RUSIJA

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83520
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4601 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

A djesi ti Leklerk, beže? Ti baš po onoj "kadija te tuzi, kadija ti sudi" :D

Gledam tamo pišeš "God save the queen", pa se čudom čudim, kako si zaboravio "Don't don't don't dream dreams..." :roll:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4602 Re: RUSIJA

Post by dezurni_ucenik »

Braniti sada Ruse kad su napokon pokazali svoje pravo lice, lice branitelja velikocetnicke ideologije, bas ne ide al' nikako. Nisam ih nikad simpatisao, ipak su oni neprijatelji ove drzave. Ako cemo zapinjat za Engleze, istina je da su bili na strani Srba tokom rata, JOhn Major i ostala ekipa smradova.Ali ne treba zaboraviti Margaret Tacher i njen zahtjev da se bombarduju Srbi 1992.godine, kako ona rece "da im vise nikad ne padne na pamet da zaratuju". Ne treba zaboraviti da je dolaskom Tony Blaira i Robina Cooka, bombardovana Srbija 1999.godine.


I na kraju krajeva, ipak jedino velika hvala za UK i USA. Ovim rusko-kineskim otpatcima i sljamu, zelim iskreno sve najgore u zivotu. Usvojena rezolucija ili ne, nasi neprijatelji ipak ne mogu sakrivati se i dalje.
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#4603 Re: RUSIJA

Post by Martinez_ »

Istraga porusica :lol:
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4604 Re: RUSIJA

Post by krater »

dezurni_ucenik wrote:Braniti sada Ruse kad su napokon pokazali svoje pravo lice, lice branitelja velikocetnicke ideologije, bas ne ide al' nikako. Nisam ih nikad simpatisao, ipak su oni neprijatelji ove drzave. Ako cemo zapinjat za Engleze, istina je da su bili na strani Srba tokom rata, JOhn Major i ostala ekipa smradova.Ali ne treba zaboraviti Margaret Tacher i njen zahtjev da se bombarduju Srbi 1992.godine, kako ona rece "da im vise nikad ne padne na pamet da zaratuju". Ne treba zaboraviti da je dolaskom Tony Blaira i Robina Cooka, bombardovana Srbija 1999.godine.


I na kraju krajeva, ipak jedino velika hvala za UK i USA. Ovim rusko-kineskim otpatcima i sljamu, zelim iskreno sve najgore u zivotu. Usvojena rezolucija ili ne, nasi neprijatelji ipak ne mogu sakrivati se i dalje.
:thumbup:
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#4605 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

JohnnyS wrote:Što forumski rusofili i putinopušci misle o ovoj namjeri Majčice Rusije da stavi veto na deklaraciju o genocidu u Srebrenici?
...jesil' usnio o toj namjeri ili ti je Lavrov dojavio svojim kanalima?...ja tu ne vidim nikakvu namjeru osim velike diplomatske igre u stilu Britanaca koja traje od početka 19. stoljeća...da baš su je i tada tako imenovali i Indijci i Britanci...naravno i Rusi su u međuvremenu ponesto naucili od te 'velike igre', te gledaju, kao i Britanci, da preko tvojih i mojih leđa da poentiraju na sto efektniji i po sebe korisniji način...a ti i dalje ostri zube na rusofilima dok ti 'veliki' ispred nosa crtaju i povlače vatrene linije za zamisljene globalne projekte...selo gori, a baba se češlja...u ovom filmu ti si ta baba... :D ...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4606 Re: RUSIJA

Post by dezurni_ucenik »

Kaligula I wrote:
JohnnyS wrote:Što forumski rusofili i putinopušci misle o ovoj namjeri Majčice Rusije da stavi veto na deklaraciju o genocidu u Srebrenici?
...jesil' usnio o toj namjeri ili ti je Lavrov dojavio svojim kanalima?...ja tu ne vidim nikakvu namjeru osim velike diplomatske igre u stilu Britanaca koja traje od početka 19. stoljeća...da baš su je i tada tako imenovali i Indijci i Britanci...naravno i Rusi su u međuvremenu ponesto naucili od te 'velike igre', te gledaju, kao i Britanci, da preko tvojih i mojih leđa da poentiraju na sto efektniji i po sebe korisniji način...a ti i dalje ostri zube na rusofilima dok ti 'veliki' ispred nosa crtaju i povlače vatrene linije za zamisljene globalne projekte...selo gori, a baba se češlja...u ovom filmu ti si ta baba... :D ...

