Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4601 Re: Dres reprezentacije BiH
Sacekajte bar dok se pojavi slika od novog dresa, pa zakljucavajte 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4602 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakav kljuc dresa ni na mapi. Treba konentarisat kasnije cijenu kvalitet dizajn
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4603 Re: Dres reprezentacije BiH
Nisam mogao bolje,nadam se da je OK,na brzakagroove wrote:
ovaj u plavo bijelo-plavoj kombinaciji

Sent from my LT26i using Tapatalk
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#4605 Re: Dres reprezentacije BiH
Euforija je trajala samo par sati......


- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4606 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma daj jbt, taj dres se povlaci po internetu ima godina dana 
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4607 Re: Dres reprezentacije BiH
Oj nikad ruzniji dres nisam vidio 
Jos ova kragna i zuto oko rukava.. :ubitcuse:
Sent from my LT26i using Tapatalk
Jos ova kragna i zuto oko rukava.. :ubitcuse:
Sent from my LT26i using Tapatalk
Last edited by Kal El on 13/03/2014 21:29, edited 1 time in total.
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#4608 Re: Dres reprezentacije BiH
Grb na dresu je stari ili novi, lose se vidi...
Last edited by Tipicoti on 13/03/2014 21:32, edited 1 time in total.
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#4609 Re: Dres reprezentacije BiH
cak mi se cini da ga je neko na fifi ovakvog napravio..
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4610 Re: Dres reprezentacije BiH
Mrsko mi temu pretrazivati, ali milion posto i ovdje je davno bio među onim silnim kreacijama forumasa...
Ne vjerujem da je to to.
Ne vjerujem da je to to.
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4612 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne bih rekao ,ovako izgleda novi grb,sav izglancanTipicoti wrote:Ne bih rekao, pogledaj grb. Lici na novi grb.

Sent from my LT26i using Tapatalk
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4613 Re: Dres reprezentacije BiH
prije 6 godina neko je ovo napravioTipicoti wrote:Euforija je trajala samo par sati......![]()
http://img46.imageshack.us/img46/4605/bihadidas.jpg
Last edited by groove on 13/03/2014 21:34, edited 1 time in total.
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4614 Re: Dres reprezentacije BiH
neka neko kopira sliku na Tineye.com i naci ce datume kad je jos postavljan
Bolji onaj Kolumbije sto sam ja prepravio
Sent from my LT26i using Tapatalk
Bolji onaj Kolumbije sto sam ja prepravio
Sent from my LT26i using Tapatalk
Last edited by Kal El on 13/03/2014 21:35, edited 1 time in total.
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4615 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma 99% ovih portala treba zakonom zabraniti, za jedan klik bi i oca prodali u pm.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4616 Re: Dres reprezentacije BiH
House wrote:
bez izmišljanja tople vode uzet ovaj švabski urnek
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#4617 Re: Dres reprezentacije BiH
Vec sam se bio uplasio...groove wrote:prije 6 godina neko je ovo napravioTipicoti wrote:Euforija je trajala samo par sati......![]()
http://img46.imageshack.us/img46/4605/bihadidas.jpg
sportske.net
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4618 Re: Dres reprezentacije BiH
Moze onaj iz BH fan shopa sad kljuc u bravu. Al' ga uzese iz Adidasa i to lopatom.
Znaci li ovo da ce sada Bascarsija, kao kulturno jezgro grada, izgledati normalno? Bez onih dresova okacenih na svakom koraku?
Znaci li ovo da ce sada Bascarsija, kao kulturno jezgro grada, izgledati normalno? Bez onih dresova okacenih na svakom koraku?
- Amir_sabanovic
- Posts: 85
- Joined: 05/08/2013 19:31
#4619 Re: Dres reprezentacije BiH
Vidi se odmah kakvi debili rade na tom portalu...
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
- Quaresma
- Posts: 7933
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4621 Re: Dres reprezentacije BiH
Adidas dresovi za ovu godinu su grozni, i koje god dobili nece biti nista niti bolji niti gori od ostalih repki.
Ko da gledam kad budemo dobili slicne dresove ko kod nigerije samo u kombinaciji plava-bijela i obrnuto
Sent from my Lumia 1020 using Tapatalk
Ko da gledam kad budemo dobili slicne dresove ko kod nigerije samo u kombinaciji plava-bijela i obrnuto
Sent from my Lumia 1020 using Tapatalk
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#4622 Re: Dres reprezentacije BiH
Da se hoce bar pitati navijaci o izgledu dresa, pa da se moze izabrati preko FB profila. Kao onaj most na koridoru Vc kod Pocitelja. 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4623 Re: Dres reprezentacije BiH
Hoce jasta ce, nismo mi tolika sila, mada nesto ne znam da se igdje pitaju, dobicemo stock dres u nasim bojama i cao 
Kad vidim pojedine "dizajne" tako je mozda i najbolje
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Kad vidim pojedine "dizajne" tako je mozda i najbolje
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4624 Re: Dres reprezentacije BiH
Ruski je perverzija. Svapski najlosiji. SamoJoseMujica wrote:House wrote:
bez izmišljanja tople vode uzet ovaj švabski urnek
da ne bude tih V fazona ili oni lenti za misice.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4625 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni isto od ovih Ruski daleko najbolji
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk







