Da. Ona valjda misli da su se ljudi pobunili protiv njenog ćaće iz hira i da je Robert došao na tron zato jer je eto to htio.AleksoMKD wrote:
Slazem se apsolutno.
Ali dosad su i Baristan i Jorah trebali da joj odrze jedno informativno predavanje o pokojnoj joj familiji jos kada je spomenula "Usurpers dogs" prvi puta.
"Kalisi draga, cale ti je bio takva dilineja i psihopata koji je rostiljao ljude da je tvoj brat Viseris u odnosu na njega bio stalozena i mirna bubica"
Mozda ce Tirion to da joj saopsti.
Ni ne zna da joj je bolje bez tatice jer da je tatica živ vjerojatno bi ju seksualno zlostavljao kao i njenu mater, dok nekog usput spaljuje živog.
Makar je nepravda svakako počinjena prilikom preuzimanja vlasti, nije trebalo poubijati sve Targaryene i njihovu djecu, ima ona razloga da bude željna osvete ali ona ne zna prave razloge nego se nabrijava na gluposti.
A sad zašto joj to još nitko nije rekao...vjerujem da nije lako princezi skinuti ružičaste naočale. Kakva je luda, pustit će zmaja na osobu koja joj pokuša to reć, zbog klevete
