Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4551 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Michun wrote:Igdje?
Image
Merkur, Stup, skoro 300 KM, i nigdje više ...
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4552 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4553 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

MedenoSrce wrote:
spadalo wrote:mada urijetko odem :D

e sto slaga a ni brkom ne mrdnu :mrgreen:

ne lažem Tite mi,nisam bio 2 ponedeljka :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#4554 Re: Gdje u Sa......

Post by johnnykola »

rudy81 wrote:
jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska
Image

iznad ove kuce lijevo na slici u sklopu zgrade iza. :-D
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4555 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

johnnykola wrote:
rudy81 wrote:
jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska
Image

iznad ove kuce lijevo na slici u sklopu zgrade iza. :-D
:thumbup:
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#4556 Re: Gdje u Sa......

Post by felichi »

Banksy wrote:
Michun wrote:Igdje?
Image
Merkur, Stup, skoro 300 KM, i nigdje više ...

bilo u radnji artica, prodavnica ugostiteljske opreme u velesicima, i to u dvije velicine.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4557 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

ejs 300 KM - pa nije rocket science :D
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4558 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Michun wrote:ejs 300 KM - pa nije rocket science :D
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
ovaj u merkuru je pravi, teški, od kovanog željeza, zato je skup. kvalitetna ugostiteljska oprema je skupa ...
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4559 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Banksy wrote:
Michun wrote:ejs 300 KM - pa nije rocket science :D
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
ovaj u merkuru je pravi, teški, od kovanog željeza, zato je skup. kvalitetna ugostiteljska oprema je skupa ...
ma jasno mi je to - ali ima proizvoda za kucnu upotrebu (jes' da izgleda nema kod nas)
ne otvaram kafanu...jos :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4560 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Hajde što su nas umjetnim ćunama zamijenile ali zar nismo ni za otvaranja tegli više?! :x
User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#4561 Re: Gdje u Sa......

Post by Altsa »

Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca 8-)
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4562 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

R_v_P20 wrote:
Eborg wrote:Hajde što su nas umjetnim ćunama zamijenile ali zar nismo ni za otvaranja tegli više?! :x
Mama mi ima problem s reumom pa joj prsti oticu. Babo nije u svakom trenu na dohvat ruke...
Samo u takvim slučajevima je OK, ne daj jedan od zadnjih bastiona muškosti u pogrešne ruke! :lol:
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#4563 Re: Gdje u Sa......

Post by almir_tz »

almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
Neko? Hvala!
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4564 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Sakoe pogledaj u Springfieldu ako gledaš taj neki sportski stil. Odijela za tu lovu imaš u onoj nekoj turskoj radnji u Alti na prvom spratu.
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#4565 Re: Gdje u Sa......

Post by sgunited »

almir_tz wrote:
almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
Neko? Hvala!
sčicna pitanja postavljana su vise puta uglavnom nema odgovora, odijelo za te pare mozda u Varteksu, cini mi se da je u Radiceovoj njihova radnja preko puta fisa, ili mozda u miteksu, ostalo je uglavnom skuplje

sto se tice sakoa nemas barem da ja znam nijedno mjesto sa nekim velikim izborom, probaj u modiani (u mercatoru) ili u nekim radnjama u BBI-u, Springfiled npr
pikkarotref
Posts: 1
Joined: 13/11/2012 16:24

#4566 Re: Gdje u Sa......

Post by pikkarotref »

Gdje postoji seks sop u Sarajevu i da li jos uvijek postoji seks shop na platou Skenderije
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4567 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

almir_tz wrote:
almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
Neko? Hvala!
Mitex na Skenderiji pored gimnazije Obala u prostoru gdje je bio salon Seata.
dragonz
Posts: 2352
Joined: 20/09/2008 13:12

#4568 Re: Gdje u Sa......

Post by dragonz »

Altsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca 8-)
pogledaj ovdje http://www.conrad.ba/seznam.php?k1=Mult ... aj_po=cena
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4569 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Altsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca 8-)
ja mislim da imam kod kuce 3 komada..
pa dok ja to potrazim..mogli bi se i dogovoriti :roll:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4570 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

kokuz_sa wrote:
Altsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca 8-)
ja mislim da imam kod kuce 3 komada..
pa dok ja to potrazim..mogli bi se i dogovoriti :roll:
haj kad nađeš, nabaci ovdje slike..i mene zanima gramofon..

@Altsa pošto se raspituješ za gramofon, možda znaš gdje ima uzeti ploča ?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4571 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

kakvih vam ploca treba..
uz gramofone mislim da ima i velika kartonska kutija ploca..
:D
sasamatic
Posts: 48
Joined: 24/10/2012 23:00

#4572 Re: Gdje u Sa......

Post by sasamatic »

Zanima me gdje se u Sarajevu moze naci fine odjece, za neku solidnu cijenu? Mislim na kosuljice, dzemper s cijenama do 40 maraka?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4573 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Azel.
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#4574 Re: Gdje u Sa......

Post by sgunited »

new yorker
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4575 Re: Gdje u Sa......

Post by Kemal Malovčić »

kupite nove gramofone, može se naći do 300 km dobrih
Post Reply