SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4601 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ima i ta mjesta
-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
#4602 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa misa mu koliko ja do sada auta zapaljeno valjda bi se neko "sjetio" sto i ko bi mu mozda htio zapalit auto, ovako niko nista....ili nece da kazu....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4603 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa nece kurva nikad priznat da je kurva...mali_balon wrote:Pa misa mu koliko ja do sada auta zapaljeno valjda bi se neko "sjetio" sto i ko bi mu mozda htio zapalit auto, ovako niko nista....ili nece da kazu....
-
dosada_ziva
- Posts: 383
- Joined: 04/02/2015 22:54
#4604 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
neki je belaj u konzumu, preko puta stanice Energoinvest (ako se tako zove), zadnji semafor na izlazu iz Sarajeva 
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4605 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kao i sto je opcepoznato da se iz njih mogu izvuci informacije ko je narucio paljevinu. Ali kao i za ukradena vozila, treba znati s kim razgovarati.mirzet87sa wrote:Opce poznato je da gradom ordinira grupa narkomana koji za 200km zapale bilo cije auto.. Da pale iz zajebancije, ne pale, sve ovo neko naruci i plati..
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4606 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nikome to nije u interesu, a plane radi banalnih razloga.. Parking, sviranje, turiranje, pjesacki, sitnice.. Nisu to nikakvi kriminalci, jedan je s aneksa nema ni 18 za dvije glave auto ti plane.. Jos se rimuje 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4607 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
eto mu prijedlog uzrecice za biznis karticu ili web sajt.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4608 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije da vec ne ide ali s ovim sloganom bi bio totalni hit..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4609 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A fb ajeti iz Kurana.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4610 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Poslodavac - sam svoj gazda 
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4611 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Slaba ti rima. Ali bice rima kad nadodje plima.mirzet87sa wrote:Nikome to nije u interesu, a plane radi banalnih razloga.. Parking, sviranje, turiranje, pjesacki, sitnice.. Nisu to nikakvi kriminalci, jedan je s aneksa nema ni 18 za dvije glave auto ti plane.. Jos se rimuje
-
Yahweh
- Posts: 244
- Joined: 25/04/2014 21:24
- Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.
#4612 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4613 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ni na jednom parkingu ti ne odgovaraju za auto.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4614 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja ludnice, mati mila. Hladno ti s parkinga odradi auto 
- ned424
- Posts: 448
- Joined: 07/08/2009 09:07
#4615 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nebi se iznenadio da je jos morao da plati i parking 
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#4616 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
*ebem ti ovu drzavu, otci cu iz nje, pa makar mi to zadnje bilo!Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4617 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#4619 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako mislis da se ovakve i gore stvari desavaju samo u Bosniibizza wrote:*ebem ti ovu drzavu, otci cu iz nje, pa makar mi to zadnje bilo!Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Ceka te gorko iznenadjenje
Ljudi su svugdje ljudi
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4620 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zapalilo pravoslavnu crkvu na Pofalićima. 
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4621 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma daaj, jel fakat toliko bio pjan da ne zna đe auto ostavio?O'zone wrote:Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4622 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šta ih ja takvih znam 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4623 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije tip uopšte došao sa autom. Majka kad mu je došla rekla da je otišao u grad taxijem, auto mu kod kuće. Pjan je bio ko letva prvo tražio Audi pa kad je policija došla onda Peugeot....zateznistub wrote:Ma daaj, jel fakat toliko bio pjan da ne zna đe auto ostavio? [emoji38] [emoji38] [emoji38]O'zone wrote:Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.
Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Poslato sa radnog mjesta...
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4624 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote: Nije tip uopšte došao sa autom. Majka kad mu je došla rekla da je otišao u grad taxijem, auto mu kod kuće. Pjan je bio ko letva prvo tražio Audi pa kad je policija došla onda Peugeot....
Poslato sa radnog mjesta...
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#4625 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Poznanik otisao na posao pjeske, auto ostavio kuci. Poslije posla je bio uvjeren da je dosao autom i digao frku da mu je neko ukrao auto. Zove policiju, zove oca kuci a ovaj mu govori da je auto pred kucom. Isti taj lik je parkirao auto kod zgrade Lorisa a poslije ga pola sata trazio po Trgu Heroja nize prema D.Malti. opet dizao frku da mu je neko klapio auto, dok mu nismo nasli auto pred Lorisom :/
