Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
jefferson wrote:
Ja sam znao za VK tamo nekada kada sam hodao sa jednom Ruskinjom 2008 godine.
Jbt, ali eto za ovu diskusiju reci cemo tvoj je veci
VK nema sta, strasna platforma.
Ma i ja sam trazio jednu Nataliu iz Moskve sto me ucinila muskarcem, ali bice da se udala i promijenila prezime
Nema potrebe da se raspravljamo ko pubertetlije. Hebe mi se za drustvene mreze, samo forum i mrski kapitaliskticki instagram koristim
jefferson wrote:
Ja sam znao za VK tamo nekada kada sam hodao sa jednom Ruskinjom 2008 godine.
Jbt, ali eto za ovu diskusiju reci cemo tvoj je veci
VK nema sta, strasna platforma.
Ma i ja sam trazio jednu Nataliu iz Moskve sto me ucinila muskarcem, ali bice da se udala i promijenila prezime
Nema potrebe da se raspravljamo ko pubertetlije. Hebe mi se za drustvene mreze, samo forum i mrski kapitaliskticki instagram koristim
Pa sta se fatas za semantiku, znas vrlo dobro sta sam mislio.
Boli me qrtz za Rusijom, ja jos ne znam za Americke, Evropske, Japanske taksiste u Moskvi, a puno Rusa po Evropi, Americi gdje taksiraju.
SVe neki rusofili iza kompjutera.
jefferson wrote:
Pa sta se fatas za semantiku, znas vrlo dobro sta sam mislio.
Boli me qrtz za Rusijom, ja jos ne znam za Americke, Evropske, Japanske taksiste u Moskvi, a puno Rusa po Evropi, Americi gdje taksiraju.
SVe neki rusofili iza kompjutera.
jefferson wrote:
Pa sta se fatas za semantiku, znas vrlo dobro sta sam mislio.
Boli me qrtz za Rusijom, ja jos ne znam za Americke, Evropske, Japanske taksiste u Moskvi, a puno Rusa po Evropi, Americi gdje taksiraju.
SVe neki rusofili iza kompjutera.
jefferson wrote:
Pa sta se fatas za semantiku, znas vrlo dobro sta sam mislio.
Boli me qrtz za Rusijom, ja jos ne znam za Americke, Evropske, Japanske taksiste u Moskvi, a puno Rusa po Evropi, Americi gdje taksiraju.
SVe neki rusofili iza kompjutera.
Zato znamo za americke vojnike po svijetu.
Zbog ovih besramnih djela, ovi su zavrsili po zatvorima.
Wikipedia wrote:The United States Department of Defense removed seventeen soldiers and officers from duty, and eleven soldiers were charged with dereliction of duty, maltreatment, aggravated assault and battery. Between May 2004 and March 2006, these soldiers were convicted in courts-martial, sentenced to military prison, and dishonorably discharged from service. Two soldiers, Specialists Charles Graner and Lynndie England, were sentenced to ten and three years in prison, respectively.
Avetinho wrote:
Zbog ovih besramnih djela, ovi su zavrsili po zatvorima.
Wikipedia wrote:The United States Department of Defense removed seventeen soldiers and officers from duty, and eleven soldiers were charged with dereliction of duty, maltreatment, aggravated assault and battery. Between May 2004 and March 2006, these soldiers were convicted in courts-martial, sentenced to military prison, and dishonorably discharged from service. Two soldiers, Specialists Charles Graner and Lynndie England, were sentenced to ten and three years in prison, respectively.
3 godine za ratni zlocin, mnogo li je
S tim da su izmislili kovanicu "enemy conbatants" da izbjegnu Zenevske konvencije (tnx a lot Dick Cheney)
Bas se pitam koliko bi dobili pred Medjunarodnim krivicnim tribunalom, ali se superasi ne moze suditi pred njim
Avetinho wrote:
Zbog ovih besramnih djela, ovi su zavrsili po zatvorima.
