

Image

Poginuli su Sunčica Pejčić, živana Tokić, Slobodan Stojanović, Mirjana Dragović, Nebojsa, Snežana i Danilo Cokić, Veljko Stakić, Nenad Stojanović, Milinko Kragović, Lazar Milkić i Dragan Vukotić.

Advokat porodica poginulih putnika živojin Jokanović je kazao agenciji Beta da istraga za napad na autobus u Livadicama nije zatvorena jer takvi slučajevi ne zastarevaju.



Jokanović je dodao da je Fljorim Ejupi, koga je sudsko veće Euleksa oslobodilo optužbe za podmetanje eksploziva pod autobus, samo jedan, i to "poslednji pion" u napadu i da ih je sigurno bilo više.

Prema njegovim rečima, nadležni organi na Kosovu ne čine ni ono što je po logici stvari moguće i taj slučaj, kao i mnoge druge predaju vremenu zaborava.

"Moramo izvršiti ozbiljniji pritisak svih struktura i snaga na međunarodnu zajednicu da se taj i ostali slučajevi ubistva Srba reše", rekao je Jokanović i dodao "sve su istrage stale, niko neće ništa da radi".

Sudsko veće međunarodnih sudija UNMIK-a je 2008. godine Ejupija proglasilo krivim za podmetanje eksploziva i tada je osuden na 40 godina zatvora.

Nisu nađeni počinioci najvećih zločina nad Srbima po dolasku međunarodnih snaga na Kosovo - ubistva dece u Goraždevcu, 14 žetelaca u Starom Gackom i porodice Stolić u Obliću.

Image

Portparol Euleksa Irina Gudeljević je ponovila za agenciju Beta da je Euleks spreman da obnovi istragu, ako bude novih dokaza.

"Važno je reći da istraga u svakom trenutku može biti ponovo otvorena ukoliko se pojave novi dokazi. Veoma je važno da počinioci budu privedeni pravdi i da porodice žrtava saznaju istinu", kazala je ona.

Gudeljević je podsetila da presuda može jedino da bude zasnovana na čvrstim dokazima, ali je sudsko veće u ispitivanju činjenica u toku krivičnog postupka ustanovilo da nema direktnih dokaza o Ejupijevom prisustvu na mestu zločina.

"Pošto je pregledao zapisnik, saslušao argumente odbrane i javnog tužioca i analizirao zakone, Vrhovni sud Kosova je marta 2009. godine Ejupija oslobodio optužbi", rekla je Gudeljević.
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4677 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CungaLunga »

radostan dan wrote:

Euleksove sudije su, ubrzo po dolasku na Kosovo, oslobodile Fljorima Ejupija, jedinog optuženog i osuđenog za slučaj "Niš ekspres". On je bio i jedini osumnjičeni za dizanje atubusa u vazduh.




Vrhovni sud Kosova je, u drugostepenom postupku marta 2009. godine, zbog "nedostatka dokaza" oslobodio Fljorima Ejupija, osuđenog na 40 godina zatvora.



Gudeljević je podsetila da presuda može jedino da bude zasnovana na čvrstim dokazima, ali je sudsko veće u ispitivanju činjenica u toku krivičnog postupka ustanovilo da nema direktnih dokaza o Ejupijevom prisustvu na mestu zločina.
Znaci, ne vjeruje se sudijama Euleksa? "nedostaci dokaza"...to implicira jos jednu zaveru?
Mozda taj Ejupi stoji iza diverzantskih napada na u K.Mitrovici i Bosnjackoj Mahali?
Zao mi je zrtava...ali to ti je albanski mentalitet...Vendeta. Srbi zapale albansko selo, albanci zapale dva srpska sela. I tako u krug.
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#4678 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

KOSOVO JE SRBIJA

Poljaci i Česi marširaju za srpsko Kosovo

POLITIKA, 15:05, 16.02.2013.Autor: Agencija BETA108 komentara

Kao Poljaci šaljemo Srbima kratku poruku: U pravu ste, razumemo vas, podržavamo vas, stoji u pozivnici za današnji popodnevni pohod centrom Varšave

Image
Poljaci na prošlogodišnjem maršu

VARŠAVA - Tokom vikenda nacionalisti u Varšavi, a u Pragu levičari, organizuju demonstracije protiv nezavisnog Kosova, pod parolom "Kosovo je Srbija", uoči pete godišnjice jednostrano proglašene nezavisnosti.

