Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4551 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

bijela-domaćin , plava-gost

neće Adidas izmišljati boje već nastaviti Legea tradiciju
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4552 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

House wrote: imamo dobre boje
no
User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4553 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Woole Triwunovich wrote:
House wrote: imamo dobre boje
no

:D :D može bordo ?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4554 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

može :bih: :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4555 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

:lol: e ne može
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4556 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

kurwa :( :lol:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4557 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

Image
ovaj u plavo bijelo-plavoj kombinaciji
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4558 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Eto jeste li sad mirni...
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4559 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Pa koliko su dobili roka za dres? Ne mogu ga do 10 Juna praviti :roll:
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4560 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »

Ma dres je garant vec dizajniran, i jbt ne prave svemirski brod, na postojecoj semi ce dodati boje i to je to.

E sad u iscekivanju da ga vidimo :D
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#4561 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by rida1976 »

Dres je vec dizajniran ;)
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4562 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Istrčati će oni u njima u junu a kad ce ga objaviti pitanje je?

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#4563 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

Eh kad je sve rijeseno , i informacija potvrdjena koju sam napisao 7.4.2013 , deder sad malo da pustimo i gospodina Sljivara i njegov Fanatc-shup , mozda i on ima nesto da iznese :D
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4564 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4565 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BadCopy »

Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4566 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

BadCopy wrote:Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
Pa da se mogu sminkerisati u njima, jedino za to


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4567 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D
Ljubore na sta?
Jbt isto ko da su oni bez sponzora


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4568 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

BadCopy wrote:Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
eh hebi ga.....cekamo 5 godina novi dres, a on kaze ``sta im je bitno``

Sada kada je sve gotovo...nekako mi zao Leđe-e :sad:
User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4569 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Legea hvala ti !
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4570 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D

Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore :zid:
User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4571 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

denimb wrote:
Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D

Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore :zid:

Čitaj komentare na indexu pa ćeš vidjeti kako komšije puca ljubomora
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4572 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4573 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

denimb wrote:
Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ? :D
Adidas je adidas :-D

Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore :zid:
x
:-)
Sminkeri s dosli na svoje :)
User avatar
House
Posts: 51388
Joined: 17/03/2010 15:36

#4574 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.

Legea TOP

Adidas FLOP
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4575 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šibicar »

Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Hinjski nož u đale....
Post Reply