Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4526 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by skafiskafsnjak »

Ja skinuo sve ... al mislim da cu samo 4. sezonu pregledati :P Da udjem u fazon prije nego krene 5. 8-)
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#4527 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

i ja sam sve zaboravio. trebo bih barem procitati sinopsise 4. sezone sa imdb-a. i ponovo pogledati par clasic epizoda tipa fajta na zidu i fajt u dubrovniku izmedju davida i golijata.
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#4528 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dinao »

Gledate li na HRT 2 ovaj GOT vikend maraton? Sinoc bile prve dvije epizode..ide subotom i nedeljom u 22 i 40
Lijepo se sjetiti onih koji vise nisu s nama. :) Ned Stark je bio dobar, ali naivan, a "When you play the game of thrones, you win or you die." ;-)
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#4529 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dinao »

Auuuuuu...jedva cekam :-)

[youtube]http://youtu.be/vwRdVw82Jd8[/youtube]
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4530 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

daaaaj pocinji viseeee
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#4531 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shandrprcSA »

kad treba poceti?
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4532 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

12.4.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#4533 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

jos mjesec,taman se zivi mrtvaci zavrse ovo pocne
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#4534 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shandrprcSA »

to ona serija sto citavu sezonu traze vodu :D

omarce :kiss:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4535 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Vidim iz trailera da Emilia nije u međuvremenu naučila glumit.

Nego, kako je lijepo vidjeti kako se ruši harpija Ghisa. Ostatak trailera me ne oduševljava.
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#4536 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dinao »

Dobar pravo trailer. Ali ga ne znam postavit, il me telefon zeza.
Bice svega u novoj sezoni. :thumbup:
User avatar
boogy
Posts: 961
Joined: 28/04/2005 13:02

#4537 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by boogy »

User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4538 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Još uvijek se prave kao da Željezni ne postoje. Dokad?
User avatar
Truba
Posts: 93820
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4539 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ja mislim da svi žele da se ovo lagano privede kraju
što je dosta dosta je


oćemo konačni pokolj i mir
Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4540 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Samo da ta balavica ne završi na tronu.
Tron, naravno, pripada jednom i jedinom pravom kralju, Stannisu :)
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#4541 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

mogla bi balavica dogurat do dubrovnika.
mada sam ja mislio da se previse preserava tamo na drugoj strani, ali ima respektabilnu snagu na kopnu i u zraku. samo da nadje mornaricu.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4542 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Lannisterovi su mislim propali, stoje na nogama od stakla, ako se procuje da rudnici ne rade to je to. Ozbiljne sile su Daniris, Stannis, Bolton, Littlefinger ima ozbiljne šanse da ujedini Valley i Riverrun (jesu li Tullyevi skroz devastirani ?) , sad cemo imati te Martells koji su uvijek bili polunezavisni i Tyrell (iako tesko da Tyrell imaju kapacitet za igru na velikom nivou, moze im se desiti kao sto se desilo Starkovim nelaojalni vazali i to je to.

Ma glupa je balavica jos je otjerala onog Lord of friendzone, bez savjetnika ne moze nista inace ce GoT postati sapunica :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4543 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Smiješno je to što se svi tuku oko toga tko će sjediti na najneudobnijoj stolici u Westerosu, dok na sjeveru prijeti nešto što, kad jednom stigne, neće gledati tko je kralj a tko prosjak, nego će ih sve potamaniti bez pitanja :) Jedino je Stannis donekle svjestan te prijetnje pa je otišao na Zid (makar mi se čini da je za to najviše odgovorna Melisandre), drugi stavljaju ružičaste naočale i misle kako će ljeto zauvijek trajati.
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#4544 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

sta znaci biti kralj kad te od 7 housa (je li ih toliko ima na westerosu?) fakticki podrzava samo tvoja kuca i eventualno jos jedna.

kakvi su oni zombiji u toplijoj klimi?
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#4545 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harač »

annoy wrote:Samo da ta balavica ne završi na tronu.
Tron, naravno, pripada jednom i jedinom pravom kralju, Stannisu :)
they will all bend the knee, sooner or later :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4546 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Balavica svakako ima velike šanse jer ima zmajeve, makar je Dorne odolio i toj prijetnji jednom.
Njen je problem što nema toliku kontrolu nad njima, a ni nad samom sobom. Ima silu da osvoji grad ali nema pojma kako grad zadržati i kako održati red u njemu, ne možeš srušiti hijerarhiju i ostaviti grad bez ikakve strukture. Ona se bori s vjetrenjačama, ide protiv jako stare i ustoličene robovlasničke kulture, što je plemenito ali naivno, jer oni se vraćaju starim navikama čim ona okrene glavu. I sad je zapela tu gdje je, a rekla joj je Quaithe "to go west you must go east". Mislim da ona neće tako skoro u Westeros...Zbog ovog dijela proročanstva "and to touch the light you must pass beneath the shadow" uvijek mislim da će ona završit u Asshai-u.
A i kad dođe jednom u Westeros bit će kao Alisa u zemlji čudesa. Ne može zadržati vlast nad dva grada a kamoli da vlada kraljevstvom o kojem ne zna mnogo, još je Jorahu dala nogu, što je totalno glup potez s njezine strane, ali je samo jedan od mnogih koje je učinila. Da je pametna držala bi grčevito uz sebe svakog tko joj može pomoći u vladanju Westerosom, nema ona pojma kako stvari tamo funkcioniraju, nit zna kakav je manijak bio njezin stari. Jednostavno ne želim vidjeti nju na tronu, mislim da nije prava osoba.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#4547 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

harač wrote:
annoy wrote:Samo da ta balavica ne završi na tronu.
Tron, naravno, pripada jednom i jedinom pravom kralju, Stannisu :)
they will all bend the knee, sooner or later :D
Hoće, samo to još ne znaju :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4548 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Dany ima Baristana, Tirijona, Ilirija i Varisa iza sebe...Stannis ne voli ni sam sebe :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4549 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

IcedMFEarth wrote:Dany ima Baristana, Tirijona, Ilirija i Varisa iza sebe...Stannis ne voli ni sam sebe :D
Stannis ima John Snowa, Davosa, Melisandre, i Mance Raydera sa hordom divljaka, kao i neizmjerno ratno iskustvo. 8)

U ovoj sezoni ce vjerovatno doci do okrsaja Stannisa i Boltona, jer Stannis mora juzno, a prvi na putu mu je Roose Bolton i njegovo kopile-psihopata.
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#4550 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

a sta vam govori onaj novi trailor?
kontate li onde ko se bije s kim? jel se ono dannyjeva vojska onih robota s nekim tuce? kako se ono oni zovu? jesu to iron/zeljezni?
Post Reply