ja zakazao malo s igranjem kladare zadnja 3-4 dana... padoh na boshu i grifinu na granicama stadose obojica preksinoc i to je to jedino... kinezi danas umalo
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46701 Re: Kladionica - vol. 2
brao tomahawk
ubijanje je bilo vidim 
ja zakazao malo s igranjem kladare zadnja 3-4 dana... padoh na boshu i grifinu na granicama stadose obojica preksinoc i to je to jedino... kinezi danas umalo
i et... od danas aktiviranje opet 
ja zakazao malo s igranjem kladare zadnja 3-4 dana... padoh na boshu i grifinu na granicama stadose obojica preksinoc i to je to jedino... kinezi danas umalo
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#46702 Re: Kladionica - vol. 2

povrijedi se đubre uzbečko
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46703 Re: Kladionica - vol. 2
Chelsea 1
Arsenal oba daju
PSG oba daju
PSG preko 9,5 kornera
Celtic 1
City 0-3 gola
N.Robertson 1
Arsenal oba daju
PSG oba daju
PSG preko 9,5 kornera
Celtic 1
City 0-3 gola
N.Robertson 1
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46704 Re: Kladionica - vol. 2
Rekla ti je da ne igraš Engleze 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46705 Re: Kladionica - vol. 2
Je li neko Kineze prosao danas. Reko da pokusam, kad ono 0/3
A igrao Everton 1
Chelsea tk1
Arsenal zk2
i city zx2
Pa onda NBA veceras prepisat ovdje i na sportsport
A igrao Everton 1
Chelsea tk1
Arsenal zk2
i city zx2
Pa onda NBA veceras prepisat ovdje i na sportsport
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46706 Re: Kladionica - vol. 2
duminjo wrote:Rekla ti je da ne igraš Engleze
jebi joj mater, naš'o sam drugu koja voli London i kišu
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46707 Re: Kladionica - vol. 2
ko je uljez vecerashodža wrote:Chelsea 1
Arsenal oba daju
PSG oba daju
PSG preko 9,5 kornera
Celtic 1
City 0-3 gola
N.Robertson 1
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46710 Re: Kladionica - vol. 2
Tirkiz wrote:
ko je uljez veceras( sinoc sam ti bio napisao Newcastle - pa izbrisao)
Veceras sve padam....bice jedan zelen a svi ostali crveni
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46711 Re: Kladionica - vol. 2
e moj chelsea, cijelu godinu ima vise kornera, a sada kad ja odigram, krene kakiti. Jos vode 2:0 a Mourinho zatvara utakmicu
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46712 Re: Kladionica - vol. 2
cavani, hazard i aguero i kliknuo uplati kad sad vidim nigdje listica, nije skinuta lova sa racuna, ali nema ni listica.

- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46713 Re: Kladionica - vol. 2
ahahha. Sigurno bio sat umjesto misa.Tirkiz wrote:cavani, hazard i aguero i kliknuo uplati kad sad vidim nigdje listica, nije skinuta lova sa racuna, ali nema ni listica.![]()
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46714 Re: Kladionica - vol. 2
bio satdinooh wrote:ahahha. Sigurno bio sat umjesto misa.Tirkiz wrote:cavani, hazard i aguero i kliknuo uplati kad sad vidim nigdje listica, nije skinuta lova sa racuna, ali nema ni listica.![]()
a i ja nasao u zadnje 2 minute da uplacujem, a citav dan kontam aguero, ibrahimovic , hazard ... ali vidim nema ibre pa stavio cavania.
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46715 Re: Kladionica - vol. 2
gdje ima da se prate poeni igraca eurocup kosarke...sta suti ovaj marinovic
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46716 Re: Kladionica - vol. 2
Tirkiz wrote:gdje ima da se prate poeni igraca eurocup kosarke...sta suti ovaj marinovic
http://www.eurocupbasketball.com/
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46717 Re: Kladionica - vol. 2
Veceras sve bacajte na Mirzu over.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46718 Re: Kladionica - vol. 2
Opet odmara garneta il ti se javio mirza na skyp da ce forsirat?nema me tamo wrote:Veceras sve bacajte na Mirzu over.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#46719 Re: Kladionica - vol. 2
patriotski. a i mora ga krenut.
mrtvi toten, gola ne moze dati a imam dobar tiket s pm3 na toj tekmi.
mrtvi toten, gola ne moze dati a imam dobar tiket s pm3 na toj tekmi.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46720 Re: Kladionica - vol. 2
Sve što imaš poslušaj me! 
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46721 Re: Kladionica - vol. 2
sto ova kladionica iznervira covjeka...majku im ebem i jedan korner...
http://prntscr.com/5cxih9
http://prntscr.com/5cxih9
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46722 Re: Kladionica - vol. 2
a ovi levat levatima nisu mogli go dati u prvomInter1908 wrote:sto ova kladionica iznervira covjeka...majku im ebem i jedan korner...
http://prntscr.com/5cxih9
http://prntscr.com/5cxjnk
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46723 Re: Kladionica - vol. 2
Nemam nista odavno na računima. Odigrao danas jedan i dosta. Ako PSG popuši neam ni taj jedannema me tamo wrote:Sve što imaš poslušaj me!
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46724 Re: Kladionica - vol. 2
Znaš što?duminjo wrote:Nemam nista odavno na računima. Odigrao danas jedan i dosta. Ako PSG popuši neam ni taj jedannema me tamo wrote:Sve što imaš poslušaj me!
Empoli Genoa 1x
City 2
Chelsea hendikep
Arsenal 1x..
Everton 1
i Mirza over, a znaš mi historiju zadnjih 10, 15 dana..
Tako da idi posuđuj radi nešto i sve na Mirzu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46725 Re: Kladionica - vol. 2
M.C.Williams 17,5+
M.Gasol 18,5+
A.Jefferson -21,5
M.Gasol 18,5+
A.Jefferson -21,5

