Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4576 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by seoBIH »

Uhh, zeznuh se ja :D The fail prva sezona je gotova :) Tako da...to ti je sljedeca serija :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4577 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

PoI
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4578 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by insomnia78 »

Za vikend pocinjem sa Sopranosima od pocetka, kao omaz ovom gospodinu
Image
Pocivaj u miru legendo
s' moje sokoćalo
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#4579 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Sanchez22 wrote:Moze preporuka za neku akcionu seriju,dosta mi je ovih blesavih(The walking dead,TVD,Teen wolf).
Dobre su to serije,samo malo promjene nece stetiti :-D
probaj sa Banshee. mada, i ona je malko blesava...
ExtremeB
Posts: 82
Joined: 03/09/2012 21:02

#4580 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ExtremeB »

.
Last edited by ExtremeB on 10/08/2013 11:49, edited 1 time in total.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4581 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

Not My Idea wrote:Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.
podsjeti me na, onomad kad je spajdermen svratio u sheher pa se prvo popeo na bosmal i ... :D



Not My Idea wrote: jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem. :mrgreen:

koja je svrha sve ove tehnologije i interneta, ako coek ne moze na moment sjes' i smirit jedno 3 sezone na ex :D , mislim chemu sve to onda :oops: :D

p.s. dajem chast :D da si i u skoli chekala da se gradivo nagomila :D
ExtremeB
Posts: 82
Joined: 03/09/2012 21:02

#4582 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ExtremeB »

.
Last edited by ExtremeB on 10/08/2013 11:49, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4583 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

Not My Idea wrote:Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.

i citam temu i svedem izbor na:

Orphan black
Person of interest
(i mozda) klix

i ne znam koju cu.


A planiram poceti i Scandal i Rectify i The fall dok se nakupi epizoda, jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem. :mrgreen:
dobra je. na pocetku dosta jako privuce. kasnije malo postane dosadna ali je svejedno dobar izbor dok cekas nastavak ostalih serija
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#4584 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

breaking bad,pogledao tri epizode,neloše
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4585 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Zatamnjena stakla »

Brkooo wrote:Image


Serija spada u zanr komedija, al po meni je vise drama :D

Uglavnom originalna prica, duhovita na svoj nacin, ima sjeb. situacija...ma preporuka!!!!


PS: Kratka fabula: glavni glumac u prvoj ep se pokusa ubitI sa predoziranjem, u tome nije uspio pa ima NUS efekte - od tada umjesto komsinicinog psa vidi covjeka sa kojim komunicira, dok ostali vide i dalje samo psa !! :thumbup:
I ja vidim samo kera :lol:
Zajeb se ba, al' dobra serija. Mjera.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4587 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.imdb.com/title/tt0094510/


ima li gdje ove serije na netu?

http://www.btvguide.com/Midnight-Caller/episodes
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#4588 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by baxul »

Sinoć sam počeo gledat' The Newsroom. Za sad sam zadovoljan. Izašla je jedna sezona a "naručena" je i druga.

Image

IMDb Link

neodoljivo me prva epizoda podsjetila na otkazani i nikad prežaljeni ( :( ) Studio 60 on the Sunset Strip, kojeg je također režirao Aaron Sorkin. Preporučujem za sve fanove West Winga, House of cards i serija sa tematikom contemporary Amer'ka.

Dvije brzinske preporuke za komedije.

The Middle:
Image
moja ocjena 8/10

Go On
Image
moja ocjena 7/10
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4589 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Zapoceo sa Big bang theory,vecinom gledam sci-fi ali moze se malo i promijeniti,dobra serija :)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4590 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Ne mogu nigdje naci ovu seriju, pa me zanima je li neko od vas skidao i pod kojim imenom ste je nasli.
Zove se valjda Trinaesti apostol, na engleski su preveli na Fox-u The Chosen, ali je ne mogu naci nigdje
Image
User avatar
Point.
Posts: 33479
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4591 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Pocela treca sezona Falling Skies..........Obecava. :thumbup:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4592 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

veceras zadnja epizoda 6. sezone Mad Mena (sedma ce biti i posljednja)

ko je gledao zadnje dvije epizode, mogao je zapaziti interesantan detalj... Moshe Dayan, hm... jesu majstori da suptilno plasiraju ovakve stvari

Image 11. ep

Image 12. ep
User avatar
mobile9
Posts: 538
Joined: 24/06/2013 01:32
Location: Od mora do Save Od Drine do Une

#4593 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mobile9 »

ma the walking dead :lol:
User avatar
Reisova
Posts: 1018
Joined: 15/08/2011 16:28

#4594 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Reisova »

sorry ako je vec neko naveo ali Bordžije !!!!!!!!!!!!
naravno ko voli istorijse serije......fakat odlicna
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#4595 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jastuk1 »

Evo počela je ova Under the dome. Prva epizoda obećava. Naročito nama kojima je u kinematografiji primarna scenografija, atmosfera i gluma, a zaplet i priča nisu.

Image
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4596 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Saian wrote:
Not My Idea wrote: jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem. :mrgreen:

koja je svrha sve ove tehnologije i interneta, ako coek ne moze na moment sjes' i smirit jedno 3 sezone na ex :D , mislim chemu sve to onda :oops: :D

p.s. dajem chast :D da si i u skoli chekala da se gradivo nagomila :D
sta da ti kazem, vidi me

Image

:mrgreen:



inace, pregledala sam prvu epizodu Person of interest i nije me privukla na prvu.
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#4597 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Da li mi neko može poslati na private neki dobar link za seriju Lie to me (Naravno sa prevodom :D )

Hvala.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4598 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

chakany wrote:Da li mi neko može poslati na private neki dobar link za seriju Lie to me (Naravno sa prevodom :D )

Hvala.

imash pp :oops:
User avatar
vee-jay
Posts: 9851
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4599 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

The Boss

pregledao prvu sezonu u cugu

Image

pravo dobra :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33479
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4600 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Vidju Fraisera.....Moram ovo pogledati. :)
Post Reply