Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4651 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
ti njega on tebe :) zapravo on sviju
ja ti kazem ti si ga drzao na zivotu sto si se druzio sa njim :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4652 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Što ovo nema nikoga :zzzz:

Odoh na temu revizija presude, da vidim u koja su doba :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4653 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Hafis wrote:mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Što ovo nema nikoga :zzzz:
Prasinaru :) nema od tebe fajde.... :mrgreen:
Znam da citas preko drugogo browsera .... :izet:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4654 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

A sto se smiri tema.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4655 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4656 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Point. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Ne kmeči bosanski balvane. Tebe nisam stavio, iako si mnogo bezobrazniji od svih ovih u filteru. Ti mi služiš kao parametar za dno.
Kad te netko prevaziđe u bezobrazluku dolazi na tvoje mjesto a ti neizostavno ideš u filter :|
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4657 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Point. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi ga :D

I opet mu nesto ne valja? Sad je majoriziran tisinom, pa mu opet nije pravo... A do maloprije blokiro ljude, i pizdio sto pricaju s njim. :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4658 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:
Point. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi ga :D

I opet mu nesto ne valja? Sad je majoriziran tisinom, pa mu opet nije pravo... A do maloprije blokiro ljude, i pizdio sto pricaju s njim. :-)
ahhqhahahahah
hafiz po starome receptu trabunja :) skrece paznju na sebe ...nedostatak samopouzdanja?? moguce :D
jos samo nije point na ignore listi :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4659 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Point. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi ga :D

I opet mu nesto ne valja? Sad je majoriziran tisinom, pa mu opet nije pravo... A do maloprije blokiro ljude, i pizdio sto pricaju s njim. :-)
ahhqhahahahah
hafiz po starome receptu trabunja :) skrece paznju na sebe ...nedostatak samopouzdanja?? moguce :D
jos samo nije point na ignore listi :mrgreen:
E pa et, nek caskaju kao dobri prijatelji.

Dosta je on meni srao po mojoj Posavini. :izet:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4660 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nikad_vise »

1995..6..7..8..9..otjepljenje i treci entitet :zzzz:
2000 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2005 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2010 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2015 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2030 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2070..Nece ih ni biti ni jednih ni drugih... :mrgreen: :gunjastajl:
Smijesni ovi Hrvati i Srbi pravo,komedija prava :D

Samo rahat patnja :novine:
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4661 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

@ Hafis
Kakav u glavi moras biti da stavljas sve na ignore i onda sam sa sobom pricas kako nemas s kim pricati. Neznam, nisam bio u Mostaru odavno, al valjda ima neka prikladna ustanova za takve cutuke.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4662 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Point. wrote:@ Hafis
Kakav u glavi moras biti da stavljas sve na ignore i onda sam sa sobom pricas kako nemas s kim pricati. Neznam, nisam bio u Mostaru odavno, al valjda ima neka prikladna ustanova za takve cutuke.
Vjerovatno ima ali on je beznadezan slucaj
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4663 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

nikad_vise wrote:1995..6..7..8..9..otjepljenje i treci entitet :zzzz:
2000 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2005 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2010 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2015 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2030 ocjepljenje i treci entitet :zzzz:
2070..Nece ih ni biti ni jednih ni drugih... :mrgreen: :gunjastajl:
Smijesni ovi Hrvati i Srbi pravo,komedija prava :D

Samo rahat patnja :novine:
Tako je pobro. Samo rahat patnja i ćućanje, a brzo će i ta 2070 i u zdravlju je svi mi dočekali.