"Kao Poljaci šaljemo Srbima kratku poruku: u pravu ste, razumemo vas, podržavamo vas", stoji u pozivnici za današnji popodnevni pohod centrom Varšave koji od 2011. godine redovno organizuju poljska nevladina inicijativa Poljaci za srpsko Kosovo i poljske radikalne nacionalističke organizacije.

Inicijativa Poljaci za srpsko Kosovo zabranila je nošenje bilo kakvih partijskih simbola u maršu glavnim ulicama Varšave, a pozvala je učesnike da i oni donesu nacionalne poljske dvobojke i zastave Srbije, kao i transparente sa prigodnim porukama.

"Kao Poljaci savršeno dobro poznajemo šta znači parčanje zemlje i gubitak istorijskih zemalja. Savršeno nam je poznat i osećaj nemira i bola u srcu kada razmišljamo o našim zemljacima koji su ostali van granica domovine koja im je oteta", stoji u pozivnici na današnji "marš za srpsko Kosovo."

U prestonici susedne Češke, Pragu, demonstracije će sutra posle podne, ispod konjičke statue zaštitnika češkog naroda svetog Vaclava na Vaclavskom trgu, organizovati ovdašnji pandan poljskoj inicijativi - udruženje Prijatelji Srba na Kosovu, u kojoj preovlađuju aktivisti češke opozicione levice.

Pozivaju Čehe da sutra izađu na Vaclavski trg kako bi protestovali protiv kršenja međunarodnog prava i kako se navodi u pozivnici protiv "krađe Kosova Srbiji".

http://www.kurir-info.rs/poljaci-i-cesi ... nak-653519
User avatar
Samir_01
Posts: 606
Joined: 17/12/2012 12:37

#4679 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Samir_01 »

A ko ce drugi da podrzava genocidne cetnicke kukavice od ostalih genocidnih konzervativnih luzera iz Evrope.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#4680 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by fatamorgana »

Samire ba, popij kamilicu, kasno je, :wink:
OpusDei
Posts: 538
Joined: 02/02/2013 00:18

#4681 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by OpusDei »

:lol: :lol:

Al je istina da su desnicari sirom Evropom jako fascinirani Srbijom, od Brejvika do ovih poljskih huligana...
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4682 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

CungaLunga wrote: Zao mi je zrtava...ali to ti je albanski mentalitet...Vendeta. Srbi zapale albansko selo, albanci zapale dva srpska sela. I tako u krug.

pa ne misliš valjda da ovo postam zbog nečijeg sažaljenja.
ne. postam radi istine.
i tvoje zadnje rečenice.
tako je to .
Last edited by radostan dan on 17/02/2013 02:08, edited 1 time in total.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#4683 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by theTruePath »

OpusDei wrote::lol: :lol:

Al je istina da su desnicari sirom Evropom jako fascinirani Srbijom, od Brejvika do ovih poljskih huligana...
Obidji malo slavenske forume( da na internetu postoji jak neki slavenski ponos :-) ) da vidis mrznju prema bosnjacima i albancima
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4684 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CungaLunga »

@Radosni, nemoj uvijek samo citati o mracnim danima Kosova,
pogledaj, uzivaj u ljepoti najmladje drzave u Europi, budi opet radostan :)

User avatar
Samir_01
Posts: 606
Joined: 17/12/2012 12:37

#4685 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Samir_01 »

theTruePath wrote:
OpusDei wrote::lol: :lol:

Al je istina da su desnicari sirom Evropom jako fascinirani Srbijom, od Brejvika do ovih poljskih huligana...
Obidji malo slavenske forume( da na internetu postoji jak neki slavenski ponos :-) ) da vidis mrznju prema bosnjacima i albancima
Pa i to su fasisti, tvoja poenta je?
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#4686 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by theTruePath »

Samir_01 wrote:
theTruePath wrote:
OpusDei wrote::lol: :lol:

