Poceli su u DM-u zakljucavati skuplje parfeme, ali jeftiniji su i dalje na raspolaganju, a neki ljudi ne biraju
Sarajevo shopping
Moderator: anex
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4576 Re: Sarajevo shoping
Jednom sam se slucajno zadesila u isto vrijeme s mojom poznanicom u DM-u, i vidim stavlja parfem i pitam je sta radi, kontam hoce da kupi, kaze svaki dan svrati u DM samo da se "namirise" i izadje
Poceli su u DM-u zakljucavati skuplje parfeme, ali jeftiniji su i dalje na raspolaganju, a neki ljudi ne biraju
Poceli su u DM-u zakljucavati skuplje parfeme, ali jeftiniji su i dalje na raspolaganju, a neki ljudi ne biraju
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4577 Re: Sarajevo shoping
Danas sam bila u Waikikiju i odlično je sniženje džempera, košulja i majica. Inače nisam neki fan Waikikija jer im kvalitet nije čemu ali ovo sniženje je stvarno odlično i ima nekih stvari koje vrijedi pogledati. Pa eto, čisto da znate. 
- leki hz
- Posts: 767
- Joined: 09/09/2011 21:08
#4578 Re: Sarajevo shoping
Hvala na informacijiAfanasi_94 wrote:Danas sam bila u Waikikiju i odlično je sniženje džempera, košulja i majica. Inače nisam neki fan Waikikija jer im kvalitet nije čemu ali ovo sniženje je stvarno odlično i ima nekih stvari koje vrijedi pogledati. Pa eto, čisto da znate.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4579 Re: Sarajevo shoping
Je li to snizenje od danas? Ja jucer bio i nisam nista primijetio...Afanasi_94 wrote:Danas sam bila u Waikikiju i odlično je sniženje džempera, košulja i majica. Inače nisam neki fan Waikikija jer im kvalitet nije čemu ali ovo sniženje je stvarno odlično i ima nekih stvari koje vrijedi pogledati. Pa eto, čisto da znate.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4580 Re: Sarajevo shoping
To ne bih znala. Moguće da je od danas jer je bila luda kuća na kasi.P308 wrote:Je li to snizenje od danas? Ja jucer bio i nisam nista primijetio...Afanasi_94 wrote:Danas sam bila u Waikikiju i odlično je sniženje džempera, košulja i majica. Inače nisam neki fan Waikikija jer im kvalitet nije čemu ali ovo sniženje je stvarno odlično i ima nekih stvari koje vrijedi pogledati. Pa eto, čisto da znate.
-
Ali-sa
- Posts: 785
- Joined: 22/06/2013 16:05
#4581 Re: Sarajevo shoping
Je li to snizenje od danas? Ja jucer bio i nisam nista primijetio...[/quote]
To ne bih znala. Moguće da je od danas jer je bila luda kuća na kasi.
[/quote]
Sniženje traje već više od sedmicu tako nekako, pogledajte i obuću ima finih stvari, a sad su baš jeftine.
To ne bih znala. Moguće da je od danas jer je bila luda kuća na kasi.
Sniženje traje već više od sedmicu tako nekako, pogledajte i obuću ima finih stvari, a sad su baš jeftine.
