PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
diablobih
Posts: 8267
Joined: 28/12/2015 02:17

#4601 Re: PlayStation 4 - all about

Post by diablobih »

A way out sam odigrao na PCu sa drugom, odlicna prica.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4602 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

PS4 Share wrote:
arnes_king wrote:Znam da je vec pisano ali moze li neko napisati prijedlog igara kod kojih je moguc couch coop ili couch vs.

Najvise me zanimaju neki auti koji mogu offline u dvoje kompetitivno, i slicne stvari npr tekken....
meni su preporucili A Way Out i Until Dawn cekam popust na ps storeu da ih uzmem :D
A Way Out igrao, odlicna, a Until Dawn sam takodjer igrao ali je to cista SP igra :D


Za gran turismo nisam znao da moze u dvoje.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#4603 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Rampage »

arnes_king wrote:Znam da je vec pisano ali moze li neko napisati prijedlog igara kod kojih je moguc couch coop ili couch vs.

Najvise me zanimaju neki auti koji mogu offline u dvoje kompetitivno, i slicne stvari npr tekken....
Ako se ne osjećaš prestar za Lego igre, onda bih ti preporučio sve igre iz serijala, zabavne su:)

Black Ops 3 ima čitavu kampanju za dva igrača, nije loše ako nisi već igrao.

Tu je i stari dobri Diablo, posebna preporuka ako si ljubitelj hack 'n slash RPG-a.

Preporučio bih ti i Guns, Gore and Cannoli, oba djela. Čini mi se da sam vidio da su sada ispod 5$ na ovom sniženju (US Store). Odlična igra je i Dead Nation: Apocalypse a jako zabavan je i Overcooked serijal (4 igrača mogu odjednom igrati).

Borderlands Handsome Collection je takođe odličan ali nije (kao ni Diablo) za neke instant jump in sesije, najbolji je ako imaš nekoga ko bi igrao s tobom od početka do kraja:) A sama igra zahtijeva mnogo, mnogo, mnogo vremena:)

Gran Turismo je neko već spomenuo...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4604 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote: Za gran turismo nisam znao da moze u dvoje.
Može :thumbup:
I offline i online.
User avatar
Pauza
Posts: 681
Joined: 03/06/2016 11:00

#4605 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

Ima dobra akcija na ekupi ko ima VISA MAgic i Gold karticu onda mu je cijena još povoljnija. Ima li ko da mi kupi preko te kartice ja mu dam pare :D :D
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4436
Joined: 21/02/2011 12:56

#4606 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

Od sad je moguce mjenjati regiju na PSN Store-u za EU podrucje :)
djama
Posts: 1795
Joined: 19/07/2013 20:52

#4607 Re: PlayStation 4 - all about

Post by djama »

Ja sam def odlucio da uzmem samo ne znam da li ovu sa spiderman ili black ops. :)
User avatar
Pauza
Posts: 681
Joined: 03/06/2016 11:00

#4608 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

djama wrote:Ja sam def odlucio da uzmem samo ne znam da li ovu sa spiderman ili black ops. :)
U istoj sam bio dilemi. I odlučio da ću treću varijantu, Pro :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8904
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4609 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

REDDEVILS wrote:Od sad je moguce mjenjati regiju na PSN Store-u za EU podrucje :)
Znaci ja sam zaglavio u Anchorage, Alaska. :-? :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17404
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#4610 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

SanskiBiser wrote:
REDDEVILS wrote:Od sad je moguce mjenjati regiju na PSN Store-u za EU podrucje :)
Znaci ja sam zaglavio u Anchorage, Alaska. :-? :lol:

Neka te i ja sam tu ima par mjeseci :mrgreen:
r_faruk
Posts: 4690
Joined: 20/01/2003 00:00

#4611 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8904
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4612 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

beni-bu-man wrote:
SanskiBiser wrote:
REDDEVILS wrote:Od sad je moguce mjenjati regiju na PSN Store-u za EU podrucje :)
Znaci ja sam zaglavio u Anchorage, Alaska. :-? :lol:

Neka te i ja sam tu ima par mjeseci :mrgreen:

