Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4551 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

mleetavi wrote:
Ne zna se ko pije a ko plaća. :D

jeste hejteri :D
skontas nakon 2 epizode :D
dassa
Posts: 322
Joined: 13/10/2011 10:59

#4552 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dassa »

User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4553 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

oci me zabolise jebote
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4554 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Vidjela ovdje preporuke za Suits i pocela gledat.

Dobra :thumbup: pregledala sam prvu sezonu za par dana, sinoc pocela drugu.

Harvey :evil: :mrgreen:


Hvala :sax:


pribiljezila sam i Rectify i The fall. pa cu njih dok se nakupi epizoda.



ps. sad ce Dexter pa i Breaking bad! :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4555 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Mislio sam da ćeš ti prvo primijetiti Rachel a ne Harveya :roll: :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4556 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Ne svidja mi se Rachel. :razz:
Jenny je bila okej.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4557 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

:shock:

Jenny je isto mašala :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4558 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Rachel je hinjava. :oops:


ali je ova pjesma fenomenalna



svaki put pocnem plesat :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4559 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

iz Suitsa Shef'ca i Donna su meni :krofna:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4560 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

o da :thumbup:
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#4561 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

Luther

Image

The Fall

Image

Inside Men

Image
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4562 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

ma BBC radi odlicne serije.
User avatar
boogy
Posts: 961
Joined: 28/04/2005 13:02

#4563 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by boogy »

Woody Harrelson i Matthew McConaughey u novoj seriji na HBO.
Prikazivanje počinje tek 2014., ali ovu seriju ću imati na radaru :)

Emilija Kovačev
Posts: 258
Joined: 29/03/2011 23:48
Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.

#4564 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Emilija Kovačev »

Not My Idea wrote: ali je ova pjesma fenomenalna



svaki put pocnem plesat :mrgreen:
Odlična pjesma, i mene je kupila.

Inače, u manje od 7 dana sam pogledala obje sezone. Gabriel - fantastičan! :thumbup:
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#4565 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

boogy wrote:Woody Harrelson i Matthew McConaughey u novoj seriji na HBO.
Prikazivanje počinje tek 2014., ali ovu seriju ću imati na radaru :)


Auu ova serija obecava.
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4566 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

Not My Idea wrote:Rachel je hinjava. :oops:


ali je ova pjesma fenomenalna



svaki put pocnem plesat :mrgreen:
cijeli soundtrack iz prve sezone je odlican. poslusaj :thumbup:
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4567 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Droog »

Mozda nije mjesto...ali...umro je James Gandolfini...

Image


RIP
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4568 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Butmiran »

Droog wrote:Mozda nije mjesto...ali...umro je James Gandolfini...

Image


RIP
Tuga. :sad: RIP Tony Soprano!
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#4569 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by uglavnomja »

r.i.p. tony

:sad:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#4570 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by miki.ba »

:(
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#4571 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vinnie_jones »

User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4572 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Emilija Kovačev wrote:
Not My Idea wrote: ali je ova pjesma fenomenalna



svaki put pocnem plesat :mrgreen:
Odlična pjesma, i mene je kupila.

Inače, u manje od 7 dana sam pogledala obje sezone. Gabriel - fantastičan! :thumbup:
I ja sam isto. I sad valja cekat :roll:
Bodkin wrote: cijeli soundtrack iz prve sezone je odlican. poslusaj :thumbup:
Hocu,hvala. :)
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4573 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

Image


Serija spada u zanr komedija, al po meni je vise drama :D

Uglavnom originalna prica, duhovita na svoj nacin, ima sjeb. situacija...ma preporuka!!!!


PS: Kratka fabula: glavni glumac u prvoj ep se pokusa ubitI sa predoziranjem, u tome nije uspio pa ima NUS efekte - od tada umjesto komsinicinog psa vidi covjeka sa kojim komunicira, dok ostali vide i dalje samo psa !! :thumbup:
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4574 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Moze preporuka za neku akcionu seriju,dosta mi je ovih blesavih(The walking dead,TVD,Teen wolf).
Dobre su to serije,samo malo promjene nece stetiti :-D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4575 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Cekajuci Dextera, Breaking bad i White collar, ja budala pregledam Suits u cugu...i sad ne znam sta cu.

i citam temu i svedem izbor na:

Orphan black
Person of interest
(i mozda) klix

i ne znam koju cu.


A planiram poceti i Scandal i Rectify i The fall dok se nakupi epizoda, jer ne znam gledat ko sav normalan svijet, nego ja to manijak navrem. :mrgreen:
Post Reply