Nadji nekog druga koji ima telemach i placaj mu tj uplati cvaju za godinu dana D3GOChuckie wrote: Zna li iko živ gdje da gledam domaće kanale online, ono netraja i ti fazoni neće.
Hayat
Moderator: anex
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4601 Re: Hayat
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4602 Re: Hayat
Gori su ovi sto su je pozvali u emisiju.
Cura je gluplja od noci. 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4603 Re: Hayat
kaze u buducnosti se vidim ili u beogradu ili u holivududusa_raskopuša wrote:Gori su ovi sto su je pozvali u emisiju.Cura je gluplja od noci.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4604 Re: Hayat
Da ima mrvu mozga, dosla bi pustene kose, kad se vec odlucila na ovoliku otvorenost. 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4605 Re: Hayat
Neke od izreka Ave Karabatić:
"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."
"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."
"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."
"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."
"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."
"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."
"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"
"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"
"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."
"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."
"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."
"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."
"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"

"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."
"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."
"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."
"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."
"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."
"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."
"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"
"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"
"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."
"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."
"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."
"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."
"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4606 Re: Hayat
Chuckie bi, pa necemo je zenit pa da bude inteligentna! 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4607 Re: Hayat
plačemChuckie wrote:Neke od izreka Ave Karabatić:
"Pozdravljam roditelje, a posebno mamu i tatu."
"Izgubila sam samopouzdanje u neke ljude."
"Srušila bih crkvu sv.donata i sagradia još stariju."
"Ja se ponašam prema svom psu kao da je živo biće."
"Ja se javljam na svoj telefon samo kad me neko zove."
"Ja i moj dečko meditiramo,moj dečko meditira pola sata,a ja 30 minuta."
"Tako je to. Nekoga boli glavobolja ili ima gingivitis"
"Ničega se ne bojim, samo ljudi. Zašto bih se bojala zmija? Zmija je zmiji najbolji prijatelj"
"Htjela sam pobijediti samu sebe i iskušati svoj limit. To vam na latinskom jeziku znači granica. Inače mi je baš sve u životu prava zeka-peka.."
"Pa što ako mi je majmun ukrao majicu? Hodat ću gola. Već se kupam u toplesu. Svi smo se rodili goli i lijepi. Nemamo se čega sramiti."
"Da sam pilotkinja, definitivno bih upravljala vlakom."
"Uvijek sam uključena u mobbing. Imam pet mobitela."
"Da imam priliku biti nešto drugo u životu, bila bih konj ili delfin zbog njihove gracioznosti. Uostalom, po čemu se stil plivanja zove delfin ako nije po delfinu"
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4610 Re: Hayat
Jes'.
Haj' nek' neko otvori za nju temu, da se ismijemo k'o ljudi.
Haj' nek' neko otvori za nju temu, da se ismijemo k'o ljudi.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#4612 Re: Hayat
Ava, baci sisu da se igramo.
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
#4613 Re: Hayat
evo screenshota kome je mrsko da premotava


-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4614 Re: Hayat
Kaze u mene mama a huda cura jest joj neprijatno

- Logovan
- Posts: 102740
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4615 Re: Hayat
Ispalo joj nešto.burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava![]()
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4617 Re: Hayat
lajk wrote:Kaze u mene mama a huda cura jest joj neprijatno![]()
- pohakontas
- Posts: 1189
- Joined: 16/01/2013 20:54
- Location: bio tamo sad sam ovdje
#4618 Re: Hayat
AAAUUUUUUUU ja mislio ovo reklama za djeciju hranuzlo87 wrote:Ispalo joj nešto.burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava![]()
![]()
![]()
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#4619 Re: Hayat
Mislis q.V.c?Chuckie wrote:Ma boli Avu q...c.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4620 Re: Hayat
amortizer wrote:Mislis q.V.c?Chuckie wrote:Ma boli Avu q...c.
-
Sharif
- Posts: 198
- Joined: 23/08/2012 10:45
- Location: Malo vamo, malo tamo
#4621 Re: Hayat
Masala rodio babo, fina na oko a promaha izmedju usiju.burekodsira wrote:evo screenshota kome je mrsko da premotava![]()
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4622 Re: Hayat
Uvodni skech glup al je tu glupost kompenzirala predobra pichetina iz skecha. Samo nisam trebo vidjeti izvaksana prsa shvrakica juniora.
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#4623 Re: Hayat
Dobro je više "novinar". Ne diraj dinastiju Švrakić!karanana wrote:Uvodni skech glup al je tu glupost kompenzirala predobra pichetina iz skecha. Samo nisam trebo vidjeti izvaksana prsa shvrakica juniora.
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4624 Re: Hayat
Ova koja trenutno pjeva na hayatu ista transvestit !
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4625 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:Ova koja trenutno pjeva na hayatu ista transvestit !