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4582 Re: Sarajevo shoping
Trebam musku jaknu pa ako je neko upratio negdje, molio bih da javi.Pristojan kvalitet i pristojna cijena naravno
Hvalaa
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4583 Re: Sarajevo shoping
Intersport ti je najbolji za to.Adi_vp wrote:Trebam musku jaknu pa ako je neko upratio negdje, molio bih da javi.Pristojan kvalitet i pristojna cijena naravnoHvalaa
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4584 Re: Sarajevo shoping
Kupih mm dvije jakne, jednu za jesen drugu za zimu sa guščijim perjem, obje Esprit u Azelu. Kvalitet vrhunski. Cijena 59, odnosno 79 KMAdi_vp wrote:Trebam musku jaknu pa ako je neko upratio negdje, molio bih da javi.Pristojan kvalitet i pristojna cijena naravnoHvalaa
Sent from my iPad using Tapatalk
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4585 Re: Sarajevo shoping
E hvala, zaredam od Ilidje pa put grada...JanuaryJones wrote: Kupih mm dvije jakne, jednu za jesen drugu za zimu sa guščijim perjem, obje Esprit u Azelu. Kvalitet vrhunski. Cijena 59, odnosno 79 KMObidji par Azela u gradu, ne odustaj u prvom
Sent from my iPad using Tapatalk
Nadjoh u New Yorkeru jaknu za jesen isto 59 KM
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4586 Re: Sarajevo shoping
Hvala, ovo ti nikada necu zaboravitiAfanasi_94 wrote:Intersport ti je najbolji za to.Adi_vp wrote:Trebam musku jaknu pa ako je neko upratio negdje, molio bih da javi.Pristojan kvalitet i pristojna cijena naravnoHvalaa
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4587 Re: Sarajevo shoping
Adi_vp wrote:Hvala, ovo ti nikada necu zaboravitiAfanasi_94 wrote:Intersport ti je najbolji za to.Adi_vp wrote:Trebam musku jaknu pa ako je neko upratio negdje, molio bih da javi.Pristojan kvalitet i pristojna cijena naravnoHvalaa
- Take-Two
- Posts: 44
- Joined: 29/11/2012 21:35
#4588 Re: Sarajevo shoping
Gdje ima ovako nesto uzet


- zonna
- Posts: 636
- Joined: 07/12/2010 20:13
- Location: neptun
#4589 Re: Sarajevo shoping
pogledaj u njujorkeru. prosle godine ja tamo tamo nasla takav tamno plavi.Take-Two wrote:Gdje ima ovako nesto uzet![]()
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#4590 Re: Sarajevo shoping
Sorry ako je neko vec pitao, nisam gledala ranije postove. Zna li iko gdje u Sarajevu bi se mogle kupiti (kvalitetne) zatvorene crne cipele (na pertlu), da su ravne? Trazim skoro 3 godine 
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#4591 Re: Sarajevo shoping
ima li springfield u hrasnom u robotu?
-
zodi36
- Posts: 391
- Joined: 21/08/2012 12:48
#4592 Re: Sarajevo shoping
gdje ima u sarajevu dobrih zimskih jakni,lacosta,tommy,ralf do 500 km,da imaju krznenu kapuljacu a da se moze pogledati na netu prvo da neidem dzaba po radnjama.hvala
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#4593 Re: Sarajevo shoping
Take-Two wrote:Gdje ima ovako nesto uzet![]()
imades u newyorkeru al ziv bio nemojh i ti tamo kupovati vasiclo sarajevo u istom prsluku hoda
btw imas u azelu espritove prsluke dosta jeftiniji nego u newyorkeru
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4594 Re: Sarajevo shoping
opa22 wrote:Take-Two wrote:Gdje ima ovako nesto uzet![]()
imades u newyorkeru al ziv bio nemojh i ti tamo kupovati vasiclo sarajevo u istom prsluku hoda![]()
btw imas u azelu espritove prsluke dosta jeftiniji nego u newyorkeru
Vidio ja veceras u OVS-u na Pofalicima par ovakvih.
- leki hz
- Posts: 767
- Joined: 09/09/2011 21:08
#4595 Re: Sarajevo shoping
Jesi li ikad gledala u Targi, pošto oni uvijek imaju neke ravne na pertle. Svake godine dođe par modela u raznim bojama.no_sikiriki wrote:Sorry ako je neko vec pitao, nisam gledala ranije postove. Zna li iko gdje u Sarajevu bi se mogle kupiti (kvalitetne) zatvorene crne cipele (na pertlu), da su ravne? Trazim skoro 3 godine
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#4596 Re: Sarajevo shoping
Nisam, pogledacu, hvala za info 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4597 Re: Sarajevo shoping
Radnja sa cipelama u nizu gdje je Primus Balkan i Azel France, izmedju Pofalića i Socijalnog (taman na pola). Imaju ravne, zatvorene, klasične cipeleno_sikiriki wrote:Nisam, pogledacu, hvala za info
Sent from my iPad using Tapatalk
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#4598 Re: Sarajevo shoping
Znam gdje mislis, super, pogledacu obavezno, hvala 
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#4599 Re: Sarajevo shoping
Gdje u Sarajevu mogu pronaci bijele helanke ???
Ako ko zna
Ako ko zna
- Faruk
- Posts: 889
- Joined: 03/04/2004 15:57
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga
#4600 Re: Sarajevo shoping
muške ili?amiliana wrote:Gdje u Sarajevu mogu pronaci bijele helanke ???