Nego, jel ti to na avataru onaj lik što je bio predsjednik vlade Irana....Nadžibulah ili tako nekako? Nije zar da je ahiretio, gluho bilo?
Last edited by Hafis on 03/03/2017 17:11, edited 1 time in total.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4664 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Hafis wrote:
ABH017 wrote: Shvatio sam ja šta ti hoćeš reći, no jedno su bosanski katolici (kao što su Anto Tomić, Drago Perković...), a sasvim drugo Hrvati.
Nisam baš shvatio, mada imam blagi predosjećaj što pod tim misliš.
Da skratimo - izraz bosanski katolik je da se izrazim sukladno ovdašnjem modernom trendu - klasični fašizam
- Za imenovanje jednog konstitutivnog naroda služiti se kombinacijom regionalne i vjerske pripadnosti. Upiš. Znači bosanski katolik koji se odrekne vjere postaje samo bosanski.
Zato se i zezam s ovim. Ne postoji nikakva razlika između Ante Tomića ili recimo Ante Antića iz Čapljine. Obojica pripadnici istog naroda a vjera je sasvim privatna stvar i nema što da radi kod određivanja nečije etničke pripadnosti.
Bosanski katolik :D šta neće smisliti.
Ma i nije to neka uvreda bosanski katolik kao takva da nije namjenjena Hrvatima.
A eto tamo od Konjica oni više ima 20 godina nisu vidjeli katolika, sretneš kojeg
slučajno.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4665 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Lincoln-Burrows wrote:
Hafis wrote:
ABH017 wrote: Shvatio sam ja šta ti hoćeš reći, no jedno su bosanski katolici (kao što su Anto Tomić, Drago Perković...), a sasvim drugo Hrvati.
Nisam baš shvatio, mada imam blagi predosjećaj što pod tim misliš.
Da skratimo - izraz bosanski katolik je da se izrazim sukladno ovdašnjem modernom trendu - klasični fašizam
- Za imenovanje jednog konstitutivnog naroda služiti se kombinacijom regionalne i vjerske pripadnosti. Upiš. Znači bosanski katolik koji se odrekne vjere postaje samo bosanski.
Zato se i zezam s ovim. Ne postoji nikakva razlika između Ante Tomića ili recimo Ante Antića iz Čapljine. Obojica pripadnici istog naroda a vjera je sasvim privatna stvar i nema što da radi kod određivanja nečije etničke pripadnosti.
Bosanski katolik :D šta neće smisliti.
Ma i nije to neka uvreda bosanski katolik kao takva da nije namjenjena Hrvatima.
A eto tamo od Konjica oni više ima 20 godina nisu vidjeli katolika, sretneš kojeg
slučajno.
Znam ja dobro što govorim. Ljudi koji u nedostatku nekih određenih socioloških zasebnosti, svoju nacionalnost doživljavaju isključivo kroz sadašnju rili bivšu tradicionalnu religijsku pripadnost,i istu tu projekciju ističu i prema drugim kao sasvim normalno razmišljanje.
Bosanski katolik - ne čuh glupljeg i pogrdnijeg izraza. Postojalo je ovdje, još dok su bili izbori u Mostaru par likova Hrvata koje je Safina Lista za Mostar kandidirala i oni bi se u kampanji izjasnili kao Bošnjaci katolici. Hajde ovo prvo, ali otkud ovo drugo kad se radilo o likovima koje vrlo dobro poznajem i koji u životu nisu kročili u crkvu. Srećom, nisu mogli proći prag.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4666 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Hafis wrote:još dok su bili izbori u Mostaru par likova Hrvata koje je Safina Lista za Mostar kandidirala i oni bi se u kampanji izjasnili kao Bošnjaci katolici. Hajde ovo prvo, ali otkud ovo drugo kad se radilo o likovima koje vrlo dobro poznajem i koji u životu nisu kročili u crkvu. Srećom, nisu mogli proći prag.
Ima ih koji se još izjašnjavaju kao Muslimani, da su ta dvojica kojim slučajem se tako osjećala bili bi Muslimani katolici.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4667 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Bosanski katolik - sta je sporno zaista?
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4668 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Point. wrote:Bosanski katolik - sta je sporno zaista?
To bi bilo kao Dalmatinski pravoslavac, mislim može se to tako reći
ali ne znam zbog čega taj vjerski dodatak.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4669 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Point. wrote:Bosanski katolik - sta je sporno zaista?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Čak mu ništa nije sporno ,pa koliko se ljudi izjasnilo na popisu 2013.kao bosanski katolik ?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4670 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nikad_vise »

Hafis wrote:
Tako je pobro. Samo rahat patnja i ćućanje, a brzo će i ta 2070 i u zdravlju je svi mi dočekali.

Nego, jel ti to na avataru onaj lik što je bio predsjednik vlade Irana....Nadžibulah ili tako nekako? Nije zar da je ahiretio, gluho bilo?
Ahmedinedzad :thumbup: Ziv i zdrav moj si pobro :)

A bit ce i 2070,da bog da zdravlja,pa nek nasa djeca docekaju bice dobro.Mi smo se izborili da im ostavimo drzavu a na njima je da je ureduju i ucine boljom,ljepsom i bogatijom :bih:

Neko evo jedne lijepe poucne izreke,valjda i u Hercegovini vise pusti korijena :D
Divan li je primjer vjernika koji je u svakom pogledu na dobitku. Ako ga zadesi kakvo dobro, on zahvali Allahu, a ako ga zadesi kakva nedaća, on se strpi - osaburi, pa mu opet bude dobro
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4671 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Da zaista sta je sporno bosanski katolik. ?? Sta je sporno bosanski pravoslavac ?? Zašto se neko mora naći uvrijeđen
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4672 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

mO k3 wrote:Da zaista sta je sporno bosanski katolik. ?? Sta je sporno bosanski pravoslavac ?? Zašto se neko mora naći uvrijeđen
Pa samo daj podatak koliko je takvih popisanih....
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4673 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Kakve veze ima koliko ih je popisano? Bosanski katolik - hrvat, nista sporno.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4674 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

A imamo i hercegovačke katolike.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4675 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Bosanskohercegovacki katolik?
Post Reply