Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4601 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

odvedi ih u sushi restoran.. :D :D
User avatar
Libra3
Posts: 11
Joined: 26/09/2012 13:11

#4602 Re: Gdje u Sa......

Post by Libra3 »

Da li neko zna gdje se nalazi Asics shop ili u kojoj sportskoj radnji se mogu kupiti Asics patike za odbojku??? Npr. ove Image
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4603 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

pogledaj u BIŽ sportu u Čekaluši (čini mi se da se tako zove ona ulica što presijeca Ferhadiju, Promenada je na ćošku ulice :D ), oni su nekad bili uvoznici Asicsa za BiH, ne znam jesu li još...
User avatar
Libra3
Posts: 11
Joined: 26/09/2012 13:11

#4604 Re: Gdje u Sa......

Post by Libra3 »

Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku :-)
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih :x
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#4605 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

ima finih neobicnih soljica,onih po komadu sto se prodaju..ali da je izbor malo bogatiji
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4606 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:17, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4607 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

mp3problem wrote:
Libra3 wrote:Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku :-)
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih :x
Čekaluša nije tu :D
Čekaluša je ona ulica kad se ide prema Farmaceutskom faksu, gdje je fast food Karkin, Avlija, u blizini SARTR-a.
Živjela sam u toj ulici :-D
A Čemaluša od Vatre do parka preko puta BKC-a
User avatar
Libra3
Posts: 11
Joined: 26/09/2012 13:11

#4608 Re: Gdje u Sa......

Post by Libra3 »

Znači u Čemaluši da tražim BIŽ sport??
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4609 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4610 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

asiks orginalnih tena imas na autopijaci..kod onog lika sto prodaje opremu za skijanje
User avatar
pajero
Posts: 597
Joined: 04/11/2009 15:31

#4611 Re: Gdje u Sa......

Post by pajero »

pakica_ wrote:libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu :D

Ta propala radnja je bas propala!!! Vise ne rade... :run:
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4612 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

kokuz_sa wrote:asiks orginalnih tena imas na autopijaci..kod onog lika sto prodaje opremu za skijanje
ejs?
MajcinaDusica
Posts: 245
Joined: 09/07/2010 19:35

#4613 Re: Gdje u Sa......

Post by MajcinaDusica »

Ductus Holedocus wrote:ima finih neobicnih soljica,onih po komadu sto se prodaju..ali da je izbor malo bogatiji
Vidi u Domodu (kad ideš od grada, prođeš Kasarnu, sljedeći objekat, u prizemlju su frižideri i šporeti, na spratu sitne stvari, imaju ogroman izbor raznih šolja i šoljica).
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4614 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

Libra3 wrote:Znači u Čemaluši da tražim BIŽ sport??
u ulici u kojoj je Promenada :D nikad te Čekaluše i Čemaluše nisam znao kako treba... :D
porh9
Posts: 11
Joined: 08/05/2012 15:24

#4615 Re: Gdje u Sa......

Post by porh9 »

porh9 wrote:zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih

Image
Image
Zna li iko? :-D
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#4616 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

Ukucaj -kartonska ambalaza sarajevo-, pa provjeri da li kod nekoga proizvodaca mozes naruciti, ali vjerovatno je bitna i kolicina, ali svakako probaj.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4617 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

pajero wrote:
pakica_ wrote:libra, ima i ona propala sportska radnja na m.dvoru, s one strane gdje je retro.. ne smijem se zaklet da sam vidjela bas asiks, al' posto imaju FILA, koju nisam vidjela 504 godine, nije zgoreg provjeriti imaju li tu :D

Ta propala radnja je bas propala!!! Vise ne rade... :run:
ups :lol:
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4618 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

Libra3 wrote:Da li neko zna gdje se nalazi Asics shop ili u kojoj sportskoj radnji se mogu kupiti Asics patike za odbojku??? Npr. ove Image
jel to ovo ?

http://www.pik.ba/artikal/3073955/patike-zenske-asics/
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4619 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

Libra3 wrote:Danas sam noge odbila po gradu tražeći sestri patike, u svim sportskim radnjama me blijedo gledaju nikad čuli za tu marku :-)
Ferhadiju sam prošla uzduž i poprijeko raspitujući se za Asics, ne znam kako Čekalušu preskočih :x
Intersport u Mercatorima.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#4620 Re: Gdje u Sa......

Post by Hemera »

probaj u hoše komercu socijalno vidjeti imali su tetra pak i u staklenki
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4621 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

peper sprej mi treba
Fala
User avatar
cnut
Posts: 70
Joined: 16/03/2009 00:32

#4622 Re: Gdje u Sa......

Post by cnut »

Michun wrote:peper sprej mi treba
Fala
Army Shop - Papagajka.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#4623 Re: Gdje u Sa......

Post by _Reds_ »

Moze ko predloziti kakve restorancice za izac sa djevojkom na neku vecericu, onako da je ugodna atmosfera i da nisu paprene cijene, uglavom Sarajevo i okolina.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4624 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

kao da sam cula da ima u army shopu u papagajci :?

a vidi ove "shminke" :lol:
http://www.pik.ba/artikal/2137060/-ensk ... pper-sprej

:lol: :lol:

http://www.pik.ba/artikal/4516926/peppe ... asa-20-ml/

a imas i radnju u H. Bjelevca na stupu u onim zgradama sto je nekad 2000 pravio fond za izgradnju kantona Sarajevo
prodaju oruzje a bit ce da imaju i sprej ( nisam pitala ja samo tezu artiljeriju nosim :mrgreen: )
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#4625 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Ima fin izbor nocnih lampi,konkretno mi treba za bebaca?
Post Reply