Nece ih valjda stic...
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46576 Re: Kladionica - vol. 2
Nista od blou auta, 7 razlike.
Nece ih valjda stic...
Nece ih valjda stic...
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46577 Re: Kladionica - vol. 2
Sta je ovo Knicks - Heat odgodjeno? Koi qrac?
Edit: Pocelo.
Edit: Pocelo.
Last edited by FreakyStyley on 01/12/2014 01:46, edited 1 time in total.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46578 Re: Kladionica - vol. 2
igraju ljudi, vodi miami 4:0
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46579 Re: Kladionica - vol. 2
Vidim sad, ne znam sto je kasnilo. Stajalo je i na rezultatima da je odgodjena utakmica.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46580 Re: Kladionica - vol. 2
Nije to odgodjeno kao u nasem smislu. Njima skoro svaka utakmica kasni (u bilo kojem sportu), pa ako jos ima neka ceremonija prije...a ovi na rezultatima napisu odgodjeno.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46581 Re: Kladionica - vol. 2
Aha, nisam skonto odmah sta je.
A Sacramento se primako na -5. Boze sacuvaj.
A Sacramento se primako na -5. Boze sacuvaj.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46582 Re: Kladionica - vol. 2
daj boze da i ovaj jedini tiket sto je ostao sa kp Miami, kp Memphis i Lowry over, makar produzi zivot....
PS. Evo i Gasol se sjetio malo kos dat'
PS. Evo i Gasol se sjetio malo kos dat'
Last edited by phillie on 01/12/2014 02:13, edited 1 time in total.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46583 Re: Kladionica - vol. 2
Ja Memphis na dva imam.
Na prvom, ako uzmu, cekam samo Kobija ispod. Zapravo, i Miami.
Na drugom mi je Memphis kp2 doduse.
Na prvom, ako uzmu, cekam samo Kobija ispod. Zapravo, i Miami.
Na drugom mi je Memphis kp2 doduse.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46584 Re: Kladionica - vol. 2
Ostace Gasol kratak 3 poena...steta
Last edited by phillie on 01/12/2014 02:31, edited 1 time in total.
- Reuf-Refko
- Posts: 332
- Joined: 10/01/2014 10:14
#46585 Re: Kladionica - vol. 2
ostao kratak jedan kos...ccc
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46586 Re: Kladionica - vol. 2
Ja bas konto pitat jel vam doso Gasol preko...
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#46587 Re: Kladionica - vol. 2
hehe, sinoć ovo magare, večeras gasol


- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46588 Re: Kladionica - vol. 2
haj sto me gasol obori to i mogu svariti zbog licnih ali sto padoh memfis preko 98 koseva nakon sto su 58 zabili u prvom poluvremenu to ne mogu svariti vala nikako...
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46589 Re: Kladionica - vol. 2
@Zizak
Moje saucesce jarane.
To nije humano...
Moje saucesce jarane.
To nije humano...
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46590 Re: Kladionica - vol. 2
Hajde finix ne seruckaj
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46591 Re: Kladionica - vol. 2
Brate ovaj Orlando prije ova 4 poraza je odvratno namucio Toronto, Wizardse i Brooklyn..duminjo wrote:Hajde finix ne seruckaj
A pobjedili su Nikse u gostima, Pa Buckse kuci..
I Detroit u gostima kao i Bobcatse u gostima isto..
I stvarno silom prilika ih gledao dosta puta i bore se malo je reci..
I ova 4 poraza su od Miamija, Wariorsa, Clevelanda i Indiane..
I onda kladionice stavili 1 15l na Phoenix, a znaš i sam da nakon takvih ekipa kad ti dođe neka " manja " debelo prodaju kozu..
Svega mi ja ih hladno preskoci..
A svim srcem zelim da prođeš, al' kako rekoh...
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46592 Re: Kladionica - vol. 2
Ma SKORO to sve znam i znam da imaju bar prvu petorku solidnu i oladipo im se vratio....pu jebo me finix -13 poluvrijeme
Umjesto da spavam, SAD moram čekati drugo poluvrijeme i neizvjesnost. Hajde dragicu, brata ti
Umjesto da spavam, SAD moram čekati drugo poluvrijeme i neizvjesnost. Hajde dragicu, brata ti
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46593 Re: Kladionica - vol. 2
Sluto slutavi, mor'o si ti pitat'duminjo wrote:Tomahawk11 wrote:
Imal nekog čuda da Orlando uzme večeras?
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#46594 Re: Kladionica - vol. 2
Otice Stoudemire preko
k'o da je 2006-a i s Nashom igra.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46595 Re: Kladionica - vol. 2
Hajd ne jebi me
Ma istopice se ovo SAD u trećoj na -2. Gledam kod Orlanda svi pogadjaju. Valjda ih stane malo
Još od 11h samo njih čekam
Ma istopice se ovo SAD u trećoj na -2. Gledam kod Orlanda svi pogadjaju. Valjda ih stane malo
Još od 11h samo njih čekam
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46596 Re: Kladionica - vol. 2
Ma, da sam izabrao pravog Gasola i ja bi ih cekao...al ovako qrko.duminjo wrote:Hajd ne jebi me![]()
Ma istopice se ovo SAD u trećoj na -2. Gledam kod Orlanda svi pogadjaju. Valjda ih stane malo![]()
Još od 11h samo njih čekam
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#46597 Re: Kladionica - vol. 2
Ma istopice Finix ovo, al' nemoj se osloniti na to da ce se prepast ovi iz Orlanda..
Ma svega mi preskocio ja par hladno..
Nakon svega što ti napisah da ponovim opet da je kv 1,15 A ti to dobro znaš..
Ma svega mi preskocio ja par hladno..
Nakon svega što ti napisah da ponovim opet da je kv 1,15 A ti to dobro znaš..
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46598 Re: Kladionica - vol. 2
Hajd onda ti je bolje da izgube. Nesh past na jednom
Hahmo SAD finix, serija 12-3
Hahmo SAD finix, serija 12-3
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#46599 Re: Kladionica - vol. 2
Evo serije finixa 12:4

Last edited by duminjo on 01/12/2014 21:05, edited 1 time in total.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#46600 Re: Kladionica - vol. 2
Eh sad,daLowry dadne jos 15 poena, pa da sutra bude za "cole i kinder buena"
P.S. Jos deset u drugom poluvremenu....valjda ce ostati tekma u egalu koliko toliko, pa da provede sto duze na parketu...
Bryant 2 strasne asistencije
P.S. Jos deset u drugom poluvremenu....valjda ce ostati tekma u egalu koliko toliko, pa da provede sto duze na parketu...
Bryant 2 strasne asistencije
