Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4651 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

...odnjeti svoj logo i da se naprave vinil stickeri

ovako nesto
http://www.youtube.com/watch?v=wZcjXNEzBzU
brutale
Posts: 14
Joined: 22/11/2006 01:12

#4652 Re: Gdje u Sa......

Post by brutale »

https://www.facebook.com/zcustoms?fref=ts

Dodaj ovog momka ili mu posalji poruku, on to radi i radi odlicno.
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4653 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

brutale wrote:https://www.facebook.com/zcustoms?fref=ts

Dodaj ovog momka ili mu posalji poruku, on to radi i radi odlicno.
Hvala al' nemam fb nalog

edit: nasao sam ga na piku
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4654 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

mogu li se još igdje kupiti Kelly's kokice za mikrovalnu ?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4655 Re: Gdje u Sa......

Post by alibaba_i_30_godina »

Ljudi gdje se kod nas u SA moze kupiti ovaj sampon sa slike?! U pitanju je KüR sampon od bademovog mlijeka. Vec mi ponestaje zaliha koje sam donio sa puta, a nisam kod nas nigdje pronasao da se moze kupiti.

Image
ekstrakt
Posts: 20
Joined: 02/03/2011 00:07

#4656 Re: Gdje u Sa......

Post by ekstrakt »

polazi centrotransov autobus za Kiseljak s Č.Vile, je li ondje gdje komercijala stane? Znali neko? I jesu im oni vozni redovi s web stranice još uvijek tačni ili je to nešto mjenjano? :?
ekstrakt
Posts: 20
Joined: 02/03/2011 00:07

#4657 Re: Gdje u Sa......

Post by ekstrakt »

Pa koga cu sad nazvati u pola 6 u subotu? :D
A trebam ujutro na onaj prvi jutarnji autobus.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4658 Re: Gdje u Sa......

Post by mumy »

ekstrakt wrote:Pa koga cu sad nazvati u pola 6 u subotu? :D
A trebam ujutro na onaj prvi jutarnji autobus.
Staje na otoci 100% u pola 8
ekstrakt
Posts: 20
Joined: 02/03/2011 00:07

#4659 Re: Gdje u Sa......

Post by ekstrakt »

Mumy, hvala ti puno. :)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4660 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Gdjeeeeeeee?

Image
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4661 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4662 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

Duga priča. Da ne pričam ovdje. :mrgreen:[/quote]
kod Vjecne vatre... ima radnjica sa rukavicama.. kozne.. sexy odlicne[/quote]

trazi koznu narukvicu ne rukavice :D al fala za informaciju, meni trebaju kozne rukavice :thumbup: :D
User avatar
budva
Posts: 216
Joined: 16/09/2011 22:04

#4663 Re: Gdje u Sa......

Post by budva »

Chustaa wrote:Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image

ovo je prava stvar, ima li se kod nas kupiti?
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4664 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

budva wrote:
Chustaa wrote:Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image

ovo je prava stvar, ima li se kod nas kupiti?

odlicno! gdje kupiti ove "hvataljke"
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4665 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

rudy81 wrote:
budva wrote:
Chustaa wrote:Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image

ovo je prava stvar, ima li se kod nas kupiti?

odlicno! gdje kupiti ove "hvataljke"
budva wrote:
Chustaa wrote:Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image

ovo je prava stvar, ima li se kod nas kupiti?
Ja se sjecam da smo kao mali to u skoli pravili.E sad ne znam ima li toga kupiti,vjerovatno ima.
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4666 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

budva wrote:
Chustaa wrote:Evo jedna ideja koju sam nasao na Fb. :mrgreen: :mrgreen:

Lebdeca polica za knjige
Image

ovo je prava stvar, ima li se kod nas kupiti?
Izrada po narudžbi,detalji na pp
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4667 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

R_v_P20 wrote:jbte de nek jos neko citira pa da upotpunimo sve...
"Life is too important to be taken seriously"(Oscar Wilde)Je li dobro :P ;-)
bonkla
Posts: 99
Joined: 05/05/2012 15:38

#4668 Re: Gdje u Sa......

Post by bonkla »

Nije bas gdje sta u Sa, ali me interesuje nesto vezano za adidas i nike radnju preko puta trznice. Ono su licencirane radnje ?
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4669 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

bonkla wrote:Nije bas gdje sta u Sa, ali me interesuje nesto vezano za adidas i nike radnju preko puta trznice. Ono su licencirane radnje ?
Ono je Sportlife radnja, a da li je licencirana od samih Adidasa i Nikea ne vjerujem. Pitaj zastupnike Adidasa i Nikea za ovo podrucje. Cak iz licnog iskustva nisam siguran ni da je sve u toj radnji originalna roba. Necu nista tvrditi, ali razloga za sumnju imam.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4670 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

gdje se moze kupiti sprej za omamljivanje i koliko kosta?
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4671 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

dust in the wind wrote:gdje se moze kupiti sprej za omamljivanje i koliko kosta?
Mislis onaj biber sprej?
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4672 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

Chustaa wrote:
dust in the wind wrote:gdje se moze kupiti sprej za omamljivanje i koliko kosta?
Mislis onaj biber sprej?[/qu
da... gdje ima?
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#4673 Re: Gdje u Sa......

Post by rookfash »

dust in the wind wrote:
Chustaa wrote:
dust in the wind wrote:gdje se moze kupiti sprej za omamljivanje i koliko kosta?
Mislis onaj biber sprej?[/qu
da... gdje ima?
bilo je u army shopu u papagajci, cijenu ne znam.
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4674 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

dust in the wind wrote:
Chustaa wrote:
dust in the wind wrote:gdje se moze kupiti sprej za omamljivanje i koliko kosta?
Mislis onaj biber sprej?[/qu
da... gdje ima?
Idi na pik i pisi na onoj trazilici Biber sprej :mrgreen:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4675 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

rookfash wrote: bilo je u army shopu u papagajci, cijenu ne znam.
i ja htjedoh isto napisati.. mislim da je oko cvaje.. i neki kazu da ti treba papir iz MUPa da to nosas sa sobom.. :roll: haj' znaj :D
Post Reply