Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#46676 Re: Kladionica - vol. 2

Post by phillie »

E moj Dingu i ti si pao qrcu za usi, djeca ti mjeru uzimaju :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46677 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Pa eto, moze Ibaka rekoh manje ili Jackson, iste su granice, mozda prije Ibaka.
Vidjeh da Vucevica igrate vise, meni je on veceras manje, treba vidjet ko ga ceka pod kosem.
Lawson preko 16 je isto izgledno veceras, utakmica je takva da ce vjerovatno biti bruka koseva, a play Portlanda jos uvijek pravi promahu.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46678 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.
http://www.premier-kladionica.com/QR/31 ... _956104265

:roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46679 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

duminjo wrote:
Tomahawk11 wrote:
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.
http://www.premier-kladionica.com/QR/31 ... _956104265

:roll:

Sretno bilo. A sto si navalio s ovim Detroitom :D imam isti problem, kad se nakacim na jedan par, ne popustam. A kad okine, ode sve u helac :lol:
Tirkiz
Posts: 1759
Joined: 16/11/2009 14:53

#46680 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tirkiz »

Image

evo za laku noc .. .kvota 13,33 ...
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#46681 Re: Kladionica - vol. 2

Post by dinooh »

sta ce Ibaka sve porusit. Gdje god pogledam, samo Ibaka, pa i Oklohama
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46682 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Jednom jedan reče: "kladi se na konja koji trci". U prevodi, kladi se na ekipu koja je u formi a ne na oni koji bi "konačno trebali dobiti i prekuniti los niz" eto nam primjer borusija Dortmund.

Elem. Ima oar ekipa koje me u zadnje vrijeme "slušaju" i držim ih se kad je prilika. Evo najdraža od tih mi je Tampa B. Ali večeras igraju protiv kogabigraju, sve znaš :lol: moglo bi biti golova al neću, preskocicu ih.

United bi trebao krenuti u neki niz, Denver (sinoć ih pogodi kvotu 2.10), tampa standardno dobra, toronto dobar domacin, san jose ne stoji dobro na tabeli mozda sto su igrali vise u gostima a i na svom terenu su lose igrali, ocekujem da se oni poprave, dobiki su zadnju pa ih zato forsiram veceras a fila ispodprosjecna ekipa i jos gora u gostima, mislim da su najlosiji gosti, minesota solidan domacin, Rendzersi zbroj golova. I ekipe koje su lose, uglavnom kad u gostima igraju forsiram ih.
Carolina, Dallas, (večeras toronto-dalas fin kec), otawa, bruklin trenutno, QPR (mislim da imaju 7 utakmica u gostima i svi su porazi)...i ne mogu se sada sjetiti tako tih ekipa koje trenutno "trče" i koje padaju u formi ili su onako inače lose. Pa kad vidim te ekipe odmah mi oko zapne i skoro svaki dan mi se po neka od standardnih ekipa ponavlja. Zaboravih, stutgart dobio novog trenera npr a igra SAD protiv Schalke na svom terenu. Stutgart u kurcu na tabeli a Schalke nema pola ekipe. Mogo bi biti kec po pravo dobroj kvoti. Ako to i ne uzme Stuttgart, uzimace do kraja sezone bar ove tipa frajburg paderborn i te lijeve.

Valjda bude nešto :lol:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46683 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

BlueBlood wrote:Image

kud mi ne reče :lol:
Tirkiz
Posts: 1759
Joined: 16/11/2009 14:53

#46684 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tirkiz »

Love 1/4 i ode u over :)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46685 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46686 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#46687 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Brat »

Igra.. Večeras se odlučio za asistencije, da udovolji sivoj eminenciji pdf-a nba.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46688 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:43, edited 1 time in total.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#46689 Re: Kladionica - vol. 2

Post by aCme »

Nema šanse da zabije 27 :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46690 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#46691 Re: Kladionica - vol. 2

Post by aCme »

:lol: :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46692 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#46693 Re: Kladionica - vol. 2

Post by aCme »

E'o i treći :izet:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#46694 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#46695 Re: Kladionica - vol. 2

Post by aCme »

Prosralo ga :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46696 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Tomahawk11 wrote:Pa eto, moze Ibaka rekoh manje ili Jackson, iste su granice, mozda prije Ibaka.
Vidjeh da Vucevica igrate vise, meni je on veceras manje, treba vidjet ko ga ceka pod kosem.
Lawson preko 16 je isto izgledno veceras, utakmica je takva da ce vjerovatno biti bruka koseva, a play Portlanda jos uvijek pravi promahu.
Evo dodao bih:

J.Teague -20,5


Image
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#46697 Re: Kladionica - vol. 2

Post by celava_dlaka »

Image

Image

vuk sit ovce na broju :skoljka:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46698 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Isfulah se sinoć za mjesec dana.

Onom westbruku brata u usta :izet:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#46699 Re: Kladionica - vol. 2

Post by FreakyStyley »

Samo igrati kontra logike i zdravog razuma. Nasumicno i bez ikakvog smisla.

Mozda se sta i ubode.

Ovo u zadnje vrijeme nije normalno. :-)
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#46700 Re: Kladionica - vol. 2

Post by FreakyStyley »

Odigram NY-Nets, preko zbroj koseva. Kontam divlje ekipe, raspucace se.

Granica 192,5.

Bude 191 kos.

:lol:
Post Reply