SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
treba ali neće.
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#4577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nece zato sto su debili i zatvaraju oci pred tuđim problemom,kontaju meni se to nece desit a ne znaju da su oni mozda sljedeci.
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#4578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vjerovatno sam medju rijetkima, no krecem se u sredini gdje su svi uznemireni slucajem Dzenan Memic, odnosno farsom oko istog.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#4579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
.
Last edited by golfiista on 19/08/2016 09:26, edited 1 time in total.
- Filter
- Posts: 8668
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#4581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jadni ljudi,vidi auta po 4-5 hiljada ljudi digli kredite da imaju, majke mi moje tačno organizovati građanske straže s kalašima i čim ga čovjek vidi okvir mu istresti mater im je.bem!!!!
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Majku jeblo
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dok SFF traje, niže od Muzeja se mogu i kanibali pojaviti, neće se niko ni počešati.
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vjerovatno je ovaj Seat zapaljen, ostali najebali slucajnoDr. Kuca wrote:Majku jeblo
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
što kažu raja, grad gori dok je SFF...
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#4586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma i kad nije SFF brate pali kako ko stigne, krade kako ko stigne, puca se, tuče se, otima, niko ništa...
Uhvate ponekad nekog i puste ga... I kaže što će ti oružje, ma treba vjeruj mi...
Uhvate ponekad nekog i puste ga... I kaže što će ti oružje, ma treba vjeruj mi...
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zar je mup toliko nesposoban da ne znaju uhapsiti ove što pale auta pa makar jednog da nađu
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... zac/235536
Imao čovjek srčani udar u vožnji, onesvjestio se prešao preko ostrva u kružnom toku i udario u drvo.....
Imao čovjek srčani udar u vožnji, onesvjestio se prešao preko ostrva u kružnom toku i udario u drvo.....
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zar nije u otesu prije nekog vremena neki x5 zapaljen? Mozda ista ekipa ordinira
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#4591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zapaljeni BMW X5 s Otesa sasvim regularan vlasnik, nikome stao na zulj, tako da ovo neko radi iz obijesti...supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mora vlasnik biti kriminalac i sl da bi bio zapaljenwolfie wrote:Zapaljeni BMW X5 s Otesa sasvim regularan vlasnik, nikome stao na zulj, tako da ovo neko radi iz obijesti...supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
Pitanje je jesam li ja dosao da vlasniku dam doznanja da mora placati reket ili nesto ili sam ga zapalio jer mi je eto to bilo najblize auto za zapaliti
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#4593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To niko znat ne moze osim vlasnika auta,logicna predpostavka je ako jedno gori sigurno je sa razlogom,da je zapaljen citav parking e to bi vec bilo iz zajebancije.supercali wrote:Mene recimo zanima jesu li zapaljena vozila s nekim razlogom ili taj piroman onako pali auta pod uslovom da je sve jedan
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja mislim da to ipak nije nesto na fol: e odoh malo izaci i zapaliti neko auto. da vidim......eno zapalicu onog seata.
mislim da svaka paljevina ima neku pozadinu. od ova najnovija 4, 3 su vjerovatno kolateralna steta jer se pozar prosirio na njih.
ja recimo iz komsiluka znam dva slucaja gdje su auta zapaljena i po onome sto znam o vlasnicima, vrlo je moguce da su se na neki nacin nekome iz nekog razloga zamjerili ili stali nekome na zulj, i ni u kom slucaju ne bih rekao da su bas njihova auta slucajno izabrana.
mislim da svaka paljevina ima neku pozadinu. od ova najnovija 4, 3 su vjerovatno kolateralna steta jer se pozar prosirio na njih.
ja recimo iz komsiluka znam dva slucaja gdje su auta zapaljena i po onome sto znam o vlasnicima, vrlo je moguce da su se na neki nacin nekome iz nekog razloga zamjerili ili stali nekome na zulj, i ni u kom slucaju ne bih rekao da su bas njihova auta slucajno izabrana.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma i ja mislim da ima pozadina kod svakog al eto bas me zanima jel ima ijedno zapaljeno onako iz zajebancije
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#4596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dovoljno je vidjet kakvi kreteni hodaju gradom,ne moras mu nista uradit cudno ga pogledaj eto belaja,ko sto je iz nicega izbio sa onim sto se snima po gradu.Vozac grasa nece da te pusti dok kartu ne kupis u vozilo ti mu razbijes sajbu,opalis ga nogom...
Sto nekom nebi auto zapalio onda isto tako iz nekog bezveze razloga?Nanjet ces mu stetu vecu nego da ga udaris a pritom neces odgovarat jer niko nece znat da si to ti uradio,naravno ako te niko ne provali
Sto nekom nebi auto zapalio onda isto tako iz nekog bezveze razloga?Nanjet ces mu stetu vecu nego da ga udaris a pritom neces odgovarat jer niko nece znat da si to ti uradio,naravno ako te niko ne provali
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a evo nikoga ne provaljuju...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ma morebit svastakaranana wrote:ja mislim da to ipak nije nesto na fol: e odoh malo izaci i zapaliti neko auto. da vidim......eno zapalicu onog seata.
mislim da svaka paljevina ima neku pozadinu. od ova najnovija 4, 3 su vjerovatno kolateralna steta jer se pozar prosirio na njih.
ja recimo iz komsiluka znam dva slucaja gdje su auta zapaljena i po onome sto znam o vlasnicima, vrlo je moguce da su se na neki nacin nekome iz nekog razloga zamjerili ili stali nekome na zulj, i ni u kom slucaju ne bih rekao da su bas njihova auta slucajno izabrana.
privatni okrsaji,okrsaji po famikijama,zene ljubavnice,pare,imovinski odnosi,neke seme iz daleke proslosti na naplati i sl
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
.
Last edited by Daryl Dixon on 31/08/2016 03:03, edited 1 time in total.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#4600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Opce poznato je da gradom ordinira grupa narkomana koji za 200km zapale bilo cije auto.. Da pale iz zajebancije, ne pale, sve ovo neko naruci i plati..