Mozda smo cak i u istom hotelu. 8) :D
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4613 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Ma napravite i eu racun ako zatreba ako zfarite kakav popust, bar je to najmanji problem imati ih vise na ps4 :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8904
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4614 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

PS4 Share wrote:Ma napravite i eu racun ako zatreba ako zfarite kakav popust, bar je to najmanji problem imati ih vise na ps4 :D
Joj gledam Last of US remastered na US store izadje 26KM, na UK 30ak KM a na Cro 40 KM kad se preracuna. Neka mene jos medju polarnim medvjedima. :lol:


Kad ce nas konacno dodati na Playstation mapu, da pravimo peticiju i saljemo Sony. :lol:
r_faruk
Posts: 4690
Joined: 20/01/2003 00:00

#4615 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

SanskiBiser wrote:
PS4 Share wrote:Ma napravite i eu racun ako zatreba ako zfarite kakav popust, bar je to najmanji problem imati ih vise na ps4 :D
Joj gledam Last of US remastered na US store izadje 26KM, na UK 30ak KM a na Cro 40 KM kad se preracuna. Neka mene jos medju polarnim medvjedima. :lol:


Kad ce nas konacno dodati na Playstation mapu, da pravimo peticiju i saljemo Sony. :lol:
ma drug, jebe se sony-u za nas. ja sam kupio fotoaparat prije godinu-godinu i po dana, i sada hocu da instaliram neki software na taj foto aparat, ali ima samo na sony store-u i kupuje se preko fotoaparata (stranicu pregledas na display-u kamere i kupis sta ti treba, upises broj kartice i platis). medjutim ne daju. slao mail-ove, dopisivao se... a dobijes odgovor kao od telemacha..... :izet:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17404
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#4616 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

r_faruk wrote:
SanskiBiser wrote:
PS4 Share wrote:Ma napravite i eu racun ako zatreba ako zfarite kakav popust, bar je to najmanji problem imati ih vise na ps4 :D
Joj gledam Last of US remastered na US store izadje 26KM, na UK 30ak KM a na Cro 40 KM kad se preracuna. Neka mene jos medju polarnim medvjedima. :lol:


Kad ce nas konacno dodati na Playstation mapu, da pravimo peticiju i saljemo Sony. :lol:
ma drug, jebe se sony-u za nas. ja sam kupio fotoaparat prije godinu-godinu i po dana, i sada hocu da instaliram neki software na taj foto aparat, ali ima samo na sony store-u i kupuje se preko fotoaparata (stranicu pregledas na display-u kamere i kupis sta ti treba, upises broj kartice i platis). medjutim ne daju. slao mail-ove, dopisivao se... a dobijes odgovor kao od telemacha..... :izet:
i da moze opet bi bilo jeftinije preko americkog acc-a, sto se mene tice ne moraju nas nikad..........
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4617 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

SanskiBiser wrote:
PS4 Share wrote:Ma napravite i eu racun ako zatreba ako zfarite kakav popust, bar je to najmanji problem imati ih vise na ps4 :D
Joj gledam Last of US remastered na US store izadje 26KM, na UK 30ak KM a na Cro 40 KM kad se preracuna. Neka mene jos medju polarnim medvjedima. :lol:


Kad ce nas konacno dodati na Playstation mapu, da pravimo peticiju i saljemo Sony. :lol:
Ma cro se ne isplati isto tako da ima bih isto se ne bi isplatilo jer bi nas ko njih obracunali
Ma Us je najbolji, ali eto nadjes u eu ili Aziji igru neku ili ps plus jeftinije napravis racun novi za tu igru, jos bolje ako je svaka igra na posebnom racunu kad ti dojadi prodas/pokloni racun
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4618 Re: PlayStation 4 - all about

Post by KB9 »

kupujem ovih dana ps4 konzolu i planiram samo kupovat te originale i igrat (cak i ako je izmisljeno "cipovanje", nisam upucen haha)

da li mi neko moze opisati osnovno sta trebam radit? po pricama sam skontao da je najbolje otvorit taj neki americki racun i to je sve, koji je postupak tj sta sve trebam kupit i uradit da mogu igrac online igre, kupovat ih itd?

imaju izgleda te neke kao dopune za razne stvari ili?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8904
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4619 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

KB9 wrote:kupujem ovih dana ps4 konzolu i planiram samo kupovat te originale i igrat (cak i ako je izmisljeno "cipovanje", nisam upucen haha)

da li mi neko moze opisati osnovno sta trebam radit? po pricama sam skontao da je najbolje otvorit taj neki americki racun i to je sve, koji je postupak tj sta sve trebam kupit i uradit da mogu igrac online igre, kupovat ih itd?

imaju izgleda te neke kao dopune za razne stvari ili?

