Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#4626 Re: Dres reprezentacije BiH
meni je njemacki bas dobar
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4627 Re: Dres reprezentacije BiH
Argentinski dres objasnio
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4628 Re: Dres reprezentacije BiH
Al ne mozes nas ugurati u ove plavo bijele strafte
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
#4629 Re: Dres reprezentacije BiH
Spanija,Portugal,Argentina i Brazil imaju najbolje dresove na SP 
- karanana
- Posts: 50774
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4630 Re: Dres reprezentacije BiH
dobri svi. i meni se ruski svidja. cini mi se da imaju i bijeli koji mi se jos vise svidja.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4631 Dres reprezentacije BiH
Gledam Benficu veceras. Odlican dres i orao na njemu.


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4632 Re: Dres reprezentacije BiH
Oro, i sad bi ti zmaja? 
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#4633 Re: Dres reprezentacije BiH
E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo 


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4634 Re: Dres reprezentacije BiH
Ove plava i zuta linija isto ko u postara 
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#4635 Re: Dres reprezentacije BiH
Postara iz Londona (Chelsea)insomnia78 wrote:Ove plava i zuta linija isto ko u postara
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4636 Re: Dres reprezentacije BiH
Bijeli ruski idealni !karanana wrote:dobri svi. i meni se ruski svidja. cini mi se da imaju i bijeli koji mi se jos vise svidja.
- jasco
- Posts: 83
- Joined: 23/07/2006 16:57
#4637 Re: Dres reprezentacije BiH
OdličanSitijevac2011 wrote:E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo
Još samo onaj plavi lyona sa novim Grbom i to je to.
- Antifriz+
- Posts: 215
- Joined: 23/08/2012 14:52
#4638 Re: Dres reprezentacije BiH
To je taj dres, a BH Pošta je generalni sponzorinsomnia78 wrote:Ove plava i zuta linija isto ko u postara
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4639 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma jok, makar bosanskog ovna.insomnia78 wrote:Oro, i sad bi ti zmaja?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4640 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma kakvog ovna, metnut tu tornjaka...ali nacrtati ga onako kustravog, vise kao lava...sta zna stranjski svijet sta je tornjakJazzy.ba wrote:Ma jok, makar bosanskog ovna.insomnia78 wrote:Oro, i sad bi ti zmaja?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Kad nam vec ne daju Bosniacum Lilium...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4642 Re: Dres reprezentacije BiH
Al nako kudravog
Hahaha
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Hahaha
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4643 Re: Dres reprezentacije BiH
De sta vam je zna se sta ce biti na dresu !


-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4645 Re: Dres reprezentacije BiH
Ko je u savezu zadužen za izgled dresa? Ali ozbiljno. Zna li neko odgovor?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4646 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije ovo sigurno,ovo neko uci photoshop
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
neJbzid
- Posts: 216
- Joined: 22/08/2012 23:19
- Location: tranzit....
#4648 Re: Dres reprezentacije BiH
valjda su ovi nasi u savezu dobro pogledali kad su potpisivali ugovor, da im neko nije umjesto adidasa podmetnu adibas..
a nije daleko od istine..jos ako su popili prije potpisa da proslave..
a nije daleko od istine..jos ako su popili prije potpisa da proslave..
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4649 Re: Dres reprezentacije BiH
e kad napokon izadje. bice woooooooowaaaaaaaawwww. najljepsi je. ili ce biti, ma jeb'o im adidas mater. nije ni cudo da su ga ovoliko krili. bolja legea.Crvena Tifoza wrote:Ko je u savezu zadužen za izgled dresa? Ali ozbiljno. Zna li neko odgovor?
ozbiljno sad, kakvi god da su uhljupi u tom savezu i ostavljaju sve slucaju, nadam se da ovi iz adidasa znaju svoj posao. opet, meni je najveca misterija to sto su ga uspijeli toliko dugo sakriti. sto mi govori, adidas se dobro drzi dogovorenog zbog placanja penala, ili ce samo zalijepiti grb na neki template. pa cak i da je to, neka bi slika negdje izmlilia.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4650 Re: Dres reprezentacije BiH
Mislim da adidas ne moze ujebati dres kao legea sto se tice kroja, tako da smo odmah tu u plusu.
Mene vise zanima finansijski aspekt ugovora, odnosno kol'ko je nas Savez "dobar". Valjda ovo nece ostati tajna, kako su nasi navikli vec da ce negdje biti objavljeno, bar od strane adidasa (cini mi se da je i za druge zemlje objavljeno, koliko su im teski ugovori sa sponzorima).
Edit: Dizajn je vec napravljen, slican dosadasnjem, plava kombinacija je 'nako, dok je bijela simpaticna....info od covjeka koji je pricao sa likom koji je vidio dizajn dresa...
Mene vise zanima finansijski aspekt ugovora, odnosno kol'ko je nas Savez "dobar". Valjda ovo nece ostati tajna, kako su nasi navikli vec da ce negdje biti objavljeno, bar od strane adidasa (cini mi se da je i za druge zemlje objavljeno, koliko su im teski ugovori sa sponzorima).
Edit: Dizajn je vec napravljen, slican dosadasnjem, plava kombinacija je 'nako, dok je bijela simpaticna....info od covjeka koji je pricao sa likom koji je vidio dizajn dresa...
Last edited by phillie on 14/03/2014 08:58, edited 1 time in total.


