Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4576 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Vratite nam Leđe-u, inace Plenum :-D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4577 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

House wrote:
Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.

Legea TOP

Adidas FLOP
:thumbup: :thumbup:

:bih: :bih: :bih:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4578 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

House wrote:
denimb wrote:
Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D

Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore :zid:

Čitaj komentare na indexu pa ćeš vidjeti kako komšije puca ljubomora

Ufff, neka hvala, kad odem na njihov bolesni forum nemam napredka po mjesec dana :D
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#4579 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by miki.ba »

Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Jes to kupio novi dres pa ti vatra. :-D
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#4580 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

miki.ba wrote:
Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Jes to kupio novi dres pa ti vatra. :-D
mozda je PiAr od F-shopa , il je mozda i vlosnik licno :D :D :D
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#4581 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by argyle »

evo novi dres Bosne....
Image

al one iz Kalesije :skoljka:


2014-03-13 19:05
Danas je u službenim prostorijama Fk Bosna od strane direktora kluba dr. Muhameda Osmanovića i sekretara Galiba Softića preuzeta nova sportska oprema. Donaciju je uručio Eldin Ibralić, sin nekadašnjeg fudbalera Bosne Mevludina Ibralića - Frejzera. Ova dva kalesijca nalaze se na radu u Francuskoj i dok je Frejzer trener mlađih kategorija FC SEL-SAINT PRIEST EN JEREZ, njegov sin je igrač istoimenog kluba. Donirana oprema se sastoji od dva kompleta žutih dresova i dva para golmanskih rukavica.
Dogovorena je dalja saradnja između ova dva kluba. Napomenimo da je i veliku ulogu u dobijanju ove opreme imao i nekadašnji igrač tadašnjeg Jedinstva i Bosne Salkan Malović - Beli.
Izvršni odbor Fk Bosna Kalesija zahvaljuje se FC SEL-SAINT PRIEST EN JEREZ i njegovom direktoru Kamel Djiridiju, kao i Frejzeru i njegovom sinu Eldinu.


Read more: http://www.fk-bosna-kalesija.com/news/f ... ku-opremu/
Last edited by argyle on 13/03/2014 19:37, edited 1 time in total.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4582 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Nuken »

Image

:D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4583 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Evo adidasa ko se ne sjeća
Image
Image
Braco i rahmetli Suad :bih: :bih:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4584 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

vidi im rukava...`98 ako se dobro sjecam
Last edited by Romanista 101% on 13/03/2014 19:50, edited 1 time in total.
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#4585 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

todd_smith wrote:
Kal El wrote:Ja bih vise volio da u BOSNI predstavljaju novi dres.. -.- a ne negdje u pm

Sent from my LT26i using Tapatalk
Trebali bi barem presicu kakvu uraditi, ionako ce se ovdje okupiti valjda, **bo ih st louis vise dabogda nista ne zaradili tamo, samo da prestanu vise pametovati i forsirati prijateljske :roll:
Upravo tako :thumbup:
Svi predstavljaju dresove u domovini,samo mi u dijaspori
Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
sinuhe
Posts: 12587
Joined: 03/06/2011 11:33

#4586 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Znaci osnovni model sad kad su kasno potpisali. Nesto kao bijeli dres Finske.
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#4587 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by eboladeluxe »

Kal El wrote:
todd_smith wrote:
Kal El wrote:Ja bih vise volio da u BOSNI predstavljaju novi dres.. -.- a ne negdje u pm

Sent from my LT26i using Tapatalk
Trebali bi barem presicu kakvu uraditi, ionako ce se ovdje okupiti valjda, **bo ih st louis vise dabogda nista ne zaradili tamo, samo da prestanu vise pametovati i forsirati prijateljske :roll:
Upravo tako :thumbup:
Svi predstavljaju dresove u domovini,samo mi u dijaspori
Sent from my LT26i using Tapatalk
Nije tacno- evo samo tri primjera iz ove godine:
1. Argentina predstavila svoj novi SP dress protiv BiH u StLouis-u.
2. Amerikanci (USA) nosili prvi put svoj SP dress protiv Ukraine (na Kipru)
3. Nigerija nosila svoj novi SP dress protive Meksika u Atlanti (Mexiko je nosio svoj novi "crveni" SP dres po prvi put takodje u Atlanti)
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#4588 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Referent za ONO i DSZ »

