Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#4651 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MeanMachine »

A meni je bilo mnogo teže skontati ko je na drugoj slici. Varysa sam nekako odmah prepoznao (s tim da je sigurno pomoglo što sam znao da su obojica glumci iz GoT) :-D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4652 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

Game of thrones, stripovi u koloru.

http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4653 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Nešto kontam, pošto nema stounhartove u seriji, možda Sansa preuzme njene dijelove iz knjige :D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4654 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

pa to je već poznato
mislim da je napisano ovdje negdje

pa čak joj i odjeća podsjeća na neku mračnu damu :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4656 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Ta Sakshi će sigurno biti bolja Daenerys od Emilije
:D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#4657 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Towelie »

annoy wrote:
Ta Sakshi će sigurno biti bolja Daenerys od Emilije
:D
Samo ako zna da napravi vise od jedne facijalne ekspresije, i problem resen. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4658 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Emilija i Kit su fakat odron glumci, a glume najvaznije likove u seriji. :-)

Gledam ovaj GoT special o ovim trebama sto glume Sand Snakes, kvalitet glume djeluje mi k'o i Emilijin, ako ne i gore.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4659 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

Joj gledajuci ovaj maraton na hrt-u, covjek vidi karaktere za koje se mozda u vrijeme dok su bili aktivni mislilo da ce igrati neku vaznu ulogu tipa onog robertovog bastarda, a na kraju ih nidje.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4660 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4661 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

IcedMFEarth wrote:Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
polahko, mora stanis zmajeva nakotit haha
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4662 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

eh veceras je epizoda battle of black water bay na hrt-u. nije mi se dojmila kad sam je prvi put gledo a ovdje raja kaze da je bolja od bitke na zidu. moram veceras malo bolje pogledati.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4663 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Nije bolja od bitke na zidu :D
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#4664 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by agnostic_front »

:lol: :lol: :lol:
Gledaj komentar dole "Džavaharlal Stark" :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4665 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

meni je bitka na zidu bila odlicna.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4666 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

IcedMFEarth wrote:Ja bi rek'o da će imati Gendry neku ulogu, ne bi ga vukli valjda 3 sezone džaba.
Imao je vec svoju ulogu i odigrao je.

Uvodjenje Arije Stark u pubertet :lol:
Image
Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4667 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

E jbg sad moram od pocetka gledati sve da se sjetim sta je bilo nakon godinu dana.

I sad ce za mjesec dva i ova nova sezona proci, jebo ti ovo. Cekas godinu dana za 8-10 epizoda
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#4668 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by insaneinthebrain »

kopilet do kopileta :izet:

User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4669 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.

http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
:thumbup:
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4670 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Baltazar_khan »

Image
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4671 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

AleksoMKD wrote:
Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.

http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
:thumbup:
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
Hvala, drug :) :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#4672 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Baltazar_khan wrote:Image

:mrgreen: :thumbup:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4673 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

Baltazar_khan wrote:Image
hahaha :D :lol:
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#4674 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by KAMI666 »

AleksoMKD wrote:
Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.

http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
:thumbup:
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
Ovo su samo naslovice. Ja nigdje ne vidim da se povo moze citati, samo uslikana prva stranica ( cover :oops:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4675 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

KAMI666 wrote:
AleksoMKD wrote:
Mali_Vuk wrote:Game of thrones, stripovi u koloru.

http://www.stripovizacitanje.com/search ... 20prestola
:thumbup:
Neka te blagoslove stari bogovi za ovo kolega. Fantasticno.
Ovo su samo naslovice. Ja nigdje ne vidim da se povo moze citati, samo uslikana prva stranica ( cover :oops:
Kako, druže?

Klikneš na strip, pa onda na opciju "ČITAJ", pa onda klikneš na "Click to read" i otvori ti se strip. Dalje ga možeš čitati u full screenu, ili kako već hoćeš.

Ako te zeza Mozill, probaj u Internet Exploreru.

Ali vjerovatno nisi vidio tu dole opciju kad malo skrolaš piše ti Čitanje. Samo to klikneš i eto ga.
Post Reply