SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

tako se meni dogadjalo s jaknama u skoli
ali to je zato jer sam spavbao kad sam se oblacio ujutro
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

verovatno svece
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bodkin »

Bilo bi dobro da se saceka bar dan dva prije nego sto krene prica oko crkve
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

sta ovo rafala oko dobrinje :?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4632 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Black swan wrote:verovatno svece
terorističke sveće
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4633 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Mogu mislit jes se sjebo radnik kad mu zagalami budala :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4634 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

mirzet87sa wrote:Mogu mislit jes se sjebo radnik kad mu zagalami budala :D
Haj što se derao nego ga je i fizički napao.

Poslato sa radnog mjesta...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Nezgodna situacija, kontas nece se niko s tim zajebavati..
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4636 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4637 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

MOSALJOZE wrote:Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
Imaju kamere i ne smiju jbga. Šefovi bi im se krvi napili....

Poslato sa radnog mjesta...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4638 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

O'zone wrote:
MOSALJOZE wrote:Nije naletio na pravog
Znam ljude koji rade tu,očito je zaobišao Ramiza.
Imaju kamere i ne smiju jbga. Šefovi bi im se krvi napili....

Poslato sa radnog mjesta...
Ma,čovjek koji ima papir da je psihički nestabilan+ima par mjeseci do penzije nema šta izgubiti.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

E bas si pametan :D prebijes ga na radnom mjestu, dodje ti njih 5 sutradan i pokidaju te da ne znas gdje ti je glava, a gdje guzica.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

Bodkin wrote:Bilo bi dobro da se saceka bar dan dva prije nego sto krene prica oko crkve
imaju kamere, ali istraga će potrajati :mrgreen:

jer gdje ćeš pred izbore reći da su npr. instalacije :mrgreen:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Dana 21.08.2016. godine oko 23,40 sati, obaviještena je I PU, da je u ulici Čadordžina, općina Stari Grad Sarajevo, došlo do požara na putničkom motornom vozilu marke "VW Golf 7", vlasništvo S.A. iz Sarajeva. Požar je ugašen od strane vlasnika vozila. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih osoba, dok je na vozilu nastupila materijalana šteta. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj će dana 22.08.2016.godine, obaviti policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak PPZ-a.
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#4643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by medjutim »

Ma namjesteno je ovo, podmetnuli sami sebi, sad idu izbori i to.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#4644 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

:lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160822129

Nema puno beskućnika u tom dijelu koliko znam....
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#4646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kB27 »

Kazu u članku 'beskućnik nastanjen u Sarajevu'. :mrgreen:
milojicabrzi
Posts: 2620
Joined: 18/11/2009 12:43

#4647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by milojicabrzi »

Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4648 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

milojicabrzi wrote:Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
Ako je siva zimska jakna a beskućnik ima dužu kosu svezanu u repić i bradu onda znam ko je i pravo mi je žao ako se našao u toj situaciji

Poslato sa radnog mjesta...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

pa kako su vidjeli na snimku ko je tako će vidjeti i kako je došlo do paljevine :roll:
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#4650 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

O'zone wrote:
milojicabrzi wrote:Negdje sam procitao, da je nekome od recepcionara ili konobara u obliznjem hotelu, dosao covjek u zimskoj jakni (u augustu), te mu rekao da zove policiju, jer se zapalila crkva, a ovaj izjvaljuje nešto tipa "izgledao je neozbiljno pa nisam uzimao u obzir to što govori"... garant je taj nesretnik zaspao u tim prostorijama ili u blizini, izazvao požar pa stušio, a takvi ljudi obično nisu djonovi, pa je i ukazivao šta se dešava... možda samo moja teorija...
Ako je siva zimska jakna a beskućnik ima dužu kosu svezanu u repić i bradu onda znam ko je i pravo mi je žao ako se našao u toj situaciji

Poslato sa radnog mjesta...
Ima onaj stari sto su mu nasli jedno vrijeme pribivaliste i ima onaj narkoman,jel mislis na jednog od njih?
Post Reply