Al je istina da su desnicari sirom Evropom jako fascinirani Srbijom, od Brejvika do ovih poljskih huligana...
Obidji malo slavenske forume( da na internetu postoji jak neki slavenski ponos :-) ) da vidis mrznju prema bosnjacima i albancima
Pa i to su fasisti, tvoja poenta je?
Da su srbi popularni medju tim mnogim pokretima
OpusDei
Posts: 538
Joined: 02/02/2013 00:18

#4687 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by OpusDei »

theTruePath wrote:
OpusDei wrote::lol: :lol:

Al je istina da su desnicari sirom Evropom jako fascinirani Srbijom, od Brejvika do ovih poljskih huligana...
Obidji malo slavenske forume( da na internetu postoji jak neki slavenski ponos :-) ) da vidis mrznju prema bosnjacima i albancima
Cuo sam za to.

Inace mi je uvijek bilo bezvezno to oko "slavenskog ponosa". Najveci zagovornici panslavizma su uvijek oni koji imaju najvece komplekse (tj Poljaci zbog Nijemaca, Rusi zbog zapadne Evrope i tako)
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4688 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

CungaLunga wrote:@Radosni, nemoj uvijek samo citati o mracnim danima Kosova,
pogledaj, uzivaj u ljepoti najmladje drzave u Europi, budi opet radostan :)

koje si godište drug?
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#4690 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CSKA »

Sta je ovo nesanica uhvatila :)

Kada smo vec kod navijacke podrske,evo malo iz zapadne Evrope :

Karsud: Kosovo je Srbija!
Izvor. B92 | NĐ

Navijači PSŽ još jednom su pokazali da su prijatelji srpskog naroda, okačivši transparent "Kosovo je Srbija" na gostovanju svog kluba u Valensiji.

Inače, ovo nije prvi put da su navijači PSŽ podržali srpski narod na Kosovu. Oni su 2008. na meču sa Monakom istakli transparent "Braćo Srbi, mi smo sa vama".

Ovoga puta, pistalice jedne od najekstremnijih navijačkih grupa - Karsud, okačili su pomenuti transparent na meču svog tima na Mestalji protiv Valensije. PSŽ je taj meč rešio u svoju korist 2:1.

Sve je veća podrška srpskoj južnoj pokrajini sa svih strana Evrope. Uglavnom su to bile ultraške navijačke grupe sa istočnog dela Starog kontinenta, ali polako dobijaju 'podršku' i od kolega sa zapada.

Navijači Olimpijakosa, PAOK, AEK, Tavrije, Branjika, Leha, Krakovije, Viđeva, Sparte iz Praga, Polonije, Apoela, Brna, Lođa, CSKA i Spartaka iz Moskve, Černomoreca, Dinama iz Kijeva, Torpeda iz Minska, Dinama iz Bukurešta, Steaue, CSKA iz Sofije, Arada, Libereca su do sada kačili transparente i pevali pesme podrške Srbiji i Srbima u borbi za Kosovo i Metohiju.

Međutim, u poslednje vreme pojavljuje se sve veća podrška tradicionalno konzervativnog zapada Evrope. Prednjači pomenuta gurpa iz prestonice Francuske, a 'podršku' imaju u navijačima Valjadolida, ali i navijačima Oksera.


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=686435


A vidim pocelo je prepucavanje slikama,da ne smetam onda :D
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4691 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CungaLunga »

CSKA wrote:Sta je ovo nesanica uhvatila :)

Kada smo vec kod navijacke podrske,evo malo iz zapadne Evrope :

Karsud: Kosovo je Srbija!
Izvor. B92 | NĐ

Navijači PSŽ još jednom su pokazali da su prijatelji srpskog naroda, okačivši transparent "Kosovo je Srbija" na gostovanju svog kluba u Valensiji.

