SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
tako se meni dogadjalo s jaknama u skoli
ali to je zato jer sam spavbao kad sam se oblacio ujutro
ali to je zato jer sam spavbao kad sam se oblacio ujutro
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
verovatno svece
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bilo bi dobro da se saceka bar dan dva prije nego sto krene prica oko crkve
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sta ovo rafala oko dobrinje 
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4632 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
terorističke svećeBlack swan wrote:verovatno svece
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4633 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mogu mislit jes se sjebo radnik kad mu zagalami budala 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4634 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Haj što se derao nego ga je i fizički napao.mirzet87sa wrote:Mogu mislit jes se sjebo radnik kad mu zagalami budala
Poslato sa radnog mjesta...
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nezgodna situacija, kontas nece se niko s tim zajebavati..
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4636 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4637 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Imaju kamere i ne smiju jbga. Šefovi bi im se krvi napili....MOSALJOZE wrote:Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
Poslato sa radnog mjesta...
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4638 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma,čovjek koji ima papir da je psihički nestabilan+ima par mjeseci do penzije nema šta izgubiti.O'zone wrote:Imaju kamere i ne smiju jbga. Šefovi bi im se krvi napili....MOSALJOZE wrote:Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
Poslato sa radnog mjesta...
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
E bas si pametan
prebijes ga na radnom mjestu, dodje ti njih 5 sutradan i pokidaju te da ne znas gdje ti je glava, a gdje guzica.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
imaju kamere, ali istraga će potrajatiBodkin wrote:Bilo bi dobro da se saceka bar dan dva prije nego sto krene prica oko crkve
jer gdje ćeš pred izbore reći da su npr. instalacije
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dana 21.08.2016. godine oko 23,40 sati, obaviještena je I PU, da je u ulici Čadordžina, općina Stari Grad Sarajevo, došlo do požara na putničkom motornom vozilu marke "VW Golf 7", vlasništvo S.A. iz Sarajeva. Požar je ugašen od strane vlasnika vozila. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih osoba, dok je na vozilu nastupila materijalana šteta. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj će dana 22.08.2016.godine, obaviti policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak PPZ-a.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- medjutim
- Posts: 990
- Joined: 11/08/2009 16:09
#4643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma namjesteno je ovo, podmetnuli sami sebi, sad idu izbori i to.vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160822112
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160822129
Nema puno beskućnika u tom dijelu koliko znam....
Nema puno beskućnika u tom dijelu koliko znam....
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#4646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kazu u članku 'beskućnik nastanjen u Sarajevu'. 
-
milojicabrzi
- Posts: 2620
- Joined: 18/11/2009 12:43
#4647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4648 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako je siva zimska jakna a beskućnik ima dužu kosu svezanu u repić i bradu onda znam ko je i pravo mi je žao ako se našao u toj situacijimilojicabrzi wrote:Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
Poslato sa radnog mjesta...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa kako su vidjeli na snimku ko je tako će vidjeti i kako je došlo do paljevine 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#4650 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima onaj stari sto su mu nasli jedno vrijeme pribivaliste i ima onaj narkoman,jel mislis na jednog od njih?O'zone wrote:Ako je siva zimska jakna a beskućnik ima dužu kosu svezanu u repić i bradu onda znam ko je i pravo mi je žao ako se našao u toj situacijimilojicabrzi wrote:Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
Poslato sa radnog mjesta...
