Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4576 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4577 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Sarajevo_Grad wrote:Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
New Yorker/Springfield
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4578 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

SilvioM wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
New Yorker/Springfield
Ne pitaj za cijene :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4579 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Što? Žiža?

@SilvioM , hvala.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4580 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ? :roll: :)
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4581 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

Mr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ? :roll: :)
Mala pivnica Sarajevo. Budu fini tamburaši, hrana je predobra, a cijene OK :)
Rezervacije su na SMS broj 062 318 624, a web stranica je www.pivnica-sarajevo.ba :)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4582 Re: Gdje u Sa......

Post by JThomas »

sine ja predlažem libertas ili tavolu, sigurno neće biti razočarani :kiss:
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4583 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

JThomas wrote:sine ja predlažem libertas ili tavolu, sigurno neće biti razočarani :kiss:
Uuu, gdje je to? Neš se ne mogu sjetiti da sam tu bila,a moglo bi se :D
Kakva raja, kakva hrana, kakvi konobari?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4584 Re: Gdje u Sa......

Post by JThomas »

na logavinoj odnosno na titovoj kod stefanela, nek' mali iskešira za ćaću :D

što je pažljiv ljubim ga još jednom :kiss:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4585 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

radije poguraj me malo :roll: :lol:

hvala mp3 :D



još neko? :zoka:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4586 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

Kibe, meso i tamburasi (ne znam imaju li rakije)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4587 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

imam rakije i kod kuće :lol:

hvala :D


ps. čekam još da neko napiše 4 sobe gospođe.. i to je to :D :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4588 Re: Gdje u Sa......

Post by JThomas »

e pa baška je za akšamluk a baška za godišnjicu braka...
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4589 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

ja glasam za pivnicu :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4590 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

25g je baš akšamluk :) :thumbup:

jos uz ovako fino celjade
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4591 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

ah :D

VV čudo :roll: :lol:
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4592 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

Mene 4 sobe Safije nisu dojmile. Konobari su OK, ambijent je super, ali hrana mi je bila skroz loša, ostali smo gladni. I skupo nas je izašlo. Isto takvo i Dveri, iako je prelijepo mjesto, nije nešto hrana bila.
Plus što mrzim kad naručiš jelo, donesu ti kruh, ne takneš ga, a posebno ti naplate. Nije do 3 KM već do tog da je ciganski u finom restoranu da ti posebno kruh naplaćuju (Dveri), a ni ne pitaju te hoćeš li ga.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#4593 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

Mr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ? :roll: :)
ima striptiz klub na ilidži :D
ljudima treba malo zabave i provoda, da se sjete mladih dana :roll:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4594 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

NenjiA wrote:
Mr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ? :roll: :)
ima striptiz klub na ilidži :D
ljudima treba malo zabave i provoda, da se sjete mladih dana :roll:
aha, pa da poslije sedmicama slušam samo o tome, a a :D
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4595 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:17, edited 1 time in total.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#4596 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

ja mislim da je moja ideja najbolja... :roll:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4597 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

there there :D

@mp3, pa šta fali :lol:
User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#4598 Re: Gdje u Sa......

Post by Altsa »

Kemal Malovčić wrote:kupite nove gramofone, može se naći do 300 km dobrih
pa novi i hocu samo gdje kupiti :D a ploca imam svojih pa mi ne treba za kupiti...a koliko znam ploce jedino jos mozes kupiti na buvljaku, a u kakvom su stanju pitanje je veliko
MajcinaDusica
Posts: 245
Joined: 09/07/2010 19:35

#4599 Re: Gdje u Sa......

Post by MajcinaDusica »

Za iste pare im možeš uplatiti neki spa dan za dvoje. Obilna večera u njihovim godinama (pogotovo u gužvi i galami) može samo da im škodi.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4600 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

šta će škoditi ljudima u četrdesetim, više ih handre na poslu :-? :lol:

nebitno, mislim da je Pivnica pristojna i za njih i moj džep :D

hvala ostalim, pogotovo @NenjiA i njegovom prijedlogu :D :D :run:
Post Reply