Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46652 Re: Kladionica - vol. 2
nema uljeza 
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46653 Re: Kladionica - vol. 2
Oklahoma X2
San José 1
Swansea 1
6.68
Ibaka 15.5 MANJE
R. Jackson 15.5 MANJE
oklahoma kp2
Detroit h1
San José 1
24.7
Malo debilno odigrano al jebaiga
Jebemu marsej
San José 1
Swansea 1
6.68
Ibaka 15.5 MANJE
R. Jackson 15.5 MANJE
oklahoma kp2
Detroit h1
San José 1
24.7
Malo debilno odigrano al jebaiga
Jebemu marsej
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46655 Re: Kladionica - vol. 2
Ma ovo nije normalno više..duminjo wrote:Oklahoma X2
San José 1
Swansea 1
6.68
Ibaka 15.5 MANJE
R. Jackson 15.5 MANJE
oklahoma kp2
Detroit h1
San José 1
24.7
Malo debilno odigrano al jebaiga![]()
Jebemu marsej
Haj što padam ravno 15 dana na 1, nego nekih 5 se odlucivalo u zadnjim sekundama..
Dobio sam 2 puta, al' opet sam u minusu..
Ako si gledao zadnjih 15 min Marseja sve ti je jasno..
Pa sami 2 puta pred golom samo igrac ispred i oni opet pogode njega..
Još zadnje sekunde pred golmanom sam..
Pa kakav me ovo maler spucao šta je ovo..
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46656 Re: Kladionica - vol. 2
Hajmo svonsi kec i luzerpul X
@nema me tamo
Ma treba bježati od ovih ranijih utakmica. Ako je većina iza 8 ne treba igrati ovo ranije. Bezveze se skoro uvijek pada na prvom
Jeba i mene marsej gdje samo imao United pm1, Oklahomu X2, Detroit h1 i Toronto 1/1. Težak tiket i vjerovatno neće proći ostali ali osjećaj je fuj kad ono prvi odmah padnes. Nisam danas ni gledo satnicu. Jebiga.
Inače na tiketu ako imam 5 parova, najviše su dva Evropska i tri američka. Ne volim past odmah i jebiga a nekako, kao sto rekoh, obično ovako padbem na ranijim terminima
@nema me tamo
Ma treba bježati od ovih ranijih utakmica. Ako je većina iza 8 ne treba igrati ovo ranije. Bezveze se skoro uvijek pada na prvom
Jeba i mene marsej gdje samo imao United pm1, Oklahomu X2, Detroit h1 i Toronto 1/1. Težak tiket i vjerovatno neće proći ostali ali osjećaj je fuj kad ono prvi odmah padnes. Nisam danas ni gledo satnicu. Jebiga.
Inače na tiketu ako imam 5 parova, najviše su dva Evropska i tri američka. Ne volim past odmah i jebiga a nekako, kao sto rekoh, obično ovako padbem na ranijim terminima
- nOrMaLaC
- Posts: 1151
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#46657 Re: Kladionica - vol. 2
Fenerbahce - Kayseri pm6? Je li to znači da bilo koji klub da gol u poluvremenu ili?
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#46658 Re: Kladionica - vol. 2
da, bitno je samo da padne golnOrMaLaC wrote:Fenerbahce - Kayseri pm6? Je li to znači da bilo koji klub da gol u poluvremenu ili?
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46659 Re: Kladionica - vol. 2
duminjo wrote:Hajmo svonsi kec i luzerpul X![]()
@nema me tamo
Ma treba bježati od ovih ranijih utakmica. Ako je većina iza 8 ne treba igrati ovo ranije. Bezveze se skoro uvijek pada na prvom![]()
Jeba i mene marsej gdje samo imao United pm1, Oklahomu X2, Detroit h1 i Toronto 1/1. Težak tiket i vjerovatno neće proći ostali ali osjećaj je fuj kad ono prvi odmah padnes. Nisam danas ni gledo satnicu. Jebiga.
Inače na tiketu ako imam 5 parova, najviše su dva Evropska i tri američka. Ne volim past odmah i jebiga a nekako, kao sto rekoh, obično ovako padbem na ranijim terminima
Ma imao na tiketu Lazio hendikep, Sasoulo ovaj keca protiv pescare..Marsej..
WBA 1x i cekao bi veceras Cleveland i Phoenix 1x..
Vidjeces da je 1 par opet..Valjda ovaj WBA izgubi da mi bude lakše..
Veceras cu pokusat
Cleveland 1
Irving preko
Phoenix 1x
Denver 1x
Bryant preko..
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#46660 Re: Kladionica - vol. 2
Nema smisla igrati kladaru svaki dan, samo vikend i vonzdra.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46661 Re: Kladionica - vol. 2
Više ovisnost postala..Partijaner wrote:Nema smisla igrati kladaru svaki dan, samo vikend i vonzdra.
Doduše ima se para da se igra svaki dan hvala " bogu ".
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46662 Re: Kladionica - vol. 2
dajte veceras bar 3 kosarkasa. Ono klasicno 6,33 kvota 
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46663 Re: Kladionica - vol. 2
Hajmo Svrakeeeeeeeeeeeeeeeee

