Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4601 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Ja u zadnje vrijeme muku mučim sa brojevima patika kad hoću da sebi kupim nešto casual ili malo elegantnije za izlazak :-? Izgleda ko nosi veće od broja 45 (ali po JUS-u ne po kineskom standardu) je osuđen na Džordanke, Maxerice ili neke "batica" modele :roll: Šta god sam gledao od casual modela u radnji kao što je Office Shoes, Planika ili Astra, u većini slučajeva brojevi su do 43-44 plafon ili ako imaju 46 to nije ni prišlo toj veličini! Znači prema ovim našim trgovcima mi nogatiji čim otopli možemo samo u Fila papučama okolo hodati :-) I da, u DE kad sam probavao Nike modele 46 obujem ih bez problema, ovdje kod nas 46 ne mogu navući na nogu :? Znači fušeraj teški....I gore u koju god radnju sam ušao do broja 49-50 skoro da imaju sve modele na stanju, ovdje to je što je....Jebem ti šupak kosmosa :angry:
User avatar
stachu
Posts: 4082
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#4602 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by stachu »

Upravo narucih (Officeshoes), snizene sa 235KM na 70KM
Image
Image
User avatar
stachu
Posts: 4082
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#4603 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by stachu »

Lajavikrelac wrote:Ja u zadnje vrijeme muku mučim sa brojevima patika kad hoću da sebi kupim nešto casual ili malo elegantnije za izlazak :-? Izgleda ko nosi veće od broja 45 (ali po JUS-u ne po kineskom standardu) je osuđen na Džordanke, Maxerice ili neke "batica" modele :roll: Šta god sam gledao od casual modela u radnji kao što je Office Shoes, Planika ili Astra, u većini slučajeva brojevi su do 43-44 plafon ili ako imaju 46 to nije ni prišlo toj veličini! Znači prema ovim našim trgovcima mi nogatiji čim otopli možemo samo u Fila papučama okolo hodati :-) I da, u DE kad sam probavao Nike modele 46 obujem ih bez problema, ovdje kod nas 46 ne mogu navući na nogu :? Znači fušeraj teški....I gore u koju god radnju sam ušao do broja 49-50 skoro da imaju sve modele na stanju, ovdje to je što je....Jebem ti šupak kosmosa :angry:
Ne znam kakv ti je ukus, imas outlet Intersport, ispred Mercatora Lozionicka.
https://www.intersport.ba/firefly-hudso ... ele-246990
Ostali su samo brojevi 45 i 46 pa vidi.
Ima ova boja kao na linku i kao tamno siva/crna
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4604 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Heh :) ja sam ti rođeni u BL malo mi to podaleko, mada imam i ja outlete ovdje ;-) Imam slične takve Skechers sa memory đonom udobne samo tako. Više sam ciljao na nešto u ovom kontu:

Image
Image
Image

Ono, nađem ja ovakvih modela br 46 od TH, Napapijiri i LaKošta ali malene mi :oops: :twisted: mislim ono.... :-)
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4605 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by DaffyDuck »

Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...
User avatar
stachu
Posts: 4082
Joined: 15/08/2006 10:20
Location: 43.8563° N, 18.4131° E
Contact:

#4606 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by stachu »

Lajavikrelac wrote:Heh :) ja sam ti rođeni u BL malo mi to podaleko, mada imam i ja outlete ovdje ;-) Imam slične takve Skechers sa memory đonom udobne samo tako. Više sam ciljao na nešto u ovom kontu:

Image
Image
Image

Ono, nađem ja ovakvih modela br 46 od TH, Napapijiri i LaKošta ali malene mi :oops: :twisted: mislim ono.... :-)
Izvini do mene. :D
Ako zatreba, mozes i online narucito, imas i tabelu velicina na stranici.
Ako gdje sta naletim, svakako javim. :thumbup:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4607 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

DaffyDuck wrote:Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...
Ama bio sam, ima modela koliko hoces, nema brojeva! Većina asortimana ima nakaradne kalupe i kad ima 46 to je u stvari 44,5, eventualno 45. Kad pitas koji je najveci broj vecine modela kazu 46, uzmem uporedim sa sa svojima sto nosim a ono razlika preko centimetar :-) New Balance i Nike mi treba preko 47,5 koji uglavnom nemaju nikad (osim kosarkaskih modela), Napapjiri i TH nema moj broj nikada a njihov 46 mi malen za broj....Skechers ima sve neke gadne modele, CAT patike ruzne ne mos ih gledati, dok Timberland ne kupujem jer su mi se njihove patike raspale nakon jedne sezone, a najskuplji su. Lacoste su preskupo sranje sa nikakvom udobnoscu, kao da nosis sangajke sa pijace iz 90tih :run:
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#4608 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

Moje nove.

