Sklona sam melanholiji,i slažem se s tim.
Često analiziram samu sebe,druge ponekad.Mislim na raslojavanje,ono temeljita analiza postupaka,čeprkanje po vlastitim sjećanjima...
Posmatram samu sebe,pa upoređujem,pa kontam šta sam trebala tu reći,kako postupiti...
Dešavale su mi se te stvari često prije.
Sada ne dozvoljavam,predestruktivno je.
Lakše je voditi se parolom- "Live for the moment."
A u knjigama jednostavno uživati,i ne ubacivati sebe u to,ili vrlo malo.
Isto tako ono što bi trebalo promijeniti jeste apatičnost,biti aktivniji,i bavit se nekom fizičkom aktivnosti.
I eto zdravog i uma i tijela.
