Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- House
- Posts: 51388
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4551 Re: Dres reprezentacije BiH
bijela-domaćin , plava-gost
neće Adidas izmišljati boje već nastaviti Legea tradiciju
neće Adidas izmišljati boje već nastaviti Legea tradiciju
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4552 Re: Dres reprezentacije BiH
noHouse wrote: imamo dobre boje
- House
- Posts: 51388
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4553 Re: Dres reprezentacije BiH
Woole Triwunovich wrote:noHouse wrote: imamo dobre boje
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4557 Re: Dres reprezentacije BiH

ovaj u plavo bijelo-plavoj kombinaciji
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#4558 Re: Dres reprezentacije BiH
Eto jeste li sad mirni...
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4559 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa koliko su dobili roka za dres? Ne mogu ga do 10 Juna praviti 
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4560 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma dres je garant vec dizajniran, i jbt ne prave svemirski brod, na postojecoj semi ce dodati boje i to je to.
E sad u iscekivanju da ga vidimo
E sad u iscekivanju da ga vidimo
- rida1976
- Posts: 2562
- Joined: 25/11/2007 19:43
#4561 Re: Dres reprezentacije BiH
Dres je vec dizajniran 
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4562 Re: Dres reprezentacije BiH
Istrčati će oni u njima u junu a kad ce ga objaviti pitanje je?
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- mevkobass
- Posts: 227
- Joined: 12/01/2008 10:35
- Location: MAO Zuffenhausen
#4563 Re: Dres reprezentacije BiH
Eh kad je sve rijeseno , i informacija potvrdjena koju sam napisao 7.4.2013 , deder sad malo da pustimo i gospodina Sljivara i njegov Fanatc-shup , mozda i on ima nesto da iznese 
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4564 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ?
Adidas je adidas
Adidas je adidas
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#4565 Re: Dres reprezentacije BiH
Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4566 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa da se mogu sminkerisati u njima, jedino za toBadCopy wrote:Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4567 Re: Dres reprezentacije BiH
Ljubore na sta?Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ?![]()
Adidas je adidas
Jbt isto ko da su oni bez sponzora
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4568 Re: Dres reprezentacije BiH
eh hebi ga.....cekamo 5 godina novi dres, a on kaze ``sta im je bitno``BadCopy wrote:Bas ne kontam raju sta im je bitno koja je marka dresa
Sada kada je sve gotovo...nekako mi zao Leđe-e
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4570 Re: Dres reprezentacije BiH
Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ?![]()
Adidas je adidas
Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore
- House
- Posts: 51388
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4571 Re: Dres reprezentacije BiH
denimb wrote:Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ?![]()
Adidas je adidas
Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore
Čitaj komentare na indexu pa ćeš vidjeti kako komšije puca ljubomora
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4572 Re: Dres reprezentacije BiH
Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#4573 Re: Dres reprezentacije BiH
xdenimb wrote:Kaunas wrote:Kakve su reakcije u komsiluku....ima li ljubomore ?![]()
Adidas je adidas
Jasta u komsiluku hitne pomoci imaju pune ruke posla...skacu ljudi sa zgrada od ljubomore
Sminkeri s dosli na svoje
- House
- Posts: 51388
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4574 Re: Dres reprezentacije BiH
Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
Legea TOP
Adidas FLOP
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#4575 Re: Dres reprezentacije BiH
Hinjski nož u đale....Woole Triwunovich wrote:Izdali smo ljude koji su nas pratili u dobru i zlu od 2005. pa do danas, sramite se čelnici NS/FS BiH.