Inače, ovo nije prvi put da su navijači PSŽ podržali srpski narod na Kosovu. Oni su 2008. na meču sa Monakom istakli transparent "Braćo Srbi, mi smo sa vama".
Navijaci PSZ-a su poznati po fasistickim ispadima, tako da je podrska "braci" srbima sasvim prikladna :-D
Koliko podrske dobijate od evropskog white trash-a, to je bas za....ponositi se, jelde? :D

http://www.wsc.co.uk/the-archive/99-Cro ... -parisians

Novi borci za srpsko Kosovo
Image
Last edited by CungaLunga on 17/02/2013 02:52, edited 1 time in total.
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#4692 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CSKA »

E Zlatane,Zlatane,u koji ti fasisticki klub ode :D


Navijači Olimpijakosa, PAOK, AEK, Tavrije, Branjika, Leha, Krakovije, Viđeva, Sparte iz Praga, Polonije, Apoela, Brna, Lođa, CSKA i Spartaka iz Moskve, Černomoreca, Dinama iz Kijeva, Torpeda iz Minska, Dinama iz Bukurešta, Steaue, CSKA iz Sofije, Arada, Libereca su do sada kačili transparente i pevali pesme podrške Srbiji i Srbima u borbi za Kosovo i Metohiju.

Međutim, u poslednje vreme pojavljuje se sve veća podrška tradicionalno konzervativnog zapada Evrope. Prednjači pomenuta gurpa iz prestonice Francuske, a 'podršku' imaju u navijačima Valjadolida, ali i navijačima Oksera.

______________________________________________________________________________________________________

I ovi su sve fasista do fasiste,pogotovo ovi iz Oksera :D
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4693 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CungaLunga »

Kad CSKA, klub crvene armije, moze da ima srpske patriJote medju navijacima, mogu i ostali klubovi. Da ponovim sliku :D
Image
User avatar
Samir_01
Posts: 606
Joined: 17/12/2012 12:37

#4694 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Samir_01 »

CSKA wrote:E Zlatane,Zlatane,u koji ti fasisticki klub ode :D


Navijači Olimpijakosa, PAOK, AEK, Tavrije, Branjika, Leha, Krakovije, Viđeva, Sparte iz Praga, Polonije, Apoela, Brna, Lođa, CSKA i Spartaka iz Moskve, Černomoreca, Dinama iz Kijeva, Torpeda iz Minska, Dinama iz Bukurešta, Steaue, CSKA iz Sofije, Arada, Libereca su do sada kačili transparente i pevali pesme podrške Srbiji i Srbima u borbi za Kosovo i Metohiju.

Međutim, u poslednje vreme pojavljuje se sve veća podrška tradicionalno konzervativnog zapada Evrope. Prednjači pomenuta gurpa iz prestonice Francuske, a 'podršku' imaju u navijačima Valjadolida, ali i navijačima Oksera.

______________________________________________________________________________________________________

I ovi su sve fasista do fasiste,pogotovo ovi iz Oksera :D
Ma citav svijet je na vasoj strani u borbi protiv zlih siptara... :oops:
OpusDei
Posts: 538
Joined: 02/02/2013 00:18

#4695 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by OpusDei »

Pa nije klub fasisticki nego navijaci. Da se huligani pitaju, Kosovo bi jos uvijek bilo u sastavu Srbije...ali da se huligani pitaju u bilo cemu, svijet bi bio prilicno gadno mjesto :lol:
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#4696 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CungaLunga »

Samir_01 wrote:
CSKA wrote:E Zlatane,Zlatane,u koji ti fasisticki klub ode :D


Navijači Olimpijakosa, PAOK, AEK, Tavrije, Branjika, Leha, Krakovije, Viđeva, Sparte iz Praga, Polonije, Apoela, Brna, Lođa, CSKA i Spartaka iz Moskve, Černomoreca, Dinama iz Kijeva, Torpeda iz Minska, Dinama iz Bukurešta, Steaue, CSKA iz Sofije, Arada, Libereca su do sada kačili transparente i pevali pesme podrške Srbiji i Srbima u borbi za Kosovo i Metohiju.

Međutim, u poslednje vreme pojavljuje se sve veća podrška tradicionalno konzervativnog zapada Evrope. Prednjači pomenuta gurpa iz prestonice Francuske, a 'podršku' imaju u navijačima Valjadolida, ali i navijačima Oksera.

