Vidis, mene PIK ne interesuje, kad hocu da kupim nove gume ne trazim na PIKu, nego otvorim stranicu odredjene firme i/ili uzmem telefon u ruke i nazovem, a ako bas ne mogu koristiti telefon u tom trenutku tad posaljem email.
Ako slucajno trazim polovne zvucnike (pokusavam se sjetiti sta sam kupio na PIKu
Dakle, da sumiram, besmilsena rasprava i ide dosta u offtopic, ponasanje prema forumasu kojeg je stari odjebao na licu mjesta ne opravdavam i da sam u kozi tog forumasa na takvo prvo iskustvo vjerovatno bih uradio isto, tj. vise nikad ne bih otisao. Ali to sto preko qrca odgovara na PIKu, na PIKu na koji se svaki dan instalira 1000 besposlicara koji samo kontaju kako ce sta hajrovat, i onda "napadnu" njegove oglase gledajuci gdje ce proci petaka jeftinije, to mi je apsolutno nerelevantno. Jedino sto mi je bezveze je sto uopste covjek obraca paznju na javna pitanja.
