Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#4576 Re: Gledate seriju - preporucite je
Uhh, zeznuh se ja
The fail prva sezona je gotova
Tako da...to ti je sljedeca serija 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4578 Re: Gledate seriju - preporucite je
Za vikend pocinjem sa Sopranosima od pocetka, kao omaz ovom gospodinu

Pocivaj u miru legendo
s' moje sokoćalo

Pocivaj u miru legendo
s' moje sokoćalo
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#4579 Re: Gledate seriju - preporucite je
probaj sa Banshee. mada, i ona je malko blesava...Sanchez22 wrote:Moze preporuka za neku akcionu seriju,dosta mi je ovih blesavih(The walking dead,TVD,Teen wolf).
Dobre su to serije,samo malo promjene nece stetiti
-
ExtremeB
- Posts: 82
- Joined: 03/09/2012 21:02
#4580 Re: Gledate seriju - preporucite je
.
Last edited by ExtremeB on 10/08/2013 11:49, edited 1 time in total.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4581 Re: Gledate seriju - preporucite je
podsjeti me na, onomad kad je spajdermen svratio u sheher pa se prvo popeo na bosmal i ...Not My Idea wrote:Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.
Not My Idea wrote: jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem.
koja je svrha sve ove tehnologije i interneta, ako coek ne moze na moment sjes' i smirit jedno 3 sezone na ex
p.s. dajem chast
-
ExtremeB
- Posts: 82
- Joined: 03/09/2012 21:02
#4582 Re: Gledate seriju - preporucite je
.
Last edited by ExtremeB on 10/08/2013 11:49, edited 1 time in total.
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4583 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobra je. na pocetku dosta jako privuce. kasnije malo postane dosadna ali je svejedno dobar izbor dok cekas nastavak ostalih serijaNot My Idea wrote:Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.
i citam temu i svedem izbor na:
Orphan black
Person of interest
(i mozda) klix
i ne znam koju cu.
A planiram poceti i Scandal i Rectify i The fall dok se nakupi epizoda, jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4584 Re: Gledate seriju - preporucite je
breaking bad,pogledao tri epizode,neloše
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4585 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja vidim samo keraBrkooo wrote:
Serija spada u zanr komedija, al po meni je vise drama![]()
Uglavnom originalna prica, duhovita na svoj nacin, ima sjeb. situacija...ma preporuka!!!!
PS: Kratka fabula: glavni glumac u prvoj ep se pokusa ubitI sa predoziranjem, u tome nije uspio pa ima NUS efekte - od tada umjesto komsinicinog psa vidi covjeka sa kojim komunicira, dok ostali vide i dalje samo psa !!
Zajeb se ba, al' dobra serija. Mjera.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#4588 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sinoć sam počeo gledat' The Newsroom. Za sad sam zadovoljan. Izašla je jedna sezona a "naručena" je i druga.

IMDb Link
neodoljivo me prva epizoda podsjetila na otkazani i nikad prežaljeni (
) Studio 60 on the Sunset Strip, kojeg je također režirao Aaron Sorkin. Preporučujem za sve fanove West Winga, House of cards i serija sa tematikom contemporary Amer'ka.
Dvije brzinske preporuke za komedije.
The Middle:

moja ocjena 8/10
Go On

moja ocjena 7/10

IMDb Link
neodoljivo me prva epizoda podsjetila na otkazani i nikad prežaljeni (
Dvije brzinske preporuke za komedije.
The Middle:

moja ocjena 8/10
Go On

moja ocjena 7/10
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4589 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zapoceo sa Big bang theory,vecinom gledam sci-fi ali moze se malo i promijeniti,dobra serija 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4590 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne mogu nigdje naci ovu seriju, pa me zanima je li neko od vas skidao i pod kojim imenom ste je nasli.
Zove se valjda Trinaesti apostol, na engleski su preveli na Fox-u The Chosen, ali je ne mogu naci nigdje

Zove se valjda Trinaesti apostol, na engleski su preveli na Fox-u The Chosen, ali je ne mogu naci nigdje
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4591 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pocela treca sezona Falling Skies..........Obecava. 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4592 Re: Gledate seriju - preporucite je
veceras zadnja epizoda 6. sezone Mad Mena (sedma ce biti i posljednja)
ko je gledao zadnje dvije epizode, mogao je zapaziti interesantan detalj... Moshe Dayan, hm... jesu majstori da suptilno plasiraju ovakve stvari
11. ep
12. ep
ko je gledao zadnje dvije epizode, mogao je zapaziti interesantan detalj... Moshe Dayan, hm... jesu majstori da suptilno plasiraju ovakve stvari
11. ep
12. ep- mobile9
- Posts: 538
- Joined: 24/06/2013 01:32
- Location: Od mora do Save Od Drine do Une
#4593 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma the walking dead 
- Reisova
- Posts: 1018
- Joined: 15/08/2011 16:28
#4594 Re: Gledate seriju - preporucite je
sorry ako je vec neko naveo ali Bordžije !!!!!!!!!!!!
naravno ko voli istorijse serije......fakat odlicna
naravno ko voli istorijse serije......fakat odlicna
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#4595 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo počela je ova Under the dome. Prva epizoda obećava. Naročito nama kojima je u kinematografiji primarna scenografija, atmosfera i gluma, a zaplet i priča nisu.

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4596 Re: Gledate seriju - preporucite je
sta da ti kazem, vidi meSaian wrote:Not My Idea wrote: jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem.
koja je svrha sve ove tehnologije i interneta, ako coek ne moze na moment sjes' i smirit jedno 3 sezone na ex, mislim chemu sve to onda
![]()
![]()
p.s. dajem chastda si i u skoli chekala da se gradivo nagomila

inace, pregledala sam prvu epizodu Person of interest i nije me privukla na prvu.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#4597 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da li mi neko može poslati na private neki dobar link za seriju Lie to me (Naravno sa prevodom
)
Hvala.
Hvala.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4598 Re: Gledate seriju - preporucite je
chakany wrote:Da li mi neko može poslati na private neki dobar link za seriju Lie to me (Naravno sa prevodom)
Hvala.
imash pp
- vee-jay
- Posts: 9851
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4599 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Boss
pregledao prvu sezonu u cugu

pravo dobra
pregledao prvu sezonu u cugu

pravo dobra
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4600 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vidju Fraisera.....Moram ovo pogledati. 

