Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4526 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

mogli smo se dogovorit' forumski coporativno da posjetimo playboy club :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4527 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

VenomousV wrote:mogli smo se dogovorit' forumski coporativno da posjetimo playboy club :lol:
pa venice, ti jedina pametno zboris ovdje :lol: :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4528 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

michunko, ako mi ne htjedne co'jek hocemol' mi? :D :D
DON_eARL
Posts: 3847
Joined: 31/10/2010 22:26

#4529 Re: Gdje u Sa......

Post by DON_eARL »

honky tonk wrote:ako ste se konacno informisali o striptiz klubu i đevojkama, da ponovim nesto ozbiljnije :mrgreen:
honky tonk wrote:
mali Ninja wrote:gdje u sarajevu ima puzzli 5000+ dijelova ...
i mene zanima :mrgreen:
Čini mi se da sam vidio u Konzumu u Wisa centru i Mercator Hipermarketu. Pogledaj i u BBI centru, prodavnica igračaka.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4530 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

al samo da ne zovemo ove s politike smorit ce nam plesacice (pricom naravno)
More sto se mene tice, necu ih kuci voditi
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4531 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

aldm wrote:Pozz,

zna li neko gdje u Sa ima dobrih trenerki povoljno, mozda neka akcija ? Bila je akcija u Sport lifeu ali sam malo zakasnio, nemaju vise brojeva. Mozda do nekih 100 KM i gornji i donji dio...

Hvala
bilo jesnizenje i u BBIu, u one dvije radnje prije Sport Life-a...Puma i jos jedna ne sjecam se naziva...
al obidji sve Sport Life-ove, imaju razlicit izbor
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4532 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

Sto se tih patika tiče.
Imaš gore u Sportini, BBI. Mislim da se tako zove. Uglavnom između Sport Life-a i Pume.
Trenerka, gornji i donji dio+patike Diadora za 100KM.
Uvijek ima :)
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4533 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

Sorel wrote:Sto se tih patika tiče.
Imaš gore u Sportini, BBI. Mislim da se tako zove. Uglavnom između Sport Life-a i Pume.
Trenerka, gornji i donji dio+patike Diadora za 100KM.
Uvijek ima :)
imajul' sve veličine ?
dariozgstenjevec
Posts: 2
Joined: 12/11/2012 19:42

#4534 Re: Gdje u Sa......

Post by dariozgstenjevec »

imam par pitanja u vezi Sarajeva dolazim iz zagreba radit bbi centar...


1.Trebal bi neku adresu firme il ko vec da radi da odvozi tipa građevinski otpad il broj telefona naziv firme il slicno.

2.Neki ducan sa prodajom raznih polica po mjeri od drva da ima za izrezat po mjeri. ducan neki tipa bauhaus sve za kucu i to ili neka željezarija a da je blizu centra


Bio bi zahvalan ak bi mi dali adrese ulica ili web stranice od tih ducana.
Puno vam hvala na pomoci.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4535 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

dariozgstenjevec wrote:imam par pitanja u vezi Sarajeva dolazim iz zagreba radit bbi centar...


1.Trebal bi neku adresu firme il ko vec da radi da odvozi tipa građevinski otpad il broj telefona naziv firme il slicno.

2.Neki ducan sa prodajom raznih polica po mjeri od drva da ima za izrezat po mjeri. ducan neki tipa bauhaus sve za kucu i to ili neka željezarija a da je blizu centra


Bio bi zahvalan ak bi mi dali adrese ulica ili web stranice od tih ducana.
Puno vam hvala na pomoci.
Pa to bi trebao valjda naručilac radova da Vam sredi.

Za police i nosače za iste najbolji Vam je
OBI
Lužansko polje 9
71000 Sarajevo
Tel.: +387 33 777 600
http://www.obi.ba/ba/trgovine/OBI_trgov ... index.html
Mada nije u centru grada nego na periferiji
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4536 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

je li iko otiso na ovaj striptiz veceras?
ja kasno upratih pitanje i odgovor.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4537 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Moje ptičice iz tog rejona mi rekoše da je potrebna pozivnica od gazde jer je sve FGR unutra pa eto. :mrgreen:
dariozgstenjevec
Posts: 2
Joined: 12/11/2012 19:42

#4538 Re: Gdje u Sa......

Post by dariozgstenjevec »

O'zone
hvala na pomoci ma sve je vec sređeno i dogovoreno namještaj izrađen i sklopljen... al na transportu il kod montaže se može nešto oštetit izgubit kakav šeraf dio i slicno a ako se to desi da ne lutam po gradu... pa bolje da se informiram prek interneta i proucim citav grad di kaj ima :-D

ak ima nešto bliže sam sa ovim proizvodima u Sarajevu slobodno javite PRODAJA IVERICE, IVERALA,LESOMAL PLOČA,OSB PLOČA,POST FORMING PLOČA,RADNIH PLOČA,PANELKA,MASIV PRONTE,USLUGE REZANJA I I KANTIRANJA IVERICE

I neki manji ducan sa šerafima i elektro matrijal blizu centra sarajeva.

