La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4551 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

ultima_palabra wrote:
Point. wrote:Ponavljam, niko na svijetu ne okruzuje sudiju u coporu nakon svakog faula i pravi pritisak na sudiju kao sto to rade igraci Reala i Barce. A o labudovim padovima Ronalda, Neymara, Busqueta i posebno Albe da ne pricam. To su svjesne i prostudirane akcije.
To je Barca specijalitet, gdje si vidio da igraci RM okruzuju sudiju?
:shock: Jeli ovo sala neka?
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4552 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

MyTao wrote:
ultima_palabra wrote:
Point. wrote:Ponavljam, niko na svijetu ne okruzuje sudiju u coporu nakon svakog faula i pravi pritisak na sudiju kao sto to rade igraci Reala i Barce. A o labudovim padovima Ronalda, Neymara, Busqueta i posebno Albe da ne pricam. To su svjesne i prostudirane akcije.
To je Barca specijalitet, gdje si vidio da igraci RM okruzuju sudiju?
:shock: Jeli ovo sala neka?
Sve gledam jel 1. April :lol: :pisnula:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4553 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Nije, ne sjecam se stvarno... sigurno me mozete podsjetiti nekim videom :-?

Mozda je bilo u Clasicima sa Mourinhom, ali osim toga se ne bih rekao.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51319
Joined: 29/06/2011 23:39

#4554 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by dječak sa šibicama »

EDIT:Tema

pravda za Real Madrid.. njihovi igraci sa sudijama komuniciraju iskljucivo po bontonu, becka skola
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10201
Joined: 31/03/2007 00:07

#4555 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Bosanski_kralj »

Definitivno je Barca najgora po tom pitanju. Protiv PSG-a svaka situacija je bila popraćena pritiskom na sudije, nije ni čudo što je bilo spornih odluka u korist Barce. Protiv Juventusa su pokušali nešto slično, ali nije im upalilo.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4556 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

ultima_palabra wrote:
Point. wrote:Ponavljam, niko na svijetu ne okruzuje sudiju u coporu nakon svakog faula i pravi pritisak na sudiju kao sto to rade igraci Reala i Barce. A o labudovim padovima Ronalda, Neymara, Busqueta i posebno Albe da ne pricam. To su svjesne i prostudirane akcije.
To je Barca specijalitet, gdje si vidio da igraci RM okruzuju sudiju?
Barca to bolje radi naravno ali sam gledao i igrace Reala kako to rade. Ne mogu sad traziti videa po yt na mobilu sam.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4557 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

supercali wrote:Kako ti zaobidje odgovor

Znas da nisi u pravu i odmah skreces s teme

Ps. Fabio kanavaro takodje utaja poreza
Pa reko sam ti. Naucio u Kataloniji :)
Interesantno da se sudi trojici igraca koji vjerovatno zaradjuju najvise Neymar, Messi i Ronaldo plus sto su imali zabranu transfera zbog nekih mutnih radnji. Znaci spanci muljatori kakvih nema.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4558 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Shega ta prica, realno.
Kad i kad su Talijani muljali, al eto, sad treba doci i pricati neku pricu o Spancima.
Nisu Svabe, jel, ne mozemo ni ocekivati da je sistem toliko dobar i funkcionalan.
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4559 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Jel Theo potpiso za Real?
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4560 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Nevjerovatni potezi mesija
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4561 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

R9.. wrote:Jel Theo potpiso za Real?
Voditelj kaze da jeste.
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4562 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Tomahawk11 wrote:
R9.. wrote:Jel Theo potpiso za Real?
Voditelj kaze da jeste.
Ja gldam na nekom poljskom kanalu...mozda je i ovaj reko... :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4563 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

R9.. wrote:
Tomahawk11 wrote:
R9.. wrote:Jel Theo potpiso za Real?
Voditelj kaze da jeste.
Ja gldam na nekom poljskom kanalu...mozda je i ovaj reko... :D
Jeste, iz Atletica. Ovaj je na posudbi u Alavesu a brat Lucas ostao u Atleticu. Madrid je platio klauzulu.. Gotova stvar
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4564 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

I niko da pokaze to okruzivanje sudije? Ccc...
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4565 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

skenderija04 wrote: Jeste, iz Atletica. Ovaj je na posudbi u Alavesu a brat Lucas ostao u Atleticu. Madrid je platio klauzulu.. Gotova stvar
Cito sam o tome ranije da je real aktiviro klauzulu cini mi se 24mil..
Nisam znao da li je to zavrseno posto bi atletico njega dao i jeftinije nekom drugom samo da ne ide u real
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4566 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

R9.. wrote:
skenderija04 wrote: Jeste, iz Atletica. Ovaj je na posudbi u Alavesu a brat Lucas ostao u Atleticu. Madrid je platio klauzulu.. Gotova stvar
Cito sam o tome ranije da je real aktiviro klauzulu cini mi se 24mil..
Nisam znao da li je to zavrseno posto bi atletico njega dao i jeftinije nekom drugom samo da ne ide u real
Nema tu puno price. Igrac hoce, Real spreman da plati... Atletico se ne pita.. Dobar posao Madrida
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4567 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

ultima_palabra wrote:I niko da pokaze to okruzivanje sudije? Ccc...
Cisto da ne bude da ti je laz prosla. nije bilo tesko naci i nije tako davno:
https://www.dropbox.com/s/6t5mi790havt6 ... 6.png?dl=0
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4568 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Sid the sloth wrote:
ultima_palabra wrote:I niko da pokaze to okruzivanje sudije? Ccc...
Cisto da ne bude da ti je laz prosla. nije bilo tesko naci i nije tako davno:
https://www.dropbox.com/s/6t5mi790havt6 ... 6.png?dl=0
Tanko ti je ovo, 4-5 igraca, Barcelona style je bar 8-9... jos dok je Valdes bio, i on se pridruzi :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4569 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Crvena Tifoza »

I treneri Barçe okružuju sudije :lol:
Kakav lik :-)

Dignuše još jedan kup :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4570 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Vidi ovog padobranca...
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4571 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

ultima_palabra wrote:
Sid the sloth wrote:
ultima_palabra wrote:I niko da pokaze to okruzivanje sudije? Ccc...
Cisto da ne bude da ti je laz prosla. nije bilo tesko naci i nije tako davno:
https://www.dropbox.com/s/6t5mi790havt6 ... 6.png?dl=0
Tanko ti je ovo, 4-5 igraca, Barcelona style je bar 8-9... jos dok je Valdes bio, i on se pridruzi :D
No shit Sherlock, uhvacen u lazi ali ne pika se ako i Zidane nije kod sudije? Ko da si kod Pereza prosao obuku :lol: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4572 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Ovo mozes naci za svaku ekipu, ako dosudi sumnjiv penal protiv tebe normalno da ce se ekipa buniti.

Ali Barcelona je to odvela na drugi nivo, oni nakon faula protivnika na sredini terena okruzuju sudiju kako bi ovaj promijenio kriterij, nimalo spontano nego proracunato.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4573 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Madridistima to ne treba kad znaju da ce biti sudjeno u njihovu korist. Dok je Pere i njegovog jarana celnog covjeka Primere nema problema za sudjenje pa nema potrebe ni za okruzivanjem sudije ;).
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#4574 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Sid the sloth wrote:
ultima_palabra wrote:
ultima_palabra wrote: Tanko ti je ovo, 4-5 igraca, Barcelona style je bar 8-9... jos dok je Valdes bio, i on se pridruzi :D
No shit Sherlock, uhvacen u lazi ali ne pika se ako i Zidane nije kod sudije? Ko da si kod Pereza prosao obuku :lol: :thumbup:

Eno jedna ti je titula pala tamo hajd idi raduj se. A ne ovdje prosipat umijece, kad si vidio zizija kod sudije .. :? :? :run:
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4575 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Crvena Tifoza »

B6Redhell wrote:
Eno jedna ti je titula pala tamo hajd idi raduj se. A ne ovdje prosipat umijece, kad si vidio zizija kod sudije .. :? :? :run:
Kao igrač? Ili...?
Image

Dok je Mourinho bio, on je to podigao na veći nivo. Čekao je sudije na parkingu. :lol:
Post Reply