Wikipedia wrote:The United States Department of Defense removed seventeen soldiers and officers from duty, and eleven soldiers were charged with dereliction of duty, maltreatment, aggravated assault and battery. Between May 2004 and March 2006, these soldiers were convicted in courts-martial, sentenced to military prison, and dishonorably discharged from service. Two soldiers, Specialists Charles Graner and Lynndie England, were sentenced to ten and three years in prison, respectively.
3 godine za ratni zlocin, mnogo li je
S tim da su izmislili kovanicu "enemy conbatants" da izbjegnu Zenevske konvencije (tnx a lot Dick Cheney)
Bas se pitam koliko bi dobili pred Medjunarodnim krivicnim tribunalom, ali se superasi ne moze suditi pred njim
Hmmmm, gdje su Ruski osloboditelji iz Afganistana? ZNamol sta se s njima desi? Ili iz Ukrajine? Ili oni sto su dolazili malo na vikend u BiH?
jefferson wrote:
Hmmmm, gdje su Ruski osloboditelji iz Afganistana? ZNamol sta se s njima desi? Ili iz Ukrajine? Ili oni sto su dolazili malo na vikend u BiH?
Ne znamo, nisu pripadnici Greatest nation on earth
jefferson wrote:
Hmmmm, gdje su Ruski osloboditelji iz Afganistana? ZNamol sta se s njima desi? Ili iz Ukrajine? Ili oni sto su dolazili malo na vikend u BiH?
Ne znamo, nisu pripadnici Greatest nation on earth
Jbg, ko im je kriv..., a mozda i voze taxi u imerijalistickoj Americi.
jefferson wrote:
Jbg, ko im je kriv..., a mozda i voze taxi u imerijalistickoj Americi.
Moze biti svasta moj dzefri. Sreca je kurva i zacas ode drugome, a tebe ostavi na vjetrometini. Mi smo tako mali i beznacajni, a imamo iluziju da smo nesto bitni. Sve ce ovo pod zemlju i ti i ja i Amerika i Rusija, bitno je da se kvalitetno zezamo i forumamo, izmedju ostalog
Avetinho wrote:
Zbog ovih besramnih djela, ovi su zavrsili po zatvorima.
Wikipedia wrote:The United States Department of Defense removed seventeen soldiers and officers from duty, and eleven soldiers were charged with dereliction of duty, maltreatment, aggravated assault and battery. Between May 2004 and March 2006, these soldiers were convicted in courts-martial, sentenced to military prison, and dishonorably discharged from service. Two soldiers, Specialists Charles Graner and Lynndie England, were sentenced to ten and three years in prison, respectively.
3 godine za ratni zlocin, mnogo li je
S tim da su izmislili kovanicu "enemy conbatants" da izbjegnu Zenevske konvencije (tnx a lot Dick Cheney)
Bas se pitam koliko bi dobili pred Medjunarodnim krivicnim tribunalom, ali se superasi ne moze suditi pred njim
Zar ne umijes citati, deset godina. Malo ko iz Genocidne je dobio i toliko za hiljadu puta gore zlocine.
Avetinho wrote:
Aaaa, selektivno citanje. Sad mi je malo jasnije.
"Ten years" znaci "deset godina". Sta ti fali fino priznati da nisi zelio procitati sta pise, nego si procitao sta si zelio da pise.
Ne, nego sam se osvrnuo na drugu kaznu. Sa duzinom prve takodjer imam problem, jer onakva zvjerstva zasluzuju mnogo vise, ali naspram prve je iole adekvatna.
Avetinho wrote:
Aaaa, selektivno citanje. Sad mi je malo jasnije.
"Ten years" znaci "deset godina". Sta ti fali fino priznati da nisi zelio procitati sta pise, nego si procitao sta si zelio da pise.
Ne, nego sam se osvrnuo na drugu kaznu. Sa duzinom prve takodjer imam problem, jer onakva zvjerstva zasluzuju mnogo vise, ali naspram prve je iole adekvatna.