Ako kupujes PS4 Pro gledaj da je G sasija, to je najnovija i sad je ima svugdje ali tu i tamo ostalo je starijih modela. G sasija je model CUH-2215B koji dolazi uz Red Dead Redemption 2 Pro Bundle i takodje G sasija ti je i CUH-2216B, ova verzija tzv. G sasija ima novo efikasnije napajanje i najtisa je.

PS4 Slim zadnja sasija ti je F.

G pro sasija i F sasija ti dolaze sa Firwmare 5.55 minimalno tako da "cipovanje" tj. JailBreak ili Exploit mozes zaboraviti u startu. Za JailBreak tj. "Cipovanje" treba ti Firmware 5.5-5.07 ili nize a za to ti treba konzola koja je na barem E sasiji ( i to je lutrija) a to ces tesko naci.

Nazalost nemamo sticky na forumu a moja preporuka ti je da u google search uradis copy paste ovog teksta "PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole"

Ako imas PayPal nalog, dopune i kartice ti je lako uzimati na Ebay ili Amazon (ja licno kupujem na G2A preko Ebay) , sad su popusti na US Store pa mozes fino ustediti, popusti traju za neke naslove do 1 Januara a za neke do 15 Januara.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4436
Joined: 21/02/2011 12:56

#4620 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

Evo tri nove besplatne teme na PSN US :)

The Last Of Us Part II Burning Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... BURNINGCAR

Thronebreaker: The Witcher Tales - Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... 0000007534

Subnautica Safe Shallows Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... AMICTHEME1
:)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8904
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4621 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

REDDEVILS wrote:Evo tri nove besplatne teme na PSN US :)

The Last Of Us Part II Burning Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... BURNINGCAR

Thronebreaker: The Witcher Tales - Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... 0000007534

Subnautica Safe Shallows Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... AMICTHEME1
:)

uh kako provociraju sa The Last of Us 2 :lol: Da hoce izbaciti Preorder pa da znamo da dolazi 2019 ono 100%. :D
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4436
Joined: 21/02/2011 12:56

#4622 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

SanskiBiser wrote:
REDDEVILS wrote:Evo tri nove besplatne teme na PSN US :)

The Last Of Us Part II Burning Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... BURNINGCAR

Thronebreaker: The Witcher Tales - Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... 0000007534

Subnautica Safe Shallows Theme Free
https://store.playstation.com/en-us/pro ... AMICTHEME1
:)

uh kako provociraju sa The Last of Us 2 :lol: Da hoce izbaciti Preorder pa da znamo da dolazi 2019 ono 100%. :D
Neznam dali si primjetio kod nove teme HAPPY HOLIDAYS 2018 koju smo dobili putem emaila pise ovako HAPPY HOLIDAYS PLAY5TATION 2018
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4623 Re: PlayStation 4 - all about

Post by KB9 »

SanskiBiser wrote:
KB9 wrote:kupujem ovih dana ps4 konzolu i planiram samo kupovat te originale i igrat (cak i ako je izmisljeno "cipovanje", nisam upucen haha)

da li mi neko moze opisati osnovno sta trebam radit? po pricama sam skontao da je najbolje otvorit taj neki americki racun i to je sve, koji je postupak tj sta sve trebam kupit i uradit da mogu igrac online igre, kupovat ih itd?

imaju izgleda te neke kao dopune za razne stvari ili?

Ako kupujes PS4 Pro gledaj da je G sasija, to je najnovija i sad je ima svugdje ali tu i tamo ostalo je starijih modela. G sasija je model CUH-2215B koji dolazi uz Red Dead Redemption 2 Pro Bundle i takodje G sasija ti je i CUH-2216B, ova verzija tzv. G sasija ima novo efikasnije napajanje i najtisa je.

