Gdje u Sa......
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4576 Re: Gdje u Sa......
Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#4577 Re: Gdje u Sa......
New Yorker/SpringfieldSarajevo_Grad wrote:Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4578 Re: Gdje u Sa......
Ne pitaj za cijeneSilvioM wrote:New Yorker/SpringfieldSarajevo_Grad wrote:Đe se imaju kupiti muške bokserice sa likovima iz crtića i tako tim?
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4579 Re: Gdje u Sa......
Što? Žiža?
@SilvioM , hvala.
@SilvioM , hvala.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4580 Re: Gdje u Sa......
ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ?

-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
#4581 Re: Gdje u Sa......
Mala pivnica Sarajevo. Budu fini tamburaši, hrana je predobra, a cijene OKMr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ?![]()
Rezervacije su na SMS broj 062 318 624, a web stranica je www.pivnica-sarajevo.ba
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4582 Re: Gdje u Sa......
sine ja predlažem libertas ili tavolu, sigurno neće biti razočarani 
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
#4583 Re: Gdje u Sa......
Uuu, gdje je to? Neš se ne mogu sjetiti da sam tu bila,a moglo bi seJThomas wrote:sine ja predlažem libertas ili tavolu, sigurno neće biti razočarani
Kakva raja, kakva hrana, kakvi konobari?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4584 Re: Gdje u Sa......
na logavinoj odnosno na titovoj kod stefanela, nek' mali iskešira za ćaću 
što je pažljiv ljubim ga još jednom
što je pažljiv ljubim ga još jednom
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4585 Re: Gdje u Sa......
radije poguraj me malo

hvala mp3
još neko?
hvala mp3
još neko?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4586 Re: Gdje u Sa......
Kibe, meso i tamburasi (ne znam imaju li rakije)
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4587 Re: Gdje u Sa......
imam rakije i kod kuće
hvala
ps. čekam još da neko napiše 4 sobe gospođe.. i to je to

hvala
ps. čekam još da neko napiše 4 sobe gospođe.. i to je to
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4588 Re: Gdje u Sa......
e pa baška je za akšamluk a baška za godišnjicu braka...
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4589 Re: Gdje u Sa......
ja glasam za pivnicu 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4590 Re: Gdje u Sa......
25g je baš akšamluk
jos uz ovako fino celjade
jos uz ovako fino celjade
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
#4592 Re: Gdje u Sa......
Mene 4 sobe Safije nisu dojmile. Konobari su OK, ambijent je super, ali hrana mi je bila skroz loša, ostali smo gladni. I skupo nas je izašlo. Isto takvo i Dveri, iako je prelijepo mjesto, nije nešto hrana bila.
Plus što mrzim kad naručiš jelo, donesu ti kruh, ne takneš ga, a posebno ti naplate. Nije do 3 KM već do tog da je ciganski u finom restoranu da ti posebno kruh naplaćuju (Dveri), a ni ne pitaju te hoćeš li ga.
Plus što mrzim kad naručiš jelo, donesu ti kruh, ne takneš ga, a posebno ti naplate. Nije do 3 KM već do tog da je ciganski u finom restoranu da ti posebno kruh naplaćuju (Dveri), a ni ne pitaju te hoćeš li ga.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#4593 Re: Gdje u Sa......
ima striptiz klub na ilidžiMr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ?![]()
ljudima treba malo zabave i provoda, da se sjete mladih dana
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4594 Re: Gdje u Sa......
aha, pa da poslije sedmicama slušam samo o tome, a aNenjiA wrote:ima striptiz klub na ilidžiMr. Brightside wrote:ima li neko ideju gdje da rezervišem večeru za roditelje, slave 25 godina braka uskoro.. ?![]()
![]()
ljudima treba malo zabave i provoda, da se sjete mladih dana
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#4596 Re: Gdje u Sa......
ja mislim da je moja ideja najbolja... 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4597 Re: Gdje u Sa......
there there
@mp3, pa šta fali
@mp3, pa šta fali
- Altsa
- Posts: 9265
- Joined: 19/03/2004 18:31
#4598 Re: Gdje u Sa......
pa novi i hocu samo gdje kupitiKemal Malovčić wrote:kupite nove gramofone, može se naći do 300 km dobrih
-
MajcinaDusica
- Posts: 245
- Joined: 09/07/2010 19:35
#4599 Re: Gdje u Sa......
Za iste pare im možeš uplatiti neki spa dan za dvoje. Obilna večera u njihovim godinama (pogotovo u gužvi i galami) može samo da im škodi.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#4600 Re: Gdje u Sa......
šta će škoditi ljudima u četrdesetim, više ih handre na poslu

nebitno, mislim da je Pivnica pristojna i za njih i moj džep
hvala ostalim, pogotovo @NenjiA i njegovom prijedlogu

nebitno, mislim da je Pivnica pristojna i za njih i moj džep
hvala ostalim, pogotovo @NenjiA i njegovom prijedlogu
