Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46676 Re: Kladionica - vol. 2
E moj Dingu i ti si pao qrcu za usi, djeca ti mjeru uzimaju

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46677 Re: Kladionica - vol. 2
Pa eto, moze Ibaka rekoh manje ili Jackson, iste su granice, mozda prije Ibaka.
Vidjeh da Vucevica igrate vise, meni je on veceras manje, treba vidjet ko ga ceka pod kosem.
Lawson preko 16 je isto izgledno veceras, utakmica je takva da ce vjerovatno biti bruka koseva, a play Portlanda jos uvijek pravi promahu.
Vidjeh da Vucevica igrate vise, meni je on veceras manje, treba vidjet ko ga ceka pod kosem.
Lawson preko 16 je isto izgledno veceras, utakmica je takva da ce vjerovatno biti bruka koseva, a play Portlanda jos uvijek pravi promahu.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46678 Re: Kladionica - vol. 2
http://www.premier-kladionica.com/QR/31 ... _956104265Tomahawk11 wrote:
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46679 Re: Kladionica - vol. 2
duminjo wrote:http://www.premier-kladionica.com/QR/31 ... _956104265Tomahawk11 wrote:
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.
Sretno bilo. A sto si navalio s ovim Detroitom
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46680 Re: Kladionica - vol. 2

evo za laku noc .. .kvota 13,33 ...
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46681 Re: Kladionica - vol. 2
sta ce Ibaka sve porusit. Gdje god pogledam, samo Ibaka, pa i Oklohama
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46682 Re: Kladionica - vol. 2
Jednom jedan reče: "kladi se na konja koji trci". U prevodi, kladi se na ekipu koja je u formi a ne na oni koji bi "konačno trebali dobiti i prekuniti los niz" eto nam primjer borusija Dortmund.
Elem. Ima oar ekipa koje me u zadnje vrijeme "slušaju" i držim ih se kad je prilika. Evo najdraža od tih mi je Tampa B. Ali večeras igraju protiv kogabigraju, sve znaš
moglo bi biti golova al neću, preskocicu ih.
United bi trebao krenuti u neki niz, Denver (sinoć ih pogodi kvotu 2.10), tampa standardno dobra, toronto dobar domacin, san jose ne stoji dobro na tabeli mozda sto su igrali vise u gostima a i na svom terenu su lose igrali, ocekujem da se oni poprave, dobiki su zadnju pa ih zato forsiram veceras a fila ispodprosjecna ekipa i jos gora u gostima, mislim da su najlosiji gosti, minesota solidan domacin, Rendzersi zbroj golova. I ekipe koje su lose, uglavnom kad u gostima igraju forsiram ih.
Carolina, Dallas, (večeras toronto-dalas fin kec), otawa, bruklin trenutno, QPR (mislim da imaju 7 utakmica u gostima i svi su porazi)...i ne mogu se sada sjetiti tako tih ekipa koje trenutno "trče" i koje padaju u formi ili su onako inače lose. Pa kad vidim te ekipe odmah mi oko zapne i skoro svaki dan mi se po neka od standardnih ekipa ponavlja. Zaboravih, stutgart dobio novog trenera npr a igra SAD protiv Schalke na svom terenu. Stutgart u kurcu na tabeli a Schalke nema pola ekipe. Mogo bi biti kec po pravo dobroj kvoti. Ako to i ne uzme Stuttgart, uzimace do kraja sezone bar ove tipa frajburg paderborn i te lijeve.
Valjda bude nešto
Elem. Ima oar ekipa koje me u zadnje vrijeme "slušaju" i držim ih se kad je prilika. Evo najdraža od tih mi je Tampa B. Ali večeras igraju protiv kogabigraju, sve znaš
United bi trebao krenuti u neki niz, Denver (sinoć ih pogodi kvotu 2.10), tampa standardno dobra, toronto dobar domacin, san jose ne stoji dobro na tabeli mozda sto su igrali vise u gostima a i na svom terenu su lose igrali, ocekujem da se oni poprave, dobiki su zadnju pa ih zato forsiram veceras a fila ispodprosjecna ekipa i jos gora u gostima, mislim da su najlosiji gosti, minesota solidan domacin, Rendzersi zbroj golova. I ekipe koje su lose, uglavnom kad u gostima igraju forsiram ih.
Carolina, Dallas, (večeras toronto-dalas fin kec), otawa, bruklin trenutno, QPR (mislim da imaju 7 utakmica u gostima i svi su porazi)...i ne mogu se sada sjetiti tako tih ekipa koje trenutno "trče" i koje padaju u formi ili su onako inače lose. Pa kad vidim te ekipe odmah mi oko zapne i skoro svaki dan mi se po neka od standardnih ekipa ponavlja. Zaboravih, stutgart dobio novog trenera npr a igra SAD protiv Schalke na svom terenu. Stutgart u kurcu na tabeli a Schalke nema pola ekipe. Mogo bi biti kec po pravo dobroj kvoti. Ako to i ne uzme Stuttgart, uzimace do kraja sezone bar ove tipa frajburg paderborn i te lijeve.
Valjda bude nešto
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46683 Re: Kladionica - vol. 2
BlueBlood wrote:
kud mi ne reče
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46684 Re: Kladionica - vol. 2
Love 1/4 i ode u over 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46685 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:44, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46686 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:44, edited 1 time in total.
- Brat
- Posts: 999
- Joined: 20/01/2011 00:00
#46687 Re: Kladionica - vol. 2
Igra.. Večeras se odlučio za asistencije, da udovolji sivoj eminenciji pdf-a nba.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46688 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:43, edited 1 time in total.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#46689 Re: Kladionica - vol. 2
Nema šanse da zabije 27 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46690 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46692 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46694 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 02:44, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46696 Re: Kladionica - vol. 2
Tomahawk11 wrote:Pa eto, moze Ibaka rekoh manje ili Jackson, iste su granice, mozda prije Ibaka.
Vidjeh da Vucevica igrate vise, meni je on veceras manje, treba vidjet ko ga ceka pod kosem.
Lawson preko 16 je isto izgledno veceras, utakmica je takva da ce vjerovatno biti bruka koseva, a play Portlanda jos uvijek pravi promahu.
Evo dodao bih:
J.Teague -20,5

-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#46697 Re: Kladionica - vol. 2


vuk sit ovce na broju
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46698 Re: Kladionica - vol. 2
Isfulah se sinoć za mjesec dana.
Onom westbruku brata u usta
Onom westbruku brata u usta
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46699 Re: Kladionica - vol. 2
Samo igrati kontra logike i zdravog razuma. Nasumicno i bez ikakvog smisla.
Mozda se sta i ubode.
Ovo u zadnje vrijeme nije normalno.
Mozda se sta i ubode.
Ovo u zadnje vrijeme nije normalno.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46700 Re: Kladionica - vol. 2
Odigram NY-Nets, preko zbroj koseva. Kontam divlje ekipe, raspucace se.
Granica 192,5.
Bude 191 kos.

Granica 192,5.
Bude 191 kos.

