Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46652 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

nema uljeza :D
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46653 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Oklahoma X2
San José 1
Swansea 1
6.68

Ibaka 15.5 MANJE
R. Jackson 15.5 MANJE
oklahoma kp2
Detroit h1
San José 1
24.7

Malo debilno odigrano al jebaiga :run:

Jebemu marsej
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#46654 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

e vala da i ovo vidim

Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#46655 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

duminjo wrote:Oklahoma X2
San José 1
Swansea 1
6.68

Ibaka 15.5 MANJE
R. Jackson 15.5 MANJE
oklahoma kp2
Detroit h1
San José 1
24.7

Malo debilno odigrano al jebaiga :run:

Jebemu marsej
Ma ovo nije normalno više..
Haj što padam ravno 15 dana na 1, nego nekih 5 se odlucivalo u zadnjim sekundama..
Dobio sam 2 puta, al' opet sam u minusu..

Ako si gledao zadnjih 15 min Marseja sve ti je jasno..
Pa sami 2 puta pred golom samo igrac ispred i oni opet pogode njega..
Još zadnje sekunde pred golmanom sam..

Pa kakav me ovo maler spucao šta je ovo..
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46656 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Hajmo svonsi kec i luzerpul X :izet:

@nema me tamo
Ma treba bježati od ovih ranijih utakmica. Ako je većina iza 8 ne treba igrati ovo ranije. Bezveze se skoro uvijek pada na prvom :lol:
Jeba i mene marsej gdje samo imao United pm1, Oklahomu X2, Detroit h1 i Toronto 1/1. Težak tiket i vjerovatno neće proći ostali ali osjećaj je fuj kad ono prvi odmah padnes. Nisam danas ni gledo satnicu. Jebiga.

Inače na tiketu ako imam 5 parova, najviše su dva Evropska i tri američka. Ne volim past odmah i jebiga a nekako, kao sto rekoh, obično ovako padbem na ranijim terminima
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#46657 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nOrMaLaC »

Fenerbahce - Kayseri pm6? Je li to znači da bilo koji klub da gol u poluvremenu ili?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#46658 Re: Kladionica - vol. 2

Post by perfect_guy »

nOrMaLaC wrote:Fenerbahce - Kayseri pm6? Je li to znači da bilo koji klub da gol u poluvremenu ili?
da, bitno je samo da padne gol
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#46659 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

duminjo wrote:Hajmo svonsi kec i luzerpul X :izet:

@nema me tamo
Ma treba bježati od ovih ranijih utakmica. Ako je većina iza 8 ne treba igrati ovo ranije. Bezveze se skoro uvijek pada na prvom :lol:
Jeba i mene marsej gdje samo imao United pm1, Oklahomu X2, Detroit h1 i Toronto 1/1. Težak tiket i vjerovatno neće proći ostali ali osjećaj je fuj kad ono prvi odmah padnes. Nisam danas ni gledo satnicu. Jebiga.

Inače na tiketu ako imam 5 parova, najviše su dva Evropska i tri američka. Ne volim past odmah i jebiga a nekako, kao sto rekoh, obično ovako padbem na ranijim terminima

Ma imao na tiketu Lazio hendikep, Sasoulo ovaj keca protiv pescare..Marsej..
WBA 1x i cekao bi veceras Cleveland i Phoenix 1x..

Vidjeces da je 1 par opet..Valjda ovaj WBA izgubi da mi bude lakše..

Veceras cu pokusat

Cleveland 1
Irving preko
Phoenix 1x
Denver 1x
Bryant preko..
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#46660 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Partijaner »

Nema smisla igrati kladaru svaki dan, samo vikend i vonzdra.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#46661 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Partijaner wrote:Nema smisla igrati kladaru svaki dan, samo vikend i vonzdra.
Više ovisnost postala.. :D

Doduše ima se para da se igra svaki dan hvala " bogu ".
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#46662 Re: Kladionica - vol. 2

Post by dinooh »

dajte veceras bar 3 kosarkasa. Ono klasicno 6,33 kvota :-D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46663 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Hajmo Svrakeeeeeeeeeeeeeeeee :bih: :bih: :bih:
User avatar
kombajn
Posts: 358
Joined: 30/10/2012 18:47
Location: Sarajevo

#46664 Re: Kladionica - vol. 2

Post by kombajn »

Lopez, Gay i Vucevic
Svi preko i vozdra
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#46665 Re: Kladionica - vol. 2

Post by FreakyStyley »

Dje ste raja. :D

Prijedlozi za NBA veceras? Igraci, ispod preko?

Nisam nesto gledo, kasnije cu, al ovako na prvu mi se cini Oklahoma cadvi, dobra kvota. Atlanta kec. Mogo bi Boozer opet preko, ako Kobi odluci da se dodaje. :D Dallas manje od 100 koseva...

Po meni parovi za izbjec NY - Nets i Detorit - Lakers, tu svasta moze bit.

Ne slusajte me, samo naglas razmisljam.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#46666 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

hodža wrote:Liverpool oba daju
Man Utd 1

Newcastle 2
W.Brom oba daju
Barnsley oba daju
Sheff Utd 0-3 gola


jebem li im princezu :D

:run: :run: :run:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#46667 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Ja sam na jednom IMO lejkerse da ce uzet vise od 2 razlike al pao luzerpol X :lol:

Zicer listiće od večer zovem "bez starca nema udarca" :izet:
NBA/ Atlanta kp1
NHL/ Detroit 1X
NHL/ San Jose 1X
1.95

Na sva tri imam jebeni san José
Na dva Detroit i Oklahomu.
Bilo ko od ovih da ispusi i ja cu :run:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#46668 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Partijaner »

Evo i od mene nesto za veceras. :mrgreen:

Image
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#46669 Re: Kladionica - vol. 2

Post by BlueBlood »

Tirkiz
Posts: 1759
Joined: 16/11/2009 14:53

#46670 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tirkiz »

eeeeeeeeeeeeeee švrake švrake...
Image nije gotovo ali bi barem bilo sanse

narodni zamalo
Image

ali eto opet nije lose
Image
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#46671 Re: Kladionica - vol. 2

Post by BlueBlood »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46672 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Sve ste pohvatali. Slazem se sa svim tipovanim, nema se vise sta igrati :D

Evo dodao bih:

J.Teague -20,5
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#46673 Re: Kladionica - vol. 2

Post by FreakyStyley »

Znaci definitivno igra Durant veceras? Mogo bi Jackson ispod.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#46674 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

FreakyStyley wrote:Znaci definitivno igra Durant veceras? Mogo bi Jackson ispod.
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.
idrizinho
Posts: 14
Joined: 24/07/2009 01:25

#46675 Re: Kladionica - vol. 2

Post by idrizinho »

Tomahawk11 wrote:Sve ste pohvatali. Slazem se sa svim tipovanim, nema se vise sta igrati :D

Evo dodao bih:

J.Teague -20,5
Ima dosta parova sta je sigurno :)
Post Reply