Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#46726 Re: Kladionica - vol. 2
pariz prvo poluvrijeme 2 obori me za 100 maraka (r)
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46727 Re: Kladionica - vol. 2
sta cemo vecaras sa njim 17,5 u ponudiTomahawk11 wrote:
J.Teague -20,5
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46728 Re: Kladionica - vol. 2
Danas slucajno u Wiliams i vidim granica 18,5 i odigram under. Igraj radije Milsapa over, Bosha svi trpaju.Tirkiz wrote:sta cemo vecaras sa njim 17,5 u ponudiTomahawk11 wrote:
J.Teague -20,5
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46730 Re: Kladionica - vol. 2
sinoc misalp 38 minuta - 19 koseva od idealnih 43 - cini mi se da veceras nece dobiti vise od 25-27 minuta, a sa druge strane miami ipak ima drugaciji score od bostonaTomahawk11 wrote:Danas slucajno u Wiliams i vidim granica 18,5 i odigram under. Igraj radije Milsapa over, Bosha svi trpaju.Tirkiz wrote:sta cemo vecaras sa njim 17,5 u ponudiTomahawk11 wrote:
J.Teague -20,5
nafulo se misalp sinoc---hoce li uopste veceras imati priliku se nafula
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46731 Re: Kladionica - vol. 2
Pa sad, da se bas nafulo i nije. Naravno, treba uzeti u obzir b2b situaciju, ali to ne znaci da ce dobiti smanjenu minutazu. MIslim da ce napuniti Bosha pod kosem.
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3015/paul-millsap
http://espn.go.com/nba/player/_/id/3015/paul-millsap
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46732 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46734 Re: Kladionica - vol. 2
dok pokupim parove, promjenise young sa 14,5 na 16,5. Koja bagra 
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46735 Re: Kladionica - vol. 2
Nadam se da si kuću prodao Duminjo... 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46736 Re: Kladionica - vol. 2
jarane trica sa parkinga prosao sinema me tamo wrote:Veceras sve bacajte na Mirzu over.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46737 Re: Kladionica - vol. 2
noviclan wrote:jarane trica sa parkinga prosao sinema me tamo wrote:Veceras sve bacajte na Mirzu over.
Na 100 nisam imao više..
Posudio naravno..
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46738 Re: Kladionica - vol. 2
ma bolje uzeti i 85 kn nego nistanema me tamo wrote:noviclan wrote:jarane trica sa parkinga prosao sinema me tamo wrote:Veceras sve bacajte na Mirzu over.
Na 100 nisam imao više..
Posudio naravno..
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46739 Re: Kladionica - vol. 2
samo da jebem klupi klipersa pleme za ovo filovanje orlanda tricama... gluho bilo... a i mrtvom orlandu neposobnom jebem pleme kad ne mogu meda u napadu bez vucka. a i grifinu jebem pleme ...15 na poluvremenu i spici u trecoj 6 i naravno fuli 3 cista suta s distance i ono bas da se posere po meni fuli i zakucavanje cisto
bas fuj pad 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46740 Re: Kladionica - vol. 2
Sve ti retardirano. Gdje li si ti nocas bio, magarac jedanTomahawk11 wrote:M.C.Williams 17,5+
M.Gasol 18,5+
A.Jefferson -21,5
- Reuf-Refko
- Posts: 332
- Joined: 10/01/2014 10:14
#46741 Re: Kladionica - vol. 2
e Anahajme bakzuze baksuzni, pa zar da primite go 2 sec prije kraja, a i ovih Rasola mi je na vrh glave ja Marka ono Pol over, ja na Pola on shut 5-20, a Mark komotno over , hebem li vam familiju svima, jel vas dosta više...
P.S. onaj osjecaj kad ne prespavaš noc, padneš u 6 ujutro i još moraš na posao u 7, aaaaaaaaaaaa

P.S. onaj osjecaj kad ne prespavaš noc, padneš u 6 ujutro i još moraš na posao u 7, aaaaaaaaaaaa
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#46742 Re: Kladionica - vol. 2

kakva čudna sorta igrača. frajer ima ubjedljivo najveći staž u klubu, a na utakmici je uzeo ukupno 3 šuta, najmanje od svih igrača atlante. mrš jebem ti mater nesebičnu
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46743 Re: Kladionica - vol. 2
fala sudija na 12 yardi
dvaput




-
kockar_iz_mahale
- Posts: 58
- Joined: 02/03/2014 22:55
#46744 Re: Kladionica - vol. 2
po mom misljenju 
ili 

ili 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#46745 Re: Kladionica - vol. 2
Jest da je veca vjerovatnoca kad si ovako podjelio da jedan uleti ali kad si toliko siguran trebo si obadva u jedan na cvanciku 
-
kockar_iz_mahale
- Posts: 58
- Joined: 02/03/2014 22:55
#46746 Re: Kladionica - vol. 2
to si u pravuLjakan wrote:Jest da je veca vjerovatnoca kad si ovako podjelio da jedan uleti ali kad si toliko siguran trebo si obadva u jedan na cvanciku
za one koje zele vise

- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#46747 Re: Kladionica - vol. 2
I sta sad igrat lilarda over ili under? 
legendo
legendo
-
kockar_iz_mahale
- Posts: 58
- Joined: 02/03/2014 22:55
#46748 Re: Kladionica - vol. 2
ja cu ga staviti manje pa sta god budeLjakan wrote:I sta sad igrat lilarda over ili under?
legendo
od mene dosta - phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46749 Re: Kladionica - vol. 2
Jel ovaj Ljulj (igrac real madrida, da ne bude zabune
) ikad otisao u over? Nisam ga igrao veceras, ali pratim njegove igre u EL od prosle godine, i stvarno vrlo rijetko prelazi ionako nisku granicu od 9,5 poena.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46750 Re: Kladionica - vol. 2
ma poludi nekad pa ubaci 20-30 al većinom je tu negdje 7-8-9
ko kad se ne zna ko će pročepiti...a svaki može po 30 ubaciti ako ga krene
ko kad se ne zna ko će pročepiti...a svaki može po 30 ubaciti ako ga krene

