skontas nakon 2 epizodemleetavi wrote:
Ne zna se ko pije a ko plaća.![]()
jeste hejteri
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4551 Re: Gledate seriju - preporucite je
-
dassa
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2011 10:59
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4553 Re: Gledate seriju - preporucite je
oci me zabolise jebote
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4554 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vidjela ovdje preporuke za Suits i pocela gledat.
Dobra
pregledala sam prvu sezonu za par dana, sinoc pocela drugu.
Harvey
Hvala
pribiljezila sam i Rectify i The fall. pa cu njih dok se nakupi epizoda.
ps. sad ce Dexter pa i Breaking bad!
Dobra
Harvey
Hvala
pribiljezila sam i Rectify i The fall. pa cu njih dok se nakupi epizoda.
ps. sad ce Dexter pa i Breaking bad!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4555 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mislio sam da ćeš ti prvo primijetiti Rachel a ne Harveya

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4556 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne svidja mi se Rachel.
Jenny je bila okej.
Jenny je bila okej.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4557 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jenny je isto mašala
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4558 Re: Gledate seriju - preporucite je
Rachel je hinjava.
ali je ova pjesma fenomenalna
svaki put pocnem plesat
ali je ova pjesma fenomenalna
svaki put pocnem plesat
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4559 Re: Gledate seriju - preporucite je
iz Suitsa Shef'ca i Donna su meni 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
-
deyan
- Posts: 231
- Joined: 09/01/2008 02:17
#4561 Re: Gledate seriju - preporucite je
Luther

The Fall

Inside Men


The Fall
Inside Men

- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#4562 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma BBC radi odlicne serije.
- boogy
- Posts: 961
- Joined: 28/04/2005 13:02
#4563 Re: Gledate seriju - preporucite je
Woody Harrelson i Matthew McConaughey u novoj seriji na HBO.
Prikazivanje počinje tek 2014., ali ovu seriju ću imati na radaru
Prikazivanje počinje tek 2014., ali ovu seriju ću imati na radaru
-
Emilija Kovačev
- Posts: 258
- Joined: 29/03/2011 23:48
- Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.
#4564 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odlična pjesma, i mene je kupila.Not My Idea wrote: ali je ova pjesma fenomenalna
svaki put pocnem plesat
Inače, u manje od 7 dana sam pogledala obje sezone. Gabriel - fantastičan!
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#4565 Re: Gledate seriju - preporucite je
boogy wrote:Woody Harrelson i Matthew McConaughey u novoj seriji na HBO.
Prikazivanje počinje tek 2014., ali ovu seriju ću imati na radaru![]()
Auu ova serija obecava.
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4566 Re: Gledate seriju - preporucite je
cijeli soundtrack iz prve sezone je odlican. poslusajNot My Idea wrote:Rachel je hinjava.![]()
ali je ova pjesma fenomenalna
svaki put pocnem plesat
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4567 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mozda nije mjesto...ali...umro je James Gandolfini...

RIP

RIP
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4568 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tuga.Droog wrote:Mozda nije mjesto...ali...umro je James Gandolfini...
RIP
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#4569 Re: Gledate seriju - preporucite je
r.i.p. tony

- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4572 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja sam isto. I sad valja cekatEmilija Kovačev wrote:Odlična pjesma, i mene je kupila.Not My Idea wrote: ali je ova pjesma fenomenalna
svaki put pocnem plesat
Inače, u manje od 7 dana sam pogledala obje sezone. Gabriel - fantastičan!
Hocu,hvala.Bodkin wrote: cijeli soundtrack iz prve sezone je odlican. poslusaj
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#4573 Re: Gledate seriju - preporucite je

Serija spada u zanr komedija, al po meni je vise drama
Uglavnom originalna prica, duhovita na svoj nacin, ima sjeb. situacija...ma preporuka!!!!
PS: Kratka fabula: glavni glumac u prvoj ep se pokusa ubitI sa predoziranjem, u tome nije uspio pa ima NUS efekte - od tada umjesto komsinicinog psa vidi covjeka sa kojim komunicira, dok ostali vide i dalje samo psa !!
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4574 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moze preporuka za neku akcionu seriju,dosta mi je ovih blesavih(The walking dead,TVD,Teen wolf).
Dobre su to serije,samo malo promjene nece stetiti
Dobre su to serije,samo malo promjene nece stetiti
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4575 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.
i citam temu i svedem izbor na:
Orphan black
Person of interest
(i mozda) klix
i ne znam koju cu.
A planiram poceti i Scandal i Rectify i The fall dok se nakupi epizoda, jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem.
i citam temu i svedem izbor na:
Orphan black
Person of interest
(i mozda) klix
i ne znam koju cu.
A planiram poceti i Scandal i Rectify i The fall dok se nakupi epizoda, jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem.

