Merkur, Stup, skoro 300 KM, i nigdje više ...Michun wrote:Igdje?
Gdje u Sa......
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#4551 Re: Gdje u Sa......
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4552 Re: Gdje u Sa......
jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska
- spadalo
- Posts: 312
- Joined: 31/10/2012 22:32
#4553 Re: Gdje u Sa......
MedenoSrce wrote:spadalo wrote:mada urijetko odem
e sto slaga a ni brkom ne mrdnu
ne lažem Tite mi,nisam bio 2 ponedeljka
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#4554 Re: Gdje u Sa......
rudy81 wrote:jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska

iznad ove kuce lijevo na slici u sklopu zgrade iza.
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4555 Re: Gdje u Sa......
johnnykola wrote:rudy81 wrote:jel ovaj GreenPrint negdje oko avazovog tornja? vidim pise tesanjska
iznad ove kuce lijevo na slici u sklopu zgrade iza.
-
felichi
- Posts: 884
- Joined: 15/01/2005 17:48
#4556 Re: Gdje u Sa......
Banksy wrote:Merkur, Stup, skoro 300 KM, i nigdje više ...Michun wrote:Igdje?
bilo u radnji artica, prodavnica ugostiteljske opreme u velesicima, i to u dvije velicine.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4557 Re: Gdje u Sa......
ejs 300 KM - pa nije rocket science
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#4558 Re: Gdje u Sa......
ovaj u merkuru je pravi, teški, od kovanog željeza, zato je skup. kvalitetna ugostiteljska oprema je skupa ...Michun wrote:ejs 300 KM - pa nije rocket science![]()
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#4559 Re: Gdje u Sa......
ma jasno mi je to - ali ima proizvoda za kucnu upotrebu (jes' da izgleda nema kod nas)Banksy wrote:ovaj u merkuru je pravi, teški, od kovanog željeza, zato je skup. kvalitetna ugostiteljska oprema je skupa ...Michun wrote:ejs 300 KM - pa nije rocket science![]()
jel u toj artica bilo jeftinije - da ne idem ako je ista cijena.
ne otvaram kafanu...jos
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4560 Re: Gdje u Sa......
Hajde što su nas umjetnim ćunama zamijenile ali zar nismo ni za otvaranja tegli više?! 
- Altsa
- Posts: 9265
- Joined: 19/03/2004 18:31
#4561 Re: Gdje u Sa......
Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4562 Re: Gdje u Sa......
Samo u takvim slučajevima je OK, ne daj jedan od zadnjih bastiona muškosti u pogrešne ruke!R_v_P20 wrote:Mama mi ima problem s reumom pa joj prsti oticu. Babo nije u svakom trenu na dohvat ruke...Eborg wrote:Hajde što su nas umjetnim ćunama zamijenile ali zar nismo ni za otvaranja tegli više?!
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#4563 Re: Gdje u Sa......
Neko? Hvala!almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4564 Re: Gdje u Sa......
Sakoe pogledaj u Springfieldu ako gledaš taj neki sportski stil. Odijela za tu lovu imaš u onoj nekoj turskoj radnji u Alti na prvom spratu.
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
#4565 Re: Gdje u Sa......
sčicna pitanja postavljana su vise puta uglavnom nema odgovora, odijelo za te pare mozda u Varteksu, cini mi se da je u Radiceovoj njihova radnja preko puta fisa, ili mozda u miteksu, ostalo je uglavnom skupljealmir_tz wrote:Neko? Hvala!almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
sto se tice sakoa nemas barem da ja znam nijedno mjesto sa nekim velikim izborom, probaj u modiani (u mercatoru) ili u nekim radnjama u BBI-u, Springfiled npr
-
pikkarotref
- Posts: 1
- Joined: 13/11/2012 16:24
#4566 Re: Gdje u Sa......
Gdje postoji seks sop u Sarajevu i da li jos uvijek postoji seks shop na platou Skenderije
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4567 Re: Gdje u Sa......
Mitex na Skenderiji pored gimnazije Obala u prostoru gdje je bio salon Seata.almir_tz wrote:Neko? Hvala!almir_tz wrote:Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
-
dragonz
- Posts: 2352
- Joined: 20/09/2008 13:12
#4568 Re: Gdje u Sa......
pogledaj ovdje http://www.conrad.ba/seznam.php?k1=Mult ... aj_po=cenaAltsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4569 Re: Gdje u Sa......
ja mislim da imam kod kuce 3 komada..Altsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca
pa dok ja to potrazim..mogli bi se i dogovoriti
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#4570 Re: Gdje u Sa......
haj kad nađeš, nabaci ovdje slike..i mene zanima gramofon..kokuz_sa wrote:ja mislim da imam kod kuce 3 komada..Altsa wrote:Gdje se moze kupiti gramofon...ne za DJ-a nego za slusanje starih dobrih ploca
pa dok ja to potrazim..mogli bi se i dogovoriti
@Altsa pošto se raspituješ za gramofon, možda znaš gdje ima uzeti ploča ?
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4571 Re: Gdje u Sa......
kakvih vam ploca treba..
uz gramofone mislim da ima i velika kartonska kutija ploca..

uz gramofone mislim da ima i velika kartonska kutija ploca..
-
sasamatic
- Posts: 48
- Joined: 24/10/2012 23:00
#4572 Re: Gdje u Sa......
Zanima me gdje se u Sarajevu moze naci fine odjece, za neku solidnu cijenu? Mislim na kosuljice, dzemper s cijenama do 40 maraka?
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
#4574 Re: Gdje u Sa......
new yorker
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4575 Re: Gdje u Sa......
kupite nove gramofone, može se naći do 300 km dobrih

