ti njega on tebeAlfons Kauders wrote:Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
ja ti kazem ti si ga drzao na zivotu sto si se druzio sa njim
ti njega on tebeAlfons Kauders wrote:Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
PrasinaruHafis wrote:mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Što ovo nema nikoga
Ne kmeči bosanski balvane. Tebe nisam stavio, iako si mnogo bezobrazniji od svih ovih u filteru. Ti mi služiš kao parametar za dno.Point. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi gaPoint. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.
ahhqhahahahahAlfons Kauders wrote:Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi gaPoint. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.![]()
I opet mu nesto ne valja? Sad je majoriziran tisinom, pa mu opet nije pravo... A do maloprije blokiro ljude, i pizdio sto pricaju s njim.
E pa et, nek caskaju kao dobri prijatelji.mO k3 wrote:ahhqhahahahahAlfons Kauders wrote:Zar tebe nije? Ako nije, pozdravi gaPoint. wrote:Jao hercegovackog cutuka majko mila, stavio na ignore citav forum i ibreti se sto nema nikoga. A ti Gospe mile.![]()
I opet mu nesto ne valja? Sad je majoriziran tisinom, pa mu opet nije pravo... A do maloprije blokiro ljude, i pizdio sto pricaju s njim.
hafiz po starome receptu trabunjaskrece paznju na sebe ...nedostatak samopouzdanja?? moguce
![]()
jos samo nije point na ignore listi
Vjerovatno ima ali on je beznadezan slucajPoint. wrote:@ Hafis
Kakav u glavi moras biti da stavljas sve na ignore i onda sam sa sobom pricas kako nemas s kim pricati. Neznam, nisam bio u Mostaru odavno, al valjda ima neka prikladna ustanova za takve cutuke.
Tako je pobro. Samo rahat patnja i ćućanje, a brzo će i ta 2070 i u zdravlju je svi mi dočekali.nikad_vise wrote:1995..6..7..8..9..otjepljenje i treci entitet![]()
2000 ocjepljenje i treci entitet![]()
2005 ocjepljenje i treci entitet![]()
2010 ocjepljenje i treci entitet![]()
2015 ocjepljenje i treci entitet![]()
2030 ocjepljenje i treci entitet![]()
2070..Nece ih ni biti ni jednih ni drugih...![]()
![]()
Smijesni ovi Hrvati i Srbi pravo,komedija prava![]()
Samo rahat patnja
Ma i nije to neka uvreda bosanski katolik kao takva da nije namjenjena Hrvatima.Hafis wrote:Nisam baš shvatio, mada imam blagi predosjećaj što pod tim misliš.ABH017 wrote: Shvatio sam ja šta ti hoćeš reći, no jedno su bosanski katolici (kao što su Anto Tomić, Drago Perković...), a sasvim drugo Hrvati.
Da skratimo - izraz bosanski katolik je da se izrazim sukladno ovdašnjem modernom trendu - klasični fašizam
- Za imenovanje jednog konstitutivnog naroda služiti se kombinacijom regionalne i vjerske pripadnosti. Upiš. Znači bosanski katolik koji se odrekne vjere postaje samo bosanski.
Zato se i zezam s ovim. Ne postoji nikakva razlika između Ante Tomića ili recimo Ante Antića iz Čapljine. Obojica pripadnici istog naroda a vjera je sasvim privatna stvar i nema što da radi kod određivanja nečije etničke pripadnosti.
Bosanski katolikšta neće smisliti.
Znam ja dobro što govorim. Ljudi koji u nedostatku nekih određenih socioloških zasebnosti, svoju nacionalnost doživljavaju isključivo kroz sadašnju rili bivšu tradicionalnu religijsku pripadnost,i istu tu projekciju ističu i prema drugim kao sasvim normalno razmišljanje.Lincoln-Burrows wrote:Ma i nije to neka uvreda bosanski katolik kao takva da nije namjenjena Hrvatima.Hafis wrote:Nisam baš shvatio, mada imam blagi predosjećaj što pod tim misliš.ABH017 wrote: Shvatio sam ja šta ti hoćeš reći, no jedno su bosanski katolici (kao što su Anto Tomić, Drago Perković...), a sasvim drugo Hrvati.
Da skratimo - izraz bosanski katolik je da se izrazim sukladno ovdašnjem modernom trendu - klasični fašizam
- Za imenovanje jednog konstitutivnog naroda služiti se kombinacijom regionalne i vjerske pripadnosti. Upiš. Znači bosanski katolik koji se odrekne vjere postaje samo bosanski.
Zato se i zezam s ovim. Ne postoji nikakva razlika između Ante Tomića ili recimo Ante Antića iz Čapljine. Obojica pripadnici istog naroda a vjera je sasvim privatna stvar i nema što da radi kod određivanja nečije etničke pripadnosti.
Bosanski katolikšta neće smisliti.
A eto tamo od Konjica oni više ima 20 godina nisu vidjeli katolika, sretneš kojeg
slučajno.
Ima ih koji se još izjašnjavaju kao Muslimani, da su ta dvojica kojim slučajem se tako osjećala bili bi Muslimani katolici.Hafis wrote:još dok su bili izbori u Mostaru par likova Hrvata koje je Safina Lista za Mostar kandidirala i oni bi se u kampanji izjasnili kao Bošnjaci katolici. Hajde ovo prvo, ali otkud ovo drugo kad se radilo o likovima koje vrlo dobro poznajem i koji u životu nisu kročili u crkvu. Srećom, nisu mogli proći prag.
To bi bilo kao Dalmatinski pravoslavac, mislim može se to tako rećiPoint. wrote:Bosanski katolik - sta je sporno zaista?
Point. wrote:Bosanski katolik - sta je sporno zaista?
AhmedinedzadHafis wrote:
Tako je pobro. Samo rahat patnja i ćućanje, a brzo će i ta 2070 i u zdravlju je svi mi dočekali.
Nego, jel ti to na avataru onaj lik što je bio predsjednik vlade Irana....Nadžibulah ili tako nekako? Nije zar da je ahiretio, gluho bilo?
Divan li je primjer vjernika koji je u svakom pogledu na dobitku. Ako ga zadesi kakvo dobro, on zahvali Allahu, a ako ga zadesi kakva nedaća, on se strpi - osaburi, pa mu opet bude dobro
Pa samo daj podatak koliko je takvih popisanih....mO k3 wrote:Da zaista sta je sporno bosanski katolik. ?? Sta je sporno bosanski pravoslavac ?? Zašto se neko mora naći uvrijeđen