Hayat
Moderator: anex
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#4629 Re: Hayat
Je*es ziri koji onu kafansku pjevacicu nagradi onakvim ocjenama.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4631 Re: Hayat
Ali brate ona mala crnka u shorcu sto ganja Amara beton.
- nOrMaLaC
- Posts: 1151
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#4636 Re: Hayat
Bandini, jel to kad onaj stari prstom upere u nekoga?

- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4637 Re: Hayat
Ja pogledao mozda 10 minuta od tih 10=3min reklame 5min muzika i gledanje i 2min pričaju glupostnOrMaLaC wrote:Bandini, jel to kad onaj stari prstom upere u nekoga?![]()
-
roll_over
- Posts: 77
- Joined: 27/09/2011 16:21
#4638 Re: Hayat
kakav je ono mačo men veceras u glam blamu-u ?
majko draga ja koji glupko,onaj neki seik od alipasina ?
majko draga ja koji glupko,onaj neki seik od alipasina ?
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4642 Re: Hayat
Jebo li im ovaj kviki kroasan majku, ne znam ko ovo jede uopšte.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4643 Re: Hayat
Ovaj Elvin je ovu razvalio
Nek stalno ovu pjeva 
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4644 Re: Hayat
posljednja takmičarka, a ono bi Bakir

- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4645 Re: Hayat
Ode sevdalija, a prolaze ćutuci Dino, Kadra i slični.
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4646 Re: Hayat
Ljudi dižu kredite da bi glasali... Zamisli koliko je onaj Dino debil para potrošio na silne poruke kad je onako jadan na sceni... Dreči ko jarac. I uopšteno mislim da na ovim talentima glasaju samo takmičari i njihova uža rodbina.Jazzy.ba wrote:Ode sevdalija, a prolaze ćutuci Dino, Kadra i slični.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4647 Re: Hayat
Ko je isp'o?
Je l' ko im'o ispada veceras?
Je l' ko im'o ispada veceras?
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4648 Re: Hayat
ispade Koljenovicdusa_raskopuša wrote:Ko je isp'o?![]()
Je l' ko im'o ispada veceras?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4649 Re: Hayat
Svi ce nekad ispasti, ha ja. 
Hvala na informaciji.
Hvala na informaciji.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4650 Re: Hayat
dusa_raskopuša wrote:Svi ce nekad ispasti, ha ja.
Hvala na informaciji.
a bilo je bar 3 lošija od njega ali