- kombajn
- Posts: 358
- Joined: 30/10/2012 18:47
- Location: Sarajevo
#46664 Re: Kladionica - vol. 2
Lopez, Gay i Vucevic
Svi preko i vozdra
Svi preko i vozdra
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46665 Re: Kladionica - vol. 2
Dje ste raja.
Prijedlozi za NBA veceras? Igraci, ispod preko?
Nisam nesto gledo, kasnije cu, al ovako na prvu mi se cini Oklahoma cadvi, dobra kvota. Atlanta kec. Mogo bi Boozer opet preko, ako Kobi odluci da se dodaje.
Dallas manje od 100 koseva...
Po meni parovi za izbjec NY - Nets i Detorit - Lakers, tu svasta moze bit.
Ne slusajte me, samo naglas razmisljam.
Prijedlozi za NBA veceras? Igraci, ispod preko?
Nisam nesto gledo, kasnije cu, al ovako na prvu mi se cini Oklahoma cadvi, dobra kvota. Atlanta kec. Mogo bi Boozer opet preko, ako Kobi odluci da se dodaje.
Po meni parovi za izbjec NY - Nets i Detorit - Lakers, tu svasta moze bit.
Ne slusajte me, samo naglas razmisljam.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#46666 Re: Kladionica - vol. 2
hodža wrote:Liverpool oba daju
Man Utd 1
Newcastle 2
W.Brom oba daju
Barnsley oba daju
Sheff Utd 0-3 gola
jebem li im princezu
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46667 Re: Kladionica - vol. 2
Ja sam na jednom IMO lejkerse da ce uzet vise od 2 razlike al pao luzerpol X
Zicer listiće od večer zovem "bez starca nema udarca"
NBA/ Atlanta kp1
NHL/ Detroit 1X
NHL/ San Jose 1X
1.95
Na sva tri imam jebeni san José
Na dva Detroit i Oklahomu.
Bilo ko od ovih da ispusi i ja cu
Zicer listiće od večer zovem "bez starca nema udarca"
NBA/ Atlanta kp1
NHL/ Detroit 1X
NHL/ San Jose 1X
1.95
Na sva tri imam jebeni san José
Na dva Detroit i Oklahomu.
Bilo ko od ovih da ispusi i ja cu
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#46668 Re: Kladionica - vol. 2
Evo i od mene nesto za veceras.


- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#46670 Re: Kladionica - vol. 2
eeeeeeeeeeeeeee švrake švrake...
nije gotovo ali bi barem bilo sanse
narodni zamalo

ali eto opet nije lose

nije gotovo ali bi barem bilo sansenarodni zamalo

ali eto opet nije lose

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46672 Re: Kladionica - vol. 2
Sve ste pohvatali. Slazem se sa svim tipovanim, nema se vise sta igrati
Evo dodao bih:
J.Teague -20,5
Evo dodao bih:
J.Teague -20,5
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46673 Re: Kladionica - vol. 2
Znaci definitivno igra Durant veceras? Mogo bi Jackson ispod.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#46674 Re: Kladionica - vol. 2
Mogo bi, samo sto su sad i granicu odrezali, al opet vrijedi probati. Moze se i Ibaka manje probati, ako jos ne obore granicu.FreakyStyley wrote:Znaci definitivno igra Durant veceras? Mogo bi Jackson ispod.
-
idrizinho
- Posts: 14
- Joined: 24/07/2009 01:25
#46675 Re: Kladionica - vol. 2
Ima dosta parova sta je sigurnoTomahawk11 wrote:Sve ste pohvatali. Slazem se sa svim tipovanim, nema se vise sta igrati![]()
Evo dodao bih:
J.Teague -20,5