PS4 Slim zadnja sasija ti je F.

G pro sasija i F sasija ti dolaze sa Firwmare 5.55 minimalno tako da "cipovanje" tj. JailBreak ili Exploit mozes zaboraviti u startu. Za JailBreak tj. "Cipovanje" treba ti Firmware 5.5-5.07 ili nize a za to ti treba konzola koja je na barem E sasiji ( i to je lutrija) a to ces tesko naci.

Nazalost nemamo sticky na forumu a moja preporuka ti je da u google search uradis copy paste ovog teksta "PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole"

Ako imas PayPal nalog, dopune i kartice ti je lako uzimati na Ebay ili Amazon (ja licno kupujem na G2A preko Ebay) , sad su popusti na US Store pa mozes fino ustediti, popusti traju za neke naslove do 1 Januara a za neke do 15 Januara.
hvala na pomoci, tekst na linku je uveliko pomogao :)

znaci za pocetak mi je najbolje kupit konzolu, otvorit americki akaunt i nafilovat "novcanik" dolarima :mrgreen:
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4624 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

KB9 wrote:
SanskiBiser wrote:
KB9 wrote:kupujem ovih dana ps4 konzolu i planiram samo kupovat te originale i igrat (cak i ako je izmisljeno "cipovanje", nisam upucen haha)

da li mi neko moze opisati osnovno sta trebam radit? po pricama sam skontao da je najbolje otvorit taj neki americki racun i to je sve, koji je postupak tj sta sve trebam kupit i uradit da mogu igrac online igre, kupovat ih itd?

imaju izgleda te neke kao dopune za razne stvari ili?

Ako kupujes PS4 Pro gledaj da je G sasija, to je najnovija i sad je ima svugdje ali tu i tamo ostalo je starijih modela. G sasija je model CUH-2215B koji dolazi uz Red Dead Redemption 2 Pro Bundle i takodje G sasija ti je i CUH-2216B, ova verzija tzv. G sasija ima novo efikasnije napajanje i najtisa je.

PS4 Slim zadnja sasija ti je F.

G pro sasija i F sasija ti dolaze sa Firwmare 5.55 minimalno tako da "cipovanje" tj. JailBreak ili Exploit mozes zaboraviti u startu. Za JailBreak tj. "Cipovanje" treba ti Firmware 5.5-5.07 ili nize a za to ti treba konzola koja je na barem E sasiji ( i to je lutrija) a to ces tesko naci.

Nazalost nemamo sticky na forumu a moja preporuka ti je da u google search uradis copy paste ovog teksta "PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole"

Ako imas PayPal nalog, dopune i kartice ti je lako uzimati na Ebay ili Amazon (ja licno kupujem na G2A preko Ebay) , sad su popusti na US Store pa mozes fino ustediti, popusti traju za neke naslove do 1 Januara a za neke do 15 Januara.
hvala na pomoci, tekst na linku je uveliko pomogao :)

znaci za pocetak mi je najbolje kupit konzolu, otvorit americki akaunt i nafilovat "novcanik" dolarima :mrgreen:
Psn4.com

Provjeris tu gdje je na jeftinija igra, vecinom su najbolji popusti na US, ali nekad zna Europa i Azija imati neku igru jeftiniju
Pa mozes tada ako ne znam uzimas f1 2018 koji je 20funti na popustu u UK a nije na Us napravis uk racun i kupis tu igru :D

Mozes imati vise racuna iz vise regiona, 16 je max broj racuna na ps4
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4625 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

KB9, kreiraj US Acc, onda preko PayPala uzmi PSN Gift Card u apoenu koji hoćeš na g2a, upiši kod sa kartice na svoj acc i kupuj na Storeu.
Sad je praznična akcija, za PS Plus pretplatnike ima i dodatni popust, pa je tako FIFA19 23.99 $, a od ostalih naslova ima Uncharted 4: Lost Legacy, onda Tomb Rider Definitive Edition, Battlefield1, Just Cause 3, svi su naslovi po nekih 5-6 dolara čini mi se.
Post Reply