I ako netko zna taj otpad ( zaštitni najlon od namjestaja stiropor i slicno ) a nece bit puno za pol manjeg kombija il kombi, pa ako neko zna nekog da se tim bavi zašto ne zaradit.

Ako je problem da ne bi bilo reklame možete mi i privatnu poruku poslat...Hvala vam puno na pomoci :thumbup:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4539 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Eborg wrote:Moje ptičice iz tog rejona mi rekoše da je potrebna pozivnica od gazde jer je sve FGR unutra pa eto. :mrgreen:
ma daaaaj

ima li kakav nacin da se udje za nas obicne smrtnike? :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#4540 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

VenomousV wrote:
Eborg wrote:Moje ptičice iz tog rejona mi rekoše da je potrebna pozivnica od gazde jer je sve FGR unutra pa eto. :mrgreen:
ma daaaaj

ima li kakav nacin da se udje za nas obicne smrtnike? :D
jedino da se zaposlimo tamo :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4541 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

dariozgstenjevec wrote:O'zone
hvala na pomoci ma sve je vec sređeno i dogovoreno namještaj izrađen i sklopljen... al na transportu il kod montaže se može nešto oštetit izgubit kakav šeraf dio i slicno a ako se to desi da ne lutam po gradu... pa bolje da se informiram prek interneta i proucim citav grad di kaj ima :-D

ak ima nešto bliže sam sa ovim proizvodima u Sarajevu slobodno javite PRODAJA IVERICE, IVERALA,LESOMAL PLOČA,OSB PLOČA,POST FORMING PLOČA,RADNIH PLOČA,PANELKA,MASIV PRONTE,USLUGE REZANJA I I KANTIRANJA IVERICE

I neki manji ducan sa šerafima i elektro matrijal blizu centra sarajeva.

I ako netko zna taj otpad ( zaštitni najlon od namjestaja stiropor i slicno ) a nece bit puno za pol manjeg kombija il kombi, pa ako neko zna nekog da se tim bavi zašto ne zaradit.

Ako je problem da ne bi bilo reklame možete mi i privatnu poruku poslat...Hvala vam puno na pomoci :thumbup:
nemas nista u gradu da je blizu..
jedino peny onaj kod zeljeznicke stanice..
tu imas sve od pobrojanog, sada cjenovno nije bas pojeftino ima i jeftinijih al eto..to ti je najblize
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4542 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

VenomousV wrote:
Eborg wrote:Moje ptičice iz tog rejona mi rekoše da je potrebna pozivnica od gazde jer je sve FGR unutra pa eto. :mrgreen:
ma daaaaj

ima li kakav nacin da se udje za nas obicne smrtnike? :D
u svaki boziji klub kad ide 1 ili 2 zensa tada pustaju..pozivnice garant trebaju samo za muske ..pojedinacno ili coporativno ako se ide..
a ako ide par ili vise treba i 1 lik..tad pustaju..
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4543 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Je l' ima kakav programčić pomoću kojeg mogu vidjeti gdje je koja ulica u Sarajevu? Kao ono, imaš neku mapu, skicu, i sve je poredano po ulicama što se tiče grada Sarajeva, barem većina njih. Prije možda 6-7 godina mislim da je postojala ta aplikacija, al' ne znam gdje i kako je zbaviti.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4544 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4545 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

Eborg wrote:Moje ptičice iz tog rejona mi rekoše da je potrebna pozivnica od gazde jer je sve FGR unutra pa eto. :mrgreen:
Pozivnica nije potrebna ukoliko odokativno zadovljiš kriterije zaštitara i gazde ;)
A ako baš zagusti pa bude gužve unutra i nema mjesta onda se čeka u predsalonu :D nekad i po sat vremena.

Nikada mi nije trebala pozivnica jer sam prvi put došao sa onim drugaricama i upoznao gazdu i osoblje pa sad kad god odem uvedu me kao stalnog gosta mada urijetko odem :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4546 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

@spadalo nam je ulaznica :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4547 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

spadalo wrote:mada urijetko odem :D

e sto slaga a ni brkom ne mrdnu :mrgreen:
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#4548 Re: Gdje u Sa......

Post by tf2_spy »

Sarajevo_Grad wrote:Je l' ima kakav programčić pomoću kojeg mogu vidjeti gdje je koja ulica u Sarajevu? Kao ono, imaš neku mapu, skicu, i sve je poredano po ulicama što se tiče grada Sarajeva, barem većina njih. Prije možda 6-7 godina mislim da je postojala ta aplikacija, al' ne znam gdje i kako je zbaviti.
http://navigator.ba/maps/sarajevo/dispmap.php
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#4549 Re: Gdje u Sa......

Post by almir_tz »

Gdje u Sarajevu kupiti dobar sako za 150KM?
Gdje potražiti? Isto tako, gdje naći odjela za 200-220KM?
Hvala unaprijed na infu!
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4550 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Igdje?
Image
Post Reply