Off-topic, sta mislis o duzinama kazni za komrade Bate Zivojinovica koji su vrsili zlocine po Bosni? Jesu li i one onako neadekvatne, ili su preostre? Ja sam mislio da vi Srbi ne ljubite bas Medjunarodni Sud za ratne zlocine, ali cini se da se povijate kako vam vjetar puhne.
Avetinho wrote:
Off-topic, sta mislis o duzinama kazni za komrade Bate Zivojinovica koji su vrsili zlocine po Bosni? Jesu li i one onako neadekvatne, ili su preostre? Ja sam mislio da vi Srbi ne ljubite bas Medjunarodni Sud za ratne zlocine, ali cini se da se povijate kako vam vjetar puhne.
Komradi Bate Zivojinovica su borci NOB.
I ne znam koga Srbi ljube ili ne ljube, niti me zanimaju te neke plitke generalizacije i sitne uvrede za bilo koje pripadnike kolektivnih identiteta.
JohnnyS wrote:Što forumski rusofili i putinopušci misle o ovoj namjeri Majčice Rusije da stavi veto na deklaraciju o genocidu u Srebrenici?
Sta ce reci? U dubini duse im je drago. Ti fakat pusis foru da se iza ovih "antiglobalistickih", putinopusackih i rusofilskih nickova kriju nekakvi imaginarni Bosnjaci ili Hrvati?
To su samo i iskljucivo Srbi. Ovakvi ili onakvi ali ipak Srbi.
Avetinho wrote:
Off-topic, sta mislis o duzinama kazni za komrade Bate Zivojinovica koji su vrsili zlocine po Bosni? Jesu li i one onako neadekvatne, ili su preostre? Ja sam mislio da vi Srbi ne ljubite bas Medjunarodni Sud za ratne zlocine, ali cini se da se povijate kako vam vjetar puhne.
Komradi Bate Zivojinovica su borci NOB.
I ne znam koga Srbi ljube ili ne ljube, niti me zanimaju te neke plitke generalizacije i sitne uvrede za bilo koje pripadnike kolektivnih identiteta.
Komradi Bate Zivojinovica bili su Milosevicevi cetnici koji su zarili i palili Bosnom devedesetih. Valjda bi toliko trebao znati o nekome ciji avatar s ponosom nosis.
Avetinho wrote:
Komradi Bate Zivojinovica bili su Milosevicevi cetnici koji su zarili i palili Bosnom devedesetih. Valjda bi toliko trebao znati o nekome ciji avatar s ponosom nosis.
Nisam tema ja, ni Velimir Bata Zivojinovic, niti imam namjeru dalje razgovarati sa nekim ko sebi dozvoljava obracanje tim tonom.
JohnnyS wrote:Što forumski rusofili i putinopušci misle o ovoj namjeri Majčice Rusije da stavi veto na deklaraciju o genocidu u Srebrenici?
Sta ce reci? U dubini duse im je drago. Ti fakat pusis foru da se iza ovih "antiglobalistickih", putinopusackih i rusofilskih nickova kriju nekakvi imaginarni Bosnjaci ili Hrvati?
To su samo i iskljucivo Srbi. Ovakvi ili onakvi ali ipak Srbi.
JohnnyS wrote:Što forumski rusofili i putinopušci misle o ovoj namjeri Majčice Rusije da stavi veto na deklaraciju o genocidu u Srebrenici?
Sta ce reci? U dubini duse im je drago. Ti fakat pusis foru da se iza ovih "antiglobalistickih", putinopusackih i rusofilskih nickova kriju nekakvi imaginarni Bosnjaci ili Hrvati?
To su samo i iskljucivo Srbi. Ovakvi ili onakvi ali ipak Srbi.
Ja ne poznajem niti jednog Bošnjaka koji ima iole pozitivno mišljenje o zločincu Putinu i Rusiji.
Rusofile sam, u jednom postu prije par godina, opisao kao jednu divergentnu grupu sastavljenu od :
a) autostičnih šatro-antiglobalista, a zapravo klasičnih jugofila, komunjara, neradnika u državnim stanovima koji dan ispunjavaju vrijeđanjem Bošnjaka i Islama
b) Srba