Jel Mido ovo aminovo :?:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4589 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

eboladeluxe wrote: Nije tacno- evo samo tri primjera iz ove godine:
1. Argentina predstavila svoj novi SP dress protiv BiH u StLouis-u.
2. Amerikanci (USA) nosili prvi put svoj SP dress protiv Ukraine (na Kipru)
3. Nigerija nosila svoj novi SP dress protive Meksika u Atlanti (Mexiko je nosio svoj novi "crveni" SP dres po prvi put takodje u Atlanti)
E jesi 3 veoma izuzetna i kvalitetna Saveza naveo kao primjere... :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4590 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

miki.ba wrote:
Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Jes to kupio novi dres pa ti vatra. :-D
Bacio mi Midhat dres u INzbruku.. I mi sada imamo nove, pffffffff!!!!!
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4591 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

eboladeluxe wrote:
Nije tacno- evo samo tri primjera iz ove godine:
1. Argentina predstavila svoj novi SP dress protiv BiH u StLouis-u.
2. Amerikanci (USA) nosili prvi put svoj SP dress protiv Ukraine (na Kipru)
3. Nigerija nosila svoj novi SP dress protive Meksika u Atlanti (Mexiko je nosio svoj novi "crveni" SP dres po prvi put takodje u Atlanti)
Nisu ih predstavili tad vec zaigrali prvi put u njima.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4592 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Woole Triwunovich wrote:
miki.ba wrote:
Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Jes to kupio novi dres pa ti vatra. :-D
Bacio mi Midhat dres u INzbruku.. I mi sada imamo nove, pffffffff!!!!!
Je li potpisan? :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4593 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Nije, ali je znojem natopljen, ne perem ga.
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#4594 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by eboladeluxe »

todd_smith wrote:
eboladeluxe wrote: Nije tacno- evo samo tri primjera iz ove godine:
1. Argentina predstavila svoj novi SP dress protiv BiH u StLouis-u.
2. Amerikanci (USA) nosili prvi put svoj SP dress protiv Ukraine (na Kipru)
3. Nigerija nosila svoj novi SP dress protive Meksika u Atlanti (Mexiko je nosio svoj novi "crveni" SP dres po prvi put takodje u Atlanti)
E jesi 3 veoma izuzetna i kvalitetna Saveza naveo kao primjere... :roll:
Zao mi je sto Argentina ne zadovoljava tvoje uslove...
Evo jos par primjera: Brazil je svoja oba SP dresa predstavu u Juznoj Africi, a Italija je svoje nove dresove predstavila na gostovanju u Spaniji...
Ne bih imao nista protiv da nasa repka predstavi nove dresove u BiH, ali sa trenutnim terminima to nece biti moguce ovaj put.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4595 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Nista se ne brinite, naci ce oni vremena i iz daleke Amerike ce doci ovde da bi vama predstavili nove dresove pred nosom...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4596 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

kakve veze ima gdje ce ih predstaviti. meni je dovoljno da se pojavi u adidasovoj web prodavnici.taman da ga narucim skupa sa argentinskim. :razz: o jednom postanskom trosku. :lol:
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#4597 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by eboladeluxe »

Jazzy.ba wrote:
eboladeluxe wrote:
Nije tacno- evo samo tri primjera iz ove godine:
1. Argentina predstavila svoj novi SP dress protiv BiH u StLouis-u.
2. Amerikanci (USA) nosili prvi put svoj SP dress protiv Ukraine (na Kipru)
3. Nigerija nosila svoj novi SP dress protive Meksika u Atlanti (Mexiko je nosio svoj novi "crveni" SP dres po prvi put takodje u Atlanti)
Nisu ih predstavili tad vec zaigrali prvi put u njima.
Na to sam i mislio- pa normalno je da ce biti press konferencija u Sarajevu da se pokaze oprema za nase medije, nece biti u jebenoj Americi.
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#4598 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by eboladeluxe »

505sCrtom wrote:kakve veze ima gdje ce ih predstaviti. meni je dovoljno da se pojavi u adidasovoj web prodavnici.taman da ga narucim skupa sa argentinskim. :razz: o jednom postanskom trosku. :lol:
Ja sam vec poslao e-mail Adidasu kad ce biti na prodaji, i vidi odgovora....

Delivery has failed to these recipients or groups:
[email protected]
The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. Please try resending this message later, or contact the recipient directly
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4599 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Trening kamp, dres reprezentacije BiH....a da se sada preselimo na temu stadion reprezentacije? :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4600 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

znaci tema moze pod kljuc :D
Post Reply