Vrlo dobri, pače odlični o dijabolizmu.
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#45976 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#45977 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Za sat i pol u okviru MOFF-a u Mostaru.
22.00 sati Osmi povjerenik / Velika dvorana HD herceg Stjepan Kosača
Neloša crna komedija. Link
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#45978 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Još jedan film i to vrlo dobar koji prikazuje moralni, ekološki i svaki drugi rasap ljudskog društva. Ethan Hawke vrlo dobar, vrlo dobar. Bilo to makar i krivo, na kraju, samo i jedino ljubav nas može spasiti.

Film na TV-u
- dragma
- Posts: 3761
- Joined: 19/02/2014 16:24
- Location: Ja nisam odavle
- Vozim: Pješe
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#45980 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
imal gdje link da se skine
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#45981 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Po cemu je "dobar pravo" ?????dragma wrote:Dobar pravo![]()
-
statixx
- Posts: 9796
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#45982 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kad se izuzme gluma Glogovca film je klasicni sund.
-
statixx
- Posts: 9796
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#45984 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
tuga kako ne znaju da iskoriste glumački potencijal Srđana Todorovića, svaka uloga mu je istastatixx wrote:Kad se izuzme gluma Glogovca film je klasicni sund.
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#45985 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
a Bikovicu stoji uloga krimosa "ko kravi gace"...strasno...statixx wrote:Kad se izuzme gluma Glogovca film je klasicni sund.
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
#45986 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
A lik jeste bio dijabolajohnnykola wrote:Vrlo dobri, pače odlični o dijabolizmu.
(U medjuvremenu je umro.)
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#45987 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Balada o basteru skragsu.
Solidno. Moze se pogledati. Pricice su kratke, covjek bi volio da se bolje i vise razvijaju. Krajevi su cudni. Ali to su koheni.
Solidno. Moze se pogledati. Pricice su kratke, covjek bi volio da se bolje i vise razvijaju. Krajevi su cudni. Ali to su koheni.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#45988 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Imaš na Vavoo (al' u kurcu)beni-bu-man wrote:imal gdje link da se skine
Instaliraj Green addon, tamo ima.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#45989 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma zajebaJem se za juzni vetar digli tolki hype oko toga.irac300 wrote:Imaš na Vavoo (al' u kurcu)beni-bu-man wrote:imal gdje link da se skine![]()
Instaliraj Green addon, tamo ima.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#45990 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma ja tu balkansku produkciju ne gledam ni filmove, ni serije. Nego kontam stvarno hoćeš, vidio sam u Green addonu, prvi na popisu.beni-bu-man wrote:Ma zajebaJem se za juzni vetar digli tolki hype oko toga.irac300 wrote:Imaš na Vavoo (al' u kurcu)beni-bu-man wrote:imal gdje link da se skine![]()
Instaliraj Green addon, tamo ima.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#45991 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Isti sam ti, ipak tebi hvala na odgovoruirac300 wrote:Ma ja tu balkansku produkciju ne gledam ni filmove, ni serije. Nego kontam stvarno hoćeš, vidio sam u Green addonu, prvi na popisu.beni-bu-man wrote: Ma zajebaJem se za juzni vetar digli tolki hype oko toga.
- dragma
- Posts: 3761
- Joined: 19/02/2014 16:24
- Location: Ja nisam odavle
- Vozim: Pješe
#45992 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jah, šatro prefinjeni ukusi...
Šta ima filmski kritičari, nisam vas prepozno.
Šta ima filmski kritičari, nisam vas prepozno.
- reboot
- Posts: 702
- Joined: 08/05/2018 18:03
#45993 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo serija fast and furious filmova na Prva PLUS
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#45994 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ljudi jednostavno ne vole balkanske filmove,bar vecinu,sta ima tu cudno
- derion
- Posts: 1117
- Joined: 06/01/2008 17:08
#45995 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
I jesu većinom katastrofa. Mediokriteti u kojima se uvijek veliča šund, turbofolk mentalitet i konformizam, i koji su prepuni forsiranih psovki (to je Balkancu uvijek vrh humora, šta li?). Po šabloniranim filmovima imamo isti problem kao i što je npr. danska kinematografija imala do prije desetak godina. Oni sada pokušavaju izbjeći tu poznatu zamku pravljenja filmova jedva dva-tri žanra, dok južnoslavenski filmovi uvijek na isti fazon: ili glupa komedija ili k'o fol neki opasni momci moraju srediti neke još opasnije face. Uglavnom većina filmova kao da su za momćiće od jedno 16-17 godina.kakavdanakneiskustvu wrote:ljudi jednostavno ne vole balkanske filmove,bar vecinu,sta ima tu cudno
- dragma
- Posts: 3761
- Joined: 19/02/2014 16:24
- Location: Ja nisam odavle
- Vozim: Pješe
#45996 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo ga još jedan sa istančanim ukusom za sedmu umjetnost
Sreća pa ne razumiješ engleski da bi sovke iz filmova hollywoodske produkcije zasmetale tvom osjetljivom uhu
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
#45997 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
omar little wrote:juzni vetar je kako mali djokica misli da treba izgledati pravljenje filma. s dve ruke da se krstim, evo s dve noge da se krstim. goli krindzeraj. izvjestaceno, bijedno, usiljeno, siromasno, impotentno, izlizano, klisejski. dijalozi nepostojeci, sklepana srednjoskolska improvizacija. kao i u senkama, katastrofalno off beat psovanje. bjelogrlic opet istog lika igra. jebote, dosta vise. i todorovic, vec 15 godina igra, na misicnu memoriju i rutinu, varijaciju na temu istog lika. onaj mali glavni baja, kao, faker i faca, pola stupnja razlike u glumackoj kvaliteti od drveta kostica. uzas. nema teoretske sanse da ono igra igdje na daskama.
film za instagram vrijeme; izbrendirano, ulickano, sa sve auto tune saundtrakom, a zapravo suplje i prazno bez vrijednosti i smisla.
tuzno je da je onaj ofucani krindz dranja i psovanja od uloge zatvorio onakvu karijeru i onakvu plejadu odglumljenih likova, bas tuzno.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#45998 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
postoje kinematografije i mimo holivudske i balkanske,a cak i u toj holivudskoj ima ,gle cuda ,filmova u kojima nema psovki,kao i u vakoj kinematografiji
- dragma
- Posts: 3761
- Joined: 19/02/2014 16:24
- Location: Ja nisam odavle
- Vozim: Pješe
#45999 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Halo intelektualac, postoje milioni ljudi sa različitim ukusima što se filmskih žanrova i produkcije tiče i izlišno je trpati ih u ovaj ili onaj koš.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#46000 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ja ih ni ne trpam,i ne kaze se sovke,nego psovke



