Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- MeanMachine
- Posts: 1175
- Joined: 09/03/2011 20:47
#4651 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A meni je bilo mnogo teže skontati ko je na drugoj slici. Varysa sam nekako odmah prepoznao (s tim da je sigurno pomoglo što sam znao da su obojica glumci iz GoT) 
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4653 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nešto kontam, pošto nema stounhartove u seriji, možda Sansa preuzme njene dijelove iz knjige 
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4654 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa to je već poznato
mislim da je napisano ovdje negdje
pa čak joj i odjeća podsjeća na neku mračnu damu
mislim da je napisano ovdje negdje
pa čak joj i odjeća podsjeća na neku mračnu damu
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#4656 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ta Sakshi će sigurno biti bolja Daenerys od Emilije
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#4657 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo ako zna da napravi vise od jedne facijalne ekspresije, i problem resen.annoy wrote:Ta Sakshi će sigurno biti bolja Daenerys od Emilije
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4658 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Emilija i Kit su fakat odron glumci, a glume najvaznije likove u seriji.
Gledam ovaj GoT special o ovim trebama sto glume Sand Snakes, kvalitet glume djeluje mi k'o i Emilijin, ako ne i gore.
Gledam ovaj GoT special o ovim trebama sto glume Sand Snakes, kvalitet glume djeluje mi k'o i Emilijin, ako ne i gore.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4659 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Joj gledajuci ovaj maraton na hrt-u, covjek vidi karaktere za koje se mozda u vrijeme dok su bili aktivni mislilo da ce igrati neku vaznu ulogu tipa onog robertovog bastarda, a na kraju ih nidje.
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4660 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4661 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
polahko, mora stanis zmajeva nakotit hahaIcedMFEarth wrote:Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4662 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
eh veceras je epizoda battle of black water bay na hrt-u. nije mi se dojmila kad sam je prvi put gledo a ovdje raja kaze da je bolja od bitke na zidu. moram veceras malo bolje pogledati.
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4663 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nije bolja od bitke na zidu 
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#4664 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gledaj komentar dole "Džavaharlal Stark"
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4665 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
meni je bitka na zidu bila odlicna.
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4666 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imao je vec svoju ulogu i odigrao je.IcedMFEarth wrote:Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
Uvodjenje Arije Stark u pubertet


-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4667 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
E jbg sad moram od pocetka gledati sve da se sjetim sta je bilo nakon godinu dana.
I sad ce za mjesec dva i ova nova sezona proci, jebo ti ovo. Cekas godinu dana za 8-10 epizoda
I sad ce za mjesec dva i ova nova sezona proci, jebo ti ovo. Cekas godinu dana za 8-10 epizoda
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4668 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kopilet do kopileta
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4669 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.
http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#4671 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Hvala, drugAleksoMKD wrote:Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.
http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola![]()
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4672 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Baltazar_khan wrote:
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#4673 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
hahahaBaltazar_khan wrote:
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#4674 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ovo su samo naslovice. Ja nigdje ne vidim da se povo moze citati, samo uslikana prva stranica ( coverAleksoMKD wrote:Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.
http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola![]()
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#4675 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako, druže?KAMI666 wrote:Ovo su samo naslovice. Ja nigdje ne vidim da se povo moze citati, samo uslikana prva stranica ( coverAleksoMKD wrote:Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.
http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola![]()
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
Klikneš na strip, pa onda na opciju "ČITAJ", pa onda klikneš na "Click to read" i otvori ti se strip. Dalje ga možeš čitati u full screenu, ili kako već hoćeš.
Ako te zeza Mozill, probaj u Internet Exploreru.
Ali vjerovatno nisi vidio tu dole opciju kad malo skrolaš piše ti Čitanje. Samo to klikneš i eto ga.