Evo ga - anti NWO borac i antikapitalista. :lol:
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#4607 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

...nego zanima me kako će ovi rusofobi reagirat, ako na njihovo veliko iznenađenje, a možda i žalost, Rusi ne stave veto na britansku rezoluciju?... hoćeli imati duhovne snage izvinuti se za svoje baljezgarije?...
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#4608 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

dezurni_ucenik wrote:


Evo ga - anti NWO borac i antikapitalista. :lol:

...bravo, možeš krenut u školu... :P
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#4609 Re: RUSIJA

Post by Opetja033 »

Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4610 Re: RUSIJA

Post by dezurni_ucenik »

Kaligula I wrote:...nego zanima me kako će ovi rusofobi reagirat, ako na njihovo veliko iznenađenje, a možda i žalost, Rusi ne stave veto na britansku rezoluciju?... hoćeli imati duhovne snage izvinuti se za svoje baljezgarije?...


Evo ja predlazem da mi sa foruma da kolektivno uputimo izvinjenje njegovom visocanstvu Putinu, jel na to ciljas? :lol: :lol: :lol: .

'Aj rusofile, ne provaljuj se vise. :thumbup:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#4611 Re: RUSIJA

Post by asurbanipal »

Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.

Šta su radili Francuzi, Belgijanci, Nijemci, Englezi po Africi ? Konkvistadori u Južnoj Americi ? Brali cvijeće ?
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4612 Re: RUSIJA

Post by krater »

Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.
:thumbup:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4613 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Kaligula I wrote:...nego zanima me kako će ovi rusofobi reagirat, ako na njihovo veliko iznenađenje, a možda i žalost, Rusi ne stave veto na britansku rezoluciju?... hoćeli imati duhovne snage izvinuti se za svoje baljezgarije?...
Vidim,citalo se da je i druga opcija u igri-da Rusi budu suzdrzani a da hinjski dogovore sa Kinezima da oni stave veto.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4614 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

asurbanipal wrote:
Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.

Šta su radili Francuzi, Belgijanci, Nijemci, Englezi po Africi ? Konkvistadori u Južnoj Americi ? Brali cvijeće ?
Jest,dobro si,mi smo onda sretni sto su nad nama nasi dželati samo malo genocida izvrsili.
Ono kad se zlocin pocne zlocinom pravdat :-)
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#4615 Re: RUSIJA

Post by Opetja033 »

asurbanipal wrote:
Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.

Šta su radili Francuzi, Belgijanci, Nijemci, Englezi po Africi ? Konkvistadori u Južnoj Americi ? Brali cvijeće ?
Svi pobrojani, osim Belgijanaca, su Armija Spasa u poredjenju sa genocidnim Rusima.
Konkvistadori su u jednoj sasvim drugoj vremenskoj eri, eri u kojoj su poludivlji ruski kmetovi placali danak -za njih tada visokociviliziranim - Mongolima da ih ne diraju.

Hajde jos malo peri Ruse, meni onaj maloumnik Imran ipak nije oprao mozak.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#4616 Re: RUSIJA

Post by asurbanipal »

Co0l wrote:
Jest,dobro si,mi smo onda sretni sto su nad nama nasi dželati samo malo genocida izvrsili.
Ono kad se zlocin pocne zlocinom pravdat :-)

Naravno da se ne može pravdati. Pogotovo kada je četnička žgadija u pitanju. Drago mi je gledati ih kako su se raskukali.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#4617 Re: RUSIJA

Post by asurbanipal »

Opetja033 wrote:
Svi pobrojani, osim Belgijanaca, su Armija Spasa u poredjenju sa genocidnim Rusima.
Konkvistadori su u jednoj sasvim drugoj vremenskoj eri, eri u kojoj su poludivlji ruski kmetovi placali danak -za njih tada visokociviliziranim - Mongolima da ih ne diraju.

Hajde jos malo peri Ruse, meni onaj maloumnik Imran ipak nije oprao mozak.
A Versailles krajem 18. vijeka nije imao nijedne ćenife i kupatila...


Ne branim Ruse, ali stvari posmatraš izuzetno jednodimenzionalno i površno. Sad odjednom Britanci dobri. A Major, lord Owen ?
Last edited by asurbanipal on 08/07/2015 00:58, edited 1 time in total.
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#4618 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.
...Rusi skloni, a Ameri već dokazani i iskazani genocidasi...ali džaba, ti opet prozivas Ruse i zelis da te neko uvazava kao objektivnog forumasa...grdno se varas ako mislis da je ova rezolucija plod iskrenost britanske diplomatije...ona je zgodno sredstvo kojim se zeli Rusiju gurnut u nemilost islamskog svijeta...s obzirom na cinjenicu da Rusi imaju puno muslimana i svojoj zemlji, te velik broj prijatelja u islamskom svijetu, moje je misljenje da, ako i dođe do glasanja o rezoluciji, Rusi neće stavit veto...dobro je rekao Čerčil da u politici nema vječnih prijatelja nego samo interesa...a u ovom slučaju Rusi će gledat sebe i svoj interes, a on je veći od srpskih interesa...to je moj stav, a kako će okončat, nisam sto posto siguran...i kompromis je neki vrlo izgledan...pijaca ostaje pijaca...
Last edited by Kaligula I on 08/07/2015 01:00, edited 1 time in total.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4619 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

