Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#45476 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

omar little wrote:
markioni wrote:BOHEMIAN RHAPSODY ovo treba otic vidjet men se cini da je mali Rami psiha samo takva...da je pokido.iz nekih najava i kratkih intervjua..al ajd vidjecemo..cemo cemo ooooo :D

iz trejlera se vidjelo da ce biti izholivudizirana shitina teske kategorije, ali, eto, idi, vidi pa javi. :D
ali izgleda da se decko polomio da skine fredija :) bice ako nista zanimljivo tu "izvedbu" pogledati nastranu sto se slazem da mogu us...t sa drugim stvarima a i hoce vjerovatno...doduse budel prvo ok svejedno mi je jer nit sam gotivio grupu a ni pjevaca .
statixx
Posts: 9796
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#45477 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by statixx »

Sablasni i tmurni jug...odlican film...

https://www.imdb.com/title/tt6768578/?ref_=fn_al_tt_1
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#45478 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

jedan za karananu :D mores i ton ugasit ... :lol:

Never Goin' Back (2018)
https://www.imdb.com/title/tt7690016/

Image
Image
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#45479 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Vau. Kakva divna prva slika. Uh vidi kako sjede.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#45480 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

karanana wrote:Vau. Kakva divna prva slika. Uh vidi kako sjede.
skini bolan ova desno melem za dusu ... vjeruj :mrgreen:
Image
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#45481 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

- Poor grounds, sir. Not suitable at all.
- Oh, I think it will do. We came here to kill each other. Any ground is suitable for that.
Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45482 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Image

Pink World Cinema 23.00.

Jedan od onomad dragih filmova Tarkovskom. August je 1925. godine i radnja se dešava na farmi u Danskoj. Patrijarh Borgen ima trojicu sinova: Mikkela, dobronamjernog agnostika čija supruga Inger je u drugom stanju, Johannesa, koji vjeruje da je Isus i Andersa, najmlađeg sina koji je zaljubljen u krojačevu kćerku. Sekta djevojčinog oca je anatema za Borgenov tradicionalni luteranski pristup vjeri. On se protivi braku dok ga krojač zabranjuje, a Borgenov ponos zahtjeva da do braka dođe.

Image

Na prvu, za isjeći se od dosade no, u konačnici, dovoljno je vjerovati da se nećete samoiščakijati i bit će sve dobro. Nije film za svakog, ali onom za koga jeste bude legao.

Bez L:



Film se na mapi Movielanda kao remek-djelo nalazi u kvadrantu E3:

Image

Image

Pink Horror 06.00.

Vrhunski horor.

Film na TV-u
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#45483 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Čekaj, jutros u 6:00 :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45484 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Tomahawk11 wrote:Čekaj, jutros u 6:00 :mrgreen:
Da. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#45485 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Interesting :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45486 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Tomahawk11 wrote:Interesting :D
Ponovno, ne moraš tad gledati, skineš i pogledaš. :-D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#45487 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

johnnykola wrote:
Tomahawk11 wrote:Interesting :D
Ponovno, ne moraš tad gledati, skineš i pogledaš. :-D
Svakako :thumbup:
Zna se taj napamet :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45488 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Odličan, da. I s vremenom ne bledi.:)
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#45489 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by klosar pravi »

Ono kad si gledao mad max fury road prvo, a nisi nikad ovaj iz 79. :D

kakva karina surinami od filma :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#45490 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

klosar pravi wrote:Ono kad si gledao mad max fury road prvo, a nisi nikad ovaj iz 79. :D

kakva karina surinami od filma :lol:
pa sta cekas :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#45491 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

klosar pravi wrote:Ono kad si gledao mad max fury road prvo, a nisi nikad ovaj iz 79. :D

kakva karina surinami od filma :lol:
Ostaje nejasno: surinami je mad max ili original. :D
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#45492 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by klosar pravi »

ExNihilo wrote:
klosar pravi wrote:Ono kad si gledao mad max fury road prvo, a nisi nikad ovaj iz 79. :D

kakva karina surinami od filma :lol:
Ostaje nejasno: surinami je mad max ili original. :D

Ma original naravno kad ga gledaš u 2018 tek ti udari u glavu koliko ga je vrijeme pregazilo, a morao sam na ovu temu pisati jer ne zaslužuju biti na ne preporucujete.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#45493 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zomri »

uglavnom se slažem sa gospodinom

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#45494 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

The Wife (2017)
R | 1h 40min | Drama | 28 September 2018 (UK)
https://www.imdb.com/title/tt3750872/

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45495 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Sve mu pada u vodu kad stavi i Džeri ajm not gona dibejt ju, ajm not gona sit hir and dibejt ju<3 na listu.
I za Interstellara i Inception fula. Ostalo se, isto, manje-više slažem. Naročito Šater Ijland - za totalnog zapaljenja moždane opne! :D

Film na TV-u
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#45496 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by vicious »

klosar pravi wrote:
ExNihilo wrote:
klosar pravi wrote:Ono kad si gledao mad max fury road prvo, a nisi nikad ovaj iz 79. :D

kakva karina surinami od filma :lol:
Ostaje nejasno: surinami je mad max ili original. :D

Ma original naravno kad ga gledaš u 2018 tek ti udari u glavu koliko ga je vrijeme pregazilo, a morao sam na ovu temu pisati jer ne zaslužuju biti na ne preporucujete.
Kako misliš da ga je vrijeme pregazilo, u nekom tehnološkom smislu, efektima...?
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#45497 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zomri »

Fargo nipošto nije precjenjen, Nolanovih filmova premalo rekao bih. Nolan je za mene najveća prevara danas. Drive je nategnuo al mogu skontati odakle dolazi, a od Inarritua bi prije stavio Birdmana, prvo jer je hajpovaniji, drugo jer je lošiji film. Ostalo potpis.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45498 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

zomri wrote:Fargo nipošto nije precjenjen, Nolanovih filmova premalo rekao bih. Nolan je za mene najveća prevara danas. Drive je nategnuo al mogu skontati odakle dolazi, a od Inarritua bi prije stavio Birdmana, prvo jer je hajpovaniji, drugo jer je lošiji film. Ostalo potpis.
Čovječe, ni ne viđoh Drive! Ma frajer je puka ka Blanka Vlašić!:ppp
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#45499 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zomri »

johnnykola wrote:
zomri wrote:Fargo nipošto nije precjenjen, Nolanovih filmova premalo rekao bih. Nolan je za mene najveća prevara danas. Drive je nategnuo al mogu skontati odakle dolazi, a od Inarritua bi prije stavio Birdmana, prvo jer je hajpovaniji, drugo jer je lošiji film. Ostalo potpis.
Čovječe, ni ne viđoh Drive! Ma frajer je puka ka Blanka Vlašić!:ppp
pregledaj pa komentariši :oops: vrijedi i za filmove :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#45500 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Nema potrebe tafatafatafete. :D
Post Reply