Gdje u Sa......
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#4601 Re: Gdje u Sa......
odvedi ih u sushi restoran..

- Libra3
- Posts: 11
- Joined: 26/09/2012 13:11
#4602 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje se nalazi Asics shop ili u kojoj sportskoj radnji se mogu kupiti Asics patike za odbojku??? Npr. ove 

- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4603 Re: Gdje u Sa......
pogledaj u BIŽ sportu u Čekaluši (čini mi se da se tako zove ona ulica što presijeca Ferhadiju, Promenada je na ćošku ulice
), oni su nekad bili uvoznici Asicsa za BiH, ne znam jesu li još...
- Libra3
- Posts: 11
- Joined: 26/09/2012 13:11
#4604 Re: Gdje u Sa......
Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#4605 Re: Gdje u Sa......
ima finih neobicnih soljica,onih po komadu sto se prodaju..ali da je izbor malo bogatiji
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4607 Re: Gdje u Sa......
A Čemaluša od Vatre do parka preko puta BKC-amp3problem wrote:Čekaluša nije tuLibra3 wrote:Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku![]()
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih
Čekaluša je ona ulica kad se ide prema Farmaceutskom faksu, gdje je fast food Karkin, Avlija, u blizini SARTR-a.
Živjela sam u toj ulici
- Libra3
- Posts: 11
- Joined: 26/09/2012 13:11
#4608 Re: Gdje u Sa......
Znači u Čemaluši da tražim BIŽ sport??
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#4609 Re: Gdje u Sa......
libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4610 Re: Gdje u Sa......
asiks orginalnih tena imas na autopijaci..kod onog lika sto prodaje opremu za skijanje
- pajero
- Posts: 597
- Joined: 04/11/2009 15:31
#4611 Re: Gdje u Sa......
pakica_ wrote:libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu
Ta propala radnja je bas propala!!! Vise ne rade...
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4612 Re: Gdje u Sa......
ejs?kokuz_sa wrote:asiks orginalnih tena imas na autopijaci..kod onog lika sto prodaje opremu za skijanje
-
MajcinaDusica
- Posts: 245
- Joined: 09/07/2010 19:35
#4613 Re: Gdje u Sa......
Vidi u Domodu (kad ideš od grada, prođeš Kasarnu, sljedeći objekat, u prizemlju su frižideri i šporeti, na spratu sitne stvari, imaju ogroman izbor raznih šolja i šoljica).Ductus Holedocus wrote:ima finih neobicnih soljica,onih po komadu sto se prodaju..ali da je izbor malo bogatiji
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4614 Re: Gdje u Sa......
u ulici u kojoj je PromenadaLibra3 wrote:Znači u Čemaluši da tražim BIŽ sport??
-
porh9
- Posts: 11
- Joined: 08/05/2012 15:24
#4615 Re: Gdje u Sa......
Zna li iko?porh9 wrote:zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#4616 Re: Gdje u Sa......
Ukucaj -kartonska ambalaza sarajevo-, pa provjeri da li kod nekoga proizvodaca mozes naruciti, ali vjerovatno je bitna i kolicina, ali svakako probaj.
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#4617 Re: Gdje u Sa......
upspajero wrote:pakica_ wrote:libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu
Ta propala radnja je bas propala!!! Vise ne rade...
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#4618 Re: Gdje u Sa......
jel to ovo ?Libra3 wrote:Da li neko zna gdje se nalazi Asics shop ili u kojoj sportskoj radnji se mogu kupiti Asics patike za odbojku??? Npr. ove
http://www.pik.ba/artikal/3073955/patike-zenske-asics/
-
kojeime
- Posts: 3624
- Joined: 11/11/2010 13:03
#4619 Re: Gdje u Sa......
Intersport u Mercatorima.Libra3 wrote:Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku![]()
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#4620 Re: Gdje u Sa......
probaj u hoše komercu socijalno vidjeti imali su tetra pak i u staklenki
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4621 Re: Gdje u Sa......
peper sprej mi treba
Fala
Fala
- cnut
- Posts: 70
- Joined: 16/03/2009 00:32
#4622 Re: Gdje u Sa......
Army Shop - Papagajka.Michun wrote:peper sprej mi treba
Fala
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#4623 Re: Gdje u Sa......
Moze ko predloziti kakve restorancice za izac sa djevojkom na neku vecericu, onako da je ugodna atmosfera i da nisu paprene cijene, uglavom Sarajevo i okolina.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4624 Re: Gdje u Sa......
kao da sam cula da ima u army shopu u papagajci
a vidi ove "shminke"
http://www.pik.ba/artikal/2137060/-ensk ... pper-sprej
http://www.pik.ba/artikal/4516926/peppe ... asa-20-ml/
a imas i radnju u H. Bjelevca na stupu u onim zgradama sto je nekad 2000 pravio fond za izgradnju kantona Sarajevo
prodaju oruzje a bit ce da imaju i sprej ( nisam pitala ja samo tezu artiljeriju nosim
)
a vidi ove "shminke"
http://www.pik.ba/artikal/2137060/-ensk ... pper-sprej
http://www.pik.ba/artikal/4516926/peppe ... asa-20-ml/
a imas i radnju u H. Bjelevca na stupu u onim zgradama sto je nekad 2000 pravio fond za izgradnju kantona Sarajevo
prodaju oruzje a bit ce da imaju i sprej ( nisam pitala ja samo tezu artiljeriju nosim
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#4625 Re: Gdje u Sa......
Ima fin izbor nocnih lampi,konkretno mi treba za bebaca?


