SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#4601 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

ima i ta mjesta
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#4602 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Pa misa mu koliko ja do sada auta zapaljeno valjda bi se neko "sjetio" sto i ko bi mu mozda htio zapalit auto, ovako niko nista....ili nece da kazu....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4603 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

mali_balon wrote:Pa misa mu koliko ja do sada auta zapaljeno valjda bi se neko "sjetio" sto i ko bi mu mozda htio zapalit auto, ovako niko nista....ili nece da kazu....
pa nece kurva nikad priznat da je kurva...
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#4604 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dosada_ziva »

neki je belaj u konzumu, preko puta stanice Energoinvest (ako se tako zove), zadnji semafor na izlazu iz Sarajeva :D
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#4605 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by direstraits0078 »

mirzet87sa wrote:Opce poznato je da gradom ordinira grupa narkomana koji za 200km zapale bilo cije auto.. Da pale iz zajebancije, ne pale, sve ovo neko naruci i plati..
Kao i sto je opcepoznato da se iz njih mogu izvuci informacije ko je narucio paljevinu. Ali kao i za ukradena vozila, treba znati s kim razgovarati.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4606 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Nikome to nije u interesu, a plane radi banalnih razloga.. Parking, sviranje, turiranje, pjesacki, sitnice.. Nisu to nikakvi kriminalci, jedan je s aneksa nema ni 18 za dvije glave auto ti plane.. Jos se rimuje ;)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4607 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

eto mu prijedlog uzrecice za biznis karticu ili web sajt.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4608 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Nije da vec ne ide ali s ovim sloganom bi bio totalni hit..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4609 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

A fb ajeti iz Kurana.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4610 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Poslodavac - sam svoj gazda :D
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#4611 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by direstraits0078 »

mirzet87sa wrote:Nikome to nije u interesu, a plane radi banalnih razloga.. Parking, sviranje, turiranje, pjesacki, sitnice.. Nisu to nikakvi kriminalci, jedan je s aneksa nema ni 18 za dvije glave auto ti plane.. Jos se rimuje ;)
Slaba ti rima. Ali bice rima kad nadodje plima.
Yahweh
Posts: 244
Joined: 25/04/2014 21:24
Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.

#4612 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Yahweh »

Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#4613 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ni na jednom parkingu ti ne odgovaraju za auto.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4614 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Ja ludnice, mati mila. Hladno ti s parkinga odradi auto :lol:
User avatar
ned424
Posts: 448
Joined: 07/08/2009 09:07

#4615 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ned424 »

Nebi se iznenadio da je jos morao da plati i parking ;)
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#4616 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ibizza »

Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
*ebem ti ovu drzavu, otci cu iz nje, pa makar mi to zadnje bilo!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4617 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#4619 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by L u c i f e r »

ibizza wrote:
Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
*ebem ti ovu drzavu, otci cu iz nje, pa makar mi to zadnje bilo!
Ako mislis da se ovakve i gore stvari desavaju samo u Bosni

Ceka te gorko iznenadjenje

Ljudi su svugdje ljudi
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#4620 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Zapalilo pravoslavnu crkvu na Pofalićima. :shock:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4621 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

O'zone wrote:
Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.
Ma daaj, jel fakat toliko bio pjan da ne zna đe auto ostavio? :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4622 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Šta ih ja takvih znam :-)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4623 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

zateznistub wrote:
O'zone wrote:
Yahweh wrote:Ukredeno auto sa parkinga ispred Doma armije, dosao vlasnik znaci oriiii se GDJEEE MI JE AUTO, koliko sam skontao fasovao je onaj lik sa rampe, vidio sam da je došla murija, ne znam šta je bilo nakon toga.

Ko uopste drzi onaj parking? Hoce li neko odgovarati zbog krađe i da li su stvari i auto osigurani?
Nije ukradeno auto nego je pjana budala došla i tražila gdje mu je auto a nije uopšte došao sa njim. Napao radnika na rampi, napao verbalno policiju kad je došla i došli mu čača i mater da ga vode kući i izvlače od hapsa.
Ma daaj, jel fakat toliko bio pjan da ne zna đe auto ostavio? [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Nije tip uopšte došao sa autom. Majka kad mu je došla rekla da je otišao u grad taxijem, auto mu kod kuće. Pjan je bio ko letva prvo tražio Audi pa kad je policija došla onda Peugeot....

Poslato sa radnog mjesta...
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4624 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

O'zone wrote: Nije tip uopšte došao sa autom. Majka kad mu je došla rekla da je otišao u grad taxijem, auto mu kod kuće. Pjan je bio ko letva prvo tražio Audi pa kad je policija došla onda Peugeot....

Poslato sa radnog mjesta...
:pisnuo: :janpi:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#4625 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Kataklinger »

Poznanik otisao na posao pjeske, auto ostavio kuci. Poslije posla je bio uvjeren da je dosao autom i digao frku da mu je neko ukrao auto. Zove policiju, zove oca kuci a ovaj mu govori da je auto pred kucom. Isti taj lik je parkirao auto kod zgrade Lorisa a poslije ga pola sata trazio po Trgu Heroja nize prema D.Malti. opet dizao frku da mu je neko klapio auto, dok mu nismo nasli auto pred Lorisom :/
Post Reply