sve su to nelegalni kino snimcibanjaluka078 wrote:Užas. Kvalitet tog snimka je još gori od ovog što sam ja danas skinula. Glavobolja i mučnina zagarantovani.
za nestrpljive
čekaj da izađe blu-ray
Moderator: _BataZiv_0809
sve su to nelegalni kino snimcibanjaluka078 wrote:Užas. Kvalitet tog snimka je još gori od ovog što sam ja danas skinula. Glavobolja i mučnina zagarantovani.
A man can live a good life, be honorable, give to charity, but in the end, the number of people who come to his funeral is generally dependent on the weather.





ja koliko vidim da ovo nije YIFY( kako si ti reko da postoji na datoj stranici snimak u 1080p rezoluciji ) a koliko vidim da je kvalitet snimka sranje (blago receno) zato ne baljezgaj bezestrongmen wrote:ej
šta je ovo onda
http://www4.fmovies.sc/watch/first-man-2018-online.html
nadam se da ovaj link za online gledanje nije protivan pravilima foruma
ako jeste nek urednici brišu
@dileja! Sve sam ti rek'o sa ovim nickom, ne iznenadjuj se njegovim provalama.beni-bu-man wrote:ja koliko vidim da ovo nije YIFY( kako si ti reko da postoji na datoj stranici snimak u 1080p rezoluciji ) a koliko vidim da je kvalitet snimka sranje (blago receno) zato ne baljezgaj bezestrongmen wrote:ej
šta je ovo onda
http://www4.fmovies.sc/watch/first-man-2018-online.html
nadam se da ovaj link za online gledanje nije protivan pravilima foruma
ako jeste nek urednici brišu
lik ocito ima psihickih problemairac300 wrote:@dileja! Sve sam ti rek'o sa ovim nickom, ne iznenadjuj se njegovim provalama.beni-bu-man wrote:ja koliko vidim da ovo nije YIFY( kako si ti reko da postoji na datoj stranici snimak u 1080p rezoluciji ) a koliko vidim da je kvalitet snimka sranje (blago receno) zato ne baljezgaj bezestrongmen wrote:ej
šta je ovo onda
http://www4.fmovies.sc/watch/first-man-2018-online.html
nadam se da ovaj link za online gledanje nije protivan pravilima foruma
ako jeste nek urednici brišu
ima na YIFY samo ti ne dam link !!beni-bu-man wrote:ja koliko vidim da ovo nije YIFY( kako si ti reko da postoji na datoj stranici snimak u 1080p rezoluciji ) a koliko vidim da je kvalitet snimka sranje (blago receno) zato ne baljezgaj bezestrongmen wrote:ej
šta je ovo onda
http://www4.fmovies.sc/watch/first-man-2018-online.html
nadam se da ovaj link za online gledanje nije protivan pravilima foruma
ako jeste nek urednici brišu
Jeste, Kidnap. Bude uskoro i na TV-u.last mohicans wrote:Odličan danski.
https://m.imdb.com/title/tt6742252/?ref=m_nv_sr_2
Ima sa Holly Berry sličan, samo mu je kraj bezveze i ovaj gore je puno bolji.
Jesi pogledao ovaj najnoviji Phantom Tread...opet nominacija za Oskarakakavdanakneiskustvu wrote:valjda nije stvarno otisao u penziju
Ma i kinu glava zaboli od filmastrongmen wrote:sve su to nelegalni kino snimcibanjaluka078 wrote:Užas. Kvalitet tog snimka je još gori od ovog što sam ja danas skinula. Glavobolja i mučnina zagarantovani.
za nestrpljive
čekaj da izađe blu-ray
jel bar donekle sličan Apolu 13Dosadno mii wrote:Ma i kinu glava zaboli od filmastrongmen wrote:sve su to nelegalni kino snimcibanjaluka078 wrote:Užas. Kvalitet tog snimka je još gori od ovog što sam ja danas skinula. Glavobolja i mučnina zagarantovani.
za nestrpljive
čekaj da izađe blu-ray
Grozan je
- Well, put on some music you like. Okay?
- No, I fucking hate music.
- You hate music?
- Yeah.
- All music?
- Yes. The only thing queerer than music are the people who like it.
- All music is gay now? What about heavy metal?
- That's probably the faggiest of all the fag music out there.

_BataZiv_0809 wrote:Jesi pogledao ovaj najnoviji Phantom Tread...opet nominacija za Oskarakakavdanakneiskustvu wrote:valjda nije stvarno otisao u penziju
jesi pacenik boze dragi, boli li ?strongmen wrote:ima na YIFY samo ti ne dam link !!beni-bu-man wrote:ja koliko vidim da ovo nije YIFY( kako si ti reko da postoji na datoj stranici snimak u 1080p rezoluciji ) a koliko vidim da je kvalitet snimka sranje (blago receno) zato ne baljezgaj bezestrongmen wrote:ej
šta je ovo onda
http://www4.fmovies.sc/watch/first-man-2018-online.html
nadam se da ovaj link za online gledanje nije protivan pravilima foruma
ako jeste nek urednici brišu
džaba si tražio i na PP
baš zato što sam znao da si takav
lik je fenomen sam sa sobom kontradiktoranskafiskafsnjak wrote:Dileja rastura na svim temama
Sta ces... nije bolest sve sto boli