Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4551 Re: Hayat

Post by karanana »

ma ovo je neko bezveze postavio.
zar bi se "takmicaru" isplatilo ovako nesto raditi radi jednog glasa?
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4552 Re: Hayat

Post by lajk »

karanana wrote:ma ovo je neko bezveze postavio.
zar bi se "takmicaru" isplatilo ovako nesto raditi radi jednog glasa?
ovo je neko djete iz Visokog uradilo nidje veze ;-) i koja budala ne zna da je mutljaza sa ovim pozivnim
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4553 Re: Hayat

Post by un1ted »

karanana wrote:ma ovo je neko bezveze postavio.
zar bi se "takmicaru" isplatilo ovako nesto raditi radi jednog glasa?
Jedan po jedan, 101 ;)
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4554 Re: Hayat

Post by karanana »

ja da hocu da varam ovako, ja bih otvorio oglas da prodajem recimo samsung s3 za 200 maraka, i onda bih stavio broj. mozda se i ulovi 5-6 koji ce se zaletiti kad vide dobru cijenu, mada i to sumnjam.
a ovako obrnuto, da ja prodavcu kazem da me zovne.....odmah to smrdi.
User avatar
urocnoposljedicna
Posts: 130
Joined: 21/05/2012 13:22

#4555 Re: Hayat

Post by urocnoposljedicna »

ne znam kako mozete pomisliti da je ovo adnanovo maslo, ako je iko u show-u pokazao da je fin, kulturan i vaspitan to je on. ne znam jeste li primijetili, ali cak i kada odlazi sa bine pazi da ne okrene ledja profesorima iz postovanja, nakloni se i ide unazad (sto je meni malo smijesno ali svaka mu cast :mrgreen: ).
zao mi je sto mu se ovo desilo ni krivom ni duznom. ljudi su iskvareni pa ne ostavljaju mjesta sumnji vec ga odmah optuzuju.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4556 Re: Hayat

Post by un1ted »

urocnoposljedicna wrote:ne znam kako mozete pomisliti da je ovo adnanovo maslo, ako je iko u show-u pokazao da je fin, kulturan i vaspitan to je on. ne znam jeste li primijetili, ali cak i kada odlazi sa bine pazi da ne okrene ledja profesorima iz postovanja, nakloni se i ide unazad (sto je meni malo smijesno ali svaka mu cast :mrgreen: ).
zao mi je sto mu se ovo desilo ni krivom ni duznom. ljudi su iskvareni pa ne ostavljaju mjesta sumnji vec ga odmah optuzuju.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4557 Re: Hayat

Post by Chuckie »

urocnoposljedicna wrote:ne znam kako mozete pomisliti da je ovo adnanovo maslo, ako je iko u show-u pokazao da je fin, kulturan i vaspitan to je on. ne znam jeste li primijetili, ali cak i kada odlazi sa bine pazi da ne okrene ledja profesorima iz postovanja, nakloni se i ide unazad (sto je meni malo smijesno ali svaka mu cast :mrgreen: ).
zao mi je sto mu se ovo desilo ni krivom ni duznom. ljudi su iskvareni pa ne ostavljaju mjesta sumnji vec ga odmah optuzuju.
To isto ono kad Sumbul aga ide od Sulejmana. :D
User avatar
urocnoposljedicna
Posts: 130
Joined: 21/05/2012 13:22

#4558 Re: Hayat

Post by urocnoposljedicna »

Chuckie wrote:
urocnoposljedicna wrote:ne znam kako mozete pomisliti da je ovo adnanovo maslo, ako je iko u show-u pokazao da je fin, kulturan i vaspitan to je on. ne znam jeste li primijetili, ali cak i kada odlazi sa bine pazi da ne okrene ledja profesorima iz postovanja, nakloni se i ide unazad (sto je meni malo smijesno ali svaka mu cast :mrgreen: ).
zao mi je sto mu se ovo desilo ni krivom ni duznom. ljudi su iskvareni pa ne ostavljaju mjesta sumnji vec ga odmah optuzuju.
To isto ono kad Sumbul aga ide od Sulejmana. :D
znam samo ko je sulejman i to je sve :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4559 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kako ne znas jaru Sumbula. :lol:



:D
User avatar
urocnoposljedicna
Posts: 130
Joined: 21/05/2012 13:22

#4560 Re: Hayat

Post by urocnoposljedicna »

Chuckie wrote:Kako ne znas jaru Sumbula. :lol:



:D
:lol: :lol:
simpatican lik ovaj sumbul :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4561 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »


toliko od mene...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4562 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sjo Dalile, kako je ona meni smijesna. Cupa cupava. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4563 Re: Hayat

Post by karanana »

joj profe jebacha.
legenda!

Uh kakva machka plese s dinom.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4564 Re: Hayat

Post by gerberica »

Dino je kao konj, nema veze sa pjevanjem. fujjj
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4565 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Konj je plemenita zivotinja. Sto je uvrijedi ti, sta ti je skrivila? :cry:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4566 Re: Hayat

Post by karanana »

ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4567 Re: Hayat

Post by gerberica »

dusa_raskopuša wrote:Konj je plemenita zivotinja. Sto je uvrijedi ti, sta ti je skrivila? :cry:
nekako me njegova faca na konjinu podsjeti :lol: , a konj ce meni oprostiti uvredu :mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4568 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
Dino zgodan? :shock:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4569 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ma kakve curice. Garant guli rodbinu za glasove. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4570 Re: Hayat

Post by karanana »

Ambrozija wrote:
karanana wrote:ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
Dino zgodan? :shock:
pa ne znam....sve kontam da je zgodan, ushminkan
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4571 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:
Ambrozija wrote:
karanana wrote:ma nisam ni komentarisao dinino "pjevanje" nego plesacicu. ne znam kako on prolazi, valjda sto je zgodan pa djevojcice glasaju za njega. samo previse potamni kozu.
Dino zgodan? :shock:
pa ne znam....sve kontam da je zgodan, ushminkan
Onako, prosjecan :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4572 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10 :lol: :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4573 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

MOSALJOZE wrote:KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10 :lol: :lol:
Koje ocjene je dobio, nisam uspjela vidjeti
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#4574 Re: Hayat

Post by karanana »

Ambrozija wrote:
MOSALJOZE wrote:KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10 :lol: :lol:
Koje ocjene je dobio, nisam uspjela vidjeti
bilo je kecheva.

odose zelene oci. show postaje sve vise gay iz sedmice u sedmicu.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4575 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:
Ambrozija wrote:
MOSALJOZE wrote:KADRA brat nastup ostalih učesnika 5 min njegov 10 :lol: :lol:
Koje ocjene je dobio, nisam uspjela vidjeti
bilo je kecheva.

odose zelene oci. show postaje sve vise gay iz sedmice u sedmicu.

Od Ane?

Vidjela sam za Irmu, bas je slatka, steta sto je ispala. Dino je bio losiji npr.
Post Reply