Image

Image

Image
User avatar
hopi
Posts: 7253
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#4609 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hopi »

Lajavikrelac wrote:
DaffyDuck wrote:Pa imas Tommy sad u Delti. A bude dobrih popusta kod njih, mozes tene uzeti i za stoju. Pa uprati...
Ama bio sam, ima modela koliko hoces, nema brojeva! Većina asortimana ima nakaradne kalupe i kad ima 46 to je u stvari 44,5, eventualno 45. Kad pitas koji je najveci broj vecine modela kazu 46, uzmem uporedim sa sa svojima sto nosim a ono razlika preko centimetar :-) New Balance i Nike mi treba preko 47,5 koji uglavnom nemaju nikad (osim kosarkaskih modela), Napapjiri i TH nema moj broj nikada a njihov 46 mi malen za broj....Skechers ima sve neke gadne modele, CAT patike ruzne ne mos ih gledati, dok Timberland ne kupujem jer su mi se njihove patike raspale nakon jedne sezone, a najskuplji su. Lacoste su preskupo sranje sa nikakvom udobnoscu, kao da nosis sangajke sa pijace iz 90tih :run:

u pravu si to za veličine, u istoj radnji probam adidas 46 odgovara, nju balans 46 ne može na nogu kako treba, meni odgovaraju adidas gazele modeli, udobne, kvalitetne, ne znoje se noge, evo 2 sezone već aktivno nosim jedne gazele nisu se poderale ili nešto posebno potrošile, osim što je boja izbljedila, pa ću sada za ovo ljeto uzeti još jedne.
zikamu
Posts: 3169
Joined: 10/09/2005 09:40

#4610 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zikamu »

Narucio sinu (iznenadjenje :) ) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4611 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Better Man wrote:Moje nove.

Image

Image

Image
Za cijenu tih dizelki, bolje da si sanirao te pukotine na plocniku i kupio neke solidne patike... :mrgreen:
User avatar
kabal1337
Posts: 13441
Joined: 11/02/2012 21:08

#4612 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by kabal1337 »

hopi wrote:
u pravu si to za veličine, u istoj radnji probam adidas 46 odgovara, nju balans 46 ne može na nogu kako treba, meni odgovaraju adidas gazele modeli, udobne, kvalitetne, ne znoje se noge, evo 2 sezone već aktivno nosim jedne gazele nisu se poderale ili nešto posebno potrošile, osim što je boja izbljedila, pa ću sada za ovo ljeto uzeti još jedne.
Sprej boja za obucu, tako ja svoje. Inace ja sam na svojima djon unistio od hodanja, a gornji dio kao nove :thumbup:
User avatar
hopi
Posts: 7253
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#4613 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hopi »

koji tačno sprej misliš za boju (moje su plave), ja ih pređem onim erdalovim sprej za brušenu kožu-nubuk, malo osvježi ali kratko traje. A i meni se đon izlizao ali su i dalje super.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4614 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Gdje si kupio te Dizelke :mrgreen: i koliko šekela si platio? Gledao sam u DE Diesel modele cijena je bila žara :run:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4615 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

ove su mi interesantnije ..i bio bi cool - vako .. :-?

Image
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#4616 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by scarface32 »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4617 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

scarface32 wrote:Image
Sta je ovo, zeMsko ili musko? :mrgreen:
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#4618 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by scarface32 »

konektovan wrote:
scarface32 wrote:Image
Sta je ovo, zeMsko ili musko? :mrgreen:
I zeMsko i musko
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4619 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

ove su dobre - za nekog :babinsin:

Image

i ove... lafca kakvog :lol:

Image
User avatar
dzejkej
Posts: 775
Joined: 16/03/2011 16:17

#4620 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dzejkej »

zikamu wrote:Narucio sinu (iznenadjenje :) ) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.

Image
Bas su dobre.

Blago vama koji imate musku djecu. Ja mrtva padnem dok curicama nadjem i kupim patike. Jos sa ovim svemirskim modelima :( :roll:
User avatar
dzejkej
Posts: 775
Joined: 16/03/2011 16:17

#4621 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dzejkej »

Posto coek voli Asics i mene je nagovorio da kupim jedne. Nosila sam ih vec nekoliko dana - preudobne 8-)

Image
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#4622 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by howdy »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4623 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Dabogda vam moonca birala patike.. :mrgreen:
zikamu
Posts: 3169
Joined: 10/09/2005 09:40

#4624 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zikamu »

dzejkej wrote:
zikamu wrote:Narucio sinu (iznenadjenje :) ) i dosle jucer. Pravo su mu se svidjele.

Image
Bas su dobre.

Blago vama koji imate musku djecu. Ja mrtva padnem dok curicama nadjem i kupim patike. Jos sa ovim svemirskim modelima :( :roll:
Mom "djecaku" je 30 godina :lol: ... ali jos uvijek volim da ga "pripazim" k'o nekad kad je bio mali... :)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4625 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Adidas nite jogger :srce: al' zao mi 130€ :roll:

Btw, u Office-u bilo snizenje, kupila starke za 20€ :mrgreen:
Post Reply