______________________________________________________________________________________________________

I ovi su sve fasista do fasiste,pogotovo ovi iz Oksera :D
Ma citav svijet je na vasoj strani u borbi protiv zlih siptara... :oops:
Dotle je doslo, da ih podrska huligana obraduje... :-)
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#4697 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by nOrMaLaC »

Da odgovorim na data pitanja.....
Pod broj jedan, većina Slavenski ekstremista ne mrzi Bošnjake, već kod nekih ali samo kod nekih im smeta to što smo muslimani... :-) Njima ne smeta tvoja nacija već tvoja vjera i rasa..... To je najbolje vidljivo na Stormfrontu gdje se Srbi pozivaju na tobože arijevsku nadmoć i branioce Evrope od Islamo fašista i Albanaca, a gdje se Ratko Mladić uz rame sa Breivikom veliča kao najveći branioc Evrope.... :-)
Opšte je poznato da postoje brojne organizacije u Slovačkoj Poljskoj Češkoj Rusiji i ostalim Slavenskim državama koje njeguju Srpske veze i prijateljstva..........
Svim tim organizacijama su samo dva neprijatelja u Evropi: Albanci i Mađari.....Slovaci se vijekovima ne podnose sa Mađarima i obrnuto....A općegledano ove organizacije nisu negativno nastrojeni sa Bošnjacima :)
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#4698 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by nOrMaLaC »




U klipu se mogu vidjeti koji klubovi podržavaju parolu: Kosovo je Srbija :-)
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#4699 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

Prag: Danas protest protiv nezavisnosti Kosova

POLITIKA, 09:27, 17.02.2013.Autor: Tanjug

Za nas, Kosovo je bilo, jeste i uvek će biti srpsko. Čak i velike sile su dužne da se pridržavaju međunarodnog prava, zaključuju organizatori protesta.

Image

PRAG - Povodom pete godišnjice jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova, češko udruženje "Prijatelji Srba na Kosovu" organizovaće danas, na Vaclavskom trgu u Pragu, protest pod parolom "Kosovo je srpsko", a sličan skup održan je juče u poljskoj prestonici Varšavi.

U pozivnici za protestni skup u Pragu, objavljenoj na sajtu češkog udruženja i na fejsbuku, navodi se da se "otimanje južne srpske pokrajine Kosovo i Metohija od Republike Srbije smatra grubim kršenjem međunarodnog prava, Povelje Ujedinjenih nacija i završnog Helsinškog sporazuma".

"Niko nema pravo da menja granice država silom i prinudom. Proglašenje "nezavisnosti" Kosova i činjenicu da su ga priznale neke zemlje, uključujući i Češku, smatramo uvođenjem zakona džungle u međunarodne odnose", navodi se u pozivu.

Organizatori protesta u Pragu su naglasili i da žele da žive u svetu u kojem se međunarodni sporazumi poštuju.

"Za nas, Kosovo je bilo, jeste i uvek će biti srpsko. Čak i velike sile su dužne da se pridržavaju međunarodnog prava", zaključuju organizatori protesta.

Skup u Varšavi organizovalo je udruženje "Poljaci za srpsko Kosovo", koje je u pozivnici za protest navelo da "Poljaci dobro znaju šta znači rasparčavanje države i otimanje istorijskih zemalja".


http://www.kurir-info.rs/u-pragu-danas- ... nak-654017
User avatar
jedan_dobar_dan
Posts: 300
Joined: 17/08/2011 10:57
Location: u svijetu maca i kuca

#4700 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by jedan_dobar_dan »

Quentin80 wrote:Ne moze se na silu tjerati 1,5-2 miliona ljudi da zive u nekoj drzavi.Totalno je nebitno dal je Kosovo istorijski srpska ili nesrpska teritorija.Problem na Kosovu je sto Srbi i Albanci nemaju ama bas nikakvih zajednickih tacaka.Razliciti obicaji,kultura,istorije i na kraju jezik.Recite samo jednu stvar koja moze zbliziti Albance i Srbe? Nema je.

osim obicnih ljudskih poveznica, i nemaju puno zajednickih tacaka.

ali to je i razloga sto je nenormalno da albanci zive na kosovu,
albaniji, makedoniji, kao odvojenim drzavama, umjesto u jedinstvenoj drzavi.
krajnje neprirodno i neodrzivo.
Post Reply