SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

treba ali neće.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#4577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Nece zato sto su debili i zatvaraju oci pred tuđim problemom,kontaju meni se to nece desit a ne znaju da su oni mozda sljedeci.
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Vjerovatno sam medju rijetkima, no krecem se u sredini gdje su svi uznemireni slucajem Dzenan Memic, odnosno farsom oko istog.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#4579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by golfiista »

.
Last edited by golfiista on 19/08/2016 09:26, edited 1 time in total.
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#4581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

Jadni ljudi,vidi auta po 4-5 hiljada ljudi digli kredite da imaju, majke mi moje tačno organizovati građanske straže s kalašima i čim ga čovjek vidi okvir mu istresti mater im je.bem!!!!
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

Majku jeblo
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#4583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

Dok SFF traje, niže od Muzeja se mogu i kanibali pojaviti, neće se niko ni počešati.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

Dr. Kuca wrote:Majku jeblo
Vjerovatno je ovaj Seat zapaljen, ostali najebali slucajno
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

što kažu raja, grad gori dok je SFF...
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#4586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

Ma i kad nije SFF brate pali kako ko stigne, krade kako ko stigne, puca se, tuče se, otima, niko ništa...
Uhvate ponekad nekog i puste ga... I kaže što će ti oružje, ma treba vjeruj mi...
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

zar je mup toliko nesposoban da ne znaju uhapsiti ove što pale auta pa makar jednog da nađu
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zac/235536

Imao čovjek srčani udar u vožnji, onesvjestio se prešao preko ostrva u kružnom toku i udario u drvo.....
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by basicm »

Zar nije u otesu prije nekog vremena neki x5 zapaljen? Mozda ista ekipa ordinira


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
Zapaljeni BMW X5 s Otesa sasvim regularan vlasnik, nikome stao na zulj, tako da ovo neko radi iz obijesti...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

wolfie wrote:
supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
Zapaljeni BMW X5 s Otesa sasvim regularan vlasnik, nikome stao na zulj, tako da ovo neko radi iz obijesti...
Ne mora vlasnik biti kriminalac i sl da bi bio zapaljen
Pitanje je jesam li ja dosao da vlasniku dam doznanja da mora placati reket ili nesto ili sam ga zapalio jer mi je eto to bilo najblize auto za zapaliti
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#4593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
To niko znat ne moze osim vlasnika auta,logicna predpostavka je ako jedno gori sigurno je sa razlogom,da je zapaljen citav parking e to bi vec bilo iz zajebancije.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

ja mislim da to ipak nije nesto na fol: e odoh malo izaci i zapaliti neko auto. da vidim......eno zapalicu onog seata.

mislim da svaka paljevina ima neku pozadinu. od ova najnovija 4, 3 su vjerovatno kolateralna steta jer se pozar prosirio na njih.

ja recimo iz komsiluka znam dva slucaja gdje su auta zapaljena i po onome sto znam o vlasnicima, vrlo je moguce da su se na neki nacin nekome iz nekog razloga zamjerili ili stali nekome na zulj, i ni u kom slucaju ne bih rekao da su bas njihova auta slucajno izabrana.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Ma i ja mislim da ima pozadina kod svakog al eto bas me zanima jel ima ijedno zapaljeno onako iz zajebancije
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#4596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Dovoljno je vidjet kakvi kreteni hodaju gradom,ne moras mu nista uradit cudno ga pogledaj eto belaja,ko sto je iz nicega izbio sa onim sto se snima po gradu.Vozac grasa nece da te pusti dok kartu ne kupis u vozilo ti mu razbijes sajbu,opalis ga nogom...
Sto nekom nebi auto zapalio onda isto tako iz nekog bezveze razloga?Nanjet ces mu stetu vecu nego da ga udaris a pritom neces odgovarat jer niko nece znat da si to ti uradio,naravno ako te niko ne provali :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

a evo nikoga ne provaljuju...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

karanana wrote:ja mislim da to ipak nije nesto na fol: e odoh malo izaci i zapaliti neko auto. da vidim......eno zapalicu onog seata.

mislim da svaka paljevina ima neku pozadinu. od ova najnovija 4, 3 su vjerovatno kolateralna steta jer se pozar prosirio na njih.

ja recimo iz komsiluka znam dva slucaja gdje su auta zapaljena i po onome sto znam o vlasnicima, vrlo je moguce da su se na neki nacin nekome iz nekog razloga zamjerili ili stali nekome na zulj, i ni u kom slucaju ne bih rekao da su bas njihova auta slucajno izabrana.
ma morebit svasta
privatni okrsaji,okrsaji po famikijama,zene ljubavnice,pare,imovinski odnosi,neke seme iz daleke proslosti na naplati i sl
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#4599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 31/08/2016 03:03, edited 1 time in total.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Opce poznato je da gradom ordinira grupa narkomana koji za 200km zapale bilo cije auto.. Da pale iz zajebancije, ne pale, sve ovo neko naruci i plati..
Post Reply