Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#4551 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by wickerman »

Zeljezni su Greyjoyi.
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#4552 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by zoza »

karanana wrote:a sta vam govori onaj novi trailor?
kontate li onde ko se bije s kim? jel se ono dannyjeva vojska onih robota s nekim tuce? kako se ono oni zovu? jesu to iron/zeljezni?

Kod nje su neokaljani, mislim...
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4553 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

Image


elem eto još malo i počinje serija

da i to vidimo
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4554 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Drugi trailer puno bolji od prvog. :thumbup:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4555 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

pregladate sve trailere i ko da ste seriju odgledali :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4556 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

To su rekli i za proslu sezonu, pa ispalo da nije nimalo tako. Oni dobro znaju sta da puste u javnost, a sta da ostave. :wink:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4557 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

I mi na forumu pravimo gresku kao Westeros, zaboravljamo na majstora lova u mutnom Littlefingera. Licno mislim da ce imati jos sjajnih trenutaka ali da nece dobiti krunu.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#4558 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#4559 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Averus »

Ljudi doslovno nemaju slobodnog dana, ne mogu snimat' više nego što to već rade jbg :)
Iako bih i ja volio da izlazi svaki dan po jedna epizoda, ne mogu zamjeriti ekipi - pogotovo kad se uzme u obzir da su napravili možda i najbolju seriju svog žanra.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4560 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

MOGUCI SPOJLERI ODJECE :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Mala Arija je porasla u devojku.
Image

Barem joj nece morati sakrivati grudi vise, u prosloj sezoni su imali problema sa time koliko je moja manijacka steana mogla to primetiti. :evil:
Image

I malo drugih likova.
Image
Image
Image

Pescane zmije
Image
Nymeria Sand

Image
Obara Sand

Image
Tyene Sand
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4561 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Ja ne kontam što ovoj Emiliji ne izblajhaju obrve konačno
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#4562 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by wickerman »

Ove pjescane zmije koda su dosle sa snimanja "Game of 12 inch Bones".
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#4563 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheWatcher »

oskarboy wrote:ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav

ja sam vec zaboravio kraj zadnje epizode :izet:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4564 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

TheWatcher wrote:
oskarboy wrote:ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav

ja sam vec zaboravio kraj zadnje epizode :izet:

Meni su zadnje epizode totalno u sjeni borbe Red Vipera i Mountaina, koliko znam Ayra je na brodu za Bravos, Sansa i Littlefinger idu u obilazak posjeda, Tyrion i onaj evnuh bjeze iz Kraljeva grudobrana, na sjeveru razibjeni divljaci, Boltonovi su pred Winterfallom to jest idu da ga nasele. Dole Daniris protjerala onog dobricinu :D.
Vidis kad stavim ovako na papir zapravo se sjecam mnogo toga :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4565 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

sta sad govore o 10 sezona. wtf. koliko bi volio mnogo sezona toliko bi volio i da se ovo razrjesi dok sam ziv. jer bas su duge pauze.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4566 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

karanana wrote:sta sad govore o 10 sezona. wtf. koliko bi volio mnogo sezona toliko bi volio i da se ovo razrjesi dok sam ziv. jer bas su duge pauze.

Ma idu da muzu kravu koliko mogu, lahko bi se moglo desiti da im se mlijeko pretvori u vodu pa kako bude islo dab ude serija sve gora.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4567 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

ASOIAF Ima materijala za 10 sezona pod 20 epizoda, tako da se ne brinem za kvalitet što se sadržaja tiče, jedino produkcije. A iz iskustva znamo da se ni za produkciju ne treba brinuti :D
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#4568 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

Ako bude vise od 7 sezona = preseravanje.
Last edited by mixone1995 on 15/03/2015 17:15, edited 1 time in total.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#4569 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Averus »

mixone1995 wrote:Ako vise vise od 7 sezona = preseravanje.
Nije uvijek tako, neke duge serije su bile do kraja savršene...


http://www.imdb.com/title/tt0081912/
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4570 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

de ba...poredite neuporedive zanrove, produkcije, uvjete, pa cak i drzave

serija premalo epizoda daje a previse se ceka... a tu je i baza knjizevna koja nije odusevljena

serija je definitno nesto novo...postavila je nove standarde i mislim da se rijetko s cime moze usporedjivati
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#4571 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Averus »

Upravo tako. Da se radi direktno po knjigama, dočekali bismo sigurno još dvije-tri grupe režisera, jer bi serija trajala 20 godina :-)

Ne znam čemu uopšte razmišljati toliko o toj temi. Serija je predobra i trebamo uživati dok traje (i dok nam se sviđa) :)
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#4572 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pismonosa »

...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 15:05, edited 1 time in total.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4573 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

Pismonosa wrote:Kojim redosljedom da čitam knjige, koje naslove? Ovo mi sve djeluje malo zbrkano.. Da ne pođem čitati od zada :D
Game of thrones
Clash of kings
Storm of swords
Feast for crows
Dance with dragons

imas internet, samo.wiki otvoris pise ti xD manje vremena treba nego postavit komentar na forumu
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#4574 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pismonosa »

...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 15:05, edited 1 time in total.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4575 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

Pismonosa wrote:Jest vidiš, u pravu si, mogao sam. Ali po inerciji sam napisao post kad sam otvorio temu. Tako da, ne ljutiš se na mene, jelde? :D :lol:

A i poenta je u tome da se družimo.

Znači, game of thrones prva knjiga.. ha ja, logika :D

Foola ti.
s tim da moras znati da posljednji dio druge knjige, treca i cetvrta se desavaju u isto vrijeme. Tako da imas dva nacina citanja. Publikacijski, kako su izlazile ili prebacujuci se sa knjige na knjigu. Oba imaju svoje prednosti i mane
Post Reply