strongmen wrote:poanta je da nit ga mrzim, nit me kurac, isprika, pimpek, zaboli za njimjohnnykola wrote:Jaranko, nažalost, ti si fulio poentu, a to je da jezik kojemu težiš mrziti ga razumiješ puno bolje od onih koji ga govore iz razloga toga što se ubijaš prevodeći ga. Kontaš.
jednostavno ne želim da ga čitam u titlu film jer mi je neprirodan sa svakodnevnicom u kojoj se takav ne upotrebljava, te stoga titlove i prepravljam
odgovor i onom drugom, možda u zapadnoj Hercegovini !!! među hrvatskim pučanstvom, ne ?
ih zaboravi "pučanstvo" na spisak stavit
da,tamo,jer ,zamisli,gle cuda,i ta zap. hercegovina je dio ove drzave,i hrvatski jezik je jezik kojim se govori u ovoj drzavi



