Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4601 Re: Hayat

Post by un1ted »

Chuckie wrote: Zna li iko živ gdje da gledam domaće kanale online, ono netraja i ti fazoni neće.
Nadji nekog druga koji ima telemach i placaj mu tj uplati cvaju za godinu dana D3GO :) Uz internet je samo 2KM mjesecno....
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4602 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Gori su ovi sto su je pozvali u emisiju. :lol: Cura je gluplja od noci. :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4603 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

dusa_raskopuša wrote:Gori su ovi sto su je pozvali u emisiju. :lol: Cura je gluplja od noci. :mrgreen:
kaze u buducnosti se vidim ili u beogradu ili u holivudu :lol: :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4604 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Da ima mrvu mozga, dosla bi pustene kose, kad se vec odlucila na ovoliku otvorenost. :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4605 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Neke od izreka Ave Karabatić:

"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."

"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."

"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."

"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."

"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."

"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."

"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"

"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"

"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."

"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."

"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."

"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."

"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"

:mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4606 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Chuckie bi, pa necemo je zenit pa da bude inteligentna! :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4607 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Chuckie wrote:Neke od izreka Ave Karabatić:

"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."

"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."

"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."

"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."

"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."

"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."

"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"

"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"

"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."

"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."

"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."

"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."

"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"

:mrgreen:
plačem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4608 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »



0:35


:lol: :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4609 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Jebote jel to ista haljina? :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4610 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Jes'. :lol:


Haj' nek' neko otvori za nju temu, da se ismijemo k'o ljudi. :lol:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#4612 Re: Hayat

Post by FreakyStyley »

Ava, baci sisu da se igramo.
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#4613 Re: Hayat

Post by burekodsira »

evo screenshota kome je mrsko da premotava :D

Image
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4614 Re: Hayat

Post by lajk »

Kaze u mene mama a huda cura jest joj neprijatno :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4615 Re: Hayat

Post by Logovan »

burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava :D

Image
Ispalo joj nešto. :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4616 Re: Hayat

Post by P308 »

evo je opet na pinku :D
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4617 Re: Hayat

Post by gerberica »

lajk wrote:Kaze u mene mama a huda cura jest joj neprijatno :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pohakontas
Posts: 1189
Joined: 16/01/2013 20:54
Location: bio tamo sad sam ovdje

#4618 Re: Hayat

Post by pohakontas »

zlo87 wrote:
burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava :D

Image
Ispalo joj nešto. :mrgreen: :lol: :lol:
AAAUUUUUUUU ja mislio ovo reklama za djeciju hranu :run:
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#4619 Re: Hayat

Post by amortizer »

Chuckie wrote:Ma boli Avu q...c. :D
Mislis q.V.c?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4620 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

amortizer wrote:
Chuckie wrote:Ma boli Avu q...c. :D
Mislis q.V.c?
:lol: :lol: :lol:
Sharif
Posts: 198
Joined: 23/08/2012 10:45
Location: Malo vamo, malo tamo

#4621 Re: Hayat

Post by Sharif »

burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava :D

Image
Masala rodio babo, fina na oko a promaha izmedju usiju. :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4622 Re: Hayat

Post by karanana »

Uvodni skech glup al je tu glupost kompenzirala predobra pichetina iz skecha. Samo nisam trebo vidjeti izvaksana prsa shvrakica juniora.
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#4623 Re: Hayat

Post by evo mene »

karanana wrote:Uvodni skech glup al je tu glupost kompenzirala predobra pichetina iz skecha. Samo nisam trebo vidjeti izvaksana prsa shvrakica juniora.
Dobro je više "novinar". Ne diraj dinastiju Švrakić!
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#4624 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Ova koja trenutno pjeva na hayatu ista transvestit !
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4625 Re: Hayat

Post by gerberica »

Bubalo1 wrote:Ova koja trenutno pjeva na hayatu ista transvestit !
:thumbup:
Post Reply