StupskaBitanga wrote:Bude li Fahro ušao u kolo sa ovima na nivou države neće taj dočekat 2014
docekao bi i ovako i onako..i SDA je usla pa je opet docekala i ostala koliko toliko jaka..i SDP ce uci isto siguran sam..
sto se tice SBB-a nece nikako formirati vlast i ovo su samo dezinformacije..

do sledecih izbora nista..
Tog dana stavljam ključ u bravu i pasoš u džep. Ne zato što bi to značilo da počinje vladavina ovakvih i onakvih, nego zato što bih otkrio da ne mogu živjeti sa ljudima koji su listom glasali za Utemeljitelja.
@StupskaBitanga: možda ni država ne dočeka 2014 sa Fahrom na odgovornoj poziciji.
ucini nam uslugu i odmah se spakuj..skokni do kube,kine i slicno tamo je jednoumlje u punom zamahu

ako ja mogu zivjeti pored drugih koji svojim vecinski glasovima men biraju vlast morao bi i ti nauciti zivjeti sa tim..
da prodao bi on mater svoju kamol državu
a mislim da mu to neće uspjeti jer SDP*/SDA neće dati preko entiteta
ajd priznaj da nemate vise od 15 godina
u slucaju da imate onda je ovaj nacin razmisljanja jako opasan,i pod hitno ulagati vise sredstava u obrazovanje