asurbanipal wrote:
Co0l wrote:
Jest,dobro si,mi smo onda sretni sto su nad nama nasi dželati samo malo genocida izvrsili.
Ono kad se zlocin pocne zlocinom pravdat :-)

Naravno da se ne može pravdati. Pogotovo kada je četnička žgadija u pitanju. Drago mi je gledati ih kako su se raskukali.
Onda ih prestani pravdat.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4620 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Kaligula I wrote:
Opetja033 wrote:Historija pokazuje da su Rusi kao narod skloni genocidu. Normalno da ce cuvati ledja drugima koji takodje imaju slicne sklonosti. Za ne daj Boze.
...Rusi skloni, a Ameri već dokazani i iskazani genocidasi...ali džaba, ti opet prozivas Ruse i zelis da te neko uvazava kao objektivnog forumasa...grdno se varas ako mislis da je ova rezolucija plod iskrenost britanske diplomatije...ona je zgodno srestvo sredstvo kojim se zeli Rusiju gurnut u nemilost islamskog svijeta...s obzirom na cinjenicu da Rusi imaju puno muslimana i svojoj zemlji, te velik broj prijatelja u islamskom svijetu, moje je misljenje da, ako i dođe do glasanja o rezoluciji, Rusi neće stavit veto...dobro je rekao Čerčil da u politici nema vječnih prijatelja nego samo interesa...a u ovom slučaju Rusi će gledat sebe i svoj interes, a on je veći od srpskih interesa...to je moj stav, a kako će okončat, nisam sto posto siguran...i kompromis je neki vrlo izgledan...pijaca ostaje pijaca...
Sa ovom rezolucijom moze imati problem samo neko ko zeli izjednaciti strane u ratu u BiH i i ko ne zeli jasno imenovati krivca za genocid.Sve ostalo su obicne floskule i puka demagogija.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6563
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#4621 Re: RUSIJA

Post by Tvrtko II Kotromanić »

boli me neka stvar i za Rusiju i ugled Rusije u islamskom svijetu
glasanjem protiv ove rezolucije ili glasanjem za a da pritom Kina glasa protiv tj ulozi veto sve je jasno
bez ikakvog pravdanja necijom drugom glboalnom politickom igrom ili ofirnog pravdanja jednog genocida drugim pocinjenim genocidima

niko nije rekao da su britanci cvjecke, cak naprotiv, punoo toga loseg i krvavog u historiji su upravo oni "patentirali" ali (iz kojeg god razloga) pokrenuli su pricu oko ove rezolucije i na tome im hvala (ne zaboravljajuci naravno kojekakve Owene, Carringtone i slicna govna)
politicki motivisan sigurno ali opet ljudski potez
protiv rezolucije su samo cetnici (ne Srbi vec cetnici) i niko vise
molim samo forumske rusofile da ne opravdavaju ni na koji nacin moguci veto Rusije ili Kine
nek budu dosljedni sebi i dalje, nek podrzavaju Rusiju, sve ok, demokratija je ovo, svkao ima pravo na svoje misljenje i svoj izbor
al neka ne prikazuju Rusiju kao neku silu dobra koja se bori protiv "imperijalisticko.lihvaro-cionisticko-globalosticko bla bla belosvetske zavere"
hvala
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4622 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

Sve ce to Putin sankcionisati nuklearnim udarima!
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4623 Re: RUSIJA

Post by krater »

Topolj topolj :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4624 Re: RUSIJA

Post by Point. »

I onda poslije ovog veta Rusije, jos uvijek rusofili brane branioce genocidasa. Hebo vam Putin tetku i tetkinu tetku.
User avatar
MMM1977
Posts: 6772
Joined: 15/07/2009 12:56

#4625 Re: RUSIJA

Post by MMM1977 »

Srebrenica je lakumus papir koji jasno pokazuje ko su nam neprijatelji. Svako ko na bilo koji način minimizira žrtve i ne odaje najdublju poštu stradalima je neprijatelj Bosne i Bošnjaka.

Za Rusiju se to od pamtivijeka zna.
Post Reply