Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#4551 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Zeljezni su Greyjoyi.
- zoza
- Posts: 496
- Joined: 02/04/2013 12:15
#4552 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:a sta vam govori onaj novi trailor?
kontate li onde ko se bije s kim? jel se ono dannyjeva vojska onih robota s nekim tuce? kako se ono oni zovu? jesu to iron/zeljezni?
Kod nje su neokaljani, mislim...
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4553 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

elem eto još malo i počinje serija
da i to vidimo
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4554 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Drugi trailer puno bolji od prvog. 
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4555 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pregladate sve trailere i ko da ste seriju odgledali 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4556 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To su rekli i za proslu sezonu, pa ispalo da nije nimalo tako. Oni dobro znaju sta da puste u javnost, a sta da ostave. 
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4557 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
I mi na forumu pravimo gresku kao Westeros, zaboravljamo na majstora lova u mutnom Littlefingera. Licno mislim da ce imati jos sjajnih trenutaka ali da nece dobiti krunu.
-
oskarboy
- Posts: 755
- Joined: 25/09/2014 13:04
#4558 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#4559 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ljudi doslovno nemaju slobodnog dana, ne mogu snimat' više nego što to već rade jbg 
Iako bih i ja volio da izlazi svaki dan po jedna epizoda, ne mogu zamjeriti ekipi - pogotovo kad se uzme u obzir da su napravili možda i najbolju seriju svog žanra.
Iako bih i ja volio da izlazi svaki dan po jedna epizoda, ne mogu zamjeriti ekipi - pogotovo kad se uzme u obzir da su napravili možda i najbolju seriju svog žanra.
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4560 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
MOGUCI SPOJLERI ODJECE
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mala Arija je porasla u devojku.

Barem joj nece morati sakrivati grudi vise, u prosloj sezoni su imali problema sa time koliko je moja manijacka steana mogla to primetiti.

I malo drugih likova.



Pescane zmije

Nymeria Sand

Obara Sand

Tyene Sand
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mala Arija je porasla u devojku.

Barem joj nece morati sakrivati grudi vise, u prosloj sezoni su imali problema sa time koliko je moja manijacka steana mogla to primetiti.

I malo drugih likova.



Pescane zmije

Nymeria Sand

Obara Sand

Tyene Sand
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#4561 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja ne kontam što ovoj Emiliji ne izblajhaju obrve konačno
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#4562 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ove pjescane zmije koda su dosle sa snimanja "Game of 12 inch Bones".
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#4563 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
oskarboy wrote:ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav
ja sam vec zaboravio kraj zadnje epizode
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4564 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
TheWatcher wrote:oskarboy wrote:ma serija je extra al ovo cekanje narednih sezona ubija.pa vecina zaboravila sta se sve izdesavalo u ranijim sezonama.prevelike su ovo pauze.ko ziv ko mrtav
ja sam vec zaboravio kraj zadnje epizode
Meni su zadnje epizode totalno u sjeni borbe Red Vipera i Mountaina, koliko znam Ayra je na brodu za Bravos, Sansa i Littlefinger idu u obilazak posjeda, Tyrion i onaj evnuh bjeze iz Kraljeva grudobrana, na sjeveru razibjeni divljaci, Boltonovi su pred Winterfallom to jest idu da ga nasele. Dole Daniris protjerala onog dobricinu
Vidis kad stavim ovako na papir zapravo se sjecam mnogo toga
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4565 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sta sad govore o 10 sezona. wtf. koliko bi volio mnogo sezona toliko bi volio i da se ovo razrjesi dok sam ziv. jer bas su duge pauze.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4566 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:sta sad govore o 10 sezona. wtf. koliko bi volio mnogo sezona toliko bi volio i da se ovo razrjesi dok sam ziv. jer bas su duge pauze.
Ma idu da muzu kravu koliko mogu, lahko bi se moglo desiti da im se mlijeko pretvori u vodu pa kako bude islo dab ude serija sve gora.
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4567 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ASOIAF Ima materijala za 10 sezona pod 20 epizoda, tako da se ne brinem za kvalitet što se sadržaja tiče, jedino produkcije. A iz iskustva znamo da se ni za produkciju ne treba brinuti 
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4568 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako bude vise od 7 sezona = preseravanje.
Last edited by mixone1995 on 15/03/2015 17:15, edited 1 time in total.
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#4569 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nije uvijek tako, neke duge serije su bile do kraja savršene...mixone1995 wrote:Ako vise vise od 7 sezona = preseravanje.
http://www.imdb.com/title/tt0081912/
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4570 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
de ba...poredite neuporedive zanrove, produkcije, uvjete, pa cak i drzave
serija premalo epizoda daje a previse se ceka... a tu je i baza knjizevna koja nije odusevljena
serija je definitno nesto novo...postavila je nove standarde i mislim da se rijetko s cime moze usporedjivati
serija premalo epizoda daje a previse se ceka... a tu je i baza knjizevna koja nije odusevljena
serija je definitno nesto novo...postavila je nove standarde i mislim da se rijetko s cime moze usporedjivati
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#4571 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Upravo tako. Da se radi direktno po knjigama, dočekali bismo sigurno još dvije-tri grupe režisera, jer bi serija trajala 20 godina
Ne znam čemu uopšte razmišljati toliko o toj temi. Serija je predobra i trebamo uživati dok traje (i dok nam se sviđa)
Ne znam čemu uopšte razmišljati toliko o toj temi. Serija je predobra i trebamo uživati dok traje (i dok nam se sviđa)
- Pismonosa
- Posts: 3767
- Joined: 18/04/2011 12:35
#4572 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 15:05, edited 1 time in total.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4573 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Game of thronesPismonosa wrote:Kojim redosljedom da čitam knjige, koje naslove? Ovo mi sve djeluje malo zbrkano.. Da ne pođem čitati od zada
Clash of kings
Storm of swords
Feast for crows
Dance with dragons
imas internet, samo.wiki otvoris pise ti xD manje vremena treba nego postavit komentar na forumu
- Pismonosa
- Posts: 3767
- Joined: 18/04/2011 12:35
#4574 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
...
Last edited by Pismonosa on 03/02/2021 15:05, edited 1 time in total.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4575 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
s tim da moras znati da posljednji dio druge knjige, treca i cetvrta se desavaju u isto vrijeme. Tako da imas dva nacina citanja. Publikacijski, kako su izlazile ili prebacujuci se sa knjige na knjigu. Oba imaju svoje prednosti i manePismonosa wrote:Jest vidiš, u pravu si, mogao sam. Ali po inerciji sam napisao post kad sam otvorio temu. Tako da, ne ljutiš se na mene, jelde?![]()
![]()
A i poenta je u tome da se družimo.
Znači, game of thrones prva knjiga.. ha ja, logika![]()
Foola ti.
