Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4626 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SaPnA »

meni je njemacki bas dobar
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4627 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

Argentinski dres objasnio
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4628 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Al ne mozes nas ugurati u ove plavo bijele strafte


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#4629 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Spanija,Portugal,Argentina i Brazil imaju najbolje dresove na SP 8)
User avatar
karanana
Posts: 50774
Joined: 26/02/2004 00:00

#4630 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

dobri svi. i meni se ruski svidja. cini mi se da imaju i bijeli koji mi se jos vise svidja.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4631 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Gledam Benficu veceras. Odlican dres i orao na njemu.

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4632 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Oro, i sad bi ti zmaja? :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4633 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo :D

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4634 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ove plava i zuta linija isto ko u postara :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4635 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

insomnia78 wrote:Ove plava i zuta linija isto ko u postara :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Postara iz Londona (Chelsea) :D
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4636 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

karanana wrote:dobri svi. i meni se ruski svidja. cini mi se da imaju i bijeli koji mi se jos vise svidja.
Bijeli ruski idealni !
User avatar
jasco
Posts: 83
Joined: 23/07/2006 16:57

#4637 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by jasco »

Sitijevac2011 wrote:E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo :D

Image
Odličan :)

Još samo onaj plavi lyona sa novim Grbom i to je to.
User avatar
Antifriz+
Posts: 215
Joined: 23/08/2012 14:52

#4638 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Antifriz+ »

insomnia78 wrote:Ove plava i zuta linija isto ko u postara :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
To je taj dres, a BH Pošta je generalni sponzor :mrgreen:

Image
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4639 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

insomnia78 wrote:Oro, i sad bi ti zmaja? :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Ma jok, makar bosanskog ovna. :D
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4640 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Jazzy.ba wrote:
insomnia78 wrote:Oro, i sad bi ti zmaja? :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Ma jok, makar bosanskog ovna. :D
Ma kakvog ovna, metnut tu tornjaka...ali nacrtati ga onako kustravog, vise kao lava...sta zna stranjski svijet sta je tornjak :D

Kad nam vec ne daju Bosniacum Lilium...
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4641 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Kurban
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4642 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Al nako kudravog
Hahaha


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4643 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

De sta vam je zna se sta ce biti na dresu !

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4644 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

evo ga :lol:



Image


Image
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4645 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Ko je u savezu zadužen za izgled dresa? Ali ozbiljno. Zna li neko odgovor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4646 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Nije ovo sigurno,ovo neko uci photoshop

Sent from my LT26i using Tapatalk
neJbzid
Posts: 216
Joined: 22/08/2012 23:19
Location: tranzit....

#4648 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by neJbzid »

valjda su ovi nasi u savezu dobro pogledali kad su potpisivali ugovor, da im neko nije umjesto adidasa podmetnu adibas.. :D :-)
a nije daleko od istine..jos ako su popili prije potpisa da proslave..
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4649 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza wrote:Ko je u savezu zadužen za izgled dresa? Ali ozbiljno. Zna li neko odgovor?
e kad napokon izadje. bice woooooooowaaaaaaaawwww. najljepsi je. ili ce biti, ma jeb'o im adidas mater. nije ni cudo da su ga ovoliko krili. bolja legea. :lol:

ozbiljno sad, kakvi god da su uhljupi u tom savezu i ostavljaju sve slucaju, nadam se da ovi iz adidasa znaju svoj posao. opet, meni je najveca misterija to sto su ga uspijeli toliko dugo sakriti. sto mi govori, adidas se dobro drzi dogovorenog zbog placanja penala, ili ce samo zalijepiti grb na neki template. pa cak i da je to, neka bi slika negdje izmlilia. :?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4650 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Mislim da adidas ne moze ujebati dres kao legea sto se tice kroja, tako da smo odmah tu u plusu.
Mene vise zanima finansijski aspekt ugovora, odnosno kol'ko je nas Savez "dobar". Valjda ovo nece ostati tajna, kako su nasi navikli vec da ce negdje biti objavljeno, bar od strane adidasa (cini mi se da je i za druge zemlje objavljeno, koliko su im teski ugovori sa sponzorima).

Edit: Dizajn je vec napravljen, slican dosadasnjem, plava kombinacija je 'nako, dok je bijela simpaticna....info od covjeka koji je pricao sa likom koji je vidio dizajn dresa...
Last edited by phillie on 14/03/2014 08:58, edited 1 time in total.
Post Reply