Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4601 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja u zadnje vrijeme muku mučim sa brojevima patika kad hoću da sebi kupim nešto casual ili malo elegantnije za izlazak
Izgleda ko nosi veće od broja 45 (ali po JUS-u ne po kineskom standardu) je osuđen na Džordanke, Maxerice ili neke "batica" modele
Šta god sam gledao od casual modela u radnji kao što je Office Shoes, Planika ili Astra, u većini slučajeva brojevi su do 43-44 plafon ili ako imaju 46 to nije ni prišlo toj veličini! Znači prema ovim našim trgovcima mi nogatiji čim otopli možemo samo u Fila papučama okolo hodati
I da, u DE kad sam probavao Nike modele 46 obujem ih bez problema, ovdje kod nas 46 ne mogu navući na nogu
Znači fušeraj teški....I gore u koju god radnju sam ušao do broja 49-50 skoro da imaju sve modele na stanju, ovdje to je što je....Jebem ti šupak kosmosa 
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4602 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Upravo narucih (Officeshoes), snizene sa 235KM na 70KM




- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4603 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne znam kakv ti je ukus, imas outlet Intersport, ispred Mercatora Lozionicka.Lajavikrelac wrote:Ja u zadnje vrijeme muku mučim sa brojevima patika kad hoću da sebi kupim nešto casual ili malo elegantnije za izlazakIzgleda ko nosi veće od broja 45 (ali po JUS-u ne po kineskom standardu) je osuđen na Džordanke, Maxerice ili neke "batica" modele
Šta god sam gledao od casual modela u radnji kao što je Office Shoes, Planika ili Astra, u većini slučajeva brojevi su do 43-44 plafon ili ako imaju 46 to nije ni prišlo toj veličini! Znači prema ovim našim trgovcima mi nogatiji čim otopli možemo samo u Fila papučama okolo hodati
I da, u DE kad sam probavao Nike modele 46 obujem ih bez problema, ovdje kod nas 46 ne mogu navući na nogu
Znači fušeraj teški....I gore u koju god radnju sam ušao do broja 49-50 skoro da imaju sve modele na stanju, ovdje to je što je....Jebem ti šupak kosmosa
https://www.intersport.ba/firefly-hudso ... ele-246990
Ostali su samo brojevi 45 i 46 pa vidi.
Ima ova boja kao na linku i kao tamno siva/crna
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4604 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Heh
ja sam ti rođeni u BL malo mi to podaleko, mada imam i ja outlete ovdje
Imam slične takve Skechers sa memory đonom udobne samo tako. Više sam ciljao na nešto u ovom kontu:



Ono, nađem ja ovakvih modela br 46 od TH, Napapijiri i LaKošta ali malene mi
mislim ono.... 



Ono, nađem ja ovakvih modela br 46 od TH, Napapijiri i LaKošta ali malene mi
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#4605 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4606 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Izvini do mene.Lajavikrelac wrote:Hehja sam ti rođeni u BL malo mi to podaleko, mada imam i ja outlete ovdje
Imam slične takve Skechers sa memory đonom udobne samo tako. Više sam ciljao na nešto u ovom kontu:
Ono, nađem ja ovakvih modela br 46 od TH, Napapijiri i LaKošta ali malene mi![]()
mislim ono....
Ako zatreba, mozes i online narucito, imas i tabelu velicina na stranici.
Ako gdje sta naletim, svakako javim.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4607 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ama bio sam, ima modela koliko hoces, nema brojeva! Većina asortimana ima nakaradne kalupe i kad ima 46 to je u stvari 44,5, eventualno 45. Kad pitas koji je najveci broj vecine modela kazu 46, uzmem uporedim sa sa svojima sto nosim a ono razlika preko centimetarDaffyDuck wrote:Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4608 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Moje nove.






- hopi
- Posts: 7253
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#4609 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lajavikrelac wrote:Ama bio sam, ima modela koliko hoces, nema brojeva! Većina asortimana ima nakaradne kalupe i kad ima 46 to je u stvari 44,5, eventualno 45. Kad pitas koji je najveci broj vecine modela kazu 46, uzmem uporedim sa sa svojima sto nosim a ono razlika preko centimetarDaffyDuck wrote:Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...New Balance i Nike mi treba preko 47,5 koji uglavnom nemaju nikad (osim kosarkaskih modela), Napapjiri i TH nema moj broj nikada a njihov 46 mi malen za broj....Skechers ima sve neke gadne modele, CAT patike ruzne ne mos ih gledati, dok Timberland ne kupujem jer su mi se njihove patike raspale nakon jedne sezone, a najskuplji su. Lacoste su preskupo sranje sa nikakvom udobnoscu, kao da nosis sangajke sa pijace iz 90tih
u pravu si to za veličine, u istoj radnji probam adidas 46 odgovara, nju balans 46 ne može na nogu kako treba, meni odgovaraju adidas gazele modeli, udobne, kvalitetne, ne znoje se noge, evo 2 sezone već aktivno nosim jedne gazele nisu se poderale ili nešto posebno potrošile, osim što je boja izbljedila, pa ću sada za ovo ljeto uzeti još jedne.
-
zikamu
- Posts: 3169
- Joined: 10/09/2005 09:40
#4610 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Narucio sinu (iznenadjenje
) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.


- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4611 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za cijenu tih dizelki, bolje da si sanirao te pukotine na plocniku i kupio neke solidne patike...Better Man wrote:Moje nove.
- kabal1337
- Posts: 13441
- Joined: 11/02/2012 21:08
#4612 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sprej boja za obucu, tako ja svoje. Inace ja sam na svojima djon unistio od hodanja, a gornji dio kao novehopi wrote:
u pravu si to za veličine, u istoj radnji probam adidas 46 odgovara, nju balans 46 ne može na nogu kako treba, meni odgovaraju adidas gazele modeli, udobne, kvalitetne, ne znoje se noge, evo 2 sezone već aktivno nosim jedne gazele nisu se poderale ili nešto posebno potrošile, osim što je boja izbljedila, pa ću sada za ovo ljeto uzeti još jedne.
- hopi
- Posts: 7253
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#4613 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koji tačno sprej misliš za boju (moje su plave), ja ih pređem onim erdalovim sprej za brušenu kožu-nubuk, malo osvježi ali kratko traje. A i meni se đon izlizao ali su i dalje super.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4614 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gdje si kupio te Dizelke
i koliko šekela si platio? Gledao sam u DE Diesel modele cijena je bila žara 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4615 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ove su mi interesantnije ..i bio bi cool - vako ..


- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4617 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sta je ovo, zeMsko ili musko?scarface32 wrote:
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#4618 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I zeMsko i muskokonektovan wrote:Sta je ovo, zeMsko ili musko?scarface32 wrote:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4619 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ove su dobre - za nekog

i ove... lafca kakvog


i ove... lafca kakvog

- dzejkej
- Posts: 775
- Joined: 16/03/2011 16:17
#4620 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bas su dobre.zikamu wrote:Narucio sinu (iznenadjenje) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.
Blago vama koji imate musku djecu. Ja mrtva padnem dok curicama nadjem i kupim patike. Jos sa ovim svemirskim modelima
- dzejkej
- Posts: 775
- Joined: 16/03/2011 16:17
#4621 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Posto coek voli Asics i mene je nagovorio da kupim jedne. Nosila sam ih vec nekoliko dana - preudobne


-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4623 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dabogda vam moonca birala patike.. 
-
zikamu
- Posts: 3169
- Joined: 10/09/2005 09:40
#4624 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mom "djecaku" je 30 godinadzejkej wrote:Bas su dobre.zikamu wrote:Narucio sinu (iznenadjenje) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.
Blago vama koji imate musku djecu. Ja mrtva padnem dok curicama nadjem i kupim patike. Jos sa ovim svemirskim modelima![]()
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4625 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas nite jogger
al' zao mi 130€
Btw, u Office-u bilo snizenje, kupila starke za 20€
Btw, u Office-u bilo snizenje, kupila